Anne olmanın yaşı nedir? Hamilelikte ideal yaş

tarihinde

Her kadın anne olmanın hayalini kurar. Peki <strong>anne olmak için ideal yaş nedir?</strong> Kadınlar hangi yaş aralığında anne olmaya hazır olur?

 

Anne olmak için ideal yaş nedir?

 Bir kadının anne olmadan önce hem ekonomik hem de psikolojik açıdan hazır olması çok önemlidir.  Araştırmalar, yaşlı annelerin daha duygusal olarak olgunlaştığını ve mali açıdan daha istikrarlı olduklarını söylemektedirler.

 

femme enceinte

 ♡ Ne zaman anne olacaksın yıldızname falın söylesin ♡

 

Ancak çocuk sahibi olmanızı sağlayacak bazı sağlık riskleri vardır. Bunlara yüksek tansiyonu örnek verebiliriz

Araştırmalara göre 20 ila 35 yaş anne olmak için ideal yaşlar arasındadır.   18 ile 25 arası yaş grubu daha kolay gebe kalmaktadır. Tıbbi açıdan bakıldığında da hamile kalma olasılığının en yüksek olduğu,  kadın sağlığı açısından da  en rahat en az riskli olduğu yaş grubu bu dönemlerdir.

Anne olma konusunda aslından önemli olan yaş da değildir. Asıl önemli olan şey olgunluktur. Bu yüzden ideal anne olma yaşı da kişiden kişiye ve hatta karakterden karaktere değişebilir.

 ☯ En iyilerle Kahve Falı 10dk 1 Euro ☯

Hamile kadın

Çoğunluğa göre ideal anne olma yaşı evlendikten 1 ya da 2 yıl sonra içinde bulunulan yaş grubu olarak bilinmektedir.

Erken yaşta da genç yaşta da anne olmanın bazı avantajları ve dezavantajları vardır.

 ღ Ne zaman evlenip hamile kalacaksın? ღ

Erken yaşta anne olmaya hazırlanan kadınların enerjileri yüksektir ve sürekli hareket halindedirler. Erken yaşta anne olmasından dolayı ileri yaşlarda çocuğuyla daha iyi anlaşabilir ve arkadaş gibi olabilirler.

Genç yaşta anne olmaya hazırlanan kadınların hayat için tecrübesi olmadığından hayatla mücadele etmeleri gerekir!

 

 
 

Fal baktırmak güzeldir!

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 
 
 
 

 

Çin Takvimi ile Bebek Cinsiyeti Belirleme

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Kahve Falınızda Sık Çıkan Sembollerin Anlamları

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 10:10 - Şansınız dönüyor!

Sabah kahvenizi yudumlarken saate baktınız. Yine 10:10 saatiyle mi karşılaştınız? Bu durum merakınızı uyandırması normal. Çifte saatler güçlü semboller taşırlar ve her birinin kendine özgü bir anlamı vardır. Ayrıca koruyucu meleğiniz bu saatler aracılığıyla size bir mesaj iletmeye çalışır. 10:10 saatinin neler ifade ettiğini öğrenmeye hazır olun!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey