İkizler Erkeğini Baştan Çıkarmanın Yolları

tarihinde

Hoşlandığınız erkek İkizler burcu mu? Onu nasıl etkileyeceğinizi bilemiyor musunuz? İşte size onu baştan çıkarmanız için birkaç tavsiye...

İkizler Erkeğini Baştan Çıkarmanın Yolları

Hoşlandığınız erkek İkizler burcu mu? Onu nasıl etkileyeceğinizi bilemiyor musunuz? İşte size onu baştan çıkarmanız için birkaç tavsiye... 


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.
Pozitif olun!

İkizler burcu erkeği bazen karamsar olsa da, çevresinde her zaman pozitif ve neşeli insanlar olsun ister. Bu yüzden İkizler burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız bol bol gülümsemekten, çılgınca eğlenmekten çekinmeyin! 


Zekâ ve kültür onun için çok önemlidir.

İkizler burcu erkeğinin bilinen en önemli özelliği zeki ve kültürlü kadınları beğenmesidir. Birlikte olduğu kadının edebiyat, sanat, bilim gibi konularda bilgili olmasını ister. Birlikte entelektüel tartışmalar yapabileceği, kendine has fikirleri olan ve fikirlerini savunabilen kadınları tercih eder. Bu yüzden İkizler erkeğiyle tartışmaktan çekinmeyin. Kendi fikirlerinizin arkasında durmanız onu çok etkileyecektir!

 

İlgi alanlarınızı paylaşın.

İkizler burcu erkeği meraklı ve hareketli bir yapıya sahip olduğundan, değişik ilgi alanlarına sahiptir. Sizin de değişik ilgi alanlarına yönelmeniz, onunla ortak ilgi alanları bulmaya çalışmanız onun hoşuna gidecektir. Ortak payda yakalayamıyorsanız, en azından onun ilgi alanlarıyla ilgili sorular sorun, ilgilendiğinizi belli edin.

 

Çok soru sormayın.

İkizler erkeği kendisine fazla soru sorulmasından hoşlanmaz, bu yüzden onu sorularınızla boğmamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Sizi gerçekten severse ve aranızda güven oluşursa gereken her şeyi kendisi anlatacaktır, sabırlı olun!

 

Dürüst olun

İkizler erkeği oldukça analitik bir yapıya sahiptir, söylediğiniz en ufak bir şeyi büyütür, kılı kırk yarar ve muhakkak bir sonuca varır! Küçük detayları büyütüp kıskançlık krizine girmesini istemiyorsanız ona karşı dürüst olmalısınız.

 

Cinsellikte rutinler kadar yeniliklere de açık olun

İkizler erkeğinin yatakta sürekli bir macera aradığını söyleyemeyiz. Ancak yine de ara sıra rutinlerin dışına çıkmaya, değişik fanteziler deneyip erkeğinizin aklını başından almaya hazır olun!

 

Bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz: 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey