7 Kasım Akrep Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Etkileri

tarihinde

<strong>7 Kasım’da burçları</strong> oldukça etkileyecek bir <strong>Yeniay</strong> meydana gelecek. <strong>Akrep burcunda</strong> meydana gelecek <strong>Yeniay</strong>, burcunuzu nasıl etkileyecek? Yazımızda!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

 Yeniayın Burcunuza Etkileri                                 

7 Kasım’da burçları oldukça etkileyecek bir Yeniay meydana gelecek. Akrep burcunda gerçekleşecek bu Yeniayda, günlük işlerimiz, iş hayatımız, sosyal yaşantımız ve sağlıkla ilgili konular ön planda olacak.

Peki Yeni Ay burcunuzu nasıl etkileyecek?

 

Online Falcılarımızı Gör >

 

Genel olarak bakıldığında Akrep Yeniayı yeni ve ani değişimlere açık bir sürecin habercisidir. Peki bu Yeniay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Yükselen burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

  Koç Burcu

 Koç

Kredi başvurusu, borç alma-verme gibi finansal konular ön plana çıkabilir. İş hayatında yeni ortaklıklar gündeminize oturabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir süreç içine giriyorsunuz. Aşk hayatınızdaki karışıklıkların çözülmesi için gerekli ortam nihayet sağlanıyor. Eşinizi/partnerinizi geri kazanmak için doğru zaman.

 

 

  

Boğa Burcu

 Boğa

İş hayatınızda yeni anlaşmalar mı söz konusu? Yeni sözleşmelere imza atmak için gerekli cesarete nihayet sahipsiniz. Bekar Boğalar için evlilik konusu her an gündeme oturabilir, artık yalnızlık size o kadar da  cazip gelmiyor. Ancak sosyal hayatınızda size meydan okuyan ve düşmanca yaklaşan kişilere karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

 

 

 

İkizler Burcu

İkizler

Bu Yeniayda sizin için gündemde olan asıl konu gündelik işleriniz. Günlük yaşamın gerektirdiği sorumluluklar birden bire artabilir ve siz kendinizi büyük bir iş yükü altında bunalmış bulabilirsiniz. Yine de Yeniayın habercisi olduğu finansal gelişmeler, özellikle de beklemediğiniz bir yerden gelecek büyük bir parasal yardım nefes almanızı sağlayacak.

 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Bu Yeniay size özellikle yaratıcı yönlerinizi keşfetmeniz ve yeni hobiler edinmeniz için fırsat tanıyor. Uzun zamandır planladığınız bir seyahat hayalini gerçekleştirmenin tam sırası. Her ne kadar bu süreç sizin için aslen bir içe dönüşün ve kişisel gelişimin sembolü olsa da, Akrep yeniayı aşk hayatınıza dair birçok konuyu da gündeminize getiriyor.

 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Bu Yeniayda Aslan burçları kendilerini derin bir sorgulamanın içinde bularak, özellikle aile köklerine dair derin düşüncelere sevk olabilirler. Bu çerçevede, bu Yeniay’ın Aslan burcu için sloganı ancak “kendini tanı!” denebilir. Aileden gelen/kalan bir paranın ya da mülkün nasıl değerlendirileceğine dair sorular da gündeme oturabilir.

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Bu Yeniayla birlikte aileniz ve ailenizle ilgili konular ile sosyal yaşantınız gündeminize oturuyor. Bu çerçevede, özellikle çeşitli grup etkinliklerindeki rolleriniz ön plana çıkıyor. Yeniayı sizin için özel kılan konulardan biri de hukuksal konular olarak karşımıza çıkıyor. Beklediğiniz bir dava nihayet sonuçlanabilir ya da kendinizi yeni bir davanın içinde bulabilirsiniz.

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Bu yeniayda hem maddi hem de manevi kazanımlar gündeminize oturuyor. Bu çerçevede, özellikle borç ve miras konuları sizi meşgul edecek gibi görünüyor. Sizin için en önemli başlıklardan biri de “statü” olacak. Uzun zamandır hak ettiğiniz bir pozisyona gelmek için artık doğru zaman!

 

  

Akrep Burcu

Akrep

Bu Yeniayın başlıca tek bir konusu var: Kendiniz! Karakterinizi sorguluyor, isteklerinizi yeniden gözden geçiriyorsunuz. Dış görünüşünüzü yeniden elden geçirmek asıl hedeflerinizden biri haline geliyor. Kısacası bu Yeniay size yepyeni bir şahısa bürünmeniz için çağrı yapıyor.

 

 

Yay Burcu

Yay

Bu yeniay gizli düşmanlarınızı gün yüzüne çıkarabilir ya da kendi iç çatışmalarınızı daha belirgin hale getirebilir. Başkalarından gizlediğiniz şeyleri açma kararı alabilir, kendinizi özgürleştirme çabası içine girebilirsiniz. Ancak kendinizi özgürleştirirken yalnız kalmamaya özen göstermeniz gerekiyor. Zira bu süreç sizi bir çeşit inzivaya çağırıyor.

 

 

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Oğlakların gündeminde sosyal çevre ve arkadaşlıklar var. Kendinizi çeşitli davet ve organizasyonlarda bulabilir, yeni çevrelerle yeni hobiler edinebilirsiniz. Sosyal hayatınızdaki başarınız iş hayatınızda da etkisini gösterebilir. İşinizdeki kazancınızı artırmak için doğru zaman. Ancak bu süreçte elinize geçen parayı akli bir şekilde harcamanız gerekiyor. 

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Kovalar için kariyer kaygıları gündeme geliyor. İş hayatında yükselme arzusu hiç olmadığı kadar yüksek sesle dile geliyor. Evli kovalar için eşin ve çocukların arzuları ve istekleri daha önemli bir hale geliyor. Ailecek alınan hedefler yeniden gözden geçiriliyor ve bu durum ailevi bağların güçlenmesine yardımcı oluyor.

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Balıklar için bu yeniayda en önemli konulardan biri kişisel gelişim oluveriyor. Öğrenim, özellikle de yüksek öğrenim hayalleri yeniden gündeme geliyor. Yabancı dil öğrenme ya da yabancılarla iletişim, başka kültürleri öğrenmeye yönelik merak ve seyahat planları balık burçlarının gündemini oluşturuyor.

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!