Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

En sadakatsiz burç hangisi ?

Koç: Tutkularını kontrol etmekte zorlanırlar

Koç oldukça sadakatsiz bir burçtur. Hatta bu özellikleriyle bile tanınırlar. Tıpkı Akrep burcu gibi sonuçlarını düşünmeksizin arzularının peşinden giderler. Koç burcu kaçamaklarını bir geceyle sınırlı tutarken bu durum Akrep burcu için onu yiyip bitiren bir tutku oyununa dönüşebilir. 

  

Boğa: Sadık ve güvenilir

Boğa, sadık ve güvenilir bir burçtur. Onun yanında fazla endişelenmenize gerek yoktur ama şehvetli yönleri onları hata yapmaya itebilir. Bu yüzden de onları her anlamda tatmin etmek önemlidir. 


İkizler: Çapkın ama sadık

İkizler erkeği çapkın ve oyun oynamayı sever. Tehlikeli aşk-arkadaşlık oyunlarına bayılırlar. Endişelenmenize gerek yok çünkü onun için sadece oyundur ve daha ileriye gitmezler.


Yengeç: Gerçek bir romantik

Yengeç burcu çelişkili görünse de hem sadakatsiz hem de romantiktir. Aşık olduklarında süregelen bir ilişkileri varsa bile tüm arzularının peşinden giderler. Ama ikili bir hayat onlara göre değildir, her şeyi hemen aydınlatmayı severler ve zorlanmadan seçiminlerini yaparlar. 


Aslan: Aşırı sadık

Aslanlar sadık olmak isterler çünkü sadakat kişiliklerinin en temel prensiplerinden birini oluşturur. Onlar için sevdiklerini aldatmak küçük düşürücü bir eylemdir. Bunun aşağılık bir şey olduğunu düşünürler. Ama ne yazık ki güzelliğin ve zevkin çağrısına karşı koymakta da zorlanırlar. Neyse ki onlar da, tıpkı Yay burçları gibi durumu kurtarmak konusunda ustadır.

 

Başak: Aşırı sadık

Başak erkeği her durumda sadıktır. Onuna birlikteyken korkmanız için hiçbir sebep yoktur. Ama şunu da unutmamak gerekir. Başak erkeğinin sadık olmasının tek sebebi yakalanmaktan korkmasıdır!

 

Terazi: Başıboş bırakırsanız aldatırlar!

Teraziler ancak kendilerini başıboş bırakılmış hissederlerse aldatır. Onlar için aşk ve biriyle beraber olma arzusu her şeyden üstündür. Eğer onları unutursanız hemen dışarıya yönelirler. Neyse ki düzenli ve uyumlu bir yaşama sahip olma istekleri onları bir hata işlemeden önce iki kere düşünmeye iter. 

 

Akrep: Dikkat sadakatsiz var!

Akrep erkeği tutkuludur ve etkilemeyi sever. Sonuçlarını düşünmeksizin arzularına teslim olurlar. Yüksek libidoları onları aldatmaya yönlendirebilir. Ancak yoğun bir aşk oyununun içine çekilirse işler beklediğinden çok daha ileri gidebilir. 

 

Yay: Sadakatsizlik şampiyonu!

İşte karşınızda en sadakatsiz burç! Genelde evli erkekler ikili bir yaşam sürmeyi başarır. Kurallara uygun bir şekilde yaşayıp normal görünmek istedikleri için evlenirler ama esasen aldatmaya meyillilerdir. Yay'lardan uzak durmakta fayda vardır zira yaptıklarını saklamakta da ustalardır.


Oğlak: Daima sadık

Oğlak en sadık burçlardan bir tanesidir. Erkek arkadaşlarıyla çıksa bile ona yüzde yüz güvenebilirsiniz. Sizi asla aldatmayacaktır. Oldukça dürüst davranır ve düzenli bir ilişkiye sahip olmak ister. Bu sebeple de aldatmaktansa ayrılmayı tercih eder.


Kova: Düzensiz ve sadakatsiz 

Aman dikkat! Kova erkeği düzensiz ve sadakatsizdir çünkü yaptıklarının sonucunu düşünmez. Özellikle de ilişkilerinde problem varsa konuşmak yerine, heyecanı başka yerde aramayı seçerler. Canları ne isterse öyle yaparlar. Yakalanmayı umursamazlar bile. Ne de olsa istediklerini yapmaya hakları vardır!

 

Balık: Tamamen sadık

Balık en sadık burçlardan biridir ve sevdiği insana çok bağlıdır. Hakiki aşkların peşinde olduğu için sadece tek bir insanla beraber olabilir. Ama baş döndürücü bir tanışıklığın etkisinde kalıp kendilerini duygusal bir açmazın içinde bulabilirler.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

Bize yorum bırakın

Yorumlar

ben boğa ve gerçekten güvenilirim vay

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu 2021 Burç Yorumları  Balık burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
Boğa Burcu 2021 Yorumları  Boğa burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
İkizler Burcu 2021 Yorumları  İkizler burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
Yengeç Burcu 2021 Yorumları  İkizler burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
Aslan Burcu 2021 Yorumları  Yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz.
Başak Burcu 2021 Burç Yorumları  Başak burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz

Güncel makalelerimiz

Koç Burcu: Yükselenizin Etkilerini Keşfedin!  Kişiliğinizin sırları yükselen burcunuzda saklı!
27 Şubat Başak Dolunayı  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
Sevgililer Günü Burç Yorumları  Sevgililer günü akşamında sizi neler bekliyor?

Ay, size ne söylüyor?

Yengeç Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Yengeç burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

Koç Burcu: Yükselenizin Etkilerini Keşfedin!  Kişiliğinizin sırları yükselen burcunuzda saklı!
27 Şubat Başak Dolunayı  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
11 Şubat Kova Yeniayı  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2021'de İyi Anlaşacak Burçlar  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
28 Ocak Aslan Dolunayı: Doğru ve hızlı tepkiler verin!  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Bizimle iletişime geçin.