Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

10 Temmuz Yengeç Yeniayı: İçsel Değişimlere Hazır Olun

Yaz geldi, havalar güzelleşti. Bu yüzden de dışarı çıkıp biraz eğlenmek istiyoruz. Ama Temmuz ayında Yeniay Yengeç burcunda gerçekleşecek ve bu da sosyalleşme hevesimizi kısmen frenleyecek. Bu Yeniay'da köklerimize, yuvamıza döneceğiz ve devamlı sorgulama halinde olacağız. Hiç mi olumlu bir şey olmayacak diye düşünmeyin. Yeniay aslında ilerlememiz ve yeniden doğmamız için yol gösterdiğini fark edeceksiniz.

Yengeç burcunda Yeniay

Yeniay 10 Temmuz'da 18 derecelik açıyla Yengeç burcunda Türkiye saatiyle 3:18'de meydana gelecek.

Yenge burcunda gerçekleşen Yeniayların etkisiyle kendimizi daha hassas, korkak, duygusal ve utangaç hissettiğimiz gibi ilham dolu ve yaratıcı da oluruz. Bu Yeniayda ayrıca şefkate, nezakete ve korunmaya da ihtiyaç duyabiliriz. Kalabalıklar, tanımadığımız yerlerde yeni insanlarla bir arada olmak yerine kendimize yakın hissettiğimiz mekânları ve insanları tercih edeceğimiz de söylenebilir. 

nouvel élan

Diğer Yeniaylardan farklı olarak Yengeç burcu Yeniayı kökenlerimize, geçmişimize, iç dünyamıza, yuvamıza ve ailemize yönelmemizi sağlar. Özel yaşamımıza daha çok odaklanırız Bir sonraki Yeniay ise 8 Ağustos'ta Aslan burcunda meydana gelecek


 💸 Yeniaylarda bereket çekinizi doldurmayı unutmayın!💸


Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? 

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!10 Haziran Yengeç Yeniayı'nda Neler Olacak?

10 Temmuz'da Yengeç burcunda meydana gelen Yeniay Plüton'la karşıt açı yapıyor. Bu yüzden kendimizi bize sonrasında yardımı dokunacaksa bile huzurumuzu kaçıran derin bir sorgulama hâli içinde bulabiriz. Yeniay karşılaştığımız durumlar ve kendi kararlarımız karşısında daha dürüst davranmamızı sağlayacak. Bir ilişkinin, bir olayın yasını tutsak da bizi yeni bir sayfa açmaya davet edecek. Burada sembolik olarak bir küllerinden yeniden doğuşun söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Yengeç burcundaki Yeniay Neptün ve Uranüs'le pozitif bir açı yapıyor. Bu yüzden de bize şu konularda yardımcı oluyor: 

  • Yeni bir sayfa açmak
  • Anlayışlı olmak (Neptün) 
  • Kendimizi geliştirmek için daha cesur olmak (Uranüs) 
  • İlerlemek için stratejiler geliştirmek
  • Bazı değişimleri bilgece kabullenmek

Aslan burcundaki Venüs-Mars Kavuşumu hayatımıza tutku katıyor

Yeniay esnasında gökyüzünde ayrıca Aslan burcunda meydana gelen ve Satürn-Uranüs Karesi'yle karşıt açı yapan bir Venüs-Mars Kavuşumu söz konusu olacak. Duygusal ilişkilerimiz daha tutkulu olacak. Ateş burcunda konumlanan Mars ve Venüs ilişkilerimizde daha cesur davranmamızı sağlayacak. Buna karşın Satürn-Uranüs Karesi bu enerjilerimizi frenliyor. Mesela ilişkimiz olduğu için hoşlandığımız bir kişiden vazgeçebiliriz. İlişkisi olmayanlar ise kapılarını çalan aşk karşısında kısa sürede kendilerini koyvermekten korkabilir. Bir çift bağlılıklarını sağlamlaştırmak için ortak planlar yapsa da uygunsuz şartlar yüzünden bunu hayata geçirmekte zorlanabilir. Duyguların, tutkuların, hayal kırıklığının birbirine karıştığı bir atmosfer bizi bekliiyor... Ne karışım ama!

Stress

Farklı şartlar altında esnek davranmaya gayret edin!

Bize hangi yöne gitmemiz gerektiğini gösteren Kuzey Ay Düğümü de İkizler burcunda konumlanıyor. Bize sinirlenmememizi, panik yapmamızı, olaylar karşısında daha esnek davranmamızı ve beklenmedik durumlar karşısında sakin olmamızı öğütlüyor.

10 Temmuz Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay tüm burçların etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'da özellikle Yengeç, Oğlak, Koç, Terazi, Aslan, Boğa, Akrep burçlarının çok dikkatli hareket etmesi gerek.Başak ve Balık burçları ise daha huzurlu bir Yeniay geçirecek. Yükselen burcunuz bu burçlar arasında ise aynı ölçüde etkileneceğinizi unutmayın.


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

Koç

Yeni bir başlangıç mı?

Aileniz ve evinizle ilgili projeler söz konusu olduğunda yerinizde duramıyorsunuz. Yeni bir aşk kapınızı çalabilir ama başlangıta bu durum size pek de kolay gelmeyebilir. 

Boğa

Ufak bir stres

Herkes sizinle vakit geçirmek istiyor: Aileniz, iş arkadaşlarınız, dostlarınız, partneriniz... Aynı anda dört yerde olmanız mümkün değil ve tüm bu talepler sizi strese sokuyor! 

İkizler

Odaklanmaya çalışın

Finansal durumunuz karşısında daha dikkatli olmalısınız. Hata yapmamak ve doğru karar almak için daha stratejik davranmalısınız. İyi düşünün ve fazla acele etmeyin.

Yengeç

Doğru seçimleri yapmaya gayret edin

Dışı tehditlerden korunmak ve geleceğinizle ilgili doğru kararlar vermek için sezgilerinize kulak vermelisiniz. İşiniz ve kişisel yaşamınız arasında kapana kısıldığınızı hissediyorsunuz.  

Aslan

Yaralarını sarmanız gereken bir kalp

Bir ilişkinin sonu gelebilir ya da beslediğiniz umutlar suya düşebilir. Bunu anlatmakta zorlansanız da artık yeni bir sayda açmanız gerek. Aksi halde ilişkinize yeni bir şans vermek için tavırlarınızı değiştirmeniz gerek. 

Başak

Geleceği değiştirin!

Hoşunuza gitmeyen ya da sizi tatmin etmeyen bir durumu değiştirmek için ortak bir projeye başlamak isteyebilirsiniz. Doğru yolda olduğunuzdan emin olabilirsiniz. 

Terazi

Hedeflerinizden vazgeçmeyin

Yeni bir ilişki ihtimali sizi heyecanlandırıyor. Ayrıca çeşitli zorunluluklar yüzünden sıkışıp kaldığınızı hissederken içinizde sanatsal ilhamların da yeşerdiğini hissediyorsunuz. Öfkelenmeyin ve çözüm üretmeye çalışın.

Akrep

Gözden uzak olan gönülden de ırak olur

Aşk hayatınızla ilgili bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Üzgün ve kırgın ruh halinizden tatile çıkarak kurtulmaya çalışıyorsunuz. Biraz kafa dağıtmak için bu hafta sonu ideal bir zaman olabilir.

Yay

B planına yönelin

Kişisel bir projeniz parasal yetersizlikler yüzünden suya düşebilir. Umutsuzluğa kapılmayın. Stratejinizi değiştirin ve mevcut duruma uyum sağlayın. Ne de olsa dünyanın sonu değil! 

Oğlak

Her türlü yardıma açıksınız

Sahip olduğunuz bir mülkü ya da değer verdiğiniz bir ilişkiyi kaybetmekten mi korkuyorsunuz? Sizi asla yalnız bırakmayacak insanları tespit edin ve onlardan destek istemekten çekinmeyin.

Kova

Çözüm yolu arayın

Kalbiniz evet, aklınız hayır mı diyor? Değer verdiğiniz birine daha çok yakınlaşmak istiyorsunuz ama işiniz buna engel mi oluyor? Canınızı sıkan bir durum var ve kararlarınızı sorguluyorsunuz. Kendinizi paralamayın. Elbet bir çözüm yolu bulunur! 

Balık

Dinliyorum öyleyse varım

Boş zaman aktiviteleriniz sırasında spot ışıklarının sizin üstünüzde olmasını istiyorsanız hayal gücünüze ve sezgilerinize güvenebilirsiniz. Ayrıca yardıma ihtiyacı olan yakınlarınıza da kulak vermeyi ihmal etmiyorsunuz.

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.