11 Mayıs Boğa Yeniayı: Ufukta yeni bir gün var

tarihinde

11 Mayıs'ta Yeniay Boğa burcunda gerçekleşecek. Onun gelişi bizi de harekete geçmeye davet edecek. Bir açmazın içinde sıkışıp kalmaya katlanamayacağız. Dolayısıyla yeni girişimlerimiz ön planda olacak. Peki hangi yolu seçeceğiz? Uzman astrologlarımız bu Yeniay'a dair her şeyi sizlerle paylaşıyor.

Boğa burcunda Yeniay: yeni bir başlangıç

11 Mayıs'ya Yeniay Boğa burcunda 21 derecelik açıyla Türkiye saatiyle 22:00'da gerçekleşecek.


Boğa burcunda meydana gelen Yeniay'lar sahip olduğumuz şeylerle ve maddi dünyayla ilgilidir. Harekete geçmek, projelerimizin ya da girişimlerimizin somut ilk adımlarını atmak için ideal zamanlardır. Bu süreç bir plan yapmak ve işlerimizde gelişme kaydetmek için de değerlendirebilir.


Boğa burcunda meydana gelen Yeniay'lar ayrıca kendimize verdiğimiz değerlerle, özgüvenimizle ve etrafımızdaki herkese ve her şeye yönelik değer yargılarımızla da ilgilidir. Bu yüzden de bugün kendi kişiliğimiz ya da çevremize yeni bir bakışla yaklaşmak için ideal bir zaman olabilir.


 💸 Yeniaylarda bereket çekinizi doldurmayı unutmayın!💸Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? 

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!Neptün ve Plüton'a bağlanan 11 Mayıs 2021 Boğa Yeniayı

11 Mayıs'ta Boğa burcunda meydana gelen ve Neptün'le Plüton'a bağlanan Yeniay bize dudak uçuklatan bir sezgi ve öngörü becerisi bahşediyor. Karşımıza çıkan durumların üstesinden gelmek gerektiğinde sahip olduğumuz kuvvete rahatlıkla güvenebiliriz. Kara Ay'a bağlanan Güneş ve Ay'ın Kavuşumu ise sağduyumuzu artırıyor. Objektif, kusursuz ve tarafsız bir analiz gücüne sahibiz.


Satürn ve Uranüs Karesi hâlâ etkisini devam ettirdiği için bu Yeniay sırasında durumları değiştirme isteğimizin, yaşamlarımızı ve projelerimizi geliştirmeye yönelik bilincimizin büyük ölçüde farkındayız. Buna karşın huzurlu bir şekilde gelecek planı yapmamız henüz mümkün değil. Bu durumun çok sayıda sebebi olsa da birçoğumuz için şu an yaşadığımız pandemiyle bağlantılı olduğu ortada. Hâliyle yoğun bir sıkıntı ve hayal kırıklığının etkisi altındayız. Bazı burçlar sahip oldukları bir şeyden vazgeçmeyi, bir projeyi bir başka proje için feda etmeyi ya da sahip oldukları bir malı satmayı düşünebilir. Bu vesileyle de daha iyi ilerleyip sorunlu bir durumun içine sıkışıp kalmamayı tercih edebilirler. Hangi yönde ilerleyeceğimizi gösteren Kuzey Düğümü ise İkizler burcunda ve Merkür'e bağlanıyor. (Merkür, İkizler burcunun yönetici gezegeni olduğu için burada çifte bir etkinin olduğu söylenebilir.) 


Kuzey Düğümü bize pes etmememiz, koşullara esnek bir şekilde uyum sağlamamız ve pratik çözümler bulmamız gerektiğini hatırlatıyor. Bu dönemde daha kurnaz davranıp, ticari becerilerimizi ortaya koymalı, kendimizi iyi bir şekilde ifade etmeli ve iletişim kurmalıyız. Bu Yeniayı olumlu bir şekilde değerlendirip 26 Mayıs'taki Dolunay sırasında hedeflerimize ulaşmak bizim elimizde. 

14 Mayıs'ta Jüpiter, Balık burcuna giriş yapıyor.

Yeniay'dan üç gün sonra yani 14 Mayıs'ta yılın başından beri Kova burcunda konumlanan Jüpiter nihayet Balık burcuna giriş yapıyor. Bu değişim hayattan zevk alma isteğimizi artırıyor. Jüpiter Balık burcundayken daha da huzurlu ve sakin bir yaşam arayışına gireceğiz. Sezgilerimizi, koşulları duygusal yönden kavrama becerimizi artıracak. Daha cömert davranacağız ve insanlara yönelik anlayışımız ve empati duygumuz öne çıkacak. Mars hâlâ Yengeç burcunda olduğu için de muhteşem bir yaratıcılığın ve hayal gücünün de tadını çıkarabiliriz. 

11 Mayıs Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay'dan tüm burçlar etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay en çok Boğa, Akrep, Aslan, Kova, Yengeç, Başak, Oğlak ve Balık burçlarını etkileyecek. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.


Yeniayları ve Dolunayları kaçırmamak için 2021 Ay takvimimize göz atabilirsiniz!


  • Koç

    Finansal durumunuzu gözden geçirin

    Yeni bir girişim ya da proje fikri kafanızı mı kurcalıyor? Her şeyden önce hesaplarınızı gözden geçirin ve finansal durumunuzu değerlendirin. Sonrasında kötü sürprizler yaşamak istemezsiniz. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey