Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Partnerinizle Burç Uyumu 2: Toprak burçlarının karakter özellikleri

Genel olarak boğa, cebinde parası olduğu zaman, iyi uyuduğu zaman, iyi yemek yediği zaman mutlu hisseder kendisini. Başak aşkta daha çok boğa ve oğlak ile anlaşır. Başak sadece hoş gören değil ayni zamanda hoş görülmeyi de sever. Oğlaklar kendi burçlarıyla ve boğa burcuyla daha iyi ilişki kurarlar.

Boğa Burcunun Karakteristik Özelikleri (21 Nisan – 20 Mayıs)

Genel olarak boğa, cebinde parası olduğu zaman, iyi uyuduğu zaman, iyi yemek yediği zaman mutlu hisseder kendisini. Yemek konusunu da atlamayalım. Onlar için yemek yemek bir ihtiyaçtan ziyade bir hobidir, bir zevktir. Yalan söylemeyi hiç bilmez ama her türlü yalanı anlar. Duygularına gelirsek, bir insani sevmediği zaman açıkça belli eder, yapmacık hareketlerden hoşlanmadığı için düşüncelerini dobra dobra ifade eder. Boğa bir şey istemiyorsa yaprak oynamaz.

Boğa gururludur özlediğini asla belli etmez. Belli ediyorsa özlememiştir, çok özlemiştir. Boğa hep kendi istediği olsun ister, işine karışılmasından nefret eder, yönetilmeyi ve emir almayı sevmez. Çok ilgi beklerler o yüzden çok özlese bile bir arkadaşıyla görüşmek istiyorsa karşı taraftan adim bekler. Ayrıca alışkanlıklarından da kolay kolay vazgeçmez.

Aşkta boğa, başak ve balıkla daha rahat anlaşır.

İlk aramanızda %40 indirimle doğum tarihinize özel 2016 burç yorumunuzu deneyimli astrologlarımızla telefondan alın!
HEMEN ARA

 

Başak Burcunun Karakteristik Özelikleri (24 Ağustos – 23 Eylül)

Aşkta daha çok boğa ve oğlak ile anlaşır.

Başak sadece hoş gören değil ayni zamanda hoş görülmeyi de sever.

Detaycı yapısından dolayı her zaman mükemmeli arar, onun için çaba harcar. Ayrıca ilk planda her zaman mantığını kullanır. İnsanlar genelde duygularıyla hareket ederken başak mantığıyla hareket eder. Çok laf dalaşına girmez, genel olarak sebepleri söyler ve karşı tarafın kafa yormasını ister. Pratik zekâsından dolayı devamlı yeni fikirler üretir ve çok kuvvetli bir hafızası vardır. Etrafında olanları iyi analiz ettiği için küçük detaylar hiçbir zaman gözünden kaçmaz. Evde bir toz tanesi bulmak onun için çocuk oyuncağıdır. Mantık üzerine hayatını kurduğu için hayatı hep planlara göre ilerler. Uzun vadeli planlar yaparak önünü görür. Eleştirilere biraz kapalıdır. Kendisine söylenen olumsuz görüşleri kolay kolay kabul etmez. Hayatında olan kişilerin yaşantısını da düzene sokar. Kendi planlarını herkese uygulattırmaya çalışır. Kavgacı ve sert kişiliklerden de hoşlanmazlar.

İlk aramanızda %40 indirimle telefondan doğum haritası ya da yıldız falı baktırın!
HEMEN ARA

 

Oğlak Burcunun Karakteristik Özelikleri (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlaklar kendi burçlarıyla ve boğa burcuyla daha iyi ilişki kurarlar.

Oğlakların ana belirgin özelliklerine değinecek olursak, hırslılar, çalışkanlar, takıntılılar ve ketumlar.

Oğlaklar karışındaki insanlardan tutarlılık beklerler. Zaten oğlaklar zor karar verebiliyorlar, tutarsızlık onların karar verme mekanizmasını bozmaktadır. Kontrol edilmeyi hayatta sevmez ama bunu size açıkça söylemeyecektir. Hayatı sadece planlarla ilerler, gidişat tahmin etmediği gibi giderse telaşa kapılabilir fakat sorumluluk almasını da bilir. Takdir edilmeyi ve ilgi görmeyi beklerler. İstemediği bir şeyi ona yaptırmak neredeyse imkânsızdır.

Oğlak burcu birinden hoşlanmadıysa bunu gizlemekte zorlanır. Her halükarda memnuniyetsizliği kendini belli eder. Kendi sorunlarını açıkça ifade etmezler bu yüzden sorunlar biriktikçe gerginliği artmaktadır.

Oğlaklar oldukça mesafeli görünürler. Bunu kaldırmak için karşı tarafın oldukça net konuşması gerekiyor.

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.