Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

27 Şubat Başak Dolunayı: Beklentileri karşılayabilecek misiniz?

Başak burcunda gerçekleşen Dolunaylar yoğun dönemlere karşılık gelir. Bizlere sorumluluklarımızı hatırlatarak daha ciddi olmamızı ve kendimizi geliştirmemizi öğütler. 27 Şubat'ta gerçekleşecek Dolunay da bir istisna değil. Kusursuzluğa erişmek ve insanlara layık olmak için büyük bir istek duyacağız. Tek yapmamız gereken bizimle ilgili insanların kafasındaki şüpheleri susturmak... Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın etkilerini sizler için derledi.

Bizi geliştirecek bir Dolunay 


Şubat ayı Dolunayı 27 Şubat Cumartesi günü, Türkiye saatiyle 21:18'de Başak burcunda meydana gelecek.


Başak burcunda gerçekleşen Dolunaylar insanlara layık olamamaya dair endişelere ve korkulara sebep olabilir. Kendi kapasitelerimize yönelik bir güven eksikliği hissedebiliriz. Bu Dolunay detaylara yoğunlaşır ve kendimizi kusursuz kılmak için çaba sarf etmeye iter bizleri. Buna karşın Dolunay bir aydınlanma, yeni bir ufuk ve kimi zaman da bir başarı anlamına da gelebilir. Başak Dolunayı sayesinde, sınırlarımızı zorlayıp önümüze bizzat koyduğumuz engelleri yok sayabiliriz. Böylelikle hoşumuza gitmeyen durumları çözüme kavuşturup kendimizi geliştirebiliriz! 

Pleine Lune en Vierge

Başak burcunda meydana gelen Dolunaylar sorumluluk bilincimizi öne çıkarır. Somut meseleleri düşünmemizi sağlar, bize görevlerimizi, yükümlülüklerimizi ve prensiplerimizi hatırlatır. 


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!Cesaretlendirici ve faydalı bir Dolunay 

27 Şubat tarihinde Başak burcunda Venüs ve Uranüs'e bağlanan Dolunay beraberinde pratik yaşamla ilgili çözümler, yeni fikirler ve yaratıcılık getiriyor.  Bu Dolunay bizi dış görünüşümüzü değiştirmeye ve insanları şaşırtmaya da yönlendiriyor. Balık burcundaki Venüs ve Güneş'in Kavuşumu bizi romantik ve hassas kılıyor. Aşk hayatımızda her şey tekrardan mümkünmüş gibi hissediyoruz zira artık dünyaya sırtımızı dönmüyor, duygusal yaşamımızda mutlu olma isteğiyle hareket ediyoruz. İnsanlara yönelik empati duygumuz güçleniyor ve bu sayede daha anlayışlı davranıyoruz. Ayrıca 21 Şubat'ta düz hareketine dönen Merkür ile Kova burcundaki Jüpiter'in Kavuşumu sayesinde zihnimiz daha da açılıyor ve daha toleranslı davranıyoruz. Daha açık bir iletişim kurmayı başarıyoruz.  Bu sayede çevremizi de genişletmek için çabalıyoruz. Bazı burçların bu Dolunay'da kırıldıkları insanları affetmek, sevdikleriyle barışmak ve yakınlaşmak istemesi oldukça normal. Grup içinde takım ruhu öne çıkacak, topluluklar bünyesindeyse insanlar birbirine tüm cömertlikleriyle yardım etmek isteyecek. Esas önemli olan zorlukların birlikte üstesinden gelmek için somut çözümler bulmak. Bu Dolunay'da bir süredir yakınlaşan insanların yeni çiftler oluşturduklarını da göreceğiz. Ya da birbirlerine kızgın olan çiftler sorunlarını çözmek ve yakınlaşmak için çaba sarf etmeye başlayacak. 


Unutmayın! 

Geçtiğimiz Yeniay'da değindiğimiz Satürn-Uranüs Karesi hala etkisini sürdürüyor ve bize istediğimiz hızda ve verimle ilerlememiz konusunda yardımcı oluyor. Ama aynı zamanda bizlere durumu değiştirmeyi ve ne pahasına olursa olsun iyileştirmeye iten bir baskı da uyguluyor. Ayrıca Boğa burcundaki Mars, Oğlak burcundaki Plüton'la Üçgen açı yapıyor. Bu sayede yılmaz bir kararlılıkla hareket ediyor ve rakibimiz kim olursa olsun çabalarımıza ulaşmaya çalışıyoruzç 


27 Şubat Dolunayı Burç Yorumları

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 27 Şubat'taki Başak Dolunayı'ndan en çok Başak, Balık, İkizler, Yay, Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçları etkilenecek. 


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

Koç

Şimdi aşk zamanı

Bu Dolunay, önem verdiğiniz bir ilişki adına alışkanlıklarınızı ve gündelik takıntılarınızı değiştirmeye davet ediyor. 

Boğa

Mutluluğun sırrı ailede 

Bu Dolunay duygusal yaşamınızı düzene sokuyor. Çocuklarınızın, yeğenlerinizin yanında mutluluğa kavuşuyorsunuz. Bu aralar enizin yeni bir üyesinin doğumu bu mutluluğu ikiye katlayabilir. 

İkizler

Aile kutsaldır!

Bu Dolunay yaşamınıza yeni bir haber müjdeliyor. Ailenizin içinde sevgi ve dayanışma hakim. 

Yengeç

Güzel bir haber alıyorsunuz

Bu Dolunay kalbinizi yerinden oynatacak harika bir haber getirebilir. Sık sık mesajlarınızı kontrol edin, tahmin ettiğinizden çok daha fazla neşeleneceğiniz kesin!

Aslan

Finansal açıdan yükseliştesiniz

Bu Dolunay'da finansal durumunuzla ilgili çok daha olumlu gelişmeler yaşayabilir ve yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Nihayet yen projeler düşünmenin zamanı geldi! 

Başak

Cömertliğiniz zirvede!

Dolunay, ister yakınlarınıza ister bir kurum aracılığıyla başka insanlara yardım etme arzunuzu kamçılıyor. Karşılığında çabalarınız takdir de ediliyor!

Terazi

Yoğun duygular 

Bu Dolunayda harika bir haber sayesinde ya da bir ilişkiye acı çekmemek adına farklı bir bakış açısıyla bakmanıza imkan sağlayan uyum beceriniz vasıtasıyla rahat bir nefes alıyorsunuz. 


Akrep

Geçmişe dönüş!

Bu Dolunay bir arkadaşlık ilişkinizdeki sorunları çözebilir ve geçmişteki çatışmalara son verebilir. Bu Dolunay ayrıca eski bir arkadaşınızla yeniden bir araya gelmek için de ideal bir zaman!

Yay

Güç sizde

Bu Dolunay sayesinde profesyonel yaşamınıza dair muhteşem bir haber alabilirsiniz. Ne olursa olsun meslektaşlarınızın takdirini ve desteğini topladığınız ortada!

Oğlak

Hep daha da ileriye 

Bu Dolunay'da yurtdışını ya da bir seyahati ilgilendiren güzel bir haber alabilirsiniz. Bunun yanısıra ruhsal hatta mistik bir aydınlanma yaşamanız da mümkün.

Kova

İşleri düzene sokma vakti

Bu Dolunay sizi aktivitelerinizde, banka hesaplarınızda ve birikimlerinizde bir durum değerlendirmesi yapmaya ve böylelikle de geleceğe yönelik bazı önlemler almaya davet ediyor. 

Balık

Kalbinizi açın

Bu Dolunay zor durumda olan nsanlara yardım etme arzunuzu kamçılıyor. Adeta kendinizi adıyorsunuz ve onlar da karşılığında sizden sevgilerini esirgemiyorlar. 

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.