Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

tarihinde

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Karar verdiniz ve partnerinizle beraber ebeveyn olmaya hazır olduğunuzu hissediyorsunuz. Kafanızda ise tek bir düşünce var: Hızlı bir şekilde hamile kalmak! Bu yazımızda hamile kalmak için Ay'dan nasıl faydalanabileceğinizi öğrenin. Ay'ın bir tam döngüsü tıpkı kadınların adet döngüsü gibi 29 gün sürer. Ne ilginç bir tesadüf değil mi? Ay'ın doğum anını ve ekilen tohumların verimini etkilediği gibi neden bizim doğurganlığımız üzerinde etkisi olmasın ki?


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.Dolunay ve ovülasyon: Her şey birbirine bağlı!

Kadınların adet döngüleri ve Ay'ın evreleri tuhaf bir şekilde birbirleriyle bağlantılıdır. Adet döngüsünün tam ortasında yani 14. günde Dolunay'ın etkisiyle yumurtlama gerçekleşir ve tam bu anda doğurganlığınız zirve yapar. Ne yazık ki kadınlar çağlar içinde Ay'ın etkilerine karşı hassasiyetlerini yitirmeye başlamıştır. Kimileri bunu yapay aydınlatma biçimlerinin artmasına bağlamaktadır. Ay ve vücudunuz arasındaki uyumsuzluklar düzensiz adet döngülerini de açıklayabilir. 

Ayın evrelerini ve adet döngünüzü uyumlu hale getirebilirsiniz?

 • Odanızı mümkün olabilecek en karanlık şekilde tutun. Stor ya da kalın perdeler sayesinde odanıza hiçbir ışığın gelmemesini sağlayabilirsiniz. 
 • Dolunay günlerinde pencereniz açık uyuyun. Ayın ritmine uyum sağlamak için olmazsa olmaz bir detay bu

Dolunay'dan iki ya da üç gün önce cinsel anlamda rahat hissedeceğiniz koşullara sahip olduğunuzdan emin olun: Sizi öfkelendiren konulardan uzak durun. Partnerinizden arzunuzu harekete geçirecek şeyler yapmasını isteyin ve içinizdeki stresi azaltın.

2021 Yılındaki Dolunaylar

Doğurganlığınızın Dolunay'da zirveye ulaştığını öğrendiğinize göre bu tarihleri sakın kaçırmayın!

 • 28 Ocak 2021
 • 27 Şubat 2021
 • 28 Mart 2021
 • 27 Nisan 2021
 • 26 Mayıs 2021
 • 24 Haziran 2021 
 • 24 Temmuz 2021
 • 22 Ağustos 2021
 • 21 Eylül 2021
 • 20 Ekim 2021
 • 19 Kasım 2021
 • 19 Aralık 2021

Ay ve Cinsellik

Ay'ın etkileri sadece doğurganlıkla sınırlı kalmaz ve beraberliğinizi de çokça etkiler.  

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin