Dokuz Adımda Boğa Burcu Erkeğini Baştan Çıkarmanın Yolları

tarihinde

Boğa burcu komik, eğlenceli, yetenekli ve seksi erkekleriyle dikkat çeker. Peki Boğa erkeklerini etkilemek için neler yapılabilir? Sizler için yazdık!

 

Boğa burcunu etkilemenin yolları

Boğa burcu komik, eğlenceli, yetenekli ve seksi erkekleriyle dikkat çeker: Cem Yılmaz, Halit Ergenç, Mehmet Günsür, David Beckham, Oğuzhan Koç, Al Pacino... Hepsi birer Boğa erkeği! Peki yetenekli ve kendini her daim belli eden boğa erkeklerini etkilemek için neler yapılabilir? Sizler için yazdık! 


null

 Aşk hayatınıza dair sorularımız mı var?

 

Boğa burcu erkeği güçlü kadınları sever.

Genel olarak bakıldığında Boğa burcu erkeği oldukça korumacıdır, birlikte olduğu kadına sahip çıkmak ister. Ancak Boğa erkeği yine de güçlü kadınları sever. Kendi ayakları üzerinde duran, kendi fikirlerini savunabilen; özellikle de ekonomik özgürlüğe sahip olan kadınlar onun ilgisini çekecektir.

 

Alıngan davranmamaya özen gösterin.

Boğa burcu erkeğimiz burnundan kıl aldırmaz; ayrıca her şeyi eleştirmeye bayılır. Her konuda bir fikri vardır ve fikirlerini paylaşmaktan asla çekinmez. Aranızda bir bağ kurmak ya da sağlıklı bir ilişki sürdürmek istiyorsanız, alınganlığı bir kenara bırakmanız; boğa erkeğinin eleştirilerine alışmanız gerekiyor.

 

Ailevi değerler onun için çok önemlidir.

Boğa burcu erkeği tıpkı Koç erkeği gibi özgürlüğüne düşkün olsa da aile onun için çok önemlidir. Çoğu Boğa burcu erkeği aile kurmaya sıcak bakar. Bu yüzden onunla ailevi değerler üzerine tartışmaya girmemelisiniz.

  

Onu bunaltmayın, yalnız kalabileceği alanlar yaratın.

Annesi gibi davranmanıza gerek yok. Boğa erkeği kişisel alanına çok bağlıdır, oraya kimseyi sokmaz. Aynı şekilde sizin kişisel alanınıza saygı duyar, size karışmaz. Bir Boğa erkeğini baştan çıkarmak istiyorsanız onun özgür ruhunu en baştan kabul etmeli ve ona gereken alanı tanımalısınız.

 

Agresif olmayın.

Boğa burcu erkeği kıskançtır ve kıskandığını belli etmekten asla çekinmez. Bu yüzden sizi sık sık sorguya çekmeye çalışacaktır. Sorularını alttan almayı, sinirlerinize hakim olmayı öğrenirseniz o da kıskançlığını törpülemeyi öğrenecektir.

 

Eğlence Boğa erkeğinden sorulur!

Cesur ve güçlü olmanız önemlidir dedik. Ancak onun yanında taşkınlıklarınızı gizlemenize gerek yok! İçinizden geldiği gibi davranın, eğlenceyi asla geri plana atmayın! Boğa burcu erkeği eğlencede sınır tanımayan, deli dolu, çılgın kadınlara bayılır!

 

Dişiliğinizi ön planda tutun.

Boğa erkeğini baştan çıkarmanın kilit noktalarından biri de dış görünüştür. Dişiliğinizi ön plana çıkarın, özellikle seksi iç çamaşırları onun aklını başından alacaktır.

 

Güvenini suistimal etmeyin

Boğa erkeği için güven her şeyden önemlidir. Sizle paylaştığı sırları başkasından duyarsa bittiniz demektir. Ona yakın olmak istiyorsanız sırdaşı olmalı, en ufak derdini bile dikkatle dinlemeli ve sorunlarını önemsediğinizi hissettirmelisiniz.

 

Boğa erkeği yemek için yaşar

Eğer mutfakta iyiyseniz yaşadınız! Boğa erkeği yaşamak için yemez; yemek için yaşar. Saat kaç olursa olsun açık restoran arayabilir. Eğer onu tavlamak istiyorsanız, işe güzel bir akşam yemeği hazırlamakla başlayın. Ancak unutmayın ki ona yemekte eşlik etmeniz, en az onun kadar iştahlı olmanız onu mutlu edecektir.

 

Bu yazılarımız da hoşunuza gidebilir: 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey