Burcunuza Göre İdeal Erkek Tipleri

tarihinde

Hayallerinizin erkeği nasıl biri? Komik mi, yakışıklı mı yoksa uzun boylu mu? Sizin hoşunuza gitmesi için ne gibi özelliklere sahip olmalıdır? Doğduğumuz anda Mars'ın gökyüzündeki konumu hoşlandığınız erkek tipini belirler. Uzman astrologlarımız size uygun erkek tiplerini açıklıyor...


Doğum haritanız aşk hayatınızda ve partner seçiminizde çok etkilidir. Eğer doğduğunuz anda Venüs'ün gökyüzündeki konumu sevginizi gösterme biçimlerinizi belirliyorsa Mars'ın konumu da birini baştan çıkarma biçimlerinizi ve hoşlandığınız erkek tipini de belirler. Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.


 

 

Koç:

Koç burcu, kadın erkek fark etmeksizin, "seni seviyorum" demekte zorlanmaz ve her zaman samimidir. Bu yüzden Koç kadını duygularını kendisi gibi kolayca ifade eden erkeklerden hoşlanır. İdeal erkek sevgisini değişik şekillerde belli etmeyi bilmeli, romantik olmalıdır. Eğlenceli ve cesur erkekler Koç kadınının odağındadır.

Boğa:

Boğa kadınları kendilerini tamamlayacak erkekleri sever. İdeal erkek kitap okumalı, genel kültür sahibi olmalı, edebiyata ve sanata ilgili duymalıdır. Boğa kadını için en önemli şey kendini önemli ve güvende hissetmektir. Bu yüzden hem kendini prenses gibi hissettirecek hem de koruyup kollayacak, biraz maço-biraz romantik erkeklerden hoşlanır. 

İkizler:

İkizler kadını ilişkide rahatlık arar. Sevdiği erkeğe kendini teslim eder. Bu yüzden ona her işi halledebilecek, her konuda fikir verebilecek, becerikli bir erkek ister. İkizler kadınının ideal erkeği onun her türlü hareketini anlamalı ve partnerine yol göstermeyi bilmelidir. 

Yengeç:

Yengeç kadını evde vakit geçirmeyi çok sever. Bu yüzden kendisi gibi evine ve ailesine düşkün bir erkeğe ihtiyacı vardır. Kendisini ailesine adamış, ev meseleleriyle alakadar olan erkeklerden hoşlanır. Bir Yengeç kadını sevdiği adamla evde kalıp saatlerce, sıkılmadan vakit geçirebilir. Biraz karamsar olan Yengeç, hayata daha olumlu bakan, pozitif erkeklere hemen aşık olur. 

Aslan:

Aslan kadını baskın bir karaktere sahiptir. Etrafındakileri yönetmeyi sever. Bu yüzden genellikle uysal ve sessiz erkekler ilgisini çeker. Ancak bu, tamamen pasif erkekleri sevdiği anlamına gelmez. Erkeğin kendine ait fikirleri olmalı, gerektiğinde fikirlerini en iyi şekilde savunmalıdır. Aslan kadını giyinmeyi bilen erkeklerden hoşlanır.  İkizler ve Kova erkekleri aslan için idealdir. 

Başak:

Başak kadını çok titizdir, bu nedenle bakımlı ve temiz erkekleri tercih eder. Espri yeteneği ve zeka bir erkek için olmazsa olmazdır. Zevk sahibi Başak kadını estetik duygusu gelişmiş, yaratıcı erkeklerden hoşlanır.

Terazi:

Ağırbaşlı, ciddi görünümlü erkekler Terazi kadınları için oldukça çekicidir. Terazi kadını aşık olduğunda gözü kör olur. Bütün enerjisini erkeğini elinde tutmaya harcar. Bu yüzden verdiği çabayı takdir edecek, ona jestleriyle karşılık verecek erkeklerden hoşlanır. Kıymet bilmeyen erkekler ona göre değildir. 

Akrep:

Kendini çok beğenen Akrepler, erkeğinin de beğenilmesini ister. Bir Akrep kadınının yanındaki erkek herkeste hayranlık uyandırmalıdır. Bu yüzden her daim öne çıkan, güçlü erkekler Akrep kadınının ilgi odağıdır.

Yay:

Yay kadını yanında mutlu olabileceği, kendisi gibi çılgın erkekleri sever.  Onun için ideal erkek, birlikte kahkahalar atabileceği bir erkektir. Bu erkek, Yay kadınının çılgınlıklarını anlar ve onu komik duruma düşmekten kurtarır.

Oğlak:

Oğlak kadınları ilgiyi çok sever. Bu yüzden her daim kendisiyle ilgilenen, sürprizler yapmayı seven romantik erkekler onun vazgeçilmezidir. Kıskanç olan Oğlak kadını, gözü dışarıda olan erkeklerden hiç hoşlanmaz. Sadakat, onun için olmazsa olmazdır. 

Kova:

Kova kadını sessiz ve uysal erkekler yerine dediğim dedik, maço erkeklerden hoşlanır. Vurdumduymaz erkekler onun için çok çekicidir, çünkü ilişkide çaba harcayan taraf olmayı sever. Erkeğin ilgisiz tavırları onun için bir meydan okuma gibidir!

Balık:

Balık kadını oldukça romantiktir ve kendisi gibi romantik erkeklerden hoşlanır.  Çoğunlukla duygularının esiri olan Balık kadınını, Aslan ya da Akrep erkeği duygusallıktan uzaklaştırır ve ona hayattan zevk almayı öğretir. 


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:  

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin