Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

En sadakatsiz burç hangisi?

Burcuna göre hangi tip erkekten uzak durulmalı?

Uzmanımızın hazırladığı bu yazıya göz atmanızı tavsiye ediyoruz bakalım eşiniz ya da sevgiliniz bu burçlar arasında mı?

En sadakatsiz burç hangisi biliyor musunuz?

Sevdiğiniz sizi şüpheye mi düşürüyor, sizden bir şey sakladığını mı düşünüyorsunuz. Sadakatinden şüphe duyuyorsunuz ama mesajlarını okuyor, davranışlarına bakıyor ve yine de tatmin olamıyorsunuz, panik yapmayın astroloji size yardımcı olacak, yıldız haritasına bakarak hangi burcun ne kadar sadakatsiz olacağını öğreneceksiniz. Aşağıdan sevdiğinizin kişinin burcunu bulun ve hemen bilgilenin bakalım, size ne kadar sadık.

 

Koç

Koç burcu erkeği sadakatsizlikleriyle meşhurdur, dürtülerine yenik düşerler akrep burcu gibi ama akreplerden ufak bir farkları vardır; koç burcu sadece heyecan için kaçamak yapar ama akrep tahmin ettiğinden daha uzağa götürebilir.

Tüm burçları görün

 

   

Boğa

Boğa erkeği oturmuş düzeni sever ve aldatmaz. Boğa erkeğiyle bir ilişkiniz varsa çok endişelenmenize gerek yoktur ama yine de dikkat etmenizde fayda var aşırı duygusallığı kafasını karıştırabilir.

Tüm burçları görün 

 

 

İkizler

İkizler erkeği çapkın ve oyun oynamayı sever. Tehlikeli aşk-arkadaşlık oyunlarına bayılırlar. Endişelenmenize gerek yok çünkü onun için sadece oyundur ve daha ileriye gitmezler.

Tüm burçları görün

<<< Size ve partnerinizle ilgili özel ilişki uyumu yorumu alın >>>

 

 

Yengeç

Yengeç burcu hem sadakatsiz hem de romantiktir. Aşık olduğunda, süregelen bir ilişkisi olsa bile aldatabilir. Ama ikili bir hayat ona göre değildir, her şeyi hemen aydınlatmayı sever ve seçimini yapar.

Tüm burçları görün

 

 

Aslan

Aslan erkeği sadık kalmak ister çünkü sadakat onların en önemli prensiplerinden bir tanesidir, onlar için aldatmak alçaltıcı bir şeydir. Maalesef çoğu zaman güzelliğe karşı koymaya çalışırlar, haz ve güzellik onları yoldan çıkarır.

Tüm burçları görün

<<< Size ve partnerinizle ilgili burçlarınızın ve karaterlerinizin ne kadar uyduğunu öğrenin >>>

  

Başak

Başak erkeği her durumda sadıktır, onuna birlikteyken korkmanıza gerek yoktur, ama şunu unutmayınız ki başak erkeğinin sadık olması yakalanmaktan korkmasından dolayıdır.

Tüm burçları görün

 

 

Terazi

Terazi erkeği, kendisini başıboş bırakılmış hissederse aldatır, aşk ve biriyle beraber olma arzusu her şeyden üstündür. Eğer kendisini unutursanız hemen dışarıya yönelir. Düzenli hayat ve çift olma duygusu onu bir hata işlemeden önce iki kere düşünmeye iter.

Tüm burçları görün

 

 

Akrep

Akrep erkeği tutkuludur ve etkilemeyi sever. Onları aldatmaya iten şey taşan arzularıdır. Akrep erkeği aldatıyorsa hepsi libidosu yüzündendir. Bu yüzden aldatmakta bir sakınca görmez ve bunu gizli bir oyun gibi yapar.

Tüm burçları görün

 <<< Astrolog Hüseyin Akdağdan kişiye özel 2017 burç yorumu alın >>>

 

Yay

Yapılan astroloji araştırmalarına göre, en sadık olmayan burç yay burcuymuş. Evli olan erkekler iki eşli hayatı yürütebilirler, her şey normalmiş gibi davranırlar ama dikkat edin olayların üstünü kapamayı çok iyi bilirler.

Tüm burçları görün

 

 

Oğlak

Oğlak erkeği en sadık burçlardan bir tanesidir, erkek arkadaşlarıyla çıksa bile ona yüzde yüz güvenebilirsiniz. Aldatmayı sevmezler, aldatmak yerine ayrılmayı tercih ederler.

Tüm burçları görün

<<< Aşk hayatınızla ilgili tüm sorularınıza cevabı Katina Falı ile bulun. >>>

 

Kova

Kova erkeği deyince bir düşünmeniz lazım, kova erkeği düzensiz ve sadakatsizdir. Yaptıklarının sonucunu düşünmezler. Özellikle ilişkilerinde problem varsa konuşmak yerine, heyecanı başka yerde ararlar, canları nasıl isterse öyle yapmayı severler o yüzden aman kova erkeklerine dikkat edin.

Tüm burçları görün

 

 

Balık

Sadık burçlardan biridir ve sevdiği insana çok bağlıdır. Aldatmayı kesinlikle sevmez, ona göre değildir gelip geçici heyecanlar ama balık erkeği zekadan etkilenir o yüzden zeki bir başka kadın onu etkileyebilir.

Tüm burçları görün

Bunları da Seveceksiniz

5 Ateşli Burç 

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri 

En İyi Sevişen Burç Hangisi? Hangi burçlar yatakta daha iyi?

 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.