Para Harcamayı En Çok Seven 5 Burç

tarihinde

İndirim sezonunda bir şeyler satın alma fikrine karşı koymak çok zordur. Hele ki bazı burçlar için alışveriş sırasında önceden belirledikleri bütçeye uymak neredeyse imkânsızdır. Aman banka hesaplarına dikkat! Siz de en savurgan burçlardan mısınız? Hemen öğrenin!

Müsrif, tutumlu ya da cimri olmamız fark etmeksizin, parayla olan ilişkimiz kişiliğimiz üzerine çok şey söyler. Bir şeyleri kaçırma korkumuz ya da sürekli göz önünde olma ihtiyacımız en derinlerde yatan kaygılarımıza işaret eder. Uzman astrologlarımız zodyakın en savurgan beş burcunu sizler için analiz etti!

 


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.1. Koç: İçgüdüsel

Kendinizi şımartmayı ve hayattan keyif almayı seviyorsunuz. Size göre para, yalnızca ekonominin dönmesini sağlayan bir araç konumunda, bu yüzden onu elde tutmak için hiçbir sebep yok! Bu konuda içgüdülerinizle hareket etmeyi seviyorsunuz, alışverişin kralı sizsiniz! İçgüdülerinize hakim olmaya çalışın, zira "indirim" lafına direnmeniz çok zor! 

2. Yengeç: Kaprisli 

Çocuk ruhlusunuz. Vitrinde gördüğünüz, bütçenizi aşan bir kıyafeti almak için her türlü kaprisi yapabilirsiniz. Cüzdanınız dolu olmadığı zaman büyük bir hayal kırıklığına uğruyor, sanki bu konuda hiçbir sorumluluğunuz yokmuş gibi davranıyorsunuz. Kafanızı deve kuşu gibi kuma gömmeyi tercih ediyor, kendinizi suçlu ilan etmeyi reddediyorsunuz! 

3. Aslan: Adeta bir yıldız

Toplum içinde ön planda olmaya, her daim parlamaya ihtiyacınız var: Lüks tüketim, moda ve alışveriş sizin için vazgeçilmez. Para, sizin elinizde hiç olmadığı kadar serbest dolaşım hakkına sahip, gösterişli şeylere bayılıyorsunuz. Sizi ön plana çıkaracak şeylere para harcarken bir saniye bile düşünmüyorsunuz.  

4. Terazi: Hayalperest

En güzel şeyleri alabilmek için milyarder olmayı çok isterdiniz: Mücevher, özel tasarım kıyafetler, teknolojik ürünler… Güzel olana karşı ayrı bir ilginiz var, ve konu güzellik olduğunda para sizin için bir engel teşkil edemez. Yine de en azından indirim günlerini takip etmeye özen gösterin! 

5. Akrep: Tutkulu

Banka hesabınızdaki miktar sürekli olarak iniyor ve çıkıyor, sahip olduğunuz bir tutkuyu gerçekleştirmek için elinizdeki tüm parayı, hiç düşünmeden harcayabilirsiniz. Para harcamak konusunda risk almayı seviyorsunuz, harcadıkça yaşadığınızı hissediyorsunuz! Vitrinlere bakmaktan vazgeçseniz iyi olur!

 

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey