Süper Pembe Ay: Karar verme zamanı!

tarihinde

27 Nisan Dolunayı Akrep burcunda meydana gelecek. Dolunay, Ay yörüngesinin Dünya'ya en yakın noktasında meydana geleceği içinse "Süper Ay" olarak anılmakta. Süper Ay'ın astrolojik olarak özel bir anlamı olmasa da Akrep burcunda meydana gelen Dolunayların sarsıcı etkileri vardır. 27 Nisan'da içimize dönmek kadar zor seçimler yapmamız da gerekecek. Peki bunu başarabilecek miyiz? Uzman astrologlarımız bu Dolunay'a dair tüm sorularınızı yanıtlıyor.

 Özet :


Akrep burcunda Süper Pembe Ay: İçimize dönme vakti


Dolunay 27 Nisan Salı günü Akrep burcunda 07 derecelik açı yaparak saat 04:33'te meydana gelecek. 


Akrep yoğun duygulara sahip sezgileri güçlü bir burçtur. Akrep burcunda gerçekleşen Dolunaylar bizi kendimizle ilgili kararlar almaya yöneltir. Meseleleri daha net değerlendirmek ve kendimize yalan söylemeyi bırakmak adına iç dünyamıza dönmemizi sağlar. Dolunay sırasında güçlenen duygularımıza ve hislerimize kulak vermemize, kendimizi kavramamıza ve tanımamıza yardımcı olur. 


Pleine Lune avril

La Pleine Lune étant un éclairage, une mise en lumière, cette Pleine Lune en Scorpion peut entraîner une véritable révélation.


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!27 Nisan Dolunayı: Yoksa isyan etmeye mi meyilliyiz?

27 Nisan'da Dolunay Akrep burcunda meydana gelecek. Boğa burcundaki Güneş ise Uranüs, Merkür, Venüs ve Kara Ay ile kavuşum halinde. Tüm bu gezegenler ise Kova burcundaki Satürn'le Kare yapacak. Aşk hayatınızda, aile içinde ve arkadaşlarınızla duygusal bağlarınızı geliştirmek için yoğun bir isteğe sahipsiniz ve birlikte ortak projeler yapmak istiyorsunuz. Buna karşın hâlâ bazı konularda fedakarlık yapmamız gerektiğini hissediyoruz ve bu durum bize büyük ölçüde engel teşkil edebilir.  Bazı burçlar mevcut sağlık koşulları içinde bile sevdiklerini görmek söz konusu olduğunu kendilerini kontrol etmekte zorlanabilir. Akrep isyanla ilişkilendirilen bir burçtur ve bu yüzden bazı burçlar sağlık önlemlerine karşı gelmeye kalkışabilir. Yine de Güneş ve Ay'ın Yengeç burcundaki Mars'la olumlu bir açı yaptığını da belirtmek gerek. Bu açı ortamı biraz yumuşatıyor. Hep beraber hareket ediyoruz, yardımseverliğimizi ortaya koyuyoruz ve birbirimize destek oluyoruz. Aşk hayatımıza baktığımızda ise Nisan Yeniayı sırasında itiraf edilen aşklar kimi burçların bir tür krize sebep olabilir. Sağduyularına karşı kalplerini dinledikleri için bu durum yaşamlarını altüst edebilir. Kimi burçlar bir başkası uğruna mevcut ilişkilerine son verebilir. Genel anlamda Akrep Dolunayı'nın varoluşumuz için gerekli olan ve bizi sıkboğaz eden şeyler arasında bir ayrım yapmamızı zorunlu kıldığını söyleyebiliriz. Bazı yüklerden kurtulmak adına zor da olsa bazı kararlar almanın tam zamanı!


Nisan Dolunayı Burç Yorumları

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 27 Nisan'daki Akrep Dolunayı'ndan Akrep, Boğa, Aslan ve Koç negatif anlamda; Yengeç, Balık ve Başak burçları ise pozitif olarak etkilenecek. 


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.


  • Koç

    Sinirden patlıyorsunuz

    Dolunay'ın etkisiyle değişmesini istediğiniz bir durum içinizde bir tür öfke ya da isyana yol açıyor. Sabrınızın da bir sınırı var! 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey