Başak Burcunu Nasıl Elde Edersiniz? Hemen Öğrenin!

tarihinde

Başak burcu birine tutulduysanız onu elde etmek ve onu elinizde tutmak için bazı tavsiyelere ihtiyacınız olacak. Merak etmeyin, hepsi yazımızda.

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Başak Burcunu Nasıl Elde Edersiniz? Hemen Öğrenin!

Bir başak burcuna mı vuruldunuz? Kemerlerinizi bağlayın ve hazırlıklı olun çünkü uzun bir yolculuğa çıkacaksınız. Onun size aşık olması ve güvenmesi için zamana ihtiyacı olacak. Başağın kalbini fethedecek tavsiyelerimizi sakın aklınızdan çıkartmayın.

Başak Burcunun Kişiliği

Zodyak kuşağının en mükemmeliyetçi burcundan söz ediyoruz. Kendi bildiğinden kolay vazgeçmeyen bu burç bazen sinir bozucu da olabilir. Hiçbir şeyi oluruna ve şansa bırakmaz. Vicdana çok değer verir ve sorumluluklarımızın bizi biz yaptığına inanır. Yanında olacak kişinin de kendisiyle aynı bakış açısında olmasını ister. Dürüst ve samimi biri olarak, karşısındakinde mükemmelliği arar, onu bulduysa da bir daha bırakmaz. Başak burcunun hayali bir yuva kurmak ve mükemmel uyum içinde yaşlanmaktan başka bir şey değildir.

Telefondan Fal Baktırın ilk 10dk 4tl

Başağı nasıl etkilemeli

Düzgün yapılmış işlerden etkilenir, düzen ve hijyen bulduklarında bu onlara rahat hissettirir. Rüyalarındaki kişi alçakgönüllü biridir ve ortamın en popüler kişisi olmasına gerek yoktur. Ev ile ilgilenebilecek, sorumluluklarını yerine getirebilecek birini ararlar. Onu elde etmek için hayatta değer verdiği her şeyi bildiğinizi ve bunun sizin için önemli olduğunu gösterin. Aynı zamanda sizinle beraber olduğunda eski düzenini kaybetmeyeceğini aksine hayatını kolaylaştırıp, güzelleştireceğinizin sinyallerini verin.

Aşkta Başak

Her daim kuşkuludur, şüphe etmek onun için çok olağandır, kendinden bile şüphe eder. Sevdiği kişiye saygısından ve ona sevgisini göstermek için kendisini feda etmeye hazırdır. Kendini suçlu hissetmeye yatkın bir yapısı vardır. Onu üzdüğünüz zaman özür dilemeyi de bilin yoksa kendisini suçlamakta sınır tanımayabilir.

Gerçek Falcılardan Size Özel Danışmanlık Alın

Başağın artı yönleri

İyi bir dinleyicidir, kimseyi yargılamadan herkesi saatlerce dinleyebilir. Bu sebepten çok iyi tavsiyeler veren biridir. Etrafındaki insanlara düşkündür ve sevdikleri için her şeyi yapabilirler.

Başağın eksi yönleri

Çalışkanlığı iyi bir özellik olsa da bir sınırı aştıktan sonra çevresindekileri boğan bir duruma yol açabilir. Aynı zamanda şüpheci tavrı sevdiklerine karşı tolerans göstermemesine neden olabilir.

Başağın Astrolojik Aşk Uyumu

Boğa veya Oğlaklarla çok uyumlu bir çift oluşturabilirler. Boğanın farkındalığı ve Oğlakların ayakları yere basan tavrı Başakları çeken özellikleridir.

Kahve Falını Bir de Bizden Dinleyin

Başakların sevdikleri şeyler

Küçük detaylardan dolayı bile herhangi bir şeyden soğuyabilecekleri için Başakların sevdikleri şeylerde gerçek bir düzen ve mükemmellik söz konusu olmalıdır. Ona aldığınız bir hediye pahalı olmak zorunda değildir. Özellikle el yapımı şeylere bayılırlar. Ama defoları olup olmadığına 2 kere dikkat etmeniz gerekebilir. Başaklar aynı zamanda çalışkan kişileri severler. Çalışma ve sorumluluk bilinci hayatlarında sevdikleri şeyler arasında sıralanabilir.

Başakların Sevmedikleri Şeyler

Olaylar üzerindeki kontrolü kaybetmekten nefret ederler. Sanki onurlarına dokunulmuş gibi olur. Toplum içinde çok göz önünde olmayı da sevmezler, bu sebepten daha çok kendi halinde, sessiz biri olarak bilinirler. Aşkta tutkunun ateşiyle savrulmak onlara göre değildir. Mantıklarını her daim kullanmak isterler.

Başakta bizi çeken şey

Aşkta dikkatlidir Başak, bu sebepten çok hassastır ve emin adımlarla yavaş yavaş ilerlemek ister. Duyguları çok yoğun olsa ve içinde fırtınalar kopsa da, mantıktan uzaklaşmaz ve sakiniyetini korur. Ondaki bu mistik hava bizi çekiyordur.

Tarotla Geleceğinizi Öğrenin

Başağın favori uğraşları

Onun için sporda değil, entelektüel aktivitelerde daha iyidir demek çok yanlış olur. Sporda da disiplini ve mantıklı hareketleriyle büyük başarılar kazanabilecek yapıdadır. Puzzle, satranç ya da kelime bulmaca gibi oyunları da çok sever. Yaptığı her işte beynini de kullanabilmelidir.

 

Bunları da Seveceksiniz

Onu Nasıl Elde Edersiniz? ASLAN

Burçların Birbiriyle Aşk Uyumu : BALIK

El Falı Okuma Rehberi

Burçların Birbiriyle Aşk Uyumu : OĞLAK

2017 Burç Yorumları

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!