27 Şubat Başak Dolunayı: Beklentileri karşılayabilecek misiniz?

tarihinde

Başak burcunda gerçekleşen Dolunaylar yoğun dönemlere karşılık gelir. Bizlere sorumluluklarımızı hatırlatarak daha ciddi olmamızı ve kendimizi geliştirmemizi öğütler. 27 Şubat'ta gerçekleşecek Dolunay da bir istisna değil. Kusursuzluğa erişmek ve insanlara layık olmak için büyük bir istek duyacağız. Tek yapmamız gereken bizimle ilgili insanların kafasındaki şüpheleri susturmak... Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın etkilerini sizler için derledi.

27 Şubat Başak Dolunayı: Beklentileri karşılayabilecek misiniz?

Bizi geliştirecek bir Dolunay 


Şubat ayı Dolunayı 27 Şubat Cumartesi günü, Türkiye saatiyle 21:18'de Başak burcunda meydana gelecek.


Başak burcunda gerçekleşen Dolunaylar insanlara layık olamamaya dair endişelere ve korkulara sebep olabilir. Kendi kapasitelerimize yönelik bir güven eksikliği hissedebiliriz. Bu Dolunay detaylara yoğunlaşır ve kendimizi kusursuz kılmak için çaba sarf etmeye iter bizleri. Buna karşın Dolunay bir aydınlanma, yeni bir ufuk ve kimi zaman da bir başarı anlamına da gelebilir. Başak Dolunayı sayesinde, sınırlarımızı zorlayıp önümüze bizzat koyduğumuz engelleri yok sayabiliriz. Böylelikle hoşumuza gitmeyen durumları çözüme kavuşturup kendimizi geliştirebiliriz! 

Pleine Lune en Vierge

Başak burcunda meydana gelen Dolunaylar sorumluluk bilincimizi öne çıkarır. Somut meseleleri düşünmemizi sağlar, bize görevlerimizi, yükümlülüklerimizi ve prensiplerimizi hatırlatır. 


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!Cesaretlendirici ve faydalı bir Dolunay 

27 Şubat tarihinde Başak burcunda Venüs ve Uranüs'e bağlanan Dolunay beraberinde pratik yaşamla ilgili çözümler, yeni fikirler ve yaratıcılık getiriyor.  Bu Dolunay bizi dış görünüşümüzü değiştirmeye ve insanları şaşırtmaya da yönlendiriyor. Balık burcundaki Venüs ve Güneş'in Kavuşumu bizi romantik ve hassas kılıyor. Aşk hayatımızda her şey tekrardan mümkünmüş gibi hissediyoruz zira artık dünyaya sırtımızı dönmüyor, duygusal yaşamımızda mutlu olma isteğiyle hareket ediyoruz. İnsanlara yönelik empati duygumuz güçleniyor ve bu sayede daha anlayışlı davranıyoruz. Ayrıca 21 Şubat'ta düz hareketine dönen Merkür ile Kova burcundaki Jüpiter'in Kavuşumu sayesinde zihnimiz daha da açılıyor ve daha toleranslı davranıyoruz. Daha açık bir iletişim kurmayı başarıyoruz.  Bu sayede çevremizi de genişletmek için çabalıyoruz. Bazı burçların bu Dolunay'da kırıldıkları insanları affetmek, sevdikleriyle barışmak ve yakınlaşmak istemesi oldukça normal. Grup içinde takım ruhu öne çıkacak, topluluklar bünyesindeyse insanlar birbirine tüm cömertlikleriyle yardım etmek isteyecek. Esas önemli olan zorlukların birlikte üstesinden gelmek için somut çözümler bulmak. Bu Dolunay'da bir süredir yakınlaşan insanların yeni çiftler oluşturduklarını da göreceğiz. Ya da birbirlerine kızgın olan çiftler sorunlarını çözmek ve yakınlaşmak için çaba sarf etmeye başlayacak. 


Unutmayın! 

Geçtiğimiz Yeniay'da değindiğimiz Satürn-Uranüs Karesi hala etkisini sürdürüyor ve bize istediğimiz hızda ve verimle ilerlememiz konusunda yardımcı oluyor. Ama aynı zamanda bizlere durumu değiştirmeyi ve ne pahasına olursa olsun iyileştirmeye iten bir baskı da uyguluyor. Ayrıca Boğa burcundaki Mars, Oğlak burcundaki Plüton'la Üçgen açı yapıyor. Bu sayede yılmaz bir kararlılıkla hareket ediyor ve rakibimiz kim olursa olsun çabalarımıza ulaşmaya çalışıyoruzç 


27 Şubat Dolunayı Burç Yorumları

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 27 Şubat'taki Başak Dolunayı'ndan en çok Başak, Balık, İkizler, Yay, Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçları etkilenecek. 


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

  • Koç

    Şimdi aşk zamanı

    Bu Dolunay, önem verdiğiniz bir ilişki adına alışkanlıklarınızı ve gündelik takıntılarınızı değiştirmeye davet ediyor. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin