Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

11 Şubat 2021 Yeniayı: Şiddetli Gerilimler

11 Şubat Yeniayı Kova burcunda meydana gelecek ve kendimizi iki arada sıkışıp kalmış gibi hissedeceğiz. Bu Yeniay bizi bir yandan yeni insanlarla yakınlaşmaya teşvik ederken bir yandan da farkımızı ortaya koyma isteğimizi kamçılayacak. Bu ikilemi çözüme kavuşturmak Merkür Retro konumundayken hiç de kolay olmayacak... Peki bu gerilimler karşısında ne yapmalı? Cevaplar uzman astrologlarımızda!

Kova burcunda Yeniay: Yaratıcılık ve açılımlar

11 Şubat tarihinde Yeniay, Türkiye saatiyle 18:07'de Kova burcunda meydana gelecek.


Kova burcunda meydana gelen Yeniaylar kişiyi ruhsal düzlemde olduğa kadar diğer insanlara yönelik açılımlara da yöneltir. Bizi sosyal çevremizi genişletmeye, yeni arkadaşlar edinmeye teşvik eder. Ancak bu dost canlısı Yeniay aynı zamanda bizden özgünlüğümüzü ortaya koymamızı, yaratıcılığımızla ve şaşırtıcı fikirlerimizle farkımızı belli etmemizi de talep eder. 


Yeniaylarda bereket çekinizi doldurmayı unutmayın!


Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!Merkür'le Kavuşum yapan 11 Şubat Kova Yeniayı: sabırsızlık ve inatçılık arasında

11 Şubat'ta Merkür'le Kavuşum ve Kare açı yapan Kova burcu Yeniayı, Boğa burcundaki Mars'la olumsuz bir açı yapıyor. Merkür'ün 21 Şubat'a kadar Retro konumunda olduğunu da unutmamak gerek. Bu konumlanma etkisiyle harekete geçmek için yeni planlar yaparken insanlarla iletişim kurma biçimimiz üzerine de iyice düşünmemiz de gerekecek. Hızlı konuşup sinirlenmek ve kırıcı sözler söylemek konusunda dikkatli olmamız şart. Sabırsızlığımız, inatçılığımız ve alınganlığımız yüzünden insanlarla ilişkilerimiz ve projelerimiz zarar görebilir.  Ayrıca her şeyi aynı anda yapma isteğimiz yüzünden yolumuzu kaybetme riskiyle karşı karşıya kalabiliriz.


Bu Yeniay'a 17 Şubat'ta Boğa burcundaki Uranüs'le Kare yapacak ve Kova burcunda konumlanan Satürn eşlik edecek. Dolayısıyla sinirsel gerilimler tavan yapacak. Kesin hedefler belirlesek de onları somutlaştırmak için gereken değişimleri kabul etmekte zorlanacağız. Mesela kimilerimiz işini değiştirmeksizin bir bölgeden başka bir bölgeye taşınmak isteyecek. Kimileriyse Mars'la Kare açı yapan Venüs-Jüpiter Kavuşumunun etkisi altında ayrılığı, yeni bir ilişkiye yelken açma fikrini düşünse de çok çeşitli sebeplerle sorunlu ilişkilerini sona erdirmekte zorlanacak ve kendilerini hapsolmuş hissedecek. 22 Şubat'ta düz hareketine geri dönen Merkür'le daha sonra her şeyi daha net görmeye başlayacaklar.

Pandemi ve beraberinde getirdiği sorunlar

Bireylerin ötesinde de, COVID pandemisine bağlı hoşnutsuzluklar gündemde olacak: Özgürlüklerin kısıtlanması, ekonomik sorunlar, hastanelerdeki yoğunluk ve aşıyla ilgili tartışmalar devam edecek. Ama Mars ve Neptün Sekstili bizi rahatlatacak ve bize umut ışığı niteliğinde çözüm önerileri sunacak. 

nouvelle lune février

Bu yeni bizi oldukça aktif bir ruh haline soksa da yeterince özgür olamadığımız için hoşnutsuz hissedebiliriz. Yine de ilerleyen günlere dair gönderdiği umut ışığını da göz ardı etmemek gerek! 


