Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Burcunuza Göre İdeal Eşiniz Nasıl Biri?

En gizli rüyalarınızı süsleyen partneriniz nasıl birine benziyor? Astroloji kişiliğiniz, ilgi alanlarınız ve yaşamınızı birlikte geçirmek istediğiniz ideal kadın / erkek tipleri hakkında bilgi verir. Burcunuz sayesinde ideal partnerinizin özelliklerini keşfedin!

Burcunuza göre partnerinizde neler arıyorsunuz?

Her burcun diğer burçlarla kurduğu ilişki biçimleri oldukça farklıdır. Kimilerinin aralarından su sızmazken kimileriyse birbirlerine katlanamaz. Hangi burçlar iyi bir çift oluşturabilir? Hangi burçların ilişkileri daha uzun sürer? Tüm bunları burçların uyumu sayesinde öğrenmeniz mümkün. Bu uyum yalnızla aşkla sınırlı kalmayıp hangi burçlarla iyi arkadaşlık ilişkileri kurabileceğiniz hakkında da bilgi verir.


Yükselen burcunuz da aşk hayatınız ve diğer burçlarla olan ilişkilerinizde büyük bir rol oynar. Yükselen burcunuzu bilmiyor musunuz? Öğrenmek için buraya tıklayın. 


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.
Koç

Koç Burcu Erkeği: Belki de görünüşte atletik, ama daha da önemlisi, doğrudan, açık ve balık etli kadınlarla ilgilenir. Çok hassas veya utangaç kadınlar, güçlü ve bağımsız türleri tercih etme eğiliminde olduğu için, genellikle bu erkekler için en çekici kadın sayılmaz.


Koç Burcu Kadını: Genellikle güçlü, bağımsız ve açık bir erkeğe, belki de görünüşte atletik, ancak daha da önemlisi, doğrudan kendine güvendiği ve dürüst bir kişiyle olmak ister. Karizmatik ve bakımlı erkeklerden hoşlanırlar. Çok hassas veya utangaç erkekler bu kadınlara çekici gözükmez, çünkü güçlü kişilikleri tercih ederler. İstediğini söyleyen ve belirli bir güven seviyesine sahip olan erkekler onlar için idealdir.Boğa

Boğa Burcu Erkeği: Boğa burcu erkeği kendisine güven veren kadınlardan hoşlanır. Doğal ve sakin, daha kadınsı olan seksi kadınlara sıklıkla ilgi duyarlar. Agresif bir kişilik yerine daha geleneksel dişil tipleri tercih ederler. Duygusal ama basit auralar bu erkekler için en caziptir.


Boğa Burcu Kadını: Genellikle istikrarlı, güvenli ve çok güçlü bir havaya sahip insanlara ilgi duyarlar. Kararsız, aşırı entelektüel insanlar bu kadınların "gerçek erkekler" olarak tanımladığı şey değildir. Bu kadınlar, erkeklerinin basitçe sevmelerini isterler kendilerini. İyi bir işe sahip erkeklerin yanı sıra şehvetli erkeklerden de etkilenirler.


İkizler

İkizler Burcu Erkeği: Entelektüel kadınlara bayılırlar. Onlar için canlılık, dış görünüşten çok daha önemlidir. Bazen atletik yapılı kadınları tercih etmelerine rağmen İkizler burcu erkeği hatları belirgin kadınları da sıklıkla tercih edebilir. Cinsel yönden istekli kadınlarla mutlu olurlar.


İkizler Burcu Kadını: Spor yapan ve kendisine bakan erkekler ile birlikte olmayı severler. Çok yönlülük, canlılık ve eğlencelilik, bu kadınların oldukça cazip buldukları niteliklerdir. 


Yengeç

Yengeç Burcu Erkeği: Kendisini tatlı, yumuşak ve sıcakkanlı olarak karşılayan kadınları tercih eder. Model gibi ince veya yüksek profilli kadınlara yönelme eğiliminde değillerdir. Zekası öne çıkan kadınlarla birlikte olmaktan kaçınır.


Yengeç Burcu Kadını: Merhametli, hassas ve koruyucu tipleri tercih edebilir. Bu kadınlar bazen bir erkeğin huysuzluğunu oldukça merak uyandırıcı bulmaktadır. Aslında genellikle güçlü erkeklerle beraber olmak isterler. Genel olarak, bu kadınlar fiziksel anlamda güçlü veya en azından o şekilde görünen erkekleri tercih ederler. Onu koruyacak olan güçlü bir erkek ideal profilidir.


Aslan

Aslan Burcu Erkeği: Gururlu, güçlü ve evcimen olan kadınlara ilgi duyarlar. Onurlu, kendine güvenen bir aura genellikle bu insanlara çekici gelir. Bu erkekler, makyajlı ve iyi giyinen kadınlarla beraber olmak ister. Bazıları biraz daha sade bir görünümü tercih etse de, cazibe en dikkat ettikleri şeydir. İlişkiye hakim olmak ister. Bu nedenle çok baskın olmayan kadınlar ilk tercihleridir.


Aslan Burcu Kadını: Bu kadınlar, daha cesur, özgüveni yüksek insanlarla daha çok eğlenirler. Çılgınlık ve eğlenceler bu kadınlar için çok önemlidir ve aşırı gergin veya ciddi insanlar onlar için ideal değildir. Cimrilik onlar için çok büyük bir sorundur. Bu kadınlar erkeklerin cömert, onurlu ve kendinden emin olmasını ister. Bu kadınlar, kendilerini daha canlı, istekli ve çekici hissettiren erkeklerinin biraz mağrur ve kıskanç olmasını tercih eder. 

 


Başak

Başak Burcu Erkeği: Kendisine çekici gelen bir kadınla olmak isterler. Doğallık ve içtenlik onlara göre en çekici fiziksel niteliklerdir ve belirli bir entellektüel seviyenin yanı sıra, hoşlandıkları kişinin hayata makul ve mantıklı bir yaklaşımla bakmasını isterler. Bundan dolayı kısmen de olsa kendisini yönlendirebilecek kadınlardan hoşlanırlar.


Başak Burcu Kadını: Bu kadınlar kendine aşırı güvenen veya kaba olan erkekleri sevmezler. Nazik ve yardımsever erkekler ararlar. Becerikliliğe önem verirler ama kadınlara gösteriş yapan erkeklerden hiç hoşlanmazlar. 


Terazi

Terazi Burcu Erkeği: Terazi burcu erkeği zeki ve aynı zamanda da sosyal olan kadınlara bayılır. Dış görünüme, iyi görgüye önem verir. Kalabalık ortamlarda yapılan edepsizlikten hoşlanmazlar. Araştırmacı, bilgili kadınlar ilgisini çeker.


Terazi Burcu Kadını: Bu burçtakiler, cömert , cazibeli, görgülü ve dengeli bir görünüme sahip insanlara ilgi duyar. Kabalık veya edepsizliğe tahammül edemezler! Bu kadınlar, grup çalışmasını seven ve başkalarını memnun etmek isteyen erkekleri tercih ederler. Romantik erkekler onlar için yaratılmıştır.


Akrep

Akrep Burcu Erkeği: Dürüst kadınlardan hoşlanırlar. Özellikle seksi kadınlarla birlikte olmak isterler. Biraz karanlık, gizemli ve güçlü bir havası olan kadınlar Akrep burcu erkeğini cezbetmektedir. Görselliğe aşırı önem verirler.


Akrep Burcu Kadını: Karmaşık, karanlık, güçlü ve tutkulu bir adamı elde etmek onlar için büyük bir başarıdır. Özellikle biraz karanlık, gizemli ve güçlü insanlara ilgi duyarlar. Yoğun ve şehvet dolu bir ilişkinin hayalini kurarlar! Sadık ve evine düşkün erkeklerden etkilenirler.


Yay

Yay Burcu Erkeği: Bir kadının enerjik, mutlu hali Yay burcu için en çekici haldir. Genellikle bu insanlar temiz, sağlam, atletik bir görünümün arayışındadır. Tuhaf bir şekilde evli kadınlar ilgisini çeker.


Yay Burcu Kadını: Eğlenceli, akıllı ve dürüst erkeklerden çok etkilenirler. Bir erkeğin enerjik ve mutlu havası çoğu zaman onla çok çekici gelir. İyi zaman geçirmek ve partnerleriyle uzun uzun sohbet etmekten hoşlanırlar. Bakımına aşırı önem veren erkekleri sevmezler. Konuşmayı sevdikleri için partnerlerinin eğitiminin ve diksiyonunun iyi olmasını isterler.


Oğlak

Oğlak Burcu Erkeği: Ciddi kadınlardan etkilenen Oğlak burcu erkeği parasının kıymetini bilen kadınlara bayılır. Çekici kadınlarla birlikte olmak isterler. Daha geleneksel kadınların yanı sıra kariyer odaklı kadınlar da onlara çekici gelir. Bazen kendilerinden yaşça büyük kadınlara da ilgi duyabilirler.


Oğlak Burcu Kadını: Oğlak burcu kadını finansal özgürlüğe sahip erkeklerden hoşlanır. Oğlak kadını her alanda işini hafifletecek, onu anlayan bir erkekle olmak ister. Romantik erkeklerden özellikle etkilenirler.


Kova

Kova Burcu Erkeği: Kıyafet seçiminde ve dış görünüşlerinde farklı tarzlara sahip kadınlardan çok etkilenirler. Partnerlerinin ilginç bir kişiliğe sahip olmasını isterler. 


Kova Burcu Kadını: İlginç bir partnere sahip olmayı isterler. Kesinlikle çok yakışıklı ve zeki olan erkekler onlar için çok caziptir. Bir erkeğin açık sözlü olması onun en çok önem verdiği özellikler arasında yer almaktadır.


Balık

Balık Burcu Erkeği: Balık burcu erkeği sanata ve edebiyata düşkün kadınlardan etkilenir. Duygusal kadınlarla birlikte olmak isterler. Kendilerini anlayacak kadınlar ideal eş adaylarıdır.


Balık Burcu Kadını: Hassas, merhametli ve cömert erkeklerden etkilenirler. Kendisine  güvenmeyen, özgüveni eksik erkekleri tercih etmezler. Cinsel yönden istekli oldukları için partnerlerinden de aynı özellikler bekler. Yakışıklı erkeklerden çok kolay etkilenirler.


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Bize yorum bırakın

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.