Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

Kova burcunda Yeniay: Yaratıcılık ve açılımlar

1 Şubat Salı günü Yeniay, Türkiye saatiyle 08:07'de Kova burcunda meydana gelecek.


Yeniaylar daima yeni bir başlangıç olarak kabul edilir. Kova burcunda meydana gelen Yeniaylar kişiyi ruhsal düzlemde olduğa kadar diğer insanlara yönelik açılımlara da yöneltir. Bizi sosyal çevremizi genişletmeye, yeni arkadaşlar edinmeye teşvik eder. Ancak bu dost canlısı Yeniay aynı zamanda bizden özgünlüğümüzü ortaya koymamızı, yaratıcılığımızla ve şaşırtıcı fikirlerimizle farkımızı belli etmemizi de talep eder. Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!1 Şubat 2022 Kova burcu Yeniayı

1 Şubat'ta Kova burcunda meydana gelen Yeniay Satürn Satürn'le Kavuşum, Uranüs'le Kare yapacak. Genel anlamda bakıldığında Yeniaylar yeni bir başlangıç demektir. Giderek etkisini yitiren Satürn-Uranüs Karesi karşısında yaşamımıza taze bir soluk gelecek. Covid salgınıyla, önlemlerle ve özgürlüklerimizi yaşamamıza engel olan kurallarla ilişkilendirilen bu Kare'nin ortadan kaybolmaya başladığını göreceğiz. Dolayısıyla gelecek günlerde çok daha umutlu hissedeceğiz ve durumun giderek iyileştini göreceğizi.


Bireysel anlamda bu Yeniay, şimdiye kadar hayata maddi engeller ya da harekete geçmemize engel olan korkularımız yüzünden ulaşamadığımız hedefler için yeni bir başlangıç anlamına gelebilir. Bu Yeniay bizi daha cesur ve bilge kılacak. Kendi yolumuzu bulmak için başkalarının söylediklerine kulak asmamamızı sağlayacak. Bu, genelde başkalarına bağlı hareket edenler için harika bir gelişme olacak çünkü bu defa harekete geçmek için kimseye ihtiyaç duymayacağız. 


nouvelle lune en Capricorne

Kova burcunda gerçekleşen Yeniaylar dış dünyaya açılmamızı kolaylaştırır. Her şeye farklı bir gözle ve daha berrak bir zihinle bakarız. Fikirlerimizi bir düzene sokmanın tam zamanı!


Yeniay'da ayrıca:

  • Mars, Jüpiter ve Uranüs pozitif açılar yapıyor. Bu konumları daha istekli ve cesur olmamızı sağlıyor ve girişimlerimizin başarılı olmasını garanti ediyor. 
  • Mercure ve Plüton, Neptün'e pozitif bir açıyla bağlı ve bu da sezgilerimizi daha da keskinleştiriyor. Çevremize karşı daha duyarlı olduğumuz gibi ilham dolu ve sağduyulu hissediyoruz. Ayrıca retro konumundaki Merkür'ün 4 Şubat Cuma günü düz hareketine geri döneceğini de unutmayalım. Artık kendimizden daha emin bir şekilde hareket edebiliriz çünkü son haftalarda yaşadığımız beklenmedik gelişmelerin ve gecikmelerin sonu geldi!
  • Venüs'e bağlanan Uranüs duygusal hayatımızda bir şeyleri değiştirmemize ön ayak olabilir. Yeni bir sayfa açmaya, farklı bir insanla yakınlaşmaya ya da ilişkinizde yeni bir döneme girme ihtiyacı içindesiniz. Bekarların yeni bir sevgili adayıyla tanışma şansları yüksek. Böyle bir durum önemli değişimleri beraberinde getirebilir ve bazı alışkanlıklarımızı geride bırakmak zorunda kalabiliriz.


>>> 2022 yıllık burç yorumlarının tamamı için tıklayın!


1 Şubat Yeniayı Burç Yorumları 

Yeniay'dan tüm zodyakın etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay özellikle Kova, Aslan, Akrep, Boğa, Koç, İkizler Terazi, Yay burçları etkilenecek. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.


Yeniayları ve Dolunayları kaçırmamak için 2022 Ay takvimimize göz atabilirsiniz!


Koç

Size ayak bağı olan bir arkadaşlık ilişkisinden nihayet kurtulduğunuzu hissedeceksiniz. Arzularınız herkesin hoşuna gitmese de onlar adına harekete geçme vaktinin geldiğini siz de biliyorsunuz!

Boğa

İş hayatınızda ya da gündelik yaşamınızda değişime ihtiyacınız var. Yeni bir fikri hayata geçirmenin ve bahaneleri bir kenara bırakmanın vakti geldi! 

İkizler

Yeni bir formasyona, staja ya da eğitime başlayabilirsiniz. Kişisel yaşamınızda ise bir seyahat ya da proje teklifi sizi hiç olmadığınız kadar heyecanlandıracak. 

Yengeç

Sağa sola borçlanmadan girişimlerinizde ilerlemenizi sağlayacak finansal çözümler bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Söz konusu bir miras olabilir. Kesin olan ise elinize beklenmedik bir şekilde para geçeceği! 

Aslan

İlişkinizde bir dönüm noktası yaşayabilirsiniz. Ayrıca karşınıza çıkan bir iş fırsatı daha huzurlu bir gelecek beklentilerinizin artmasını sağlayacak.

Başak

Aynı anda birçok yerde olmanız mı bekleniyor? Sizin de bazı sınırlarınız olduğunu unutmayın. Hayır demesini bilin ve önceliklerinizi belirleyin. 

Terazi

Yeni deneyimleri kucaklamanızın vaktinin geldiğini hissediyorsunuz. Çok farklı bir aktivite deneyim alışkanlıklarınızın dışına çıkmak size iyi gelecektir. 

Akrep

Biraz isyankar görünmek pahasına da olsa ailenizin ve yakınlarınızın kıskaçlarından kendinizi kurtarıyorsunuz. Sinirlenmeden kendi bildiğinizi okuyorsunuz. 

Yay

Bir seyahat planı ertelenebilir ya da iptal edilebilir. Üzülmeyin, önemi büyük olmasa ekonomik durumunuzu ilgilendiren bir haber neşenizi yerine getirecek.

Oğlak

Bugünlerde sadece kendi zevkinizi ve mutluluğunuzu düşünüyorsunuz. O yüzden kesenin ağzını açmaktan da çekinmiyorsunuz. Ama biraz abartıyor olabilir misiniz?

Kova

Kendinizi hayatın akışına bırakıp beklenmedik sürprizleri dolu dolu deneyimlemek istiyorsunuz. Ama hâlâ önünüzde bazı engeller var. Biraz sabırlı olun. 

Balık

Yeniay yaşamınızda bir şeylerin eksik olduğunu ortaya çıkarıyor.… Aşk söz konusunda hep daha fazlasını istiyorsunuz ama aslında gereken her şeye sahipsiniz. Bunu takdir etmesini bilin.

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.