8 Ağustos Aslan Yeniayı: Bir Doz Özgüven Daha!

tarihinde

Ağustos ayında Yeniay Aslan burcunda meydana gelecek. Hareketli, dinamik ve pozitif düşünce dolu bir dönem yaşamaya hazır olun! Her burç belirgin bir özgüven duygusuyla, becerilerinden ve başarılarından emin bir şekilde dünyayla yüzleşecek. Her durumda, harekete geçmeye hazır olun! Uzman astrologlarımız bu Yeniayla ilgili tüm detayları sizlerle paylaşıyor.

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Aslan Burcunda Yeniay: Bu işi biliyorsunuz!


Yeniay 8 Ağustos'ta 16 derecelik açıyla Aslan burcunda Türkiye saatiyle 14:51'de meydana gelecek.


Aslan burcu Yeniayı bize enerji ve dinamizm bahşeder. Onun etkisi altında harekete geçme ihtiyacını hissederiz. Kariyerimize, sosyal yaşamımıza, kendi ihtiyaçlarımıza daha çok odaklanırız ve bu bazen bencilliğe bile kaçabilir. Aslan burcundaki Yeniay, özgüven eksikliği yaşayan insanların kendilerinden daha emin, dışa dönük ve pozitif düşünmesine yardımcı olur. 

nouvel élan

8 Ağustos'un gökyüzü haritası - 24 Temmuz Dolunayı bizi değişime yönlendirmişti. Bu Yeniay sayesinde artık kaderinizi elinize alabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için korkmanıza gerek yok!


 💸 Yeniaylarda bereket çekinizi doldurmayı unutmayın!💸


Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? 

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!8 Ağustos Yeniayı'nda neler olacak?

8 Ağustos Yeniayı Satürn'le karşıt konumda ve Uranüs'le Kare yapıyor. Satürn'ün önümüze çıkardığı engellere rağmen irademizi kamçılayan Yeniay bizi girişimlerde bulunmaya, daha yaratıcı, hırslı davranmaya yönlendiriyor. Uranüs ayın 19'unda retro hareketine başlayana kadar çok daha cesur davranacağız. 👉 Uranüs ayın 19'unda Boğa burcunda retro hareketine başlayınca hoşumuza gitmeyen durumları değiştirmekten çekiniriz. Değişim fikri bizi daha çok korkutur. Bu yüzden bilinmeyen yollara girmek yerine daha önceden başladığımız girişimlere devam etmek yerinde olacaktır. 

nouvelle lune 8 août

Çok geç kalmadan harekete geçelim: 8 Ağustos'tan itibaren bir dakika bile kaybetmeyip planladığımız girişimleri gerçekleştirmenin tam zamanı!

🤫 Bizi harekete geçmeye yönelten bu Yeniay'da Başak burcunda konumlanan Mars bize kafamıza göre hareket etmemezi, temkinli ve kararlı bir şekilde davranmamızı tavsiye ediyor. Doğrusu da bu, çünkü Aslan burcundaki Merkür ve Kova burcundaki Jüpiter karşıtlığı pratik becerilerimizi artırıyor ve zorluklarla kıvrak ve stratejik bir şekilde mücadele etmemize yardımcı oluyor. Merkür ve Neptün arasındaki kavuşmayan açı, onurumuzu yitirmemek adına daha dürüst davranmamızı öğütlüyor.


🥰 İlişkilerimizde de Başak burcundaki Venüs, Oğlak burcundaki Plüton ve Boğa burcundaki Uranüs yeni bir duygusal sürece daha temkinli ve yapıcı bir şekilde adım atmamızı garanti ediyor. İlişkimizde bu süreç gündelik yaşamımızda bir değişime, bekarlar içinse yeni bir arkadaşlık ya da aşk ilişkisi anlamına gelir.  


>>> Ağustos ayı size neler vadediyor? Uzman astrologlarımızın hazırladığı aylık burç yorumlarını keşfedin!

8 Ağustos Aslan Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay tüm burçların etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'dan özellikle Aslan, Kova, Terazi, Yay, Koç, İkizler, Akrep, Boğa, Başak burçları etkilenecek. Yükselen burcunuz bu burçlar arasında ise aynı ölçüde etkileneceğinizi unutmayın.


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.


  • Koç

    Yeni deneyimlere yelken açın

    Tatilde olsanız da olmasanız da yeni bir aktiviteye başlamanın ya da çocuklarınızla ilgili yeni girişimlerde bulunmanın tam zamanı!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!