Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Terazi Burçlarını Elde Etmenin Yolları Nelerdir?

Terazi burcu birine aşık olduysanız, onu etkilemek için tavsiyelerimize ihtiyacınız var demektir. Terazi burcunu elde etmenin yollarını sizin için yazdık.

 

Onu Nasıl Elde Edersiniz? TERAZİ


Terazi burcu birine mi gönlünüzü kaptırdınız? Hiç şaşırmadık çünkü teraziler baştan çıkarmayı iyi bilirler. Sıcakkanlılığı ve ince davranışları sizi de kendine çekmeyi başartmıştır. Onun da kalbi sizin için atsın istiyorsanız, yazımız sizin için.

Terazilerin kişiliği

Terazilerin kendilerine has bir çekimi, sıcaklığı vardır ve çoğu insan kendini bu özelliklerine kaptırıverir. Duygularında çok dengeli birisidir diyemeyiz. Bir gün sevdiğini ertesi gün sevmez, hoşlandığı şeyler ve kişiler andan ana değişiklik gösterebilir. Onun aradığı onu tatmin edecek, aklını başından alacak ve uyumla sürecek bir aşktır. Onu tanımlamak için adalete düşkünlüğünü de söylemek gerekir. Güçsüzü korumak için harekete geçmekten hiçbir zaman çekinmez. Aynı zamanda kibar ve samimi olan teraziler, Zodyak kuşağının en romantik burçlarındandır diyebiliriz.

Aşk Hayatınızı Falcılara Sorun

Terazileri nasıl etkilemeli

O, ölçüden, adaletten ve huzurdan hoşlanır. Sanat ve güzel olan her türlü obje onun bayıldığı şeylerdendir. Onun hayalindeki kişi çekici ve baştan çıkarıcı olmalıdır aynı zamanda iyi bir dinleyici olması da şarttır. Tüm gün tartışmayı sevmez teraziler, onlar için sorun varsa o anda halledilmeli sonrasında da surat asılmamalıdır. Onu etkilemek için güler yüzlü olmayı, ona onun hayatına girerseniz pozitif enerjinizin hayatını güzelleştireceğini belli etmeyi ihmal etmeyin. Tüm buluşmalarınız bayram havasında geçmeli ki onu kendinizi bağlayasınız.


>>>> Sevgilinizle geleceğinizi öğrenmek ister misiniz?


Aşkta Terazi

Ölçülü, dengeli ve sağlıklı bir ilişki kurmak için elinden gelen her şeyi yapar. Onunla olan diyaloglarınıza çok önem verir ve beraber olduğu kişiyle uyumlu olduğunu hissederse, mutluluk onun olmuştur. Romantiktir ve sizin sevdiğiniz şeyleri öğrenip, sizi sevindirecek sürprizler için vakit harcamaktan zevk alır.

Falınızın ilk 10dakikası 4tl

Terazilerin artı yönleri

Diplomattır, bir anda sinirlenmez, nerede ne tepki vereceğini bilir. Kendini sizden üstün görmez, hatalı olsanız bile size bu eksikliği sakince ve yapıcı bir şekilde söyler. Hayatında aşırılıklara yer yoktur, ölçüsünü bilir.

Terazinin eksi yönleri

Seçim yapmakta çok beceriksizdir. Kişisel hayatında da profesyonel dünyada da kendisine fikri sorulduğunda ya da önüne seçenekler sunulduğunda karar vermekte çok zorlanır.

Terazinin Astrolojik Aşk Uyumu

Terazi burçları ikizler ve kova ile inanılmaz iyi bir ikili oluşturur. İkizlerin espri anlayışı ve Kovaların orijinal yanı Terazileri çeken özelliklerdendir.

Türkiyenin en iyi Tarotçuları Burada

Terazilerin sevdiği şeyler

Uyumlu ve dengeli bir yaşam arayan Teraziler için, hayatlarındaki her birleşenin birbiriyle iyi anlaşması ve iyi diyalog kurması önemlidir. Rahatına ve huzuruna düşkündür. İşinde iyi hissetmiyor, işi yüzünden ailesini ve sevgilisini ihmal etmek zorunda kalıyorsa, yani dengeyi kuramıyorsa, istifa edecektir.

Terazilerin sevmediği şeyler

Başkalarının sözünü bölen kişilerden hiç haz etmezler.  İntikam duygusuyla dolu olan kişilerden de kaçarlar. Onların rahatlığa, sakinliğe ihtiyaçları vardır. El ve yüz temizliğine, evdeki düzen ve tertibe de önem verirler.

HOŞGELDİN PROMOSYONUnu kaçırmayın, falsız kalmayın

Terazide bizi çeken şey

Aşk doludur. Ondaki orijinal çekicilik bizi etkilemiştir. Asil ve elit bir stili vardır, kaliteli yaşamayı pahalılık değil ama düzen ve temizlik olarak nitelendirir. Duygularını spontane olarak yaşar. Kafasında tilkiler dönmez. Saf aşka bu yüzden bizi inandırır.

Terazilerin favori uğraşları

Teraziler Venüs tarafından yönetilir. Çok efor sarf etmek ve ter boşanmak onlar için değildir. Aktivitelerinde estetik bir yön olmalıdır. Yazı, resim ya da tiyatro ilgi alanına girer. Cinsel yaşamı da en sevdiği aktivitelerdendir.

 

Bunları da Seveceksiniz

Onu Nasıl Elde Edersiniz? ASLAN

 Onu Nasıl Elde Edersiniz? BAŞAK

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar

El Falı Nasıl Okunur?

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.