1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

tarihinde

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Kova burcunda Yeniay: Yaratıcılık ve açılımlar

1 Şubat Salı günü Yeniay, Türkiye saatiyle 08:07'de Kova burcunda meydana gelecek.


Yeniaylar daima yeni bir başlangıç olarak kabul edilir. Kova burcunda meydana gelen Yeniaylar kişiyi ruhsal düzlemde olduğa kadar diğer insanlara yönelik açılımlara da yöneltir. Bizi sosyal çevremizi genişletmeye, yeni arkadaşlar edinmeye teşvik eder. Ancak bu dost canlısı Yeniay aynı zamanda bizden özgünlüğümüzü ortaya koymamızı, yaratıcılığımızla ve şaşırtıcı fikirlerimizle farkımızı belli etmemizi de talep eder. Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!1 Şubat 2022 Kova burcu Yeniayı

1 Şubat'ta Kova burcunda meydana gelen Yeniay Satürn Satürn'le Kavuşum, Uranüs'le Kare yapacak. Genel anlamda bakıldığında Yeniaylar yeni bir başlangıç demektir. Giderek etkisini yitiren Satürn-Uranüs Karesi karşısında yaşamımıza taze bir soluk gelecek. Covid salgınıyla, önlemlerle ve özgürlüklerimizi yaşamamıza engel olan kurallarla ilişkilendirilen bu Kare'nin ortadan kaybolmaya başladığını göreceğiz. Dolayısıyla gelecek günlerde çok daha umutlu hissedeceğiz ve durumun giderek iyileştini göreceğizi.


Bireysel anlamda bu Yeniay, şimdiye kadar hayata maddi engeller ya da harekete geçmemize engel olan korkularımız yüzünden ulaşamadığımız hedefler için yeni bir başlangıç anlamına gelebilir. Bu Yeniay bizi daha cesur ve bilge kılacak. Kendi yolumuzu bulmak için başkalarının söylediklerine kulak asmamamızı sağlayacak. Bu, genelde başkalarına bağlı hareket edenler için harika bir gelişme olacak çünkü bu defa harekete geçmek için kimseye ihtiyaç duymayacağız. 


nouvelle lune en Capricorne

Kova burcunda gerçekleşen Yeniaylar dış dünyaya açılmamızı kolaylaştırır. Her şeye farklı bir gözle ve daha berrak bir zihinle bakarız. Fikirlerimizi bir düzene sokmanın tam zamanı!


Yeniay'da ayrıca:

  • Mars, Jüpiter ve Uranüs pozitif açılar yapıyor. Bu konumları daha istekli ve cesur olmamızı sağlıyor ve girişimlerimizin başarılı olmasını garanti ediyor. 
  • Mercure ve Plüton, Neptün'e pozitif bir açıyla bağlı ve bu da sezgilerimizi daha da keskinleştiriyor. Çevremize karşı daha duyarlı olduğumuz gibi ilham dolu ve sağduyulu hissediyoruz. Ayrıca retro konumundaki Merkür'ün 4 Şubat Cuma günü düz hareketine geri döneceğini de unutmayalım. Artık kendimizden daha emin bir şekilde hareket edebiliriz çünkü son haftalarda yaşadığımız beklenmedik gelişmelerin ve gecikmelerin sonu geldi!
  • Venüs'e bağlanan Uranüs duygusal hayatımızda bir şeyleri değiştirmemize ön ayak olabilir. Yeni bir sayfa açmaya, farklı bir insanla yakınlaşmaya ya da ilişkinizde yeni bir döneme girme ihtiyacı içindesiniz. Bekarların yeni bir sevgili adayıyla tanışma şansları yüksek. Böyle bir durum önemli değişimleri beraberinde getirebilir ve bazı alışkanlıklarımızı geride bırakmak zorunda kalabiliriz.


>>> 2022 yıllık burç yorumlarının tamamı için tıklayın!


1 Şubat Yeniayı Burç Yorumları 

Yeniay'dan tüm zodyakın etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay özellikle Kova, Aslan, Akrep, Boğa, Koç, İkizler Terazi, Yay burçları etkilenecek. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.


Yeniayları ve Dolunayları kaçırmamak için 2022 Ay takvimimize göz atabilirsiniz!


  • Koç

    Size ayak bağı olan bir arkadaşlık ilişkisinden nihayet kurtulduğunuzu hissedeceksiniz. Arzularınız herkesin hoşuna gitmese de onlar adına harekete geçme vaktinin geldiğini siz de biliyorsunuz!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!