Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Süper Pembe Ay: Karar verme zamanı!

27 Nisan Dolunayı Akrep burcunda meydana gelecek. Dolunay, Ay yörüngesinin Dünya'ya en yakın noktasında meydana geleceği içinse "Süper Ay" olarak anılmakta. Süper Ay'ın astrolojik olarak özel bir anlamı olmasa da Akrep burcunda meydana gelen Dolunayların sarsıcı etkileri vardır. 27 Nisan'da içimize dönmek kadar zor seçimler yapmamız da gerekecek. Peki bunu başarabilecek miyiz? Uzman astrologlarımız bu Dolunay'a dair tüm sorularınızı yanıtlıyor.
 Özet :


Akrep burcunda Süper Pembe Ay: İçimize dönme vakti


Dolunay 27 Nisan Salı günü Akrep burcunda 07 derecelik açı yaparak saat 04:33'te meydana gelecek. 


Akrep yoğun duygulara sahip sezgileri güçlü bir burçtur. Akrep burcunda gerçekleşen Dolunaylar bizi kendimizle ilgili kararlar almaya yöneltir. Meseleleri daha net değerlendirmek ve kendimize yalan söylemeyi bırakmak adına iç dünyamıza dönmemizi sağlar. Dolunay sırasında güçlenen duygularımıza ve hislerimize kulak vermemize, kendimizi kavramamıza ve tanımamıza yardımcı olur. 


Pleine Lune avril

La Pleine Lune étant un éclairage, une mise en lumière, cette Pleine Lune en Scorpion peut entraîner une véritable révélation.


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!27 Nisan Dolunayı: Yoksa isyan etmeye mi meyilliyiz?

27 Nisan'da Dolunay Akrep burcunda meydana gelecek. Boğa burcundaki Güneş ise Uranüs, Merkür, Venüs ve Kara Ay ile kavuşum halinde. Tüm bu gezegenler ise Kova burcundaki Satürn'le Kare yapacak. Aşk hayatınızda, aile içinde ve arkadaşlarınızla duygusal bağlarınızı geliştirmek için yoğun bir isteğe sahipsiniz ve birlikte ortak projeler yapmak istiyorsunuz. Buna karşın hâlâ bazı konularda fedakarlık yapmamız gerektiğini hissediyoruz ve bu durum bize büyük ölçüde engel teşkil edebilir.  Bazı burçlar mevcut sağlık koşulları içinde bile sevdiklerini görmek söz konusu olduğunu kendilerini kontrol etmekte zorlanabilir. Akrep isyanla ilişkilendirilen bir burçtur ve bu yüzden bazı burçlar sağlık önlemlerine karşı gelmeye kalkışabilir. Yine de Güneş ve Ay'ın Yengeç burcundaki Mars'la olumlu bir açı yaptığını da belirtmek gerek. Bu açı ortamı biraz yumuşatıyor. Hep beraber hareket ediyoruz, yardımseverliğimizi ortaya koyuyoruz ve birbirimize destek oluyoruz. Aşk hayatımıza baktığımızda ise Nisan Yeniayı sırasında itiraf edilen aşklar kimi burçların bir tür krize sebep olabilir. Sağduyularına karşı kalplerini dinledikleri için bu durum yaşamlarını altüst edebilir. Kimi burçlar bir başkası uğruna mevcut ilişkilerine son verebilir. Genel anlamda Akrep Dolunayı'nın varoluşumuz için gerekli olan ve bizi sıkboğaz eden şeyler arasında bir ayrım yapmamızı zorunlu kıldığını söyleyebiliriz. Bazı yüklerden kurtulmak adına zor da olsa bazı kararlar almanın tam zamanı!


Nisan Dolunayı Burç Yorumları

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 27 Nisan'daki Akrep Dolunayı'ndan Akrep, Boğa, Aslan ve Koç negatif anlamda; Yengeç, Balık ve Başak burçları ise pozitif olarak etkilenecek. 


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.


Koç

Sinirden patlıyorsunuz

Dolunay'ın etkisiyle değişmesini istediğiniz bir durum içinizde bir tür öfke ya da isyana yol açıyor. Sabrınızın da bir sınırı var! 

Boğa

Karar alma vakti

Dolunay sizi duygusal yaşamınızla ilgili bir karar almaya yönlendirecek. Meseleyi ölçüp biçiyorsunuz. Eğer ilişkiniz düzensiz gibi görünüyorsa kendi çıkarlarınıza daha çok önem veriyorsunuz. 

İkizler

Kontrolü ele alıyorsunuz

Dolunay sayesinde gündelik yaşamınızı olumsuz etkileyen bazı alışkanlıklarınızı bir güzel kovuyorsunuz. Vakit her şeyi yoluna koyma vakti! 

Yengeç

Kontrol sizde 

Dolunay'ın etkisiyle aşk hayatınızda ya da çocuklarınızın karşısında bir meseleyi açıklığa kavuşturmanız gerekebilir. Ne de olsa onların her şeyi yapmalarına izin veremezsiniz!  

Aslan

Öfkeniz tırmanıyor

Dolunay'ın etkisiyle profesyonel ve kişisel yaşamınızla ilgili organizasyon problemleri karşısında siniriniz tepenize çıkmış durumda. Tansiyon yükseliyor, her an patlamaya hazırsınız. Ama bu size iyi gelecek. 

Başak

Derin bir nefes alın

Dolunay size kontrol edilmesi güç bir hareket etme isteği aşılıyor. Mesela başka bir yerde yaşayan bir yakınınızı görmeyi arzuluyorsunuz. Daha fazla dayanamıyorsunuz. Pandemi sinirinize dokunuyor!

Terazi

Yeni bir başlangıç sizi bekliyor

Dolunay vesilesiyle sigorta ödemesi ya da tazminat gibi finansal konuları ilgilendiren güzel bir haber alabilirsiniz. Sonunda yeni bir sayfa açıyorsunuz ve bu başlangıç size çok iyi geliyor.

Akrep

Kalbinizin peşinden gidin

Dolunay sayesinde bir aydınlanma yaşayabilir ve onu takiben aşk hayatınızı ilgilendiren önemli bir karar alabilirsiniz. Ya mevcut ilişkinize son vereceksiniz ya da onu kurtarmak adına alışkanlıklarınızdan vazgeçmeye razı olacaksınız. 

Yay

Derin derin nefes alın

Dolunay sizden bedensel ve zihinsel sağlığınıza özen göstermenizi bekliyor. Duygularınız ve stresiniz karşısında ne yapacağınızı bilemez hâldesiniz. Derin derin nefes almaya ve gerilimi azaltmaya gayret edin.

Oğlak

Sevdiklerinizin yanındasınız

Dolunay sizi zor durumdaki bir arkadaşınız ya da önen verdiğiniz bir amaç için çaba sarf etmeye davet ediyor. Harekete geçmeye hazır olun!

Kova

Başka bir açıdan bakın

Dolunay'ın etkisiyle işinizle ilgili bir karar alabilir ya da mevcut pozisyonunuzu değiştirebilirsiniz. Görevinizin ya da yolunuzun değişmesi gerekse bile yaşamınızı yeniden düzenleyin. 

Balık

İç sesinize kulak verin

Dolunay yaratıcılığınızı ve sezgilerinizi besliyor. Problemleri çözüyorsunuz, gizemleri açığa kavuşturuyorsunuz ve bu sayede bir yakınınıza yardımcı oluyorsunuz. Bu yüzden iç sesinizi dinleyin ve kendinize güvenin. 

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.