Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Burcunuza Göre İdeal Erkek Tipleri

Hayallerinizin erkeği nasıl biri? Komik mi, yakışıklı mı yoksa uzun boylu mu? Sizin hoşunuza gitmesi için ne gibi özelliklere sahip olmalıdır? Doğduğumuz anda Mars'ın gökyüzündeki konumu hoşlandığınız erkek tipini belirler. Uzman astrologlarımız size uygun erkek tiplerini açıklıyor...


Doğum haritanız aşk hayatınızda ve partner seçiminizde çok etkilidir. Eğer doğduğunuz anda Venüs'ün gökyüzündeki konumu sevginizi gösterme biçimlerinizi belirliyorsa Mars'ın konumu da birini baştan çıkarma biçimlerinizi ve hoşlandığınız erkek tipini de belirler. Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.


 

 

Koç:

Koç burcu, kadın erkek fark etmeksizin, "seni seviyorum" demekte zorlanmaz ve her zaman samimidir. Bu yüzden Koç kadını duygularını kendisi gibi kolayca ifade eden erkeklerden hoşlanır. İdeal erkek sevgisini değişik şekillerde belli etmeyi bilmeli, romantik olmalıdır. Eğlenceli ve cesur erkekler Koç kadınının odağındadır.

Boğa:

Boğa kadınları kendilerini tamamlayacak erkekleri sever. İdeal erkek kitap okumalı, genel kültür sahibi olmalı, edebiyata ve sanata ilgili duymalıdır. Boğa kadını için en önemli şey kendini önemli ve güvende hissetmektir. Bu yüzden hem kendini prenses gibi hissettirecek hem de koruyup kollayacak, biraz maço-biraz romantik erkeklerden hoşlanır. 

İkizler:

İkizler kadını ilişkide rahatlık arar. Sevdiği erkeğe kendini teslim eder. Bu yüzden ona her işi halledebilecek, her konuda fikir verebilecek, becerikli bir erkek ister. İkizler kadınının ideal erkeği onun her türlü hareketini anlamalı ve partnerine yol göstermeyi bilmelidir. 

Yengeç:

Yengeç kadını evde vakit geçirmeyi çok sever. Bu yüzden kendisi gibi evine ve ailesine düşkün bir erkeğe ihtiyacı vardır. Kendisini ailesine adamış, ev meseleleriyle alakadar olan erkeklerden hoşlanır. Bir Yengeç kadını sevdiği adamla evde kalıp saatlerce, sıkılmadan vakit geçirebilir. Biraz karamsar olan Yengeç, hayata daha olumlu bakan, pozitif erkeklere hemen aşık olur. 

Aslan:

Aslan kadını baskın bir karaktere sahiptir. Etrafındakileri yönetmeyi sever. Bu yüzden genellikle uysal ve sessiz erkekler ilgisini çeker. Ancak bu, tamamen pasif erkekleri sevdiği anlamına gelmez. Erkeğin kendine ait fikirleri olmalı, gerektiğinde fikirlerini en iyi şekilde savunmalıdır. Aslan kadını giyinmeyi bilen erkeklerden hoşlanır.  İkizler ve Kova erkekleri aslan için idealdir. 

Başak:

Başak kadını çok titizdir, bu nedenle bakımlı ve temiz erkekleri tercih eder. Espri yeteneği ve zeka bir erkek için olmazsa olmazdır. Zevk sahibi Başak kadını estetik duygusu gelişmiş, yaratıcı erkeklerden hoşlanır.

Terazi:

Ağırbaşlı, ciddi görünümlü erkekler Terazi kadınları için oldukça çekicidir. Terazi kadını aşık olduğundagözü kör olur. Bütün enerjisini erkeğini elinde tutmaya harcar. Bu yüzden verdiği çabayı takdir edecek, ona jestleriyle karşılık verecek erkeklerden hoşlanır. Kıymet bilmeyen erkekler ona göre değildir. 

Akrep:

Kendini çok beğenen Akrepler, erkeğinin de beğenilmesini ister. Bir Akrep kadınının yanındaki erkek herkeste hayranlık uyandırmalıdır. Bu yüzden her daim öne çıkan, güçlü erkekler Akrep kadınının ilgi odağıdır.

Yay:

Yay kadını yanında mutlu olabileceği, kendisi gibi çılgın erkekleri sever.  Onun için ideal erkek, birlikte kahkahalar atabileceği bir erkektir. Bu erkek, Yay kadınının çılgınlıklarını anlar ve onu komik duruma düşmekten kurtarır.

Oğlak:

Oğlak kadınları ilgiyi çok sever. Bu yüzden her daim kendisiyle ilgilenen, sürprizler yapmayı seven romantik erkekler onun vazgeçilmezidir. Kıskanç olan Oğlak kadını, gözü dışarıda olan erkeklerden hiç hoşlanmaz. Sadakat, onun için olmazsa olmazdır. 

Kova:

Kova kadını sessiz ve uysal erkekler yerine dediğim dedik, maço erkeklerden hoşlanır. Vurdumduymaz erkekler onun için çok çekicidir, çünkü ilişkide çaba harcayan taraf olmayı sever. Erkeğin ilgisiz tavırları onun için bir meydan okuma gibidir!

Balık:

Balık kadını oldukça romantiktir ve kendisi gibi romantik erkeklerden hoşlanır.  Çoğunlukla duygularının esiri olan Balık kadınını, Aslan ya da Akrep erkeği duygusallıktan uzaklaştırır ve ona hayattan zevk almayı öğretir. 


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:  

Bize yorum bırakın

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.