Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

İkizler Erkeğini Baştan Çıkarmanın Yolları

Hoşlandığınız erkek İkizler burcu mu? Onu nasıl etkileyeceğinizi bilemiyor musunuz? İşte size onu baştan çıkarmanız için birkaç tavsiye...


Hoşlandığınız erkek İkizler burcu mu? Onu nasıl etkileyeceğinizi bilemiyor musunuz? İşte size onu baştan çıkarmanız için birkaç tavsiye...

 


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.
 

Pozitif olun!

İkizler burcu erkeği bazen karamsar olsa da, çevresinde her zaman pozitif ve neşeli insanlar olsun ister. Bu yüzden İkizler burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız bol bol gülümsemekten, çılgınca eğlenmekten çekinmeyin!

 

Zekâ ve kültür onun için çok önemlidir.

İkizler burcu erkeğinin bilinen en önemli özelliği zeki ve kültürlü kadınları beğenmesidir. Birlikte olduğu kadının edebiyat, sanat, bilim gibi konularda bilgili olmasını ister. Birlikte entelektüel tartışmalar yapabileceği, kendine has fikirleri olan ve fikirlerini savunabilen kadınları tercih eder. Bu yüzden İkizler erkeğiyle tartışmaktan çekinmeyin. Kendi fikirlerinizin arkasında durmanız onu çok etkileyecektir!

 

İlgi alanlarınızı paylaşın.

İkizler burcu erkeği meraklı ve hareketli bir yapıya sahip olduğundan, değişik ilgi alanlarına sahiptir. Sizin de değişik ilgi alanlarına yönelmeniz, onunla ortak ilgi alanları bulmaya çalışmanız onun hoşuna gidecektir. Ortak payda yakalayamıyorsanız, en azından onun ilgi alanlarıyla ilgili sorular sorun, ilgilendiğinizi belli edin.

 

Çok soru sormayın.

İkizler erkeği kendisine fazla soru sorulmasından hoşlanmaz, bu yüzden onu sorularınızla boğmamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Sizi gerçekten severse ve aranızda güven oluşursa gereken her şeyi kendisi anlatacaktır, sabırlı olun!

 

Dürüst olun

İkizler erkeği oldukça analitik bir yapıya sahiptir, söylediğiniz en ufak bir şeyi büyütür, kılı kırk yarar ve muhakkak bir sonuca varır! Küçük detayları büyütüp kıskançlık krizine girmesini istemiyorsanız ona karşı dürüst olmalısınız.

 

Cinsellikte rutinler kadar yeniliklere de açık olun

İkizler erkeğinin yatakta sürekli bir macera aradığını söyleyemeyiz. Ancak yine de ara sıra rutinlerin dışına çıkmaya, değişik fanteziler deneyip erkeğinizin aklını başından almaya hazır olun!

  

Yemek ve sunum çok önemli!

Diyelim ki bir İkizler burcu erkeğini akşam yemeğine davet ettiniz... Dikkat etmeniz gereken ilk şey yemeğin tadından çok sunumu olmalı! Her konuda şekilci olan, güzelliğe önem veren İkizler erkeği için romantik bir ortam yaratmanız, güzel bir masa hazırlamanız çok önemli!

 

Bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz: 

Bize yorum bırakın

İkizler burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

İkizler burcu üzerine makaleler

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

İkizler Erkeğini Baştan Çıkarmanın Yolları  İkizler erkeği neleri sever?
İkizler Burcunu Etkilemenin Yolları  İkizler burcunun kalbini fethedin!
İkizler burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. İkizler burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

İkizler burcunun uyumlu olduğu burçlar...

İkizler'nın Uyumlu Olduğu Burçlar  İkizler'in diğer burçlarla uyumunu keşfedin

Bizimle iletişime geçin.