11 Şubat Yeniayı Burç Yorumları 

Yeniay'dan tüm burçlar etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay Kova, Boğa, Aslan ve Akrep burçlarına daha gerilimli günler hazırlarken Terazi, İkizler, Yay ve Koç burçlarını daha aktif ve dinamik bir biçimde etkisi altına alacak. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.


Yeniayları ve Dolunayları kaçırmamak için 2021 Ay takvimimize göz atabilirsiniz!


Koç

Kendinizi kontrol edin

Arkadaşlarınızla parasal meselelerden dolayı ortaya çıkabilecek kavgalara karşı dikkatli olun. Herkes borcu neyse ödemeli! 

Boğa

Yeni bir yol mu?

Kariyerinizle ilgili şüpheleriniz mi var? Yeni bir meslek seçmeyi düşünebilirsiniz. İyice düşünün, fikirlerinizi not edin ve şimdilik ani kararlar vermemeye çalışın. 

İkizler

Kalbinizi dinleyin

Yalnızca kendi içinizden gelene kulak veriyorsunuz ve yeni bir başlangıç için herkesi ve her şeyi geride bırakmaya hazırsınız. Ne rahatlama ama!

Yengeç

İçgüdülerinize kulak verin!

Koç burçları gibi, sakın arkadaşlık ve para meselelerini karıştırmayın. Aşk hayatınızla ilgili de kimseye şimdilik bir söz vermeyin. 

Aslan

Derin bir nefes alın!

Kalbiniz yeni birine mi bağlanacak? Yoksa başka bir aşk hikayesi için mevcut bağları mı koparacaksınız? İlişki durumunuz biraz karmaşık gibi gözüküyor ve siz de ne yapacağınızı bilemez haldesiniz... 

Başak

Sakin olun!

Gündelik yaşamınıza bağlı bir sorun yaşayabilirsiniz. Ama çamaşır makinesi bozuldu diye de kriz geçirmek için iyi bir zaman değil. Biraz sakin olun ve yaşadıklarınıza uzaktan bakmaya çalışın!

Terazi

Anı yaşayın!

Görünüşe göre arzularınızla ilgili kafanızda bir dolu soru var. Macera yaşamak isteseniz de sonrasındaki hayal kırıklıkları sizi korkutuyor. 

Akrep

Düşünmeden konuşmayın!

Özellikle partnerinize ve ailenize söyledikleriniz üzerine düşünün. Kullandığınız sözcükler yüzünden eleştiriler alabilirsiniz. Ama eğer kendinizi ifade etmek istiyorsanız... size kim engel olabilir ki? 

Yay

Kendinizi tutun!

Görünüşe göre her şey ilginizi çekiyor. Özellikle pahalı olan şeyleri anında satın almak istiyorsunuz. Biraz sakinleşin! 

Oğlak

İsteklerinizin peşinden gidin

Kendi zevklerinize öncelik veriyorsunuz. Normalde kendinizi kısıtlamaya meyilli olsanız bile başkalarınının size engel olmasına katlanamıyorsunuz. 

Kova

İşler karışık!

Aşk sizi deli gibi sarhoş etse de tam olarak nereye gittiğinizden emin değilsiniz. Çözüm basit: Aynen devam edin, ama yavaş yavaş!

Balık

Aynen devam!

Sevmeye, aşka ve yaşama inanmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Her şeyden önemlisi yaşamınızın bu isteklerinize cevap vermesini istiyorsunuz. Bu yoldan devam edin ve eleştirilere sakın kulak asmayın! 

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!
Cadılar Bayramı: Hangi burç hangi kostümü seçmeli?  Burçlara göre Cadılar Bayramı kostümleri

Bizimle iletişime geçin.