Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Maço Mu Romantik Mi? Burcuna Göre İdeal Erkek Tipleri

Maço erkeklerden mi hoşlanırsınız, yoksa romantik mi? Yöneten erkek mi, yoksa yönetilen mi? Burçlara göre ideal erkek tiplerini sizler için yazdık!

 HANGİ BURÇ HANGİ TİP ERKEKLERDEN HOŞLANIR?

Maço erkeklerden mi hoşlanırsınız, yoksa romantik mi? Yöneten erkek mi, yoksa yönetilen mi? Kişilik özellikleri burçtan burca değiştiği gibi, kadın ve erkekte de değişiklik gösteriyor. Bazı burcun kadınları maço erkeklerden, kıskanılmaktan ve kontrol edilmekten hoşlanırken, bazıları ilişkilerde daha romantik ve yumuşak bir tavır arıyor.

 

Peki sizin hayalinizdeki erkek hangisi?

 

En iyi astrologlarımız yıldız haritanızı çıkarsın >

 

 

KOÇ

Koç burcu, kadın erkek fark etmeksizin, “seni seviyorum” demekte zorlanmaz ve her zaman samimidir. Bu yüzden Koç kadını duygularını kendisi gibi kolayca ifade eden erkeklerden hoşlanır. İdeal erkek sevgisini değişik şekillerde belli etmeyi bilmeli, romantik olmalıdır. Eğlenceli ve cesur erkekler Koç kadınının odağındadır.

 

BOĞA

Boğa kadınları kendilerini tamamlayacak erkekleri sever. İdeal erkek kitap okumalı, genel kültür sahibi olmalı, edebiyata ve sanata ilgili duymalıdır. Boğa kadını için en önemli şey kendini önemli ve güvende hissetmektir. Bu yüzden hem kendini prenses gibi hissettirecek hem de koruyup kollayacak, biraz maço-biraz romantik erkeklerden hoşlanır.

 

 

En iyilerle fal en uygun fiyatlara >

 

 

İKİZLER

İkizler kadını ilişkide rahatlık arar. Sevdiği erkeğe kendini teslim eder. Bu yüzden ona her işi halledebilecek, her konuda fikir verebilecek, becerikli bir erkek yeter. İkizler kadınının ideal erkeği onun her türlü hareketini anlamalı ve kadınını idare etmeyi bilmelidir.

 

YENGEÇ

Yengeç kadını evde vakit geçirmeyi çok sever. Bu kendisi gibi evine ve ailesine düşkün bir erkeğe ihtiyacı vardır. Kendisini ailesine adamış, ev meseleleriyle alakadar olan erkeklerden hoşlanır. Bir Yengeç kadını sevdiği adamla evde kalıp saatlerce, sıkılmadan vakit geçirebilir. Biraz karamsar olan yengeç, hayata daha olumlu bakan, pozitif erkeklere hemen aşık olur.

 

Aşk, iş ve sosyal hayatına dair tüm soruların cevap bulsun >

 

ASLAN

Aslan kadını baskın bir karaktere sahiptir. Etrafındakileri yönetmeyi sever. Bu yüzden genellikle uysal ve sessiz erkekler ilgisini çeker. Ancak bu, tamamen pasif erkekleri sevdiği anlamına gelmez. Erkeğin kendine ait fikirleri olmalı, gerektiğinde fikirlerini en iyi şekilde savunmalıdır. Aslan kadını giyinmeyi bilen erkeklerden hoşlanır.  İkizler ve Kova erkekleri aslan için idealdir.

 

BAŞAK

Başak kadını çok titizdir, bu nedenle bakımlı ve temiz erkekleri tercih eder. Espri kabiliyeti ve zeka bir erkek için olmazsa olmazdır. Zevk sahibi Başak kadını estetik duygusu gelişmiş, yaratıcı erkeklerden hoşlanır.

 

 

Hayallerindeki erkeği ne zaman bulacaksın? Hemen öğren >

 

 

TERAZİ

Ağırbaşlı, ciddi görünümlü erkekler Terazi kadınları için oldukça çekicidir. Terazi kadını aşık olduğunda gözü kör olur. Bütün enerjisini erkeğini elinde tutmaya harcar. Bu yüzden verdiği çabayı takdir edecek, ona jestleriyle karşılık verecek erkeklerden hoşlanır. Kıymet bilmeyen erkekler ona göre değildir.

 

AKREP

Kendini çok beğenen Akrepler, erkeğinin de beğenilmesini ister. Bir Akrep kadınının yanındaki erkek herkeste hayranlık uyandırmalıdır. Bu yüzden her daim öne çıkan, güçlü erkekler Akrep kadınının ilgi odağıdır.

 

YAY

Yay kadını yanında mutlu olabileceği, kendisi gibi çılgın erkekleri sever.  İdeal erkek, birlikte kahkahalar atabileceği bir erkektir. Bu erkek, Yay kızının çılgınlıklarını anlar ve onu komik duruma düşmekten kurtarır.

 

OĞLAK

Oğlak kadınları ilgiyi çok sever. Bu yüzden her daim kendisiyle ilgilenen, sürprizler yapmayı seven, romantik ruhlu erkekler onun vazgeçilmezidir. Kıskanç olan Oğlak kadını, gözü dışarıda olan erkeklerden hiç hoşlanmaz. Sadakat, onun için olmazsa olmazdır.

 

Aşk hayatınızın geleceğini öğrenin >

 

romance

 

KOVA

Kova kadını sessiz ve uysal erkekler yerine sesi sert, maço erkeklerden hoşlanır. Vurdumduymaz erkekler onun için çok çekicidir, çünkü ilişkide çaba harcayan taraf olmayı sever. Erkeğin ilgisiz tavırları ona meydan okur!

 

BALIK

Balık kadını oldukça romantiktir ve kendisi gibi romantik erkeklerden hoşlanır.  Çoğunlukla duygularının esiri olan Balık kadınını , Aslan ya da Akrep erkeği duygusallıktan uzaklaştırır ve hayattan zevk almayı öğretir.

 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.