Başak Burcunu Nasıl Elde Edersiniz? Hemen Öğrenin!

tarihinde

Başak burcu birine tutulduysanız onu elde etmek ve onu elinizde tutmak için bazı tavsiyelere ihtiyacınız olacak. Merak etmeyin, hepsi yazımızda.

Başak Burcunu Nasıl Elde Edersiniz? Hemen Öğrenin!

Bir başak burcuna mı vuruldunuz? Kemerlerinizi bağlayın ve hazırlıklı olun çünkü uzun bir yolculuğa çıkacaksınız. Onun size aşık olması ve güvenmesi için zamana ihtiyacı olacak. Başağın kalbini fethedecek tavsiyelerimizi sakın aklınızdan çıkartmayın.

Başak Burcunun Kişiliği

Zodyak kuşağının en mükemmeliyetçi burcundan söz ediyoruz. Kendi bildiğinden kolay vazgeçmeyen bu burç bazen sinir bozucu da olabilir. Hiçbir şeyi oluruna ve şansa bırakmaz. Vicdana çok değer verir ve sorumluluklarımızın bizi biz yaptığına inanır. Yanında olacak kişinin de kendisiyle aynı bakış açısında olmasını ister. Dürüst ve samimi biri olarak, karşısındakinde mükemmelliği arar, onu bulduysa da bir daha bırakmaz. Başak burcunun hayali bir yuva kurmak ve mükemmel uyum içinde yaşlanmaktan başka bir şey değildir.

Telefondan Fal Baktırın ilk 10dk 4tl

Başağı nasıl etkilemeli

Düzgün yapılmış işlerden etkilenir, düzen ve hijyen bulduklarında bu onlara rahat hissettirir. Rüyalarındaki kişi alçakgönüllü biridir ve ortamın en popüler kişisi olmasına gerek yoktur. Ev ile ilgilenebilecek, sorumluluklarını yerine getirebilecek birini ararlar. Onu elde etmek için hayatta değer verdiği her şeyi bildiğinizi ve bunun sizin için önemli olduğunu gösterin. Aynı zamanda sizinle beraber olduğunda eski düzenini kaybetmeyeceğini aksine hayatını kolaylaştırıp, güzelleştireceğinizin sinyallerini verin.

Aşkta Başak

Her daim kuşkuludur, şüphe etmek onun için çok olağandır, kendinden bile şüphe eder. Sevdiği kişiye saygısından ve ona sevgisini göstermek için kendisini feda etmeye hazırdır. Kendini suçlu hissetmeye yatkın bir yapısı vardır. Onu üzdüğünüz zaman özür dilemeyi de bilin yoksa kendisini suçlamakta sınır tanımayabilir.

Gerçek Falcılardan Size Özel Danışmanlık Alın

Başağın artı yönleri

İyi bir dinleyicidir, kimseyi yargılamadan herkesi saatlerce dinleyebilir. Bu sebepten çok iyi tavsiyeler veren biridir. Etrafındaki insanlara düşkündür ve sevdikleri için her şeyi yapabilirler.

Başağın eksi yönleri

Çalışkanlığı iyi bir özellik olsa da bir sınırı aştıktan sonra çevresindekileri boğan bir duruma yol açabilir. Aynı zamanda şüpheci tavrı sevdiklerine karşı tolerans göstermemesine neden olabilir.

Başağın Astrolojik Aşk Uyumu

Boğa veya Oğlaklarla çok uyumlu bir çift oluşturabilirler. Boğanın farkındalığı ve Oğlakların ayakları yere basan tavrı Başakları çeken özellikleridir.

Kahve Falını Bir de Bizden Dinleyin

Başakların sevdikleri şeyler

Küçük detaylardan dolayı bile herhangi bir şeyden soğuyabilecekleri için Başakların sevdikleri şeylerde gerçek bir düzen ve mükemmellik söz konusu olmalıdır. Ona aldığınız bir hediye pahalı olmak zorunda değildir. Özellikle el yapımı şeylere bayılırlar. Ama defoları olup olmadığına 2 kere dikkat etmeniz gerekebilir. Başaklar aynı zamanda çalışkan kişileri severler. Çalışma ve sorumluluk bilinci hayatlarında sevdikleri şeyler arasında sıralanabilir.

Başakların Sevmedikleri Şeyler

Olaylar üzerindeki kontrolü kaybetmekten nefret ederler. Sanki onurlarına dokunulmuş gibi olur. Toplum içinde çok göz önünde olmayı da sevmezler, bu sebepten daha çok kendi halinde, sessiz biri olarak bilinirler. Aşkta tutkunun ateşiyle savrulmak onlara göre değildir. Mantıklarını her daim kullanmak isterler.

Başakta bizi çeken şey

Aşkta dikkatlidir Başak, bu sebepten çok hassastır ve emin adımlarla yavaş yavaş ilerlemek ister. Duyguları çok yoğun olsa ve içinde fırtınalar kopsa da, mantıktan uzaklaşmaz ve sakiniyetini korur. Ondaki bu mistik hava bizi çekiyordur.

Tarotla Geleceğinizi Öğrenin

Başağın favori uğraşları

Onun için sporda değil, entelektüel aktivitelerde daha iyidir demek çok yanlış olur. Sporda da disiplini ve mantıklı hareketleriyle büyük başarılar kazanabilecek yapıdadır. Puzzle, satranç ya da kelime bulmaca gibi oyunları da çok sever. Yaptığı her işte beynini de kullanabilmelidir.

 

Bunları da Seveceksiniz

Onu Nasıl Elde Edersiniz? ASLAN

Burçların Birbiriyle Aşk Uyumu : BALIK

El Falı Okuma Rehberi

Burçların Birbiriyle Aşk Uyumu : OĞLAK

2017 Burç Yorumları

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Cevap : BAŞAK

Toplumdaki düzene verdiği önemden ve sorumluluk duygusu gelişmiş olduğundan doğru cevap Başak burcu olmalıdır.

12 Mart Başak Burcunda Dolunay

Dolunay her şeyi aydınlatarak tüm gündemimizi değiştiriyor. Hayatımızın nasıl değiştiğini ve netleştiğini bilmek için yazımızı kaçırmayın.

Başak burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Başak Burcunun Aşk Uyumu

Başak, Zodyak'ın en mükemmelliyetçi burcudur. Başak burcu dürüst, samimi ve açık fikirli yapılarıyla ön plana çıkar ve ruh eşini de bu kriterlere göre arar. Bir Başak burcunun öncelikli hedefi sakin, çatışmalardan uzak bir hayattır. Ancak mükemmeliyetçi yapısı diğer insanları itebilir. Boğa ve Oğlak ile mükemmel bir uyum yakalayabilir. Peki sizin burcunuz Başak ile uyumlu mu? Başak burcuyla olan uyumunuzu test edin!