Aşk Falı Nedir? Hangi Aşk Falı Sizin İçin Daha Uygun?

tarihinde

Aşk falınıza nasıl bakılmalı? Hangi aşk falı size daha uygun? Yazımızı kaçırmayın!

 

AŞK FALI

Bizi fallara danıştıran, falların belkemiğini oluşturan konu elbette Aşk! Hepimiz aşk hayatımızla ilgili sorularla kafamızı meşgul ediyoruz. Bazen hiçbir şey yolunda gitmiyor, kimse yanımızda durmuyor ya da bizi üzen kişilerle beraber oluyoruz. Bazense her şey yolunda ama bu sefer de aldatma gibi konular içimize kuşku düşürüyor ya da diğer ilişkilerle karşılaştırılmak istiyoruz.

Kısacası, bizi anlayan, bizi dinleyen ve durugörülü kişilerden tavsiye ve gelecek hakkındaki öngörülerini bilmek istiyoruz.

Biz de aşk falına baktıran kişilerin en çok tercih ettiği falları sizin için derledik.


>>>> 10dksı 1 Euro'dan Online ve Canlı Aşk Falı Baktır<<<<Katina falı:

Katina falı Tarot'a göre değişik bir deste ile bakılır. Bu destede 65 kart vardır.  Her kartın mitolojik geçmişine ve yaşanmışlığına önem verilir. Fal başlamadan element ruhları kartları seçilir ve desteden ayrılır. Fala başlamadan hangi şekilde bakılması gerektiğine karar verilir. 3 çeşit açılım mümkündür.

İmparator açılımı: Genel bir açılımdır. Sorulara geçmiş ve gelecek iç içe geçmiş şekilde cevaplar bulunur. Bazı olayların nedenini niçinizi soruyorsanız doğru cevapları verecektir. İmparator açılımında toplam 10 kart açılır.

İlişki açılımı: İki kişi arasındaki bağı ortaya çıkarır. İlişkinin içindeki çıkmazları, bilinmeyenleri, nerde tıkanıldığını ve nasıl açılabileceğini gösterir. Aşkın yanı sıra anlaşamadığınız bir arkadaşınız ya da düşmanınızın da aranızdaki ilişkisine baktırabilirsiniz.

Karar açılımı: Kafanızda birçok soru var ama karar veremiyor, seçim yapamıyor musunuz ? Toplamda 7 kart açarak Katina falıyla cevapları bulabilirsiniz.  


>>>> Aşk Hayatında Seni Neler Bekliyor? Katina Falı Söylesin <<<<


Su Falı:

Su falı her yerde bakılmayan, deneyimli ve durugözü açık kişilere baktırılması gereken zor bir faldır. zor Zor olmasının nedeni hem duru görü, güçlü hisler gerektirmesi, hem de ciddi bir konsantrasyona ihtiyaç duyulmasıdır. Genelde bir sürü insan diğer fallara bakabiliyor fakat şu falına bakan medyumlar pek az olduğu için Astrocenter uzmanlarını seçilmiş deneyimli medyumlar olarak nitelendirebiliriz. Birçok uzmanımızı su falı bölümünden bulabilirsiniz.

Su falı bakarken, su falına baktıran kişinin hayatında neyi öğrenmek istediğini söylemesi gerekmektedir. Niyetin çok önemli olduğu bu fal türünde, falcıyla bu adım sonrasında öğrenmek istediği şeyin ismini ve bir motif söylemesi gerekecektir. Örnek verecek olursak fal bakılan kişi evlenecek ise suyun içine ay doğsun cümlesi kullanılabilir. Kişi bu sözü söyledikten sonra fal bakılmaya başlanabilir. Su falına bakan kişi konsantre olduktan bir süre sonra şu ile iletişime geçer. Su ile iletişime geçtikten sonra artık kişi az zamanının kaldığını anlar. Bu adımlar sonrasında fal bakan kişinin gözünü kırpmaması ve suya odaklanması oldukça önemlidir.

Suya bakıldığı zaman ön plana çıkan şekiller, fal bakılan kişinin dilemiş olduğu motifler ile eşleşiyor ise kişinin istekleri gerçekleşir.

 


>>>> Su Falı Uzmanları Burada <<<<<


Foto aşk falı:

Falcılarımızın çoğu doğuştan gelen yetenekleri ve sonradan edindikleri diplomalar ve insan ilişkileri deneyimleriyle fotoğraflara bakarak ilişkinizdeki birçok bilinmeyeni ortaya çıkarabilir.

Bunların arasında ilişkinizin geleceği, şu anki problemleri, problemleri çözmeniz için dikkat etmeniz gereken davranışlar ve bazen kişiler vardır.

Foto aşk falı özellikle karmaşık bir ilişkinin içinde kalıveren, aklında net bir soru olmasa da haline çare arayan kişiler için birebirdir.


Diğer popüler yazılarımızı okuyun:

Falcı Sezgi : Tarot Hakkında Kısa Bilgiler

Renk Falına Bak! 

Su Falına Nasıl Bakılır

sevgi gerçek deyil hep ayrılık var

fırat 4 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Günlük Burç Yorumlarınız

Yay burcunda Dolunay "Dolunayın ışığı, içimizdeki manevi yolculuğu aydınlatıyor. Kendimize ve başkalarına karşı dürüst olma zamanı. Işığınızı parlatın ve kendi gerçeğinizi yaşayın."

Haftalık Burç Yorumları

Yay'daki Ay, Koç'taki Mars ile Üçgen "Bugün, içsel cesaretinizi ve enerjinizi ortaya çıkarın. Kendi gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün."

En Sevilen Yazılar

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Burcunuza Dair Her Şey