10 Temmuz Yengeç Yeniayı: İçsel Değişimlere Hazır Olun

tarihinde

Yaz geldi, havalar güzelleşti. Bu yüzden de dışarı çıkıp biraz eğlenmek istiyoruz. Ama Temmuz ayında Yeniay Yengeç burcunda gerçekleşecek ve bu da sosyalleşme hevesimizi kısmen frenleyecek. Bu Yeniay'da köklerimize, yuvamıza döneceğiz ve devamlı sorgulama halinde olacağız. Hiç mi olumlu bir şey olmayacak diye düşünmeyin. Yeniay aslında ilerlememiz ve yeniden doğmamız için yol gösterdiğini fark edeceksiniz.

Yengeç burcunda Yeniay

Yeniay 10 Temmuz'da 18 derecelik açıyla Yengeç burcunda Türkiye saatiyle 3:18'de meydana gelecek.

Yenge burcunda gerçekleşen Yeniayların etkisiyle kendimizi daha hassas, korkak, duygusal ve utangaç hissettiğimiz gibi ilham dolu ve yaratıcı da oluruz. Bu Yeniayda ayrıca şefkate, nezakete ve korunmaya da ihtiyaç duyabiliriz. Kalabalıklar, tanımadığımız yerlerde yeni insanlarla bir arada olmak yerine kendimize yakın hissettiğimiz mekânları ve insanları tercih edeceğimiz de söylenebilir. 

nouvel élan

Diğer Yeniaylardan farklı olarak Yengeç burcu Yeniayı kökenlerimize, geçmişimize, iç dünyamıza, yuvamıza ve ailemize yönelmemizi sağlar. Özel yaşamımıza daha çok odaklanırız Bir sonraki Yeniay ise 8 Ağustos'ta Aslan burcunda meydana gelecek


 💸 Yeniaylarda bereket çekinizi doldurmayı unutmayın!💸


Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? 

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!10 Haziran Yengeç Yeniayı'nda Neler Olacak?

10 Temmuz'da Yengeç burcunda meydana gelen Yeniay Plüton'la karşıt açı yapıyor. Bu yüzden kendimizi bize sonrasında yardımı dokunacaksa bile huzurumuzu kaçıran derin bir sorgulama hâli içinde bulabiriz. Yeniay karşılaştığımız durumlar ve kendi kararlarımız karşısında daha dürüst davranmamızı sağlayacak. Bir ilişkinin, bir olayın yasını tutsak da bizi yeni bir sayfa açmaya davet edecek. Burada sembolik olarak bir küllerinden yeniden doğuşun söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Yengeç burcundaki Yeniay Neptün ve Uranüs'le pozitif bir açı yapıyor. Bu yüzden de bize şu konularda yardımcı oluyor: 

  • Yeni bir sayfa açmak
  • Anlayışlı olmak (Neptün) 
  • Kendimizi geliştirmek için daha cesur olmak (Uranüs) 
  • İlerlemek için stratejiler geliştirmek
  • Bazı değişimleri bilgece kabullenmek

Aslan burcundaki Venüs-Mars Kavuşumu hayatımıza tutku katıyor

Yeniay esnasında gökyüzünde ayrıca Aslan burcunda meydana gelen ve Satürn-Uranüs Karesi'yle karşıt açı yapan bir Venüs-Mars Kavuşumu söz konusu olacak. Duygusal ilişkilerimiz daha tutkulu olacak. Ateş burcunda konumlanan Mars ve Venüs ilişkilerimizde daha cesur davranmamızı sağlayacak. Buna karşın Satürn-Uranüs Karesi bu enerjilerimizi frenliyor. Mesela ilişkimiz olduğu için hoşlandığımız bir kişiden vazgeçebiliriz. İlişkisi olmayanlar ise kapılarını çalan aşk karşısında kısa sürede kendilerini koyvermekten korkabilir. Bir çift bağlılıklarını sağlamlaştırmak için ortak planlar yapsa da uygunsuz şartlar yüzünden bunu hayata geçirmekte zorlanabilir. Duyguların, tutkuların, hayal kırıklığının birbirine karıştığı bir atmosfer bizi bekliiyor... Ne karışım ama!

Stress

Farklı şartlar altında esnek davranmaya gayret edin!

Bize hangi yöne gitmemiz gerektiğini gösteren Kuzey Ay Düğümü de İkizler burcunda konumlanıyor. Bize sinirlenmememizi, panik yapmamızı, olaylar karşısında daha esnek davranmamızı ve beklenmedik durumlar karşısında sakin olmamızı öğütlüyor.

10 Temmuz Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay tüm burçların etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'da özellikle Yengeç, Oğlak, Koç, Terazi, Aslan, Boğa, Akrep burçlarının çok dikkatli hareket etmesi gerek.Başak ve Balık burçları ise daha huzurlu bir Yeniay geçirecek. Yükselen burcunuz bu burçlar arasında ise aynı ölçüde etkileneceğinizi unutmayın.


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

  • Koç

    Yeni bir başlangıç mı?

    Aileniz ve evinizle ilgili projeler söz konusu olduğunda yerinizde duramıyorsunuz. Yeni bir aşk kapınızı çalabilir ama başlangıta bu durum size pek de kolay gelmeyebilir. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey