Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

İkizler Erkeğini Baştan Çıkarmanın Yolları

Hoşlandığınız erkek ikizler burcu mu? Onu nasıl etkileyeceğinizi bilemiyor musunuz? İşte size onu baştan çıkarmanız için birkaç tavsiye...

 

 

İKİZLER BURCU ERKEĞİNİ AŞIK ETMENİN YOLLARI

Hoşlandığınız erkek ikizler burcu mu? Onu nasıl etkileyeceğinizi bilemiyor musunuz? İşte size onu baştan çıkarmanız için birkaç tavsiye...

 


Hemen Fal Baktır


 

Pozitif olun!

İkizler burcu erkeği bazen karamsar olsalar da, çevrelerinde her zaman pozitif ve neşeli insanlar olsun ister. Bu yüzden ikizler burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız bol bol gülümsemekten, çılgınca eğlenmekten çekinmeyin!

 

Zeka ve kültür onun için çok önemli!

İkizler burcu erkeğinin bilinen en önemli özelliği zeki ve kültürlü kadınları beğenmesidir. Birlikte olduğu kadının edebiyat, sanat, bilim gibi konularda bilgili olmasını ister. Birlikte entelektüel tartışmalar yapabileceği, kendine has fikirleri olan ve fikirlerini savunabilen kadınları tercih eder. Bu yüzden ikizler erkeğiyle tartışmaktan çekinmeyin. Kendi fikirlerinizin arkasında durmanız onu çok etkileyecektir!

 

İlgi alanlarınızı paylaşın

İkizler burcu erkeği meraklı ve hareketli bir yapıya sahip olduğundan, değişik ilgi alanlarına sahiptir. Sizin de değişik ilgi alanlarına yönelmeniz, onunla ortak ilgi alanları bulmaya çalışmanız onun hoşuna gidecektir. Ortak payda yakalayamıyorsanız, en azından onun ilgi alanlarıyla ilgili sorular sorun, ilgilendiğinizi belli edin.

 


<< Aşk hayatınızın geleceğini en iyi falcılara sorun >>

 


 

Çok soru sormayın

İkizler erkeği kendisine fazla sorulmasından hoşlanmaz, bu yüzden onu sorularınızla boğmaktan çekinmeniz gerekiyor. Sizi gerçekten severse ve aranızda güven oluşursa gereken her şeyi kendisi anlatacaktır, sabırlı olun!

 

Dürüst olun

İkizler erkeği oldukça analizci bir yapıya sahiptir, söylediğiniz en ufak bir şeyi büyütür, kılı kırk yarar ve muhakkak bir sonuca varır! Küçük detayları büyütüp kıskançlık krizine girmesini istemiyorsanız ona karşı dürüst olmalısınız.

 

Cinsellikte rutinlere olduğu kadar yeniliklere de açık olun

İkizler erkeğinin yatakta sürekli bir macera aradığını söyleyemeyiz. Ancak yine de ara sıra rutinlerin dışına çıkmaya, değişik fantaziler deneyip erkeğinizin aklını başından almaya hazır olun!

 


<< Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu! 10dksı Sadece 1 Euro! >>

 


 

Yemek ve sunum çok önemli!

Diyelim ki bir ikizler burcu erkeğini akşam yemeğine davet ettiniz... Dikkat etmeniz gereken ilk şey yemeğin tadından çok sunumu olmalı! Her konuda şekilci olan, güzelliğe önem veren ikizler erkeği için romantik bir ortam yaratmanız, güzel bir masa hazırlamanız çok önemli!

 

 

 

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.