Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

7 Kasım Akrep Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Etkileri

7 Kasım’da burçları oldukça etkileyecek bir Yeniay meydana gelecek. Akrep burcunda meydana gelecek Yeniay, burcunuzu nasıl etkileyecek? Yazımızda!

 Yeniayın Burcunuza Etkileri                                 

7 Kasım’da burçları oldukça etkileyecek bir Yeniay meydana gelecek. Akrep burcunda gerçekleşecek bu Yeniayda, günlük işlerimiz, iş hayatımız, sosyal yaşantımız ve sağlıkla ilgili konular ön planda olacak.

Peki Yeni Ay burcunuzu nasıl etkileyecek?

 

Online Falcılarımızı Gör >

 

Genel olarak bakıldığında Akrep Yeniayı yeni ve ani değişimlere açık bir sürecin habercisidir. Peki bu Yeniay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Yükselen burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

 Koç

Kredi başvurusu, borç alma-verme gibi finansal konular ön plana çıkabilir. İş hayatında yeni ortaklıklar gündeminize oturabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir süreç içine giriyorsunuz. Aşk hayatınızdaki karışıklıkların çözülmesi için gerekli ortam nihayet sağlanıyor. Eşinizi/partnerinizi geri kazanmak için doğru zaman.

 

 

  

Boğa Burcu

Boğa

İş hayatınızda yeni anlaşmalar mı söz konusu? Yeni sözleşmelere imza atmak için gerekli cesarete nihayet sahipsiniz. Bekar Boğalar için evlilik konusu her an gündeme oturabilir, artık yalnızlık size o kadar da  cazip gelmiyor. Ancak sosyal hayatınızda size meydan okuyan ve düşmanca yaklaşan kişilere karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

 

 

 

İkizler Burcu

İkizler

Bu Yeniayda sizin için gündemde olan asıl konu gündelik işleriniz. Günlük yaşamın gerektirdiği sorumluluklar birden bire artabilir ve siz kendinizi büyük bir iş yükü altında bunalmış bulabilirsiniz. Yine de Yeniayın habercisi olduğu finansal gelişmeler, özellikle de beklemediğiniz bir yerden gelecek büyük bir parasal yardım nefes almanızı sağlayacak.

 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Bu Yeniay size özellikle yaratıcı yönlerinizi keşfetmeniz ve yeni hobiler edinmeniz için fırsat tanıyor. Uzun zamandır planladığınız bir seyahat hayalini gerçekleştirmenin tam sırası. Her ne kadar bu süreç sizin için aslen bir içe dönüşün ve kişisel gelişimin sembolü olsa da, Akrep yeniayı aşk hayatınıza dair birçok konuyu da gündeminize getiriyor.

 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Bu Yeniayda Aslan burçları kendilerini derin bir sorgulamanın içinde bularak, özellikle aile köklerine dair derin düşüncelere sevk olabilirler. Bu çerçevede, bu Yeniay’ın Aslan burcu için sloganı ancak “kendini tanı!” denebilir. Aileden gelen/kalan bir paranın ya da mülkün nasıl değerlendirileceğine dair sorular da gündeme oturabilir.

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Bu Yeniayla birlikte aileniz ve ailenizle ilgili konular ile sosyal yaşantınız gündeminize oturuyor. Bu çerçevede, özellikle çeşitli grup etkinliklerindeki rolleriniz ön plana çıkıyor. Yeniayı sizin için özel kılan konulardan biri de hukuksal konular olarak karşımıza çıkıyor. Beklediğiniz bir dava nihayet sonuçlanabilir ya da kendinizi yeni bir davanın içinde bulabilirsiniz.

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Bu yeniayda hem maddi hem de manevi kazanımlar gündeminize oturuyor. Bu çerçevede, özellikle borç ve miras konuları sizi meşgul edecek gibi görünüyor. Sizin için en önemli başlıklardan biri de “statü” olacak. Uzun zamandır hak ettiğiniz bir pozisyona gelmek için artık doğru zaman!

 

  

Akrep Burcu

Akrep

Bu Yeniayın başlıca tek bir konusu var: Kendiniz! Karakterinizi sorguluyor, isteklerinizi yeniden gözden geçiriyorsunuz. Dış görünüşünüzü yeniden elden geçirmek asıl hedeflerinizden biri haline geliyor. Kısacası bu Yeniay size yepyeni bir şahısa bürünmeniz için çağrı yapıyor.

 

 

Yay Burcu

Yay

Bu yeniay gizli düşmanlarınızı gün yüzüne çıkarabilir ya da kendi iç çatışmalarınızı daha belirgin hale getirebilir. Başkalarından gizlediğiniz şeyleri açma kararı alabilir, kendinizi özgürleştirme çabası içine girebilirsiniz. Ancak kendinizi özgürleştirirken yalnız kalmamaya özen göstermeniz gerekiyor. Zira bu süreç sizi bir çeşit inzivaya çağırıyor.

 

 

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Oğlakların gündeminde sosyal çevre ve arkadaşlıklar var. Kendinizi çeşitli davet ve organizasyonlarda bulabilir, yeni çevrelerle yeni hobiler edinebilirsiniz. Sosyal hayatınızdaki başarınız iş hayatınızda da etkisini gösterebilir. İşinizdeki kazancınızı artırmak için doğru zaman. Ancak bu süreçte elinize geçen parayı akli bir şekilde harcamanız gerekiyor. 

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Kovalar için kariyer kaygıları gündeme geliyor. İş hayatında yükselme arzusu hiç olmadığı kadar yüksek sesle dile geliyor. Evli kovalar için eşin ve çocukların arzuları ve istekleri daha önemli bir hale geliyor. Ailecek alınan hedefler yeniden gözden geçiriliyor ve bu durum ailevi bağların güçlenmesine yardımcı oluyor.

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Balıklar için bu yeniayda en önemli konulardan biri kişisel gelişim oluveriyor. Öğrenim, özellikle de yüksek öğrenim hayalleri yeniden gündeme geliyor. Yabancı dil öğrenme ya da yabancılarla iletişim, başka kültürleri öğrenmeye yönelik merak ve seyahat planları balık burçlarının gündemini oluşturuyor.

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.