Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

24 Temmuz Dolunayı: Bir Özgürlük Rüzgârı Esiyor!

Gök gürültülü bir Temmuz Dolunayı bizi bekliyor. Bu Dolunay aynı zamanda bir Kova Dolunayı. Temmuz ayının sakinliği ve tembelliği içimizdeki özgürlük isteğini kamçılayan bu Dolunay'la silinecek. Kurallara, sınırlara ve engellere meydan okuyan cesaretimiz en güçlü silahımız olacak! Uzman astrologlarımız bu Dolunay'a dair tüm sorularınızı yanıtlıyor.

Dolunay 24 Temmuz Cumartesi günü Kova burcunda 1.26 derecelik açıyla Türkiye saatiyle 05:38'de gerçekleşecek.


Kova Burcunda Gök Gürültülü Bir Dolunay ⚡

Temmuz Dolunayı aynı zamanda Gök Gürültüsü Dolunayı olarak da bilinir çünkü yılın bu döneminde sıkça karşılaşılan bir hava olayıdır. Gök Gürültüsü Dolunayı ayrıca anglo-sakson ülkelerde Antilop Dolunayı şeklinde de adlandırılır çünkü birçok Kızılderili geleneğine göre Temmuz ayında antilop boynuzları özellikle daha çok büyürler.  Eğer totem hayvanınız antilopsa siz de bu Dolunay'dan daha çok etkileneceksiniz demektir!Google (Android 11)


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!Kova Burcunda Dolunay: Daha çok cesaret!

Kova burcunda gerçekleşen Dolunaylar yaratıcılığımızı ve cesaretimizi kamçılar. Bize diğer insanlardan ayrılarak yeni girişimlerde bulunmak için ilham verir. Kova bir Hava burcu olduğu için ilişkilerimiz ve arkadaşlıklarımız da ön plana gelir. İnsanlara karşı daha açık, toleranslı ve yardımsever davranırız. Bu ayrıca özgürleştirici bir Dolunay'dır. Bize engel olan endişelerimizden ve yükümlülüklerimizden kurtulmaya eğilimliyizdir. Kova burcunda Dolunay bizi geleceğe yönelmeye, zincirlerimizi kırıp değişim adına daha aktif olmaya yönlendirir. 

24 Temmuz'daki gökyüzünün durumu. 10 Temmuz'da meydana gelen Yeniay'ın sizin için nasıl geçtiğini düşünün . Unutmayın ki bu Dolunay bu sürecin bir devamı niteliğinde ve size engel olan bir durumu ya da kişiyi aşmanızı sağlayacak. 


24 Temmuz Dolunayı: Devam eden bir değişim

24 Temmuz'da Kova burcu Dolunayı, Başak burcundaki Venüs ve Kova burcundaki Ay arasındaki Kavuşmayan (Quincunx) Açı ile Venüs'e bağlanıyor. Bu Kavuşmayan Açı çok önemli olmasa da Dolunay tarafından ön plana getirilen bir içsel gerilime işaret ediyorBaşak burcunda konumlanan Venüs mükemmeliyetçiilik isteğimizi artıyor. Duygusal bir ilişkimizi geliştirmek ya da geçtiğimiz Yeniay'da yaşadıklarınız uyarınca sona ermiş bir ilişkinin ardından yeni bir sayfa açmak ya da toksik bir ilişkiye son vermek gündemimizde olabilir. Belki de bir önceki Yeniay'dan beri aranızdaki sorunların devam ettiği bir yakınınızla konuşmanın ve endişelerinizi dile getirmenin zamanı gelmiştir. Kalbinizden geçenleri söylemek ve sorunun üstüne gitmek zihninizi rahatlatacak ve huzuru bulmanıza yardımcı olacaktır. 


Temmuz Dolunayı Burç Yorumları

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 24 Temmuz'daki Kova Dolunayı'ndan Kova, Aslan, Boğa, Akrep, Koç, Yay, Terazi, İkizler, Başak burçları daha çok etkilenecek.


Not: Yükselen burcunuz da Dolunay'ın etkisi altında kalır.  


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

Koç

Öne çıkıyorsunuz.

Dolunay sayesinde bir arkadaş ya da çalışma grubunun içinde farkınızı ortaya koyuyorsunuz ve cesur girişimleriniz sayesinde özgün bir bakış açısı getiriyorsunuz.

Boğa

Kalbinizden geçenleri söyleyin

Dolunay sayesinde gündelik yaşamınızda bakış açılarınızı ortaya koymak için yeterince cesur ve yaratıcı olduğunuzu kanıtlıyorsunuz. 

İkizler

Kötü şansa karşı içinizi ferah tutun

Eğer seyahatle ilgili planlarınızı değiştirmek zorunda kaldıysanız bu Dolunay içinize su serpiyor çünkü sizi besleyen keşifler yapıyorsunuz. Öğrendiğiniz yeni kişisel bakım teknikleri de sizi hayli heyecanlandırıyor. 

Yengeç

Nihayet bir çözüm...

Dolunay bilinçaltınız üzerinde güçlü bir etkiye sahip ve kafanızda soru işaretleri yaratan bir ilişkiyle ilgili karar vermenizi sağlıyor. Rahat bir nefes alıyorsunuz. 

Aslan

Yenilikler

Dolunay sayesinde ilişkinizde daha özgür hareket ediyor ve bu sayede birbirinizi daha çok özlüyorsunuz. Bekarsanız, hayatınızı etkileyen birini artık kalbinize gömüyorsunuz. Yeni bir sayfa açmanın vakti geldi!

Başak

Her şey tam anlamıyla farklı

Dolunay size çok iyi gelen bir cesaret duygusu bahşediyor. Kendinizle daha çok ilgilenmenizi, hem bedeniniz hem de ruhunuza iyi bakmanızı öğütlüyor.

Terazi

Unutun ve her şeye tekrar başlayın

Dolunay sayesinde partnerinizle ya da çocuklarınızla ilgili bir konuda gelişme kaydediyorsunuz. Geçmişe sünger çekiyorsunuz ve neyi isteyip istemediğinize karar veriyorsunuz. 

Akrep

Coşku dolusunuz

Dolunay, aileniz, ilişkiniz ya da geçmişinizle ilgili konulardan kendinizi özgür kılma isteği bahşedebilir. Doğru yoldasınız. Kendinize önem veriyorsunuz ve gelişme kaydediyorsunuz.  

Yay

Hareketli zamanlar!

Dolunay ilişkilerinizi harekete geçiriyor. Etrafınızda verimli paylaşımlar ve zengin tartışmalar devam ediyor. Birileri sizden bir grubun sözcüsü olmanızı isteyebilir. Hevesli ve motive bir şekilde bu teklifi kabul edin.

Oğlak

İşin özü denge kurabilmek

Bu Dolunay sayesinde finansal durumunuzla ilgili bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Hesaplarınızı dikkatle inceleyin, tatil bütçenizi gözden geçirin ve abartı ile zevk arasındaki ideal sınırı bulmaya çalışın. 

Kova

Tamamen özgür!

Bu Dolunay yaşamınıza dinamizm, cesaret ve sayısız heves katıyor. Varoluşunuzun tam anlamıyla tadını çıkarıyorsunuz. Özellikle de aşk söz konusu olduğunda önünüze çıkan engelleri umursamadan yola devam ediyorsunuz.

Balık

Yenilenme vakti

Dolunay sayesinde kendinizi ön plana koyuyor, kişisel bakımınıza önem veriyor ve yaşam tarzınızı değiştiriyorsunuz. Ayrıca sizi huzursuz eden gerilim ve stresten uzaklaşmak için yeni rahatlama teknikleri keşfediyorsunuz. 

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.