Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

11 Mayıs Boğa Yeniayı: Ufukta yeni bir gün var

11 Mayıs'ta Yeniay Boğa burcunda gerçekleşecek. Onun gelişi bizi de harekete geçmeye davet edecek. Bir açmazın içinde sıkışıp kalmaya katlanamayacağız. Dolayısıyla yeni girişimlerimiz ön planda olacak. Peki hangi yolu seçeceğiz? Uzman astrologlarımız bu Yeniay'a dair her şeyi sizlerle paylaşıyor.

Boğa burcunda Yeniay: yeni bir başlangıç

11 Mayıs'ya Yeniay Boğa burcunda 21 derecelik açıyla Türkiye saatiyle 22:00'da gerçekleşecek.


Boğa burcunda meydana gelen Yeniay'lar sahip olduğumuz şeylerle ve maddi dünyayla ilgilidir. Harekete geçmek, projelerimizin ya da girişimlerimizin somut ilk adımlarını atmak için ideal zamanlardır. Bu süreç bir plan yapmak ve işlerimizde gelişme kaydetmek için de değerlendirebilir.


Boğa burcunda meydana gelen Yeniay'lar ayrıca kendimize verdiğimiz değerlerle, özgüvenimizle ve etrafımızdaki herkese ve her şeye yönelik değer yargılarımızla da ilgilidir. Bu yüzden de bugün kendi kişiliğimiz ya da çevremize yeni bir bakışla yaklaşmak için ideal bir zaman olabilir.


 💸 Yeniaylarda bereket çekinizi doldurmayı unutmayın!💸Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? 

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!Neptün ve Plüton'a bağlanan 11 Mayıs 2021 Boğa Yeniayı

11 Mayıs'ta Boğa burcunda meydana gelen ve Neptün'le Plüton'a bağlanan Yeniay bize dudak uçuklatan bir sezgi ve öngörü becerisi bahşediyor. Karşımıza çıkan durumların üstesinden gelmek gerektiğinde sahip olduğumuz kuvvete rahatlıkla güvenebiliriz. Kara Ay'a bağlanan Güneş ve Ay'ın Kavuşumu ise sağduyumuzu artırıyor. Objektif, kusursuz ve tarafsız bir analiz gücüne sahibiz.


Satürn ve Uranüs Karesi hâlâ etkisini devam ettirdiği için bu Yeniay sırasında durumları değiştirme isteğimizin, yaşamlarımızı ve projelerimizi geliştirmeye yönelik bilincimizin büyük ölçüde farkındayız. Buna karşın huzurlu bir şekilde gelecek planı yapmamız henüz mümkün değil. Bu durumun çok sayıda sebebi olsa da birçoğumuz için şu an yaşadığımız pandemiyle bağlantılı olduğu ortada. Hâliyle yoğun bir sıkıntı ve hayal kırıklığının etkisi altındayız. Bazı burçlar sahip oldukları bir şeyden vazgeçmeyi, bir projeyi bir başka proje için feda etmeyi ya da sahip oldukları bir malı satmayı düşünebilir. Bu vesileyle de daha iyi ilerleyip sorunlu bir durumun içine sıkışıp kalmamayı tercih edebilirler. Hangi yönde ilerleyeceğimizi gösteren Kuzey Düğümü ise İkizler burcunda ve Merkür'e bağlanıyor. (Merkür, İkizler burcunun yönetici gezegeni olduğu için burada çifte bir etkinin olduğu söylenebilir.) 


Kuzey Düğümü bize pes etmememiz, koşullara esnek bir şekilde uyum sağlamamız ve pratik çözümler bulmamız gerektiğini hatırlatıyor. Bu dönemde daha kurnaz davranıp, ticari becerilerimizi ortaya koymalı, kendimizi iyi bir şekilde ifade etmeli ve iletişim kurmalıyız. Bu Yeniayı olumlu bir şekilde değerlendirip 26 Mayıs'taki Dolunay sırasında hedeflerimize ulaşmak bizim elimizde. 

14 Mayıs'ta Jüpiter, Balık burcuna giriş yapıyor.

Yeniay'dan üç gün sonra yani 14 Mayıs'ta yılın başından beri Kova burcunda konumlanan Jüpiter nihayet Balık burcuna giriş yapıyor. Bu değişim hayattan zevk alma isteğimizi artırıyor. Jüpiter Balık burcundayken daha da huzurlu ve sakin bir yaşam arayışına gireceğiz. Sezgilerimizi, koşulları duygusal yönden kavrama becerimizi artıracak. Daha cömert davranacağız ve insanlara yönelik anlayışımız ve empati duygumuz öne çıkacak. Mars hâlâ Yengeç burcunda olduğu için de muhteşem bir yaratıcılığın ve hayal gücünün de tadını çıkarabiliriz. 

11 Mayıs Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay'dan tüm burçlar etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay en çok Boğa, Akrep, Aslan, Kova, Yengeç, Başak, Oğlak ve Balık burçlarını etkileyecek. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.


Yeniayları ve Dolunayları kaçırmamak için 2021 Ay takvimimize göz atabilirsiniz!


Koç

Finansal durumunuzu gözden geçirin

Yeni bir girişim ya da proje fikri kafanızı mı kurcalıyor? Her şeyden önce hesaplarınızı gözden geçirin ve finansal durumunuzu değerlendirin. Sonrasında kötü sürprizler yaşamak istemezsiniz. 

Boğa

Her cephede savaşıyorsunuz!

Açık görüşlülüğünüz ve yaratıcılığınız size her türlü girişiminizde yardımcı oluyor. Karşılaştığınız tüm koşullara uyum sağlıyorsunuz. 

İkizler

Uyum sağlamasını bilin

İlerlemeye devam etmek istiyorsanız, karşınıza çıkabilecek can sıkıcı bir durum karşısında uyum yeteneğinize başvurmanız şart. 

Yengeç

İnsanların yanında olun

İnsanların size ihtiyacı var! Birilerine yardım eli uzatmak ya da zor durumdaki bir arkadaşınıza destek olmak için karşınıza bir fırsat çıkabilir. 

Aslan

Değişim devam ediyor

Sosyal ve profesyonel anlamda yeni girişimlerde bulunmalı ve başka yöntemleri de denemelisiniz. Bu, daha karmaşık bir durumla karşı karşıya kalmanıza da yol açabilir. 

Başak

İyi idare ediyorsunuz

Yolunuzda emin adımlarla ilerlemek için gerekli araçlara sahip olduğunuzu hissediyorsunuz. Ruhani yönünüzü güçlendirecek yeni bir uğraş alanı keşfedebilirsiniz. 

Terazi

Sakın ardınıza bakmayın

Sahip olduğunuz bir nesneyi bırakmak, bir projeden ya da bir insandan vazgeçmek için ideal koşullar söz konusu. İlerlemenizi ve daha huzurlu bir yaşam sürmenizi engelleyen her şeyi bir kenara bırakabilirsiniz. 

Akrep

Kendinizi dinleyin

Bir teklifi, iş birliğini ya da projeyi kabul etmek konusunda tereddütleriniz mi var? Doğru yolu seçmek için harikulade sezgi yeteneğinize başvurun.

Yay

Bu nasıl bir yaratıcılık!

Yaşam kalitenizi ve gündelik yaşamınızı iyileştirecek binbir türlü yaratıcı fikir ve yönteme sahipsiniz. Daha da iyisi bunları kendinizi yormadan gerçekleştiriyorsunuz.

Oğlak

Gelecek umut dolu

Yaratıcılık ve ilhamla dolusunuz. Ayrıca pratik ve becerikli bir şekilde hareket ediyorsunuz. Bugünlerde tadilat ve dekorasyon gibi el işi gerektiren şeylere yoğunlaşabilirsiniz. Eskilerden yeni şeyler yaratmanın tam zamanı!

Kova

Sevdiklerinizin yanındasınız

Ailenizin size ihtiyaç duyduğu açık. Onlara yardım eli uzatıp pozitif ve yaratıcı düşüncelerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin.

Balık

Elinizden her iş geliyor

Bankayla ilgili bir meseleyi çözmek ya da kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki projelerinizi geliştirmek için keskin sezgi ve analiz becerilerinizi kullanıyorsunuz. 

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.