En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

tarihinde

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

En sadakatsiz burç hangisi ?

Koç: Tutkularını kontrol etmekte zorlanırlar

Koç oldukça sadakatsiz bir burçtur. Hatta bu özellikleriyle bile tanınırlar. Tıpkı Akrep burcu gibi sonuçlarını düşünmeksizin arzularının peşinden giderler. Koç burcu kaçamaklarını bir geceyle sınırlı tutarken bu durum Akrep burcu için onu yiyip bitiren bir tutku oyununa dönüşebilir. 

  

Boğa: Sadık ve güvenilir

Boğa, sadık ve güvenilir bir burçtur. Onun yanında fazla endişelenmenize gerek yoktur ama şehvetli yönleri onları hata yapmaya itebilir. Bu yüzden de onları her anlamda tatmin etmek önemlidir. 


İkizler: Çapkın ama sadık

İkizler erkeği çapkın ve oyun oynamayı sever. Tehlikeli aşk-arkadaşlık oyunlarına bayılırlar. Endişelenmenize gerek yok çünkü onun için sadece oyundur ve daha ileriye gitmezler.


Yengeç: Gerçek bir romantik

Yengeç burcu çelişkili görünse de hem sadakatsiz hem de romantiktir. Aşık olduklarında süregelen bir ilişkileri varsa bile tüm arzularının peşinden giderler. Ama ikili bir hayat onlara göre değildir, her şeyi hemen aydınlatmayı severler ve zorlanmadan seçiminlerini yaparlar. 


Aslan: Aşırı sadık

Aslanlar sadık olmak isterler çünkü sadakat kişiliklerinin en temel prensiplerinden birini oluşturur. Onlar için sevdiklerini aldatmak küçük düşürücü bir eylemdir. Bunun aşağılık bir şey olduğunu düşünürler. Ama ne yazık ki güzelliğin ve zevkin çağrısına karşı koymakta da zorlanırlar. Neyse ki onlar da, tıpkı Yay burçları gibi durumu kurtarmak konusunda ustadır.

 

Başak: Aşırı sadık

Başak erkeği her durumda sadıktır. Onuna birlikteyken korkmanız için hiçbir sebep yoktur. Ama şunu da unutmamak gerekir. Başak erkeğinin sadık olmasının tek sebebi yakalanmaktan korkmasıdır!

 

Terazi: Başıboş bırakırsanız aldatırlar!

Teraziler ancak kendilerini başıboş bırakılmış hissederlerse aldatır. Onlar için aşk ve biriyle beraber olma arzusu her şeyden üstündür. Eğer onları unutursanız hemen dışarıya yönelirler. Neyse ki düzenli ve uyumlu bir yaşama sahip olma istekleri onları bir hata işlemeden önce iki kere düşünmeye iter. 

 

Akrep: Dikkat sadakatsiz var!

Akrep erkeği tutkuludur ve etkilemeyi sever. Sonuçlarını düşünmeksizin arzularına teslim olurlar. Yüksek libidoları onları aldatmaya yönlendirebilir. Ancak yoğun bir aşk oyununun içine çekilirse işler beklediğinden çok daha ileri gidebilir. 

 

Yay: Sadakatsizlik şampiyonu!

İşte karşınızda en sadakatsiz burç! Genelde evli erkekler ikili bir yaşam sürmeyi başarır. Kurallara uygun bir şekilde yaşayıp normal görünmek istedikleri için evlenirler ama esasen aldatmaya meyillilerdir. Yay'lardan uzak durmakta fayda vardır zira yaptıklarını saklamakta da ustalardır.


Oğlak: Daima sadık

Oğlak en sadık burçlardan bir tanesidir. Erkek arkadaşlarıyla çıksa bile ona yüzde yüz güvenebilirsiniz. Sizi asla aldatmayacaktır. Oldukça dürüst davranır ve düzenli bir ilişkiye sahip olmak ister. Bu sebeple de aldatmaktansa ayrılmayı tercih eder.


Kova: Düzensiz ve sadakatsiz 

Aman dikkat! Kova erkeği düzensiz ve sadakatsizdir çünkü yaptıklarının sonucunu düşünmez. Özellikle de ilişkilerinde problem varsa konuşmak yerine, heyecanı başka yerde aramayı seçerler. Canları ne isterse öyle yaparlar. Yakalanmayı umursamazlar bile. Ne de olsa istediklerini yapmaya hakları vardır!

 

Balık: Tamamen sadık

Balık en sadık burçlardan biridir ve sevdiği insana çok bağlıdır. Hakiki aşkların peşinde olduğu için sadece tek bir insanla beraber olabilir. Ama baş döndürücü bir tanışıklığın etkisinde kalıp kendilerini duygusal bir açmazın içinde bulabilirler.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

Find similar articles on this topic :

ben boğa ve gerçekten güvenilirim vay

emina kaymazz 3 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey