12 Nisan 2021 Yeniayı: Şimdi harekete geçme vakti!

tarihinde

Bu Yeniay 12 Nisan tarihinde Koç burcunda meydana gelecek. Zodyakın ilk burcunda meydana gelen bu bahar Yeniayı bir yeniden doğuşun, yeni bir soluğun ve yeni girişimlerin habercisi olacak. Hepimiz yaşamlarımızda bir adım daha ileri gitmek isteyeceğiz. Esas önemli olan karşımıza çıkan fırsatları kaçırmamak! Uzman astrologlarımız bu Yeniay'ın detaylarını sizlere sunuyor.

12 Nisan 2021 Yeniayı: Şimdi harekete geçme vakti!

Koç Burcunda Yeniay: Harekete geçme arzusu

Yeniay 12 Nisan'da 22 derecelik açıyla Koç burcunda Türkiye saatiyle 05:33'te meydana gelecek.


Koç, Zodyak'ın ilk burcu olduğu için Koç burcundaki Yeniay yeniden doğuş kavramına sıkı sıkıya bağlıdır. Doğa çiçek açarken biz de ilkbahar adım attık ve yaz mevsimine doğru hevesli bir şekilde ilerlemekteyiz! Koç burcu eyleme geçme becerisiyle bilindiği için bu Yeniay bizi hızlı bir şekilde harekete geçmeye yönlendiriyor. Sabırsızlandığımız, her birimize güçlü bir enerji, hız ve tutku bahşeden bir Yeniay bizi bekliyor. 


 💸 Yeniaylarda bereket çekinizi doldurmayı unutmayın!💸Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? 

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!12 Nisan Koç Yeniayı: Yoğun aşk ve tutku

12 Nisan tarihinde Koç burcundaki Yeniay Venüs ve Merkür'le Kavuşum halinde. Venüs ise İkizler burcundaki Mars ve Kova burcundaki Jüpiter Üçgeni'ne bağlanıyor. Bu açı duygusal yaşamımızı olumlu yönden etkileyecek. Ateş burcu Koç'un etkisiyle tutku ve coşku hissederken, Hava burçları İkizler ve Kova sayesinde iletişimimiz de sağlamlaşacak. Dolayısıyla duygularımızı ifade etmek, hoşlandığımız kişiye aşkımızı ilan etmek için ideal bir dönem söz konusu.
Profesyonel yaşamımızda ise hevesli ve dinamik hissediyoruz. Hatta bazı burçlar yaptıkları işlere yönelik yoğun bir tutku besliyor, adeta varlıklarını ortaya koyuyor! Buna karşın hâlâ etkisini gösteren Satürn - Uranüs Karesi bizlere istediğimiz kadar hızlı ilerleyemeyeceğimizi hatırlatıyor. Elimizden geleni yapıyoruz, zihnimizden geçeni değil... İkizler burcundaki Kuzey Ay Düğümü ilerlememiz adına koşullara uyum sağlamamız, esnek davranmamız ve pes etmememiz gerektiğini hatırlatıyor. Bu Yeniay ve Venüs ayrıca Plüton'la Kare yapıyor. Bu açı etrafımızdaki endişe verici ortamda duygularımız uyarınca tepki verdiğimizi gösteriyor. Görünüşe göre içimizde bir yerlerde hâlâ tedirginiz ve bu da duygularımızı daha yoğun bir şekilde yaşamamıza sebep oluyor. Bağlılığımızı ve sevgimizi ifade etme ihtiyacı hissediyoruz!


12 Nisan Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay'dan tüm burçlar etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay en çok Koç, Terazi, İkizler, Aslan, Yay, Kova, Yengeç ve Oğlak burçlarını etkileyecek. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.


Yeniayları ve Dolunayları kaçırmamak için 2021 Ay takvimimize göz atabilirsiniz!

  • Koç

    Cesur olun!

    Eğer ruh ikizinizi bulduysanız harekete geçin. Elinizden kaçmasına izin vermeyin ve duygularınızı paylaşın. Emin olun kaybedecek hiçbir şeyiniz yok! 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin