Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

13 Mart 2021 Yeniayı: İnsanlara yönelik bir coşku

13 Mart 2021 tarihinde Yeniay Balık burcunda gerçekleşecek. Onun etkisiyle kendi iç benliğimizle bir uyuma kavuşacağız. Duygularımızla yüzleşme vakti geldi! Tüm burçlar duygusal anlamda daha hassas olduklarını hissedecek. Bu sebeple, insanlara yardım etme, destek olma ve insancıl bağlar kurma ihtiyacımız artacak. Ve bu durum bize çok iyi gelecek! Astrologlarımızın bu Yeniay'a dair yorumlarını keşfetmeye hazır olun.

Balık burcunda Yeniay: Empati hissi ve duygular


Yeniay, 13 Mart günü Türkiye saatiyle 13:22'de Balık burcunda gerçekleşecek. 


Yeniay Balık burcunda meydana geldiğinde bizi iç dünyamızla, en derin duygularımızla buluşturur. Bizi daha hassas kılar ve empati duygumuzu besler. Bu şekilde bizi çevremizdeki insanların yanı sıra zor durumda olanların da yanında olmaya da teşvik eder. 


 💸 Yeniaylarda bereket çekinizi doldurmayı unutmayın!💸Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!Venüs ve Neptünle Kavuşum yapan Balık Yeniayı: Odağımızda aşk var! 

13 Mart'ta meydana gelecek Balık burcu Yeniayı Neptün ve Venüs'le Kavuşum yapıyor. Bu açı, bizi duygusal ve arkadaşlık ilişkilerimizi öne çıkarmaya yönlendiriyor. Kendimizi adamış durumdayız ve ilişkilerimiz için her şeyi yapmaya hazırız. Ama bunun karşılığında onlardan da çok şey bekliyoruz. Bu yüzden de bağlarımız söz konusu olduğunda temkinli davranmalı ve zihnimizi açık tutmalıyız. Yine de içimizi ferah tutmak gerek. Venüs'ün ve Neptün'ün eşlik ettiği Yeniay ayrıca Plüton'la da olumlu bir açı yapıyor. Gezegenlerin bu konumu sezgilerimizi güçlendiriyor. İnsanların aklından geçenleri bile anlayabiliyoruz. Diğer insanları daha iyi kavramamızı ve arzularını tahmin etmemizi sağlayan psikolojik bir güce sahibiz. 


Kimi burçlar insanların hoşuna gitmek için çabalayacakken, kimileri de insanlara yardım etmek isteyecek. Bu Yeniay, insanlara uyum sağlamak adına kendi davranışlarımızı sorgulamaya da yöneltiyor ve bunun için de cömertliğimizi besliyor. Ayrıca güçlü bir romantizme, yoğun duygulara, aşka yönelik derin bir inanca işaret eden yeni ve coşku dolu sembolleri görmek de mümkün. Bazı insanların duygusal yaşamlarındaki rüyaları gerçek olabilir. Aileleri ve ilişkileri hiç olmadığı kadar mutluluk ve huzurla dolabilir. İlişkisi olmayanlar ise çarpıcı bir tanışıklık yaşayabilirler. 


Toplumsal düzeyde ise, kalabalıkların bir araya gelip sakin bir şekilde isteklerini dile getirdiklerini gözlemlemek mümkün. Bu dönemde insanlar yaşam şartlarının iyileşmesini ve varoluşlarının anlam kazanmasını istiyor. Sanat ve yaratıcılık da ön planda. Kendimiz ve dünyayla kurduğumuz ilişkiler arasında şefkati ve hoşgörüyü tercih ediyoruz. Geleceğe yönelik daha umut veren perspektifler bizi güvende hissettiriyor. Duygular ön planda! 

nouvelle lune mars

Duygularımıza kapılıp gitmek ve onlardan beslenmek için; bir sanat eserinin ya da doğanın tadına varmak için ve anın sihrini hissetmek için ideal bir gün!


13 Mart Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay'dan tüm burçlar etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay en çok Balık, Başak, İkizler, Yay, Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçlarını etkