Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Burcuna Göre İdeal Eş: Burcun Karşı Cinste Ne Arıyor?

Karşı cinste aslında neye dikkat ediyorsunuz? Sizi karşı cinste çeken şey ne? Yazımızı okuyun, burcunuza göre ideal partnerinizi öğrenin.

 

Burcunuz Karşı Cinste Ne Arıyor?

Burçlar arası uyum esas olarak gruplar arası uyuma dayansa da tek belirleyici o değildir tabi ki yükselen burç diğer etkilerde çok çok önemlidir. Her burcun karşı cinsinden beklediği özelikler vardır. Peki bunların neler olduğunu merak ediyor musunuz?

Bir göz atalım…

 

 

 

 

    

Koç

Koç Burcu Erkeği:

Belki de görünüşte atletik, ama daha da önemlisi, doğrudan, açık ve balık etli kadınlarla ilgilenir. Çok hassas veya utangaç kadınlar, güçlü ve bağımsız türleri tercih etme eğiliminde oldukları için, genellikle bu erkekler için en çekici kadın değildir.

Koç Burcu Kadını:

Genellikle güçlü, bağımsız ve açık bir erkeğe, belki de görünüşte atletik, ancak daha da önemlisi, doğrudan kendine güvendiği ve açık olan kişiyle olmak ister. Karizmatik bakımlı erkeklerden hoşlanırlar. Çok hassas veya utangaç erkekler bu kadınlara çekici gözükmez, çünkü güçlü türleri tercih ederler. İstediğini söyleyen ve belirli bir güven seviyesine sahip olan erkekler idealdir.

☏ Size Özel Fal : İlk 10dksı 4TL ☏

Boğa

Boğa Burcu Erkeği:

Boğa burcu erkeği kendisine güven veren kadınlardan hoşlanır. Doğal ve sakin daha kadınsı olan seksi kadınlara sıklıkla ilgi duyarlar. Agresif ya da yüzünüzdeki kişiliğe karşıt olarak, daha geleneksel dişil tipler tercih edilir. Duygusal ama basit auralar bu erkekler için en caziptir.

Boğa Burcu Kadını:

Kendisi hakkında genellikle istikrarlı, güvenli ve çok güçlü bir havayı barındıran insanlara ilgi duyar. Kararsız, aşırı entelektüel ya da "pul pul" insanlar bu kadınların "gerçek erkekler" olarak tanımladığı şey değildir. Bu kadınlar, erkeklerinin basitçe sevmelerini istiyorlar. Yemeği sevdiği için yemek yiyen erkekleri severler çalışan erkekler, işleri inşa edebilen erkekler ve cinsel açıdan basit ama şehvetli erkekler tarafından etkilenirler.

❤ Aşk Hayatını Çözecek Falcılar BURADA ❤

İkizler

İkizler Burcu Erkeği:

Entelektüel kadınlara bayılırlar. Onlar için canlılık, güzel görünüşlerden çok daha önemlidir. Bazen atletik tercih etmelerine rağmen ikizler burcu erkeği kadınsal formları belli olan kişileri sıklıkla tercih edierler. Cinsel yönden istekli kadınlarla mutlu olurlar.

İkizler Burcu Kadını:

Spor yapan ve kendisine bakan erkekler ile birlikte olmayı sever. Çok yönlülük, canlılık ve eğlencelilik, bu kadınların yıkıcı bir şekilde cazip buldukları niteliklerdir. Daha tipik ya da geleneksel, erkeksi özellikler sergileyen "daha az evrimleşmiş" erkek tiplerinden özellikle etkilenirler. Bu kadınlar teşvik edilmek istiyor ve beyinleri en büyük cinsel organları.

Yengeç

Yengeç Burcu Erkeği:

Kendisini tatlı, yumuşak ve sıcakkanlı olarak karşılaşan kadınları tercih eder. Model gibi ince veya yüksek profilli kadınlara yönelme eğiliminde değiller. En büyük özelliği zekası olan bir kadın ile birlikte olmaktan kaçınır.

Yengeç Burcu Kadını:

Merhametli, hassas ve koruyucu olan insanın "hassas tipini" tercih edebilir. Bu kadınlar bazen huysuzluklara kapılmakta, bir erkeğin huysuzluğunu oldukça merak uyandırıcı bulmaktadır. Aslında genellikle güçlü erkekler isterler. Genel olarak, bu kadınlar fiziksel olarak güçlü veya en azından o şekilde görünen erkekleri tercih eder. Onu koruyacak güçlü bir erkek ideal profilidir.

☞ Astrocenter Türkiye Online Fal Sitesi ☜

Aslan

Aslan Burcu Erkeği:

Gururlu, güçlü ve evcilmen olan kadınlara ilgi duyarlar. Onurlu, kendine güvenen bir aura genellikle bu insanlara çekici geliyor. Bu erkekler, makyajlı ve iyi giyinen kadınlarla olmak ister. Bazıları biraz daha sade bir görünümü tercih etse de, parıltılılık en dikkat ettikleri şeydir. İlişkiye hakim olmak ister bu nedenle çok baskın olmayan kadınlar ilk tercihidir.

