1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

tarihinde

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Kova burcunda Yeniay: Yaratıcılık ve açılımlar

1 Şubat Salı günü Yeniay, Türkiye saatiyle 08:07'de Kova burcunda meydana gelecek.


Yeniaylar daima yeni bir başlangıç olarak kabul edilir. Kova burcunda meydana gelen Yeniaylar kişiyi ruhsal düzlemde olduğa kadar diğer insanlara yönelik açılımlara da yöneltir. Bizi sosyal çevremizi genişletmeye, yeni arkadaşlar edinmeye teşvik eder. Ancak bu dost canlısı Yeniay aynı zamanda bizden özgünlüğümüzü ortaya koymamızı, yaratıcılığımızla ve şaşırtıcı fikirlerimizle farkımızı belli etmemizi de talep eder. Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!1 Şubat 2022 Kova burcu Yeniayı

1 Şubat'ta Kova burcunda meydana gelen Yeniay Satürn Satürn'le Kavuşum, Uranüs'le Kare yapacak. Genel anlamda bakıldığında Yeniaylar yeni bir başlangıç demektir. Giderek etkisini yitiren Satürn-Uranüs Karesi karşısında yaşamımıza taze bir soluk gelecek. Covid salgınıyla, önlemlerle ve özgürlüklerimizi yaşamamıza engel olan kurallarla ilişkilendirilen bu Kare'nin ortadan kaybolmaya başladığını göreceğiz. Dolayısıyla gelecek günlerde çok daha umutlu hissedeceğiz ve durumun giderek iyileştini göreceğizi.


Bireysel anlamda bu Yeniay, şimdiye kadar hayata maddi engeller ya da harekete geçmemize engel olan korkularımız yüzünden ulaşamadığımız hedefler için yeni bir başlangıç anlamına gelebilir. Bu Yeniay bizi daha cesur ve bilge kılacak. Kendi yolumuzu bulmak için başkalarının söylediklerine kulak asmamamızı sağlayacak. Bu, genelde başkalarına bağlı hareket edenler için harika bir gelişme olacak çünkü bu defa harekete geçmek için kimseye ihtiyaç duymayacağız. 


nouvelle lune en Capricorne

Kova burcunda gerçekleşen Yeniaylar dış dünyaya açılmamızı kolaylaştırır. Her şeye farklı bir gözle ve daha berrak bir zihinle bakarız. Fikirlerimizi bir düzene sokmanın tam zamanı!


Yeniay'da ayrıca:

  • Mars, Jüpiter ve Uranüs pozitif açılar yapıyor. Bu konumları daha istekli ve cesur olmamızı sağlıyor ve girişimlerimizin başarılı olmasını garanti ediyor. 
  • Mercure ve Plüton, Neptün'e pozitif bir açıyla bağlı ve bu da sezgilerimizi daha da keskinleştiriyor. Çevremize karşı daha duyarlı olduğumuz gibi ilham dolu ve sağduyulu hissediyoruz. Ayrıca retro konumundaki Merkür'ün 4 Şubat Cuma günü düz hareketine geri döneceğini de unutmayalım. Artık kendimizden daha emin bir şekilde hareket edebiliriz çünkü son haftalarda yaşadığımız beklenmedik gelişmelerin ve gecikmelerin sonu geldi!
  • Venüs'e bağlanan Uranüs duygusal hayatımızda bir şeyleri değiştirmemize ön ayak olabilir. Yeni bir sayfa açmaya, farklı bir insanla yakınlaşmaya ya da ilişkinizde yeni bir döneme girme ihtiyacı içindesiniz. Bekarların yeni bir sevgili adayıyla tanışma şansları yüksek. Böyle bir durum önemli değişimleri beraberinde getirebilir ve bazı alışkanlıklarımızı geride bırakmak zorunda kalabiliriz.


>>> 2022 yıllık burç yorumlarının tamamı için tıklayın!


1 Şubat Yeniayı Burç Yorumları 

Yeniay'dan tüm zodyakın etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay özellikle Kova, Aslan, Akrep, Boğa, Koç, İkizler Terazi, Yay burçları etkilenecek. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.


Yeniayları ve Dolunayları kaçırmamak için 2022 Ay takvimimize göz atabilirsiniz!


  • Koç

    Size ayak bağı olan bir arkadaşlık ilişkisinden nihayet kurtulduğunuzu hissedeceksiniz. Arzularınız herkesin hoşuna gitmese de onlar adına harekete geçme vaktinin geldiğini siz de biliyorsunuz!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin