24 Temmuz Dolunayı: Bir Özgürlük Rüzgârı Esiyor!

tarihinde

Gök gürültülü bir Temmuz Dolunayı bizi bekliyor. Bu Dolunay aynı zamanda bir Kova Dolunayı. Temmuz ayının sakinliği ve tembelliği içimizdeki özgürlük isteğini kamçılayan bu Dolunay'la silinecek. Kurallara, sınırlara ve engellere meydan okuyan cesaretimiz en güçlü silahımız olacak! Uzman astrologlarımız bu Dolunay'a dair tüm sorularınızı yanıtlıyor.

Dolunay 24 Temmuz Cumartesi günü Kova burcunda 1.26 derecelik açıyla Türkiye saatiyle 05:38'de gerçekleşecek.


Kova Burcunda Gök Gürültülü Bir Dolunay ⚡

Temmuz Dolunayı aynı zamanda Gök Gürültüsü Dolunayı olarak da bilinir çünkü yılın bu döneminde sıkça karşılaşılan bir hava olayıdır. Gök Gürültüsü Dolunayı ayrıca anglo-sakson ülkelerde Antilop Dolunayı şeklinde de adlandırılır çünkü birçok Kızılderili geleneğine göre Temmuz ayında antilop boynuzları özellikle daha çok büyürler.  Eğer totem hayvanınız antilopsa siz de bu Dolunay'dan daha çok etkileneceksiniz demektir!Google (Android 11)


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!Kova Burcunda Dolunay: Daha çok cesaret!

Kova burcunda gerçekleşen Dolunaylar yaratıcılığımızı ve cesaretimizi kamçılar. Bize diğer insanlardan ayrılarak yeni girişimlerde bulunmak için ilham verir. Kova bir Hava burcu olduğu için ilişkilerimiz ve arkadaşlıklarımız da ön plana gelir. İnsanlara karşı daha açık, toleranslı ve yardımsever davranırız. Bu ayrıca özgürleştirici bir Dolunay'dır. Bize engel olan endişelerimizden ve yükümlülüklerimizden kurtulmaya eğilimliyizdir. Kova burcunda Dolunay bizi geleceğe yönelmeye, zincirlerimizi kırıp değişim adına daha aktif olmaya yönlendirir. 

24 Temmuz'daki gökyüzünün durumu. 10 Temmuz'da meydana gelen Yeniay'ın sizin için nasıl geçtiğini düşünün . Unutmayın ki bu Dolunay bu sürecin bir devamı niteliğinde ve size engel olan bir durumu ya da kişiyi aşmanızı sağlayacak. 


24 Temmuz Dolunayı: Devam eden bir değişim

24 Temmuz'da Kova burcu Dolunayı, Başak burcundaki Venüs ve Kova burcundaki Ay arasındaki Kavuşmayan (Quincunx) Açı ile Venüs'e bağlanıyor. Bu Kavuşmayan Açı çok önemli olmasa da Dolunay tarafından ön plana getirilen bir içsel gerilime işaret ediyorBaşak burcunda konumlanan Venüs mükemmeliyetçiilik isteğimizi artıyor. Duygusal bir ilişkimizi geliştirmek ya da geçtiğimiz Yeniay'da yaşadıklarınız uyarınca sona ermiş bir ilişkinin ardından yeni bir sayfa açmak ya da toksik bir ilişkiye son vermek gündemimizde olabilir. Belki de bir önceki Yeniay'dan beri aranızdaki sorunların devam ettiği bir yakınınızla konuşmanın ve endişelerinizi dile getirmenin zamanı gelmiştir. Kalbinizden geçenleri söylemek ve sorunun üstüne gitmek zihninizi rahatlatacak ve huzuru bulmanıza yardımcı olacaktır. 


Temmuz Dolunayı Burç Yorumları

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 24 Temmuz'daki Kova Dolunayı'ndan Kova, Aslan, Boğa, Akrep, Koç, Yay, Terazi, İkizler, Başak burçları daha çok etkilenecek.


Not: Yükselen burcunuz da Dolunay'ın etkisi altında kalır.  


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

  • Koç

    Öne çıkıyorsunuz.

    Dolunay sayesinde bir arkadaş ya da çalışma grubunun içinde farkınızı ortaya koyuyorsunuz ve cesur girişimleriniz sayesinde özgün bir bakış açısı getiriyorsunuz.

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey