Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

En Ateşli 5 Burç

Burcunuzun seks hayatınızı etkilediğini biliyor muydunuz? 


En Ateşli 5 Burç

Burcunuzun seks hayatınızı etkilediğini biliyor muydunuz? 

Mutlu bir aşk hayatının cinselliğe de dayandığı su götürmez bir gerçektir. Hepimiz biliyoruz ki akrep en ateşli burçtur ama diğerlerini de öğrenmek ister misiniz ?

 

Uzmanımızın belirlediği diğer ateşli burçlar :

Bazı insanlar bazı şeylere daha çok önem verirler açıklaması zordur, yaradılışımız gereği hepimiz aynı değiliz be bu yüzden davranışlarımız değişir.

İşte geri kalan ateşli burçlar: Akrep, Koç, Yay, Boğa ve Terazi

 

 

 ❤ En Etkili Aşk Falın ❤

 

   Akrep

Seks onun hayatının bir parçasıdır ve hayatıdır. Aynı zamanda zevk ona verilmeli ve bunu tek başına yaşamayı sevmez ve partnerinin de bundan zevk almasını ister. Arzularının peşinden gider. Problemlerini unutur ve hayal gücü oldukça gelişmiştir.

Kendi gibi bir akrep ile çılgın bir gece geçirebilir çünkü aynı düşüncelerdedir. Boğaları deneyebilirler, onlar da süprizlerden hoşlanır. Aslanlar da yatakta oldukça iyidirler.

 

   Koç

❤ Aşk Hayatınla İlgili Tüm Sorularını Cevaplıyoruz ❤

Koç burcuda ateşli olan bir başka burçtur, duygularının ve dürtülerinin esiri olur. Dürtüleriyle hareket eder ve yatakta dominant olmayı ve yönetmeyi sever.

Koç burcu bir akrep, yay ve terazi ile uyum içindedir çünkü aynı zevklere sahiptirler.

 

   Yay

Yay burcu yatakta oldukça vahşidir, dürtüleriyle hareket eden bir başka burçtur. Ama limitleri daha akılcıdır, kendini kaybetmez. Tam bir maceracıdır, yatakta yeni maceralar denemeye bayılır ve aynı zamanda yeniliklere açıktır. Açık havada sevişmek hoşuna gider, partneriyle uyum içindedir. Aslan ve akreple geçireceği geceler uzun olabilir.

 

   Boğa

Duyarlı ve tutkuludur, zamanını yatakta geçirmeye bayılır ve aynı zamanda partneriyle uyum içindedir. Ateşi yavaş yavaş artar hemen partnerini üzerine atlamaz. Her şeyi yapmaya hazırdır. Yeni duygular keşfetmeye hazırdır.

Boğa burcu aslan burcuyla çılgın bir gece geçirebilir.

 ❤ Aşk Hayatın Nasıl Olacak Öğrenmek İster Misin? ❤

   Terazi

Sevişmek terazinin de olmazsa olmazıdır, oldukça düşkündür. Platonik bir aşk yaşayamaz. Sekse bağlıdır ve uzun süre onsuz yapamaz diyebiliriz. Bazen tek gecelik kaçamakları olabilir ama genelde sevdiği birini tercih eder.

Boğa burcuyla muhteşem bir uyum içindedir çünkü ikisi de sevilmeyi severler. Yay burcuda ona unutulmayacak bir gece yaşatır. Balıklarla da farklı deneyimler yaşayabilir.

 

 

 

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.