Onu Nasıl Elde Edersiniz Serisi : Oğlak Burcu

tarihinde

Oğlak burcu birine aşık olduysanız onu elde etmek için gerekli tüm bilgileri yazımızda bulacaksınız.

Onu Nasıl Elde Edersiniz Serisi : Oğlak Burcu

Bir oğlağa aşık olduysanız bilin ki eğer o severse bir ömürlük sever. Zodyak kuşağının en tutarlı, en sadık burcudur. Peki onun sizi sevmesi için nelere dikkat etmelisiniz? Onu elde etmek için çok fazla şansınız olmayacak, o sebepten yazımızı iyice okuyun.

Oğlakların kişiliği

Her yaptığı işi tutkuyla yapar ve gururu her şeyden önce gelir. İdeallerini hep yüksek tutar. Aşk hayatında da tutarlı ve sadıktır ama bunun yanı sıra duygularını belli etmekte zorluk çeker. Çok çabuk kıskanabilir, o sebepten size güvenmesini en baştan sağlamanız şart. Eğer kafasında soru işaretleri görüyorsanız uzun açıklamalar yapmaktan çekinmeyin.

Hoşgeldin Promosyonu ile Falının ilk 10dksı 4tl

Oğlakları nasıl etkilemeli?

Oğlak burçları bir ilişkiye yatırım yapmayı sever, başladıkları ilişkiyi uzun vadeli görmek isterler. Onun yanında olması gereken kişi ne yaptığını bilen, aklı bir karış havada olmayan, hemen ilk görüşte sıcakkanlı görünmeyen zaman geçtikçe açılan biri olmalıdır. Onun aklını başından almak için kıyafetlerinize de çok dikkat edin. Basit, tek renk, sımsıkı bir elbise işe yarayacaktır. İlk görüşmelerinizde sakin ortamları tercih edin ve konuşurken dolambaçlı olmayın, net fikirlerinizi belirtin.

Aşkta Oğlaklar

Oğlakların ilişkilerinin uzun sürdüğü bir şehir efsanesi değildir. Sevdiği zaman tüm ömrünü sevdiği kişiye adar ve o anlamda planlar yapar. İçgüdüleri çok güçlüdür, bu sebepten biraz şüphecidir. Ondan hiçbir şey saklamamaya çalışın. Duyguları üzerinde kontrol kuran biridir. Sizi kıskansa da kıskançlık krizlerine kolay kolay girmez. Mantık insanıdır.


>>>> Sevgilinizle geleceğinizi öğrenmek ister misiniz? 


 

Oğlakların artı yönleri

Zodyak kuşağının en güçlü burçlarından biridir ve size de güven verir. Fakat bilinmesi gerekir ki bu dağ gibi görüntüsünün arkasında duygularını masum halleriyle korumaya çalışan biri vardır. Düzenli ve organize yapısı onun hayallerine ulaşmada önüne çıkan engelleri aşmasına yardımcı olur.

Oğlakların eksi yönleri

Değişimden çok haz etmez, geleneklerine bazen aşırı bağlıdır. Fikrini değiştirmek çok zordur, at gözlüğünden memnundur. Yeni kişilere ve ortamlara alışmakta zorluk çeker.

Online Tarot Falında Rakipsiziz

Oğlakların astrolojik aşk uyumu

Boğalar ve Yengeçlerle harika bir ikili yaratabilir. Boğada onu çeken şey hayatı basite alışları ve sorunları aşma becerileriyken, yengeçlerle anlaşma nedenleri ise ciddi ve yumuşak başlı yapıda olmalarıdır.

Oğlakların sevmediği şeyler

Patavatsız ve dengesiz kişilerden haz etmezler. Kendisi gibi tutarlı ve ayakları yere basan kimselerle vakit geçirmek ister. Ona yeterince olgun olduğunuzu ve onu sevebilecek kadar sorumluluk sahibi olduğunuzu göstermeniz gerekir. Herkesin önünde olmayı çok sevmezler. Dışarıya dönük değillerdir.

Astrologlarımıza Yıldıznamenizi Sorun

Oğlakta bizi çeken şey

Ruhunun derinliği, ciddi ve tutarlı tavrı aklımızı başımızdan almıştır. Basit hayatında başrol oynayacağınızı düşünmek bile sizi mutlu etmeye yetiyor olabilir. Onun sadık ve güvenilir biri olduğu her halinden belli.

Oğlakların favori uğraşları

Yalnız olmayı seven yapısı onu grup sporlarındansa tekli sporlara yönlendirir. Sakinlik ve yalnızlığı yakaladığı aktiviteler onun için birebirdir. Ok atmak gibi konsantrasyon gerektiren sporları sevecektir. Aynı zamanda köşesinde kitap okumak da onun için ideal aktivitedir.

 

Bunları da Seveceksiniz

Onu Nasıl Elde Edersiniz? YAY

Onu Nasıl Elde Edersiniz? AKREP 

Onu Nasıl Elde Edersiniz? TERAZİ

Onu Nasıl Elde Edersiniz? BAŞAK

Onu Nasıl Elde Edersiniz? ASLAN

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Cevap : OĞLAK

Başarıya giden yolda ısrarcı olmaları ve yapmak istediklerini hayata geçirmek için zamanla yarıştıkları için doğru cevabımız Oğlaktır.

Oğlak Burcunu Etkilemenin Yolları

Oğlak burcu birinden hoşlanıyorsunuz ama onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? Cevabı hatta daha fazlası bu yazımızda!

Oğlak burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Oğlak burcunun Aşk Uyumu

Oğlaklar hassas, bilge, sorumluluk sahibi ve düzen sahibi kişilikleriyle öne çıkar. Ailelerine ve yakın çevrelerindeki insanlar onlar için büyük anlam ifade eder. Eğer bir Başak ya da Boğa burcuysanız, Oğlak burcunun tam size göre olduğunu söyleyebiliriz! Yine de Oğlakların yanındayken can sıkıntısını uzakta tutmaya gayret edin. Peki sizin burcunuz ne? Oğlak burcuyla aşk uyumunuzu keşfetmek için tıklayın!