Onu Nasıl Elde Edersiniz Serisi : Oğlak Burcu

tarihinde

Oğlak burcu birine aşık olduysanız onu elde etmek için gerekli tüm bilgileri yazımızda bulacaksınız.

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
İlkbahar Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
İlkbahar 2024 Burç Yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuzun İlkbakar 2024 portresini görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Onu Nasıl Elde Edersiniz Serisi : Oğlak Burcu

Bir oğlağa aşık olduysanız bilin ki eğer o severse bir ömürlük sever. Zodyak kuşağının en tutarlı, en sadık burcudur. Peki onun sizi sevmesi için nelere dikkat etmelisiniz? Onu elde etmek için çok fazla şansınız olmayacak, o sebepten yazımızı iyice okuyun.

Oğlakların kişiliği

Her yaptığı işi tutkuyla yapar ve gururu her şeyden önce gelir. İdeallerini hep yüksek tutar. Aşk hayatında da tutarlı ve sadıktır ama bunun yanı sıra duygularını belli etmekte zorluk çeker. Çok çabuk kıskanabilir, o sebepten size güvenmesini en baştan sağlamanız şart. Eğer kafasında soru işaretleri görüyorsanız uzun açıklamalar yapmaktan çekinmeyin.

Hoşgeldin Promosyonu ile Falının ilk 10dksı 4tl

Oğlakları nasıl etkilemeli?

Oğlak burçları bir ilişkiye yatırım yapmayı sever, başladıkları ilişkiyi uzun vadeli görmek isterler. Onun yanında olması gereken kişi ne yaptığını bilen, aklı bir karış havada olmayan, hemen ilk görüşte sıcakkanlı görünmeyen zaman geçtikçe açılan biri olmalıdır. Onun aklını başından almak için kıyafetlerinize de çok dikkat edin. Basit, tek renk, sımsıkı bir elbise işe yarayacaktır. İlk görüşmelerinizde sakin ortamları tercih edin ve konuşurken dolambaçlı olmayın, net fikirlerinizi belirtin.

Aşkta Oğlaklar

Oğlakların ilişkilerinin uzun sürdüğü bir şehir efsanesi değildir. Sevdiği zaman tüm ömrünü sevdiği kişiye adar ve o anlamda planlar yapar. İçgüdüleri çok güçlüdür, bu sebepten biraz şüphecidir. Ondan hiçbir şey saklamamaya çalışın. Duyguları üzerinde kontrol kuran biridir. Sizi kıskansa da kıskançlık krizlerine kolay kolay girmez. Mantık insanıdır.


>>>> Sevgilinizle geleceğinizi öğrenmek ister misiniz? 


 

Oğlakların artı yönleri

Zodyak kuşağının en güçlü burçlarından biridir ve size de güven verir. Fakat bilinmesi gerekir ki bu dağ gibi görüntüsünün arkasında duygularını masum halleriyle korumaya çalışan biri vardır. Düzenli ve organize yapısı onun hayallerine ulaşmada önüne çıkan engelleri aşmasına yardımcı olur.

Oğlakların eksi yönleri

Değişimden çok haz etmez, geleneklerine bazen aşırı bağlıdır. Fikrini değiştirmek çok zordur, at gözlüğünden memnundur. Yeni kişilere ve ortamlara alışmakta zorluk çeker.

Online Tarot Falında Rakipsiziz

Oğlakların astrolojik aşk uyumu

Boğalar ve Yengeçlerle harika bir ikili yaratabilir. Boğada onu çeken şey hayatı basite alışları ve sorunları aşma becerileriyken, yengeçlerle anlaşma nedenleri ise ciddi ve yumuşak başlı yapıda olmalarıdır.

Oğlakların sevmediği şeyler

Patavatsız ve dengesiz kişilerden haz etmezler. Kendisi gibi tutarlı ve ayakları yere basan kimselerle vakit geçirmek ister. Ona yeterince olgun olduğunuzu ve onu sevebilecek kadar sorumluluk sahibi olduğunuzu göstermeniz gerekir. Herkesin önünde olmayı çok sevmezler. Dışarıya dönük değillerdir.

Astrologlarımıza Yıldıznamenizi Sorun

Oğlakta bizi çeken şey

Ruhunun derinliği, ciddi ve tutarlı tavrı aklımızı başımızdan almıştır. Basit hayatında başrol oynayacağınızı düşünmek bile sizi mutlu etmeye yetiyor olabilir. Onun sadık ve güvenilir biri olduğu her halinden belli.

Oğlakların favori uğraşları

Yalnız olmayı seven yapısı onu grup sporlarındansa tekli sporlara yönlendirir. Sakinlik ve yalnızlığı yakaladığı aktiviteler onun için birebirdir. Ok atmak gibi konsantrasyon gerektiren sporları sevecektir. Aynı zamanda köşesinde kitap okumak da onun için ideal aktivitedir.

 

Bunları da Seveceksiniz

Onu Nasıl Elde Edersiniz? YAY

Onu Nasıl Elde Edersiniz? AKREP 

Onu Nasıl Elde Edersiniz? TERAZİ

Onu Nasıl Elde Edersiniz? BAŞAK

Onu Nasıl Elde Edersiniz? ASLAN

 

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!