Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Dokuz Adımda Boğa Burcu Erkeğini Baştan Çıkarmanın Yolları

Boğa burcu komik, eğlenceli, yetenekli ve seksi erkekleriyle dikkat çeker. Peki Boğa erkeklerini etkilemek için neler yapılabilir? Sizler için yazdık!

 

Boğa burcunu etkilemenin yolları

Boğa burcu komik, eğlenceli, yetenekli ve seksi erkekleriyle dikkat çeker: Cem Yılmaz, Halit Ergenç, Mehmet Günsür, David Beckham, Oğuzhan Koç, Al Pacino... Hepsi birer Boğa erkeği! Peki yetenekli ve kendini her daim belli eden boğa erkeklerini etkilemek için neler yapılabilir? Sizler için yazdık! 


 Aşk hayatınıza dair sorularımız mı var?

 

Boğa burcu erkeği güçlü kadınları sever.

Genel olarak bakıldığında Boğa burcu erkeği oldukça korumacıdır, birlikte olduğu kadına sahip çıkmak ister. Ancak Boğa erkeği yine de güçlü kadınları sever. Kendi ayakları üzerinde duran, kendi fikirlerini savunabilen; özellikle de ekonomik özgürlüğe sahip olan kadınlar onun ilgisini çekecektir.

 

Alıngan davranmamaya özen gösterin.

Boğa burcu erkeğimiz burnundan kıl aldırmaz; ayrıca her şeyi eleştirmeye bayılır. Her konuda bir fikri vardır ve fikirlerini paylaşmaktan asla çekinmez. Aranızda bir bağ kurmak ya da sağlıklı bir ilişki sürdürmek istiyorsanız, alınganlığı bir kenara bırakmanız; boğa erkeğinin eleştirilerine alışmanız gerekiyor.

 

Ailevi değerler onun için çok önemlidir.

Boğa burcu erkeği tıpkı Koç erkeği gibi özgürlüğüne düşkün olsa da aile onun için çok önemlidir. Çoğu Boğa burcu erkeği aile kurmaya sıcak bakar. Bu yüzden onunla ailevi değerler üzerine tartışmaya girmemelisiniz.

  

Onu bunaltmayın, yalnız kalabileceği alanlar yaratın.

Annesi gibi davranmanıza gerek yok. Boğa erkeği kişisel alanına çok bağlıdır, oraya kimseyi sokmaz. Aynı şekilde sizin kişisel alanınıza saygı duyar, size karışmaz. Bir Boğa erkeğini baştan çıkarmak istiyorsanız onun özgür ruhunu en baştan kabul etmeli ve ona gereken alanı tanımalısınız.

 

Agresif olmayın.

Boğa burcu erkeği kıskançtır ve kıskandığını belli etmekten asla çekinmez. Bu yüzden sizi sık sık sorguya çekmeye çalışacaktır. Sorularını alttan almayı, sinirlerinize hakim olmayı öğrenirseniz o da kıskançlığını törpülemeyi öğrenecektir.

 

Eğlence Boğa erkeğinden sorulur!

Cesur ve güçlü olmanız önemlidir dedik. Ancak onun yanında taşkınlıklarınızı gizlemenize gerek yok! İçinizden geldiği gibi davranın, eğlenceyi asla geri plana atmayın! Boğa burcu erkeği eğlencede sınır tanımayan, deli dolu, çılgın kadınlara bayılır!

 

Dişiliğinizi ön planda tutun.

Boğa erkeğini baştan çıkarmanın kilit noktalarından biri de dış görünüştür. Dişiliğinizi ön plana çıkarın, özellikle seksi iç çamaşırları onun aklını başından alacaktır.

 

Güvenini suistimal etmeyin

Boğa erkeği için güven her şeyden önemlidir. Sizle paylaştığı sırları başkasından duyarsa bittiniz demektir. Ona yakın olmak istiyorsanız sırdaşı olmalı, en ufak derdini bile dikkatle dinlemeli ve sorunlarını önemsediğinizi hissettirmelisiniz.

 

Boğa erkeği yemek için yaşar

Eğer mutfakta iyiyseniz yaşadınız! Boğa erkeği yaşamak için yemez; yemek için yaşar. Saat kaç olursa olsun açık restoran arayabilir. Eğer onu tavlamak istiyorsanız, işe güzel bir akşam yemeği hazırlamakla başlayın. Ancak unutmayın ki ona yemekte eşlik etmeniz, en az onun kadar iştahlı olmanız onu mutlu edecektir.

 

Bu yazılarımız da hoşunuza gidebilir: 

Bize yorum bırakın

Boğa burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Dokuz Adımda Boğa Burcu Erkeğini Baştan Çıkarmanın Yolları  Boğa erkeğini etkilemenin püf noktaları

Boğa burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Boğa'nın Uyumlu Olduğu Burçlar  Ruh eşinizi bulmaya hazır mısınız?

Bizimle iletişime geçin.