Ay ve Cinsellik: Ay'ın Libidomuz Üzerindeki Etkileri

tarihinde

Ay'ın denizdeki gelgitler, tohumlar ve saçın uzaması üzerinde bile etkisi olduğu bilinir. Peki Ay'ın libidonuzu düşürüp yükseltebileceğini biliyor muydunuz? Bu yazımızı okuduktan sonra artık Dolunay gecelerine başka bir gözle bakacaksınız!

Ay ve Cinsellik: Ay'ın Libidomuz Üzerindeki Etkileri

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

28 günlük Ay evrelerinin kadınların adet döngüsüne karşılık geldiğini daha önce fark etmiş miydiniz? Ayrıca Dolunay gecelerinde daha çok doğum gerçekleştiği de yaygın bir inanıştır. Dolayısıyla Ay'ın libidomuz üzerinde etkisi olmasına da şaşırmamak gerekir. 


Geleceğiniz sizi endişelendiriyor mu? Bazı cevaplara mı ihtiyacınız var?
En iyi falcılarımızla iletişime geçin! 
Cinsellik ve ayın evreleri

Ay'ın her ay meydana gelen dört evresi vardır: Yeniay, İlk Dördün, Dolunay, Son Dördün. Her bir evre dünyayı ve insanları farklı biçimlerde etkiler. İşte Ay'ın evreleri ve libidonuz arasındaki ilişkiye dair detaylar...

1- Yeniay: Yeni deneyimler

Yepyeni girişimlere hazır olun! Yeniay dönemi ortak projelere adım atmak, partnerimize yeni deneyimler teklif etmek ve onu etkileyip aranızdaki ateşi tekrar canlandırmak adına farklı bir şekilde karşısına çıkmak için ideal bir zamandır. Eğer bekarsanız, gözünüze çarpan birine doğru hamle yapıp yavaş yavaş bir ilişki inşa etmeye başlamanız yerinde olacaktır.

2- İlk dördün: Meseleleri açıklığa kavuşturun.

Eğer ilişkinizde problemler, hayal kırıklıkları yaşıyorsanız ya da Yeniay zamanı sarf ettiğiniz çabalara rağmen içiniz sıkıntı doluysa partnerinizle aranızdaki meseleleri açığa kavuşturmanın zamanı gelmiş demektir. Bu meselelere odaklanırsanız ilerde mutlu olmanız konusunda size faydası dokunacağını göreceksiniz. Partnerinize nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını sorun ve ona uyum sağlamaya gayret edin. Eğer aranızda her şey yolundaysa, ona arzularınızdan ve en gizli fantezilerinizden bahsedebilirsiniz. 

3- Dolunay: Libidonuz tavan yapıyor

Dolunaylar cinsel hayatımızı en aktif şekilde yaşamamız gereken dönemlerdir! Dolunay sırasında kendimizi daha enerjik hissederiz ve daha az uyuruz. Bu yüzden enerjinizi seks hayatınıza kanalize edebilirsiniz. Tüm duyu organlarınız Dolunay sayesinde aktif hâle gelir, duyumlarınız keskinleşir. Adeta Nirvana'ya ulaşırsınız! Eğer bekarsanız, bekarlığınıza son vermek için bir fırsata sahipsiniz demektir! 

4- Son dördün: Dinlenme

Ay'ın son evresi sırasında genellikle temaslardan kaçınma eğiliminde oluruz. Kendi içimize doğru yöneliriz ve bir sonraki Yeniay'a kadar dinlenmeye bakarız. Ayrıca çılgın Dolunay gecelerinin bizi çok yormuş olabileceğini de hesaba katmak gerek! Eğer bekarsanız bugünlerde sakince bekleyin çünkü ilginizi çeken kişi sizi ruhsuz bir şekilde geri itecektir .


İşte artık Ay'ın libidonuz ve cinsel yaşamınız üzerindeki tüm etkilerini biliyorsunuz! Yazımızdan sonra Ay takvimimize göz atmayı sakın unutmayın!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!