Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

2018 Yılında Merkür Hangi Tarihlerde Gerileyecek?

2018 Yılında Merkür’ün gerileme tarihleri belli oldu! 2018 Yılında Merkür Hangi tarihlerde Geriliyor? Merkür retrosuna dair bilmek istedikleriniz yazımızda!

 

2018 Yılında Merkür Hangi Tarihlerde Geriliyor?

2018 Yılında Merkür’ün hangi tarihlerde gerileyeceği belli oldu!

Hepiniz Merkür’ün gerilemesi en az bir kere duymuşsunuzdur. Merkür’ün gerilemesi insan hayatında pek hoş sürprizlere sebep olmadığına aşinasınızdır. Peki, Merkür bu yıl hangi tarihlerde gerileyecek ve hayatımızda olumsuz etkileri artıracak?

 

Merkür retrosunun hayatımızdaki yeri nedir?

Merkür gerilemeleri yılın en zor zamanları olarak sayılıyor.

Peki Merkür gezegeni retro halindeyken nasıl davranmalıyız?

 


Astrolojik hareketlerin aşk hayatınıza etkisini öğrenin > 

Merkür retrosu 


 

Merkür retrosunun günlük hayata etkileri:

Merkür Retroları iletişim, ev gereçleri arızaları, yanlış anlamlar, alınganlıklar, asılsız dedikoduların yoğun olduğu dönemler diyebiliriz. Cep telefonları, bilgisayar, televizyonlar gibi elektronik eşyalarda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

 

Merkür retrosunun ilişkiler üzerindeki etkisi: 

Bunun yanında ikili ilişkilerinizde de yanlış anlaşılmalarla boğuşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu dönemler sosyal çevrenizdeki bireylere daha anlayışlı ve sakin yaklaşmanızı gerektiren dönemler olacaktır. Sevgiliniz veya eşinizle sözlü iletişimde sorun yaşayabilirsiniz.

 


Astrolojinin hayatınıza etkisini uzmanlarımız anlatıyor >

merkür gerileme tarihleri


  

Merkür retrosunun iş yaşamına etkisi: 

Merkür retrosu iş değişikliği için uygun bir dönem sayılmaz. Bu dönemde yeni başlangıçlara, yeni projelere imza atmamak önemlidir. Ancak uzun zaman önce ayarladığınız bazı işleriniz hatta evlilik tarihleriniz Merkür gerileme zamanına denk geliyorsa elbetteki bu bir sorun teşkil etmeyecektir. Konu ne olursa kararı önceden alındığı için planınıza devam edebilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için harika bir zaman diyebiliriz.

 

 

Merkür 2018 Yılında 3 Kez Geriliyor, işte Merkür'ün gerileme tarihleri:

  • 23 Mart 2018 yılında Koç burcunda başlayan Merkür 14 Nisan 2018 tarihinde düzeliyor..
  • 26 Temmuz - 18 Ağustos 2018 tarihlerinde geriliyor. 26 Temmuz'da Aslan burcunda retro hareketine başlıyor ve yine Aslan burcunda düz hareketine başlıyor.
  • 17 Kasım - 6 Aralık 2018 tarihinde Merkür geriliyor. Yay burcunda retro hareketine başlayan Merkür Akrep burcunda direk hareketine devam ediyor

 

Bunları da seveceksiniz: 

 

 

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.