Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

8 Ağustos Aslan Yeniayı: Bir Doz Özgüven Daha!

Ağustos ayında Yeniay Aslan burcunda meydana gelecek. Hareketli, dinamik ve pozitif düşünce dolu bir dönem yaşamaya hazır olun! Her burç belirgin bir özgüven duygusuyla, becerilerinden ve başarılarından emin bir şekilde dünyayla yüzleşecek. Her durumda, harekete geçmeye hazır olun! Uzman astrologlarımız bu Yeniayla ilgili tüm detayları sizlerle paylaşıyor.

Aslan Burcunda Yeniay: Bu işi biliyorsunuz!


Yeniay 8 Ağustos'ta 16 derecelik açıyla Aslan burcunda Türkiye saatiyle 14:51'de meydana gelecek.


Aslan burcu Yeniayı bize enerji ve dinamizm bahşeder. Onun etkisi altında harekete geçme ihtiyacını hissederiz. Kariyerimize, sosyal yaşamımıza, kendi ihtiyaçlarımıza daha çok odaklanırız ve bu bazen bencilliğe bile kaçabilir. Aslan burcundaki Yeniay, özgüven eksikliği yaşayan insanların kendilerinden daha emin, dışa dönük ve pozitif düşünmesine yardımcı olur. 

nouvel élan

8 Ağustos'un gökyüzü haritası - 24 Temmuz Dolunayı bizi değişime yönlendirmişti. Bu Yeniay sayesinde artık kaderinizi elinize alabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için korkmanıza gerek yok!


 💸 Yeniaylarda bereket çekinizi doldurmayı unutmayın!💸


Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? 

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!8 Ağustos Yeniayı'nda neler olacak?

8 Ağustos Yeniayı Satürn'le karşıt konumda ve Uranüs'le Kare yapıyor. Satürn'ün önümüze çıkardığı engellere rağmen irademizi kamçılayan Yeniay bizi girişimlerde bulunmaya, daha yaratıcı, hırslı davranmaya yönlendiriyor. Uranüs ayın 19'unda retro hareketine başlayana kadar çok daha cesur davranacağız. 👉 Uranüs ayın 19'unda Boğa burcunda retro hareketine başlayınca hoşumuza gitmeyen durumları değiştirmekten çekiniriz. Değişim fikri bizi daha çok korkutur. Bu yüzden bilinmeyen yollara girmek yerine daha önceden başladığımız girişimlere devam etmek yerinde olacaktır. 

nouvelle lune 8 août

Çok geç kalmadan harekete geçelim: 8 Ağustos'tan itibaren bir dakika bile kaybetmeyip planladığımız girişimleri gerçekleştirmenin tam zamanı!

🤫 Bizi harekete geçmeye yönelten bu Yeniay'da Başak burcunda konumlanan Mars bize kafamıza göre hareket etmemezi, temkinli ve kararlı bir şekilde davranmamızı tavsiye ediyor. Doğrusu da bu, çünkü Aslan burcundaki Merkür ve Kova burcundaki Jüpiter karşıtlığı pratik becerilerimizi artırıyor ve zorluklarla kıvrak ve stratejik bir şekilde mücadele etmemize yardımcı oluyor. Merkür ve Neptün arasındaki kavuşmayan açı, onurumuzu yitirmemek adına daha dürüst davranmamızı öğütlüyor.


🥰 İlişkilerimizde de Başak burcundaki Venüs, Oğlak burcundaki Plüton ve Boğa burcundaki Uranüs yeni bir duygusal sürece daha temkinli ve yapıcı bir şekilde adım atmamızı garanti ediyor. İlişkimizde bu süreç gündelik yaşamımızda bir değişime, bekarlar içinse yeni bir arkadaşlık ya da aşk ilişkisi anlamına gelir.  


>>> Ağustos ayı size neler vadediyor? Uzman astrologlarımızın hazırladığı aylık burç yorumlarını keşfedin!

8 Ağustos Aslan Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay tüm burçların etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'dan özellikle Aslan, Kova, Terazi, Yay, Koç, İkizler, Akrep, Boğa, Başak burçları etkilenecek. Yükselen burcunuz bu burçlar arasında ise aynı ölçüde etkileneceğinizi unutmayın.


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.


Koç

Yeni deneyimlere yelken açın

Tatilde olsanız da olmasanız da yeni bir aktiviteye başlamanın ya da çocuklarınızla ilgili yeni girişimlerde bulunmanın tam zamanı!

Boğa

Hayallerinizi gerçek kılın.

Eviniz, yaşam alanınızı ve aileniz için harekete geçmeye çalışın. Kendi arzularınızı ve yakınlarınızın isteklerini ortak girişimlerde birleştirmek için ideal bir dönemdesiniz. 

İkizler

Pozitif enerjiler sizden yana

Bir projeniz ya da hayalleriniz adına harekete geçmek konusunda tereddüt etmeyin: Bu sizin için faydalı ve hoş bir deneyim olacaktır. Akşam eğlenceleriniz sırasında tanıştığınız insanlar ve yeni arkadaşlar yazınıza renk katacak!

Yengeç

Temkinli davranın

Finansal alanda yeni bir projeye adım atabilirsiniz. Tabii iyi ve kötü tavsiyeler arasında doğru seçimleri yapmak şartıyla!

Aslan

Kendinizi gösterin!

İşinizde kendinizi öne çıkarmaya ve ilişkilerinizi geliştirme konusunda oldukça beceriklisiniz! Durumları mükemmel bir şekilde kontrol altında tutuyorsunuz. Harekete geçmekten korkmayın, kazanan siz olacaksınız.

Başak

Önceliklerinizi belirleyin.

Sevgiye, şefkate, duygusal ve arkadaşlık ilişkilerinize önem veriyorsunuz. Şimdi sağlam bağlar inşa etmeye başlamak için en doğru zaman.

Terazi

Kalbinizi açın

Arkadaş olarak başladığınız bir ilişki, bir aşk ilişkisine dönüşebilir. Bu yüzden tatilde olsanız da olmasanız da yakınlaşmaktan çekinmeyin. Aşk hayatınıza yeni bir başlangıç yapacak, sağlam bağlar inşa edeceksiniz. 

Akrep

Hedefinizi yüksek tutun

Kariyerinizi geliştirmek, profesyonel yaşamınızı geliştirmek ve dikkatleri üzerinize çekmek için harekete geçmek ve girişimlerde bulunmanın tam zamanı. 

Yay

Hayatınıza renk katın

Tatile çıkmak ve yeni maceralara atılmak için harika bir zaman. İster evinizin yanında ister çok uzaklarda farklı yerleri gezmek ve keşfetmeye hazır olun.

Oğlak

Pratik düşünün

Maddi ihtiyaçlarınıza göre hareket etmenin, uygun çözümler bulmanın, ve finansal durumunuzu iyileştirmek için girişimlerde bulunmak için ideal bir dönemdesiniz.

Kova

Doğru bir yaklaşım

Yeniay duygusal ilişkilerinizi ve profesyonel ortaklıklarınızı etkisi altına alıyor. Bugünlerde yeni işbirlikleri ve ortaklıklara adım atabilirsiniz.

Balık

Gerekli değişimleri gerçekleştirin

Gündelik yaşamınızı farklı bir şekilde düzenlemeniz, yaşam kalitenizi artırmanın ve rutininizi daha pratik ve keyifli bir şekilde organize etmeniz gerekiyor. 

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.