Kıskanç Mısınız? En Kıskanç Burçlar Hangileri?

tarihinde

Merak kediyi öldürür derler. Peki ya kıskançlık? İlişkilerin belası olan kıskançlık kimileri için bir takıntıya bile dönüşebilir. Kimileriyse kıskançlık nedir bilmez! Siz hangi taraftasınız? İşte burçların kıskançlık sıralaması..

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Burcunuz kişiliğinizi anlamak için önemli bir unsurdur. Burcunuz sayesinde hangi burcun sadakatsiz olduğunu ya da hangi burcun daha cömert olduğunu öğrenebilirsiniz. Peki siz kıskanç burçlardan mısınız. Uzman astrologlarımız burçları kıskançlıklarına göre sıraladı.
Duygusal yaşamınıza dair sorularınız mı var? En iyi falcılarımız hizmetinizde! 

Burçların kıskançlıklarına göre sıralaması 

1. Akrep

Akrep burcu oldukça tutkuludur. Bu yüzden partnerini sahiplenir ve kıskançlığı takıntı seviyesine ulaşır. 

2. Aslan

Aşırı kibirli bu burç ilişkisinde her şeyin kendine özgü olmasını ister.

3. Koç

Koç burcunun kıskançlığı biraz çocukçadır çünkü oldukça önemsiz ve kanıtlaması neredeyse imkansız şeyleri kafaya takar.

4. Yengeç

Bu burç o kadar hassastır ki devamlı aldatılma korkusu içinde yaşar. Sahip olduğu özgüven eksikliğinin onu kıskanç kıldığı söylenebilir.  

5. İkizler 

İkizler eğer ilişkisi tehlikedeyse çok fena olabilecek bir burçtur. Kolayca kıskançlık krizlerine girebilir

6. Boğa

Boğa burcu oldukça sahiplenicidir ama yaşamındaki davranışları gibi önce biraz bekler, eğer kıskançlık dayanılmaz bir seviyeye gelirse köpürür. 

7. Yay 

Bu burç başkalarının onun hakkında söylediklerinden o kadar çok endişe duyar ki, aldatıldığını öğrenmek onun için büyük bir utanç kaynağı olacaktır. Yay bu tarz durumlardan kaçınmak adına kıskanç davranır. 

8. Oğlak 

İşte partnerini özgür bırakan ve istediğini yapmasına izin veren bir burç. Ama çaktırmadan da olsa gözünü sevgilisinden ayırmaz!

9. Balık

Balık burcunun kıskançlığı Yükselen burcuna bağlıdır! Bazı Balıklar diğerlerine göre çok daha kıskançtır. Sahip oldukları hayal gücü sayesinde olayları dramatikleştirmeye eğilimlerinin olduğu söylenebilir. 

10. Terazi

Bu burç sevgiye ve aşk ilişkilerine oldukça önem verir. Terazi ilişkisinin dengesi bozulduğu zaman kıskançlık duyar. Ama bunun kesinlikle takıntıyla alakası yoktur. 

11. Başak 

Başak kıskanç bir burç değildir. Birçok şey kabullenebilir ve ancak terk edilmiş hissettiği takdirde karşısındaki kişiden uzaklaşır.  .

12. Kova

Kova'nın sözlüğünde kıskançlık kelimesine yer yoktur. Bu burç için her şeyden evvel özgürlük önemlidir. 

Find similar articles on this topic :

kova burcuyum

segi 3 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!