Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

12 Nisan 2021 Yeniayı: Şimdi harekete geçme vakti!

Bu Yeniay 12 Nisan tarihinde Koç burcunda meydana gelecek. Zodyakın ilk burcunda meydana gelen bu bahar Yeniayı bir yeniden doğuşun, yeni bir soluğun ve yeni girişimlerin habercisi olacak. Hepimiz yaşamlarımızda bir adım daha ileri gitmek isteyeceğiz. Esas önemli olan karşımıza çıkan fırsatları kaçırmamak! Uzman astrologlarımız bu Yeniay'ın detaylarını sizlere sunuyor.

Koç Burcunda Yeniay: Harekete geçme arzusu

Yeniay 12 Nisan'da 22 derecelik açıyla Koç burcunda Türkiye saatiyle 05:33'te meydana gelecek.


Koç, Zodyak'ın ilk burcu olduğu için Koç burcundaki Yeniay yeniden doğuş kavramına sıkı sıkıya bağlıdır. Doğa çiçek açarken biz de ilkbahar adım attık ve yaz mevsimine doğru hevesli bir şekilde ilerlemekteyiz! Koç burcu eyleme geçme becerisiyle bilindiği için bu Yeniay bizi hızlı bir şekilde harekete geçmeye yönlendiriyor. Sabırsızlandığımız, her birimize güçlü bir enerji, hız ve tutku bahşeden bir Yeniay bizi bekliyor. 


 💸 Yeniaylarda bereket çekinizi doldurmayı unutmayın!💸Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? 

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!12 Nisan Koç Yeniayı: Yoğun aşk ve tutku

12 Nisan tarihinde Koç burcundaki Yeniay Venüs ve Merkür'le Kavuşum halinde. Venüs ise İkizler burcundaki Mars ve Kova burcundaki Jüpiter Üçgeni'ne bağlanıyor. Bu açı duygusal yaşamımızı olumlu yönden etkileyecek. Ateş burcu Koç'un etkisiyle tutku ve coşku hissederken, Hava burçları İkizler ve Kova sayesinde iletişimimiz de sağlamlaşacak. Dolayısıyla duygularımızı ifade etmek, hoşlandığımız kişiye aşkımızı ilan etmek için ideal bir dönem söz konusu.
Profesyonel yaşamımızda ise hevesli ve dinamik hissediyoruz. Hatta bazı burçlar yaptıkları işlere yönelik yoğun bir tutku besliyor, adeta varlıklarını ortaya koyuyor! Buna karşın hâlâ etkisini gösteren Satürn - Uranüs Karesi bizlere istediğimiz kadar hızlı ilerleyemeyeceğimizi hatırlatıyor. Elimizden geleni yapıyoruz, zihnimizden geçeni değil... İkizler burcundaki Kuzey Ay Düğümü ilerlememiz adına koşullara uyum sağlamamız, esnek davranmamız ve pes etmememiz gerektiğini hatırlatıyor. Bu Yeniay ve Venüs ayrıca Plüton'la Kare yapıyor. Bu açı etrafımızdaki endişe verici ortamda duygularımız uyarınca tepki verdiğimizi gösteriyor. Görünüşe göre içimizde bir yerlerde hâlâ tedirginiz ve bu da duygularımızı daha yoğun bir şekilde yaşamamıza sebep oluyor. Bağlılığımızı ve sevgimizi ifade etme ihtiyacı hissediyoruz!


12 Nisan Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay'dan tüm burçlar etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay en çok Koç, Terazi, İkizler, Aslan, Yay, Kova, Yengeç ve Oğlak burçlarını etkileyecek. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.


Yeniayları ve Dolunayları kaçırmamak için 2021 Ay takvimimize göz atabilirsiniz!

Koç

Cesur olun!

Eğer ruh ikizinizi bulduysanız harekete geçin. Elinizden kaçmasına izin vermeyin ve duygularınızı paylaşın. Emin olun kaybedecek hiçbir şeyiniz yok! 

Boğa

İçten olun

Venüs sayesinde kendi sınırlarınızı aşıyorsunuz. Bir zorluğun ya da utangaçlığınızın üstesinden geliyorsunuz. Bu sayede duygularınızı açık bir şekilde ifade ediyorsunuz.

İkizler

Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için!

Arkadaşlıklarınız yaşamınızın ön planına yerleşiyor. Dostlarınız ve sizin aranızda gerçek bir sevgi fırtınası esiyor! Grubunuz içinde birbirinize destek oluyorsunuz. 

Yengeç

Harekete geçme zamanı

Duygusal yaşamınızla ilgili bir dileğinizi gerçekleştirmek için harekete geçme zamanı! Eğer kafanızda yaratıcı ya da sanatsal bir proje varsa kolları sıvayın ve bırakın hayal gücünüz özgürce dans etsin!

Aslan

Tutkunun hakimiyeti

Kendinizi serbest bırakıyorsunuz. Yoğun bir tutkunun etkisinde istekli ve delicesine aşıksınız. Ve bu size çok ama çok iyi geliyor!  

Başak

Tutkunun ateşi

İlkbahar libidonuz üzerinde akıl almaz bir etkiye sahip, bugünlerde oldukça şehvetlisiniz! Bu durumun tadını çıkarın zira siz de bu ilkbaharda aşkı bulacak burçlardan birisiniz!

Terazi

Bahar aşkı kapıda!

Bugünlerde ya sevgiliniz size sevgisini tutkulu bir şekilde ifade edecek ya da siz ona evlenme teklifi edeceksiniz. Bekar mısınız? İlk görüşte aşk zamanı! Maskenin ardında bile aşkı bulmanız mümkün. O yüzden gözünüzü açık tutun! 

Akrep

Cazibenizi kullanın

Hayallerinizdeki kişinin kalbini çalmak ya da onu baştan çıkarmak söz konusu oldu mu hayal gücünüz sınır tanımıyor! Bekarsanız, sevgiye yönelik ihtiyacınızı ifade etmekten kaçınmıyorsunuz. 

Yay

Kalbinizi açın

Aşk hayatınız alev almış durumda! Tutkularınızı özgürce ifade ediyorsunuz. Eğer bekarsanız baştan çıkarma radarınızı çalıştırmaktan çekinmeyin. 

Oğlak

Aile içinde değerli zamanlar

Yuvanız sevgiyle dolup taşıyor. Aile içinde ortak proje ya da bir doğum beraberliğinizi güçlendirebilir. Çocuklarınız varsa, bugünlerde onlar neşe kaynağınız.

Kova

Değişim vakti

Yeni insanlarla tanışmak sizi mutlu ediyor. Bekarsanız, arkadaşlarınızın davetini kabul etmekten çekinmeyin. Gerçek aşkı onların yanında bulabilirsiniz! İlişkiniz varsa birlikte bol bol hoşça vakit geçiriyorsunuz. 

Balık

Affetme zamanı

Değer verdiğiniz bir insanla barışmanın ve geçmişteki hataları unutmanın tam zamanı. Geçmişteki bir aşk ilişkiniz tekrar karşınıza çıkabilir. 

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.