Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Doğum Haritası Analizi Nasıl Bakılır ? Yararları nelerdir ?

Doğum tarihiniz burcunuzu belirlediği gibi, tüm gezegenlerin doğduğunuz andaki konumlarına bakıp, aşk hayatınızdan işinize, önemli tarihlerden aile hayatınıza birçok şeyi belirliyor!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Bakılır ? Yararları nelerdir ?

Pek çok anne baba, çocuğunu başarılı ve mutlu bir meslek hayatına hazırlamak, yetenekli olduğu alanları erkenden keşfetmek için astrologların kapısını çalıyor.  Doğum haritası, doğduğunuz zamana göre gezegenin konumlarını da içeren gökyüzünün haritasıdır. İşte bu gezegenlerin burçlar üzerinden özel anlarına ait konumlarını gösteren sembolik şemaya yıldız haritası (doğum haritası, horoskop) denir.

☆☆ Size Özel Doğum Haritanı Çıkart : Hoşgeldin Kampanyası %30 İndirimli! ☆☆

Doğum haritası konumumuzla güçlü-zayıf, iyi-kötü gibi birçok özelliğimiz belirlenebilir. Bunun yanı sıra sizin için önem taşıyan yıllardan, şans getiren jüpiter gezegeninin size ne zaman uğrayacağına ya da ilişkilerinizi belirleyen Venüs gezegeninin hareketlerine kadar birçok şeye bakılabilinir.

Gökyüzündeki açılar her an değişim gösterir ve bu açılar bulunduğumuz yere göre de değişir.  Örneğin, iki kişi aynı gün, aynı anda ama başka bir şehirde veya ülkede doğarsa, bu onların doğum haritalarının ve gezegensel yerleşimlerin farklı gerçekleşeceği anlamına gelir. Bu sebepten burçları aynı da olsa, birçok açıdan farklı karakterde 2 insan olacaklardır.  Dolayısıyla doğum haritası yapmak için detaylı doğum günü tarihine, yerine ve mümkünse saatine ihtiyacımız vardır.

↠ Astrologlardan sana özel danışmanlık al : güvenli ve hızlı görüş! ↞

Doğum haritası sayesinde kişinin ilişkileri, aşk yaşantısı, ailevi sorunları, sağlığı, eğitimi hayatı boyunca karşılaşabileceği tüm kötülükleri görebilir.  Doğum haritasında verilen bir diğer bilgi de yükselen burcudur. Kişisel bilgilerimize göre belli olan yükselen burcumuz aslında bizim doğum saat, dakika ve tarih aralığına göre belirlenen ve güneş burcumuzdan sonra bizi en çok etkileyen 2. etkendir.

Yükselen burcu yani ay burcu kişinin daha çok ruh halini gösterir. Geleneksel astrolojide yükselen burcunun kişinin fiziksel bedeni ile dış görünümü de etkilediğini söylenmiştir.

Bunları da Seveceksiniz

2018 Yılı Numeroloji Hesaplama - Aşk Numaran Ne?

2018 Yılı Genel Burç Yorumlarına Giriş 

Videolu : Ekim Ayı Burç Yorumları

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.