Nasıl Hamile Kalırım? Hamilelik Şansını Artırmak İçin Öneriler

tarihinde

<strong>Hamile kalmak </strong>için neler yapmalı? Nelere dikkat etmeli? Sağlıklı bir gebeliğin sırları nelerdir? Hepsi yazımızda!

 

Hamilelik Şansı Nasıl Artar?

Hamile kalmaya hazır olduğunuzda doğum kontrolünü kullanmayı bırakmaktan fazlasını yapabilirsiniz. Size şimdi vereceğimiz 5 hileyle birlikte olayları hızlandırın ve hamileliğin ovülasyonunu ve zamanlamayla cinsiyet tespit etmeyi öğrenin. Bunun yanı sıra, beslenme önerileri, sağlık değişiklikleri, alternatif terapiler ve daha fazlasıyla nasıl hamile kalabileceğinizi kolaylaştıracağınız öğreneceğiniz öneriler de bulacaksınız!

 

<<< Online Tarot Falıyla Bilmeniz Gereken Her Şeyi Öğrenin! >>> 


1- Yumurtlama Hesaplayıcısı

Gebe kalmak isterseniz, ne zaman ovüleceğinizi anlamanız gerekir. Yumurtlama hesaplayıcısı diye bir çok uygulama var regl tarihlerinizi yazarak işe başlayabilirsiniz. Takviminizi işaretleyin! Vücut sıcaklığınızı grafiğe dökmek, ovülasyon tarihini tahmini kullanarak, servikal mukus döngüsü boyunca nasıl göründüğünü ve hızlı hamile kalacağınız konusunda tavsiyeler vb şeyler için birçok uygulama var. Uygulamayı indirerek deneyebilirsiniz.

2- Hamile kalma seksi

Bebek yapma seksiyle ilgili bilmeniz gereken her şeyi öğrenin: Ne zaman seks yapacağınız, hangi pozisyonlarda çalışacağınız, ne sıklıkla yapacağınız ve hamile kalmanızın ne kadar süreceği gibi şeyler.

<<< Evliliğinizde sizi neler bekliyor? Sizden gizli kalan bir şeyler olabilir mi? >>>>

3- Hamile kalmaya çalışırken beslenme

Eğer hamile kalmak istiyorsanız sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekir. Protein ve bir çok vitamini almanız iyiliğinize olacaktır. Zararlı yiyeceklerle beslenirseniz bir o kadar sizin zararınıza.

4- Hamile kalmaya çalışırken sağlık ve zindelik

Sağlıklı bir bebek sağlıklı bir vücutla başlar. Hamile kalmaya neden zorluk çekmeniz gerektiğini öğrenin,  gebe kalmaya çalışırken diyet yapmanız gerekmiyor veya stresin hamile kalma şansınızı nasıl etkilediği gibi şeyleri araştırın.

<<< İlk 10 dakikanız 4 tlden Hemen Online Fal Baktırın! >>>>

 5.       Hamile kalma için alternatif terapiler

Birkaç yazı önce sizlere Feng shui hakkında bilgi vermiştik. Hamile kalmanız için bu yazıyı okumanız gerekebilir. Çünkü feng shui terapi amaçlı yapan birçok insan var. Bu yazıyı okumanız yararınıza olacaktır ve hamile kalmanıza yardımcı olabilecektir.

Bunları da Seveceksiniz:

Feng Shui nedir? Feng Shui enerjisi nasıl hayatımızı değiştirir ?

Burçlara Seçmeniz Gereken Meslekler Nelerdir?

2017’de Hamile Kalmak İçin En Uygun Günler

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar ve Burçlara Tavsiyeler

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey