Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Partnerinizle Burç Uyumu 4: Su burçlarının karakter özellikleri

Aşk konusunda yengeç kendi burcuyla ve başak burcuyla daha iyi anlaşır. Geçinilmesi zor olur akrep yükseleni çünkü karşındaki insanı yönetmesini çok sever. Her şey elinde olması lazım. Yay burcuna nazaran Akrep hoşnutsuzluğunu hemen belirler; çünkü iyi veya kötü ruh...

Yengeç Burcunun Karakteristik Özelikleri (22 Haziran – 22 Temmuz)

Aşk konusunda yengeç kendi burcuyla ve başak burcuyla daha iyi anlaşır.

Tüm ilişkilerinde, kendisine sahip çıkan, kollayan ve her kararını destekleyen kişiler isterler, ufacık pürüz onları incitebilir. Yakın çevresinde olan kişilerin fedakârlık yapmasını bekler, sevgisini göstermeyenle beraber olmaz. Dayatmaları asla sevmez çünkü dayatma onun için kendi fikirlerini beyan edememek demektir. Yengeçler bir konuşma sırasında mutlaka fikrinin sorulmasını ister. İnsanlar genel anlamda duygularını ifade ettikleri zaman yengeç burcu bunu fazlasıyla size iade edecektir. Bir kişi onu kırdığı zaman zannedildiğinin aksine intikam peşinde koşmaz çünkü onun için zaman kaybıdır. Büyüklük hep onda kalır. Yengeç burcu duygusaldır ama gözyaşlarını herkese göstermez. Duygularını açtığı insana ya çok güvenmiştir ya da kendi çok baskı altındadır. Bir projede yengeç burcuyla çalışıyorsanız sakin onu yarı yolda bırakmayın, bunu içerler ve bir kenara yazar.

Fakat onun üstüne gitmek, baskı yapmak her zaman ters teper. Yengeci kendi halinde bırakın.

Yengeç burcu tanımadığı insanlarla bile çok kolay iletişime geçebiliyor.

İlk aramanızda %40 indirimle doğum tarihinize özel 2016 burç yorumunuzu deneyimli astrologlarımızla telefondan alın!
HEMEN ARA

 

Akrep Burcunun Karakteristik Özelikleri (24 Ekim – 22 Kasım)

Geçinilmesi zor olur akrep yükseleni çünkü karşındaki insanı yönetmesini çok sever. Her şey elinde olması lazım.

Yay burcuna nazaran Akrep hoşnutsuzluğunu hemen belirler; çünkü iyi veya kötü ruh halinde olsun varlığını hissettirmeye bayılır.

Ya hep ya hiç felsefesi ile yaşadığı için çok ani karar alabilir

İnsanlara nasihat verir ama kendisi verdiği nasihatleri hiç uygulamaz başkası için akıl verir kendisine gelince uygulayamaz.

Aşkta akrep, kendi burcuyla ve yengeç ile anlaşır.

Öncelikli olarak Akrep burcunun güvenini kazanmanız gerekir. Bu yüzden samimi olmanız önemlidir.

Akrep içgüdüsel olarak inanılmaz bir sahiplenme duygusu vardır. Bunu kabullenmek gerekiyor.

Eğer akrep ile iyi anlaşıyorsanız iyi anlaşırsınız; fakat ona yanlış yaparsanız intikam almak için elinden gelenini yapar. Altta da kalmaz böyle durumlarda. Akreplere yüzeysel bilgilerle değil, detaylarla ve derinlikle geleceksiniz. Her şeyi o kontrol etmek ister fakat kendi özel hayatını pek paylaşmaz ve sezgileriyle hareket eder çoğu zaman. Yersiz tartışmalarda kendini hemen gösterip laf dalaşına girmeye müsaittirler ve bu yüzden, “karşı taraf ne düşünür acaba söylediklerimden” kelimelerine aldırış etmeden dobra dobra konuşur, hareket eder.

İnandığı doğruları sonuna kadar savunmak için riski göze alabilir. Pes etmek onun için yenilgi gibidir.

Akrepler genelde yapılan yanlışı affetmezler. Bunu yapmalar için o kişinin kendileri için çok değerli olması gerekiyor. Risk almak onlar için çocuk oyuncağıdır ve samimiyetsiz insanları anında tespit eder.

İlk aramanızda %40 indirimle telefondan doğum haritası ya da yıldız falı baktırın!
HEMEN ARA

 

Balık Burcunun Karakteristik Özelikleri (20 Şubat – 20 Mart)

Çatışma durumunda ise, balık genel olarak aklına gelen ilk şeyleri söyler, patavatsızca davranır, aslında düşündüklerini doğrudan söyler ama bu her zaman iyi bir şey değildir. Kalabalık bir ortamda onu rencide etmeye çalışmayın yoksa anında sivri dilini kullanıp karşılık vermeye çalışacaktır. Her şeye rağmen, kuşkucu görünse bile bir o kadar da sevdiklerinin hataları mazur gören insanlardır.

Herkese aynı yaklaşımda bulunur ama yaptığım iyiliğin kıymetini herkes anlayamaz, insanlar yaptığı fedakârlığın karşılığını vermeyebiliyor bazı zamanlarda. Sevdiği kişi için her şeyini verir ama o kişi kendisini biriktiği zaman zaman öcünü almak için elinden gelenini yapar. Bu bağlamda, balık burcu alçak gönüllü, şefkatli ve sempatiktir. Bunun yanında, çevresinde yaşanılan olaylara kayıtsız kalamaz fakat olumsuz bir durumda anında sinir patlaması yaşayabilir.

Balık burcu birini ilk kez gördüğü anda ne hissettiyse genelde doğru tahminde bulunur. İnsanlara yönelik sezgileri çok kuvvetlidir.

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.