Aslan Burcunu Nasıl Elde Edersiniz?

tarihinde

Aslan burcu birine aşık olduysanız, onu elde etmek ya da onu elinizde tutabilmek yazımızı okumanız şart.

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

 Onu Nasıl Elde Edersiniz? ASLAN

Aslan burçları karizması ve kraliyet ailesinden gelmişçesine olan havasıyla tüm kafaları kendine çevirmeyi başarır. Eğer bir Aslana gönlünüzü kaptırdıysanız büyük bir yarıştan galip çıkmalı ve kendi yarısını bulmuş olduğuna onu inandırmalısınız.

 

 

Aslan Burcunun Kişiliği

Aslan hırslı ve zorba yapıdadır. Onun ihtiyacı olan şey sevildiğini ve değer gördüğünü hissetmektir. Onda, tüm dünya bana ait ve diğer herkes beni bekliyor havasını görmeniz mümkün. Bu sebepten ona erişmeniz her zaman kolay olmayabilir. Ama bilmelisiniz ki bu büyük egoları çoğu zaman kendilerini korumak için abarttıkları bir yöntemden başka bir şey değildir. Ve unutmayın ki o sizin sevdiğiniz Aslan aynı zamanda büyük bir kalbi olan, eve ve evdeki huzura düşkün ve çok cömert biri. Zor tarafıysa bazen duygusuz görünmesi ve spontane bir yaşama katlanamaması.

İlk falınızda PROMOSYON 10dk yalnızca 4tl


Aşkta Aslan

Aslında çok cömert ve eli açık biridir Aslan burcu. Sevdiği kişiyi hediyelere boğmaktan, ona kıyafetler, çiçekler, parfümler almaktan ve onu akşam yemeklerine götürmekten büyük zevk alır. Aslan burcu sadıklığa büyük önem verir, ona kızabileceğimiz en büyük eksisi bazen duygusuz davranmasıdır.

Aslanın İyi Huyları

Doğuştan liderdir. Ekip içinde çalışmayı ve ekibi yüceltmeyi sever. Kendine olan güvenini diğerlerine de yansıtır. İnsanlar arasında iyi bir iletişim kurulmasını sağlar. Herkes onu cömertliği ve cana yakınlığıyla över.

Aslanın Kötü Huyları

Kendine olan aşırı güveni bazen etrafındakilere kibirli davranmasına sebep olur ve yakınındakileri sıkar.

Türkiyenin en iyi falcıları telefondan sorularınızı cevaplıyor

Aslanın Astrolojik Aşk Uyumu

Aslanlar Koç veya Yaylarla iyi bir çift olabilirler. Koçların heyecanlı yapısına bayılan Aslanlar, Yayların da çözüm üreten, pratik yapısını severler.

Aslanların sevdiği şeyler…

Hırslı ve otoriter, Aslan parlamayı ve ışık saçan kişi olmayı sever. Hayatının her alanında ön planda sadece o vardır. O nadir bulunan ve etrafına ışık saçan her şeyi sever, tabiki « klas » olması şartıyla. Aşkta sevgilisinin başkaları tarafından beğenildiğini bilmek ister ve güzel/yakışıklı biriyle olduğunun hatırlatılması çok hoşuna gider. Beraberliklerde liderliği eline almak ve ambiyansı istediği zaman iyiye çevirmeyi ister. Sevildiğini bilmesi onun için ilk şartlardandır.

Kahve Falınıza Astrocenter'dan baktırın :)

Aslanların sevmediği şeyler…

Aslan güçlüdür, kendine güvenir ama eleştirilmeyi kaldıramaz. Onun ne yaptığının ve gittiği yolun sorgulanması onun için katlanılamaz bir durumdur. Aynı zamanda başkaları ne düşünür diye kendine soran ve herkes tarafından beğenilmek isteyen biridir. Çünkü toplum tarafından beğenilmemek ve aşağılanmak onun en büyük korkusudur. Eğer sevgilisi ondan daha mükemmel biri haline gelirse ondan kaçar ve başka kollarda mutlu olmayı dener.

Aslanda bizi çeken şey

Onu uzaktan görüp farkına varmamak imkansız. Özgüveni ve havasıyla tüm gözleri üzerine çekmekte çok iyidir. Tam bir ruh avcısıdır, sizi kendine aşık etmek için bile size gülümseyebilir. Kıskanılmayı ve konuşulmayı sever. Doğal haliyle sınırları zorlayan, azla yetinmeyen biridir. Sevdiği zaman çok cömert ve sadık olacağının sinyallerini verir.

İlişkiniz Evliliğe Gider Mi?

Favori uğraşları

Güneşe bayılır. Güneş altında saatlerce kitap okumayı ya da uyuklamayı çok sever. Harekete geçtiği zaman ise yarışların insanıdır. Rekabeti sever ve kazanmak için her şeyi yapar.

 

Bunları da Seveceksiniz

Burçların Birbiriyle Aşk Uyumu : BALIK

El Falı Okuma Rehberi

Burçların Birbiriyle Aşk Uyumu : OĞLAK

2017 Burç Yorumları

 

 

 

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!