En Ateşli Burçlar

tarihinde

Burcunuzun seks hayatınızı etkilediğini biliyor muydunuz? Genelde Akrep burcunun yatakta en ateşli burç olduğu söylenir. Peki zodyakın diğer seks bağımlıları kimler? Uzman astrologlarımız yatakta insanın aklını başından almaya hazır beş burcu sizler için açıklıyor.

İnsanlar doğaları gereği bazı konulara diğerlerine göre daha yatkındır. Peki bu durumu nasıl açıklayabiliriz. Şaşırtıcı gelebilir ama doğum haritamız sadakatsizliğe olan yatkınlığımızı ya da libidomuzu düşüren unsurları bile belirler. Astrologlarımıza göre yatakta en ateşli beş burç sırasıyla Akrep, Koç, Yay, Boğa ve Terazi. 


Ateşli burçların sıralaması

Bu burçlar cinsel anlamda asla doymak bilmezler. Seks yaşamlarının olmazsa olmaz bir parçasıdır, ilişkilerinin yolunda gittiğinin bir kanıtı niteliğindedir. Ancak herkes onları tatmin etme becerisine sahip değildir ve onların arzularının ve kimi zaman da çılgın olan zevklerinin peşinden gitmek gerekebilir. 


1. Akrep: En ateşlisi!

Cinsellik yaşamının önemli bir parçasıdır. Bu sayede gerginliklerinden kurtulup sorunlarını unutabilir. Yatakta kendini tam anlamıyla kaybeder ve karşı taraftan da aynı şekilde davranmasını bekler. Onun yanında komplekslerinizi ve önyargılarınızı unutun zira Akrep burcunun hayal gücü oldukça geniştir. Beraberliğinizi sıradanlıktan uzaklaştırmak konusunda ustadır.


Akrep burcunun cinsellik uyumu

 • Onun gibi bir Akrep'le! Cinselliğe yönelik benzer yaklaşımlara sahiplerdir.  
 • Boğa burcuyla da sürprizli beraberlikler yaşayabilirler. 
 • Aslan burcuyla ise yatakta şamata ve eğlence dolu dakikalar garantidir. 


2. Koç: İçgüdülerine güvenen burç

Koç burcunun yatakta içgüdüleri öne çıkar ve kendisine en ufak bir engel koymadan arzularının peşinden gider. İlk adımı atmaktan hoşlanır. Partnerine yol göstermekten keyif alır. Yatakta ipler onun elindedir!  


Koç burcunun cinsellik uyumu:

 • Bir Akrep 
 • bir Yay 
 • ve bir Terazi onunla cinsellik bağlamında benzer zevklere sahiptir. 


3. Yay: En vahşisi!

Yay çarşafların altında tam bir vahşi gibi davranır ama daima mantık sınırlarının içerisinde kalmaya ve partnerine saygı göstermeye dikkat eder. Maceracı bir ruha sahip olduğu için dünyanın her yerinde aşkın zevklerini keşfetmekten hoşlanır. Onun için cinsel zevkler yatakla sınırlı değildir.  


Yay burcunun cinsellik uyumu:

 • Aynı frekansta olduğunuz Aslan ile bitmek bilmeyen geceler yaşayabilirsiniz!
 • Bir Akrep burcu size hayalini kurduğunuz macerayı vadedebilir. 


4. Boğa: En şehvetli burç 

Şehvetli ve tutkulu Boğa ilişki sırasında ağırdan almaktan hoşlanır.  Partnerinin üzerine atılmaktansa ortamın yavaş yavaş ısınmasını tercih eder. Cinsel anlamda her şeyi yapmaya hazırdır. Yeni hazları keşfetmeye bayılır, olmazsa olmaz dediği çok az detay vardır. 


Boğa burcunun cinsellik uyumu

 • Aslanın kendine güveni Boğa'yı eriyip bitirir adeta! 


5. Terazi: Tam bir bağımlı!

Terazi burcu aşk ve cinselliği ayrı düşünemez. Platonik aşk fikrine katlanmakta zorlanır. Cinselliğe oldukça bağımlı olduğu için partnerinin ondan uzak durduğu dönemlerde epey zorlanır. Sırf bu yüzden tek gecelik bir ilişki yaşayabilir ama bu nadir görülen bir durumdur. Terazi genelde gerçek aşkın peşindedir.  


Terazinin cinsellik uyumu: 

 • Nazik ve şefkatli Boğa, onu yapacağı her çılgınlıkta takip edecektir.
 • Koç'la unutulmaz ve tutku dolu geceler geçirebilir. 
 • Balık burcuyla zevkin doruklarına çıkar. 


Eğer ateşli geceler yaşamak istiyorsanız, artık hangi burcu seçmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Ayrıca bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:  

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey