Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Kıskanç Mısınız? En Kıskanç Burçlar Hangileri?

Kıskanç mısınız?  Burcumuz bu konuda bizi ele veriyor! Peki en kıskanç burçlar hangileri? İşte en kıskançtan, en az kıskanca doğru burçlar...

 

KISKANÇ MISINIZ?

“Kimdi o kadın?”, “Kiminle mesajlaşıyorsun?”, “O adam sana mı baktı!!?”, “Bu etek biraz kısa değil mi?”

Bu cümleler bazılarımız için çok tanıdık, değil mi? Peki siz kıskanç mısınız? Bu konuda dürüst bir yanıt vermenin zor olduğunu biliyoruz, ancak çoğu zaman bir cevaba gerek olmadan, burcumuz bizi ele veriyor! Burcunuza göre ne kadar kıskançsınız? Sizin için yazdık!

 

İşte en kıskançtan, en az kıskanca doğru burçlar:

  

 

1. Akrep

Akrepler, Zodyak’ın en kıskançlarıdır! İnsanlara güvenmek konusunda problemler yaşar, bu yüzden kendilerini sık sık kıskançlığın pençesinde bulurlar. Ayrıca duygularını saklamakta başarılı değillerdir.

 

 

2. Yengeç

Yengeçler, en kıskanç burçlardan biri olsa da, bu kıskançlığı gizlemek konusunda üstün yeteneğe sahiptirler. Bir yengeç kıskanç olduğunun bilinmesini asla istemez, kıskançlıktan ölse de göstermemek için her türlü oyunculuğu sergiler.

 


Sevgilinizle ilgili şüpheleriniz mi var? Uzmanlarımızla konuşun >


 

 

3. Aslan

Aslanburçları en sevgi dolu ve tutkulu burçlardan biridir. Ancak bu yoğun tutku onlarda kolayca kıskançlığa dönüşebilir. Bir Aslan, etraftakilerin dikkatini çekmek, her zaman ön planda olmak ister. Eğer bunu başaramazsa yoğun bir kıskançlık duygusu başlar.

 

 

4. Başak

Başakların kıskançlığı genelde ilişkilerine yönelik değil, ancak kendi kişiliklerine yöneliktir. Başaklar kendilerine geliştirme ve kusursuz olma konusunda büyük çaba sarf ederler, bu yüzden birinin kendilerinden daha iyi olması onları çoğu zaman rahatsız eder. Ancak bu kıskançlık duygusu onları genelde daha ileri götürür.

 


İlişkinizle ilgili soru işaretleriniz ortadan kalksın >


 

5. Koç

Koç burçları çok tutkuludur. En ufak bir kıskançlıkta çabucak öfkelenir, fevri hareket ederler. Kıskançlığı çok sık yaşamaz. Ama ne zaman kıskançlık duyarsa oradan uzaklaşmalısınız. Zira Koç Burcu için kıskançlık sık yaşanan duygulardan biri olmasa da, yaşandığında kendini çok yoğun bir şekilde belli eder.

 

 

6. Boğa

Boğa burcunun en belirgin özelliği sevdiklerini sahiplenmesidir. Bu sahiplik duygusu, haliyle, zaman zaman aşırı kıskançlığa neden olur. Ancak bir Boğa, aynı zamanda sabırlı ve temkinlidir, kendini tek bir duygunun esiri etmez. Bu yüzden Boğaların kıskançlığını sezmeniz zordur.

 


Falın ilk 10dksı sadece 1 Euro! Hemen Arayın: 00902129002511


 

 

7. Oğlak

Oğlaklar da kıskanç sayılabilecek burçlardan. Ancak tıpkı boğalarda olduğu gibi, oğlak burçlarında da duygularına yönelik bir kontrol mekanizması bulunur. Bu yüzden bir Oğlak küçük şeyleri büyütmez, anlık ve fevri duygularla ilişkisini bozmaz.

 

 

 

 

8. Terazi

Terazi burcunun kıskanç olduğu nadiren görülür. Onu kıskandırmak için gerçekten çaba sarf etmeniz gerekir. Ancak nadiren kıskançlık duysa da, bunu belli etmez. Bir terazinin kıskanç olup olmadığını asla bilemezsiniz.

 


Aşk hayatınızın geleceğini en iyi falcılara sorun >


 

 

9. Yay

Yay burçları pek kıskanç sayılmaz, dışarıdan da kıskanç gözükmezler. Çok iyimser ve anlaşılması kolay insanlardır, rahat ve sosyal bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden yaylar genelde kıskanan değil, aksine, kıskanılan bir burç grubudur.

 

 

 

10. Kova

Kıskançlık, bir Kova burcuna yabancı duygulardan biridir. Problem çözme yetenekleri, sebepsiz yere güvensizlik duymalarını engeller. Bir Kova’nın ilişkisiyle ilgili bir sorunu varsa bunu açıkça konuşmayı, en ufak bir problemi bile masaya yatırmayı tercih eder.

 


Chat'ten Falın ilk 5dksı Ücretsiz! >


 

 

11. Balık

Balıklar neredeyse hiç kıskanç değildir. Kıskançlık, şefkatli doğası ve insanlara olan sevgisi nedeniyle Balık burcuna tamamen ters düşen bir durumdur. Kimseye karşı nefret hissetmezler ve eğer hissederlerse bile kıskançlık duygusuyla harekete geçmezler.

 

 

12. İkizler

İşte karşınızda en az kıskanç burç: İkizler! İkizler burcu çevresindekileri kıskanacak kadar umursamaz. O kadar anlayışlı ve hoşgörülüdür ki, insanları kendi sahiplenme duygusuyla yargılamaz.  İnsanları kıskanmak yerine, sevdikleri için savaşmayı tercih eder.

 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.