Aslan Burcunu Nasıl Elde Edersiniz?

tarihinde

Aslan burcu birine aşık olduysanız, onu elde etmek ya da onu elinizde tutabilmek yazımızı okumanız şart.

 Onu Nasıl Elde Edersiniz? ASLAN

Aslan burçları karizması ve kraliyet ailesinden gelmişçesine olan havasıyla tüm kafaları kendine çevirmeyi başarır. Eğer bir Aslana gönlünüzü kaptırdıysanız büyük bir yarıştan galip çıkmalı ve kendi yarısını bulmuş olduğuna onu inandırmalısınız.

 

 

Aslan Burcunun Kişiliği

Aslan hırslı ve zorba yapıdadır. Onun ihtiyacı olan şey sevildiğini ve değer gördüğünü hissetmektir. Onda, tüm dünya bana ait ve diğer herkes beni bekliyor havasını görmeniz mümkün. Bu sebepten ona erişmeniz her zaman kolay olmayabilir. Ama bilmelisiniz ki bu büyük egoları çoğu zaman kendilerini korumak için abarttıkları bir yöntemden başka bir şey değildir. Ve unutmayın ki o sizin sevdiğiniz Aslan aynı zamanda büyük bir kalbi olan, eve ve evdeki huzura düşkün ve çok cömert biri. Zor tarafıysa bazen duygusuz görünmesi ve spontane bir yaşama katlanamaması.

İlk falınızda PROMOSYON 10dk yalnızca 4tl


Aşkta Aslan

Aslında çok cömert ve eli açık biridir Aslan burcu. Sevdiği kişiyi hediyelere boğmaktan, ona kıyafetler, çiçekler, parfümler almaktan ve onu akşam yemeklerine götürmekten büyük zevk alır. Aslan burcu sadıklığa büyük önem verir, ona kızabileceğimiz en büyük eksisi bazen duygusuz davranmasıdır.

Aslanın İyi Huyları

Doğuştan liderdir. Ekip içinde çalışmayı ve ekibi yüceltmeyi sever. Kendine olan güvenini diğerlerine de yansıtır. İnsanlar arasında iyi bir iletişim kurulmasını sağlar. Herkes onu cömertliği ve cana yakınlığıyla över.

Aslanın Kötü Huyları

Kendine olan aşırı güveni bazen etrafındakilere kibirli davranmasına sebep olur ve yakınındakileri sıkar.

Türkiyenin en iyi falcıları telefondan sorularınızı cevaplıyor

Aslanın Astrolojik Aşk Uyumu

Aslanlar Koç veya Yaylarla iyi bir çift olabilirler. Koçların heyecanlı yapısına bayılan Aslanlar, Yayların da çözüm üreten, pratik yapısını severler.

Aslanların sevdiği şeyler…

Hırslı ve otoriter, Aslan parlamayı ve ışık saçan kişi olmayı sever. Hayatının her alanında ön planda sadece o vardır. O nadir bulunan ve etrafına ışık saçan her şeyi sever, tabiki « klas » olması şartıyla. Aşkta sevgilisinin başkaları tarafından beğenildiğini bilmek ister ve güzel/yakışıklı biriyle olduğunun hatırlatılması çok hoşuna gider. Beraberliklerde liderliği eline almak ve ambiyansı istediği zaman iyiye çevirmeyi ister. Sevildiğini bilmesi onun için ilk şartlardandır.

Kahve Falınıza Astrocenter'dan baktırın :)

Aslanların sevmediği şeyler…

Aslan güçlüdür, kendine güvenir ama eleştirilmeyi kaldıramaz. Onun ne yaptığının ve gittiği yolun sorgulanması onun için katlanılamaz bir durumdur. Aynı zamanda başkaları ne düşünür diye kendine soran ve herkes tarafından beğenilmek isteyen biridir. Çünkü toplum tarafından beğenilmemek ve aşağılanmak onun en büyük korkusudur. Eğer sevgilisi ondan daha mükemmel biri haline gelirse ondan kaçar ve başka kollarda mutlu olmayı dener.

Aslanda bizi çeken şey

Onu uzaktan görüp farkına varmamak imkansız. Özgüveni ve havasıyla tüm gözleri üzerine çekmekte çok iyidir. Tam bir ruh avcısıdır, sizi kendine aşık etmek için bile size gülümseyebilir. Kıskanılmayı ve konuşulmayı sever. Doğal haliyle sınırları zorlayan, azla yetinmeyen biridir. Sevdiği zaman çok cömert ve sadık olacağının sinyallerini verir.

İlişkiniz Evliliğe Gider Mi?

Favori uğraşları

Güneşe bayılır. Güneş altında saatlerce kitap okumayı ya da uyuklamayı çok sever. Harekete geçtiği zaman ise yarışların insanıdır. Rekabeti sever ve kazanmak için her şeyi yapar.

 

Bunları da Seveceksiniz

Burçların Birbiriyle Aşk Uyumu : BALIK

El Falı Okuma Rehberi

Burçların Birbiriyle Aşk Uyumu : OĞLAK

2017 Burç Yorumları

 

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Cevap : ASLAN

Hayattaki dengeyi koruma güdüsünden ve yapılan iyi ya da kötü her şeye layığıyla geri dönmesinden dolayı cevap <strong>Aslandır</strong>.

Aslan burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Aslan Burcunun Aşk Uyumu

Aslan en hırslı burçlardan biridir. Bu, onun neden dominant bir karaktere sahip olduğunu açıklar. Aslan'ın çalışkan ve kontrolcü yapısı onu anlaşılması zor bir burç kılar. Ancak Aslan burcunun sadakati ve cömertliği Boğa ve Balık burçlarını baştan çıkarmaya yeter. Aslan burcu hangi burçlarla anlaşır? Cevaplar için okumaya devam edin!