Aslan Burcu Kadını:

Bu kadınlar, daha cesur, kendine güvenen bir tarzı  olan insanlarla daha fazla eğlenilirler! Çılgınlık ve eğlenceler bu kadınlar için çok önemlidir ve aşırı gergin veya aşırı derecede ciddi olan insanlar onlar için ideal değildir. Cimrilik çok büyük sorun onlar için. Bu kadınlar adamlarını cömert, onurlu ve kendinden emin istiyorlar. Bu kadınlar, kendilerini daha canlı, istekli ve çekici hissettiren erkeklerinin biraz mağrur ve kıskanç olmasını isterler.

 

Başak

Başak Burcu Erkeği:

Kendisine çekici gelen bir kadınla olmak isterler. Sağlıklı, doğal ve temiz en çekici fiziksel niteliklerdir ve belirli bir entellektüel seviyenin yanı sıra, hayata makul, mantıklı bir yaklaşımda olmasını ister bundan dolayı kısmen de olsa kendisini yönlendirebilecek kadınlardan hoşlanır.

Başak Burcu Kadını:

Bu kadınlar kendine aşırı güvenen veya kaba olan erkekleri sevmezler. Nazik ve yardımsever erkekler arıyorlar. Yetkinlik önemlidir, ancak kadınlara gösterii yapan erkekleri profilinden saymazlar.

☏ Size Özel Telefondan Fal : 10dksı 4 TL ☏

Terazi

Terazi Burcu Erkeği:

Terazi burcu erkeği zeki aynı zamanda sosyal kadınlara bayılır. Dış görünüme, iyi görgüye önem verir. Kabalık ortamlarda yapılan edepsizlikten hoşlanmazlar. Araştırmacı, bilgili kadınlar ilgisini çeker.

Terazi Burcu Kadını:

Bu burçtakiler, cömert , cazibeli, görgülü ve dengeli bir görünüme sahip insanlara çekilmektedir. Kabalık veya edepsizliğe karşılar! Bu kadınlar, grup çalışmasını seven ve başkalarını memnun etmek isteyen erkekleri tercih ediyorlar. Romantik erkekler onlar için yaratılmıştır.

Akrep

Akrep Burcu Erkeği:

Dürüst kadınlardan hoşlanırlar. Özellikle seksi kadınlarla birlikte olmak isterler, biraz karanlık ve gizemli güçlü bir havası olan kadınlar akrep burcunu cezbetmektedir. Görselliğe aşırı önem verirler.

Akrep Burcu Kadını:

Karmaşık, karanlık, güçlü ve tutkulu bir adamı elde etmek onlar için büyük başarıdır. Özellikle biraz karanlık ve gizemli (hatta utanç verici) ve güçlü bir havası olan insanlara ilgi duyarlar. Yoğunluk, bu kadınlar için bir fırsattır! Sadık ve evine düşkün erkeklerden etkilenirler.

Yay

Yay Burcu Erkeği:

Bir kadının enerjik, mutlu hali yay burcu için en çekici haldir. Genellikle bu insanlar temiz, sağlam, atletik bir görünüme önem verirler. Evli kadınlar ilgisini çeker.

Yay Burcu Kadını:

Eğlenceli, akıllı ve dürüst bir adamlardan çok etkilenirler. Bir erkeğin enerjik, mutlu havası çoğu zaman onlar için en çekici hallediridir. İyi zaman geçirmek ve erkekleriyle de uzun konuşmalar yapmak istiyorlar. Aşırı bakım yapılan erkekleri sevmezler. Konuşmayı sevdikleri için erkeklerinin eğitimi ve diksiyonunun iyi olmasını isterler.

♛ Evlilik Hayatınızın Geleceği İçin Fal Baktırın ♛

Oğlak

Oğlak Burcu Erkeği:

Ciddi kadınlardan etkilenen Oğlak burcu erkeği parasının kıymetini bilen bayanlara bayılır. Çekici bayanlarla birlikte olmak isterler. Daha klasik görünüşlerin yanı sıra kariyer odaklı bir görünüm de onlar içi çekicidir. Bazen yaşlı kadınlar bu insanlara özellikle çekici geliyor.

Oğlak Burcu Kadını:

Oğlak burcu kadını finansal özgürlüğünü eline almış erkeklerden hoşlanır. Oğlak kadını her alanda işini hafifletecek onu anlayan bir erkekle olmak ister. Romantik erkeklerden etkilenir.

Kova

Kova Burcu Erkeği:

Kıyafet seçiminde ve genel tarzda alışılmadık veya tarz olan kadınlardan  çok etkilenirler. İlginç bir kadın isterler. Kesinlikle güzel olmasa da olabilir, ama sıkıcı olamaz.

Kova Burcu Kadını:

İlginç bir adam isterler. Kesinlikle yakışıklı olmalıdırlar. Zeki olan erkekler onlar için çok caziptir. Açık sözlü erkekler en çok tercih ettiği özellikler arasında yer almaktadır.

☞ Astrocenter Türkiye'nin en iyi falcıları ☜

Balık

Balık Burcu Erkeği:

Balık burcu erkeği sanata ve edebiyata düşkün kadınlardan etkilenir. Duygusal kadınlarla birlikte olmak isterler. Kendilerini anlayacak kadınlar ideal eş adaylarıdır.

Balık Burcu Kadını:

Hassas, merhametli ve cömert erkeklerden etkilenirler. Kendisine  güvenmeyen, güven duygusu  eksik olan erkekleri tercih etmezler. Cinsel yönden istekli olduğu için karşı cinsten de aynı özellikler bekler. Yakışıklı erkeklerden çok kolay etkilenirler.

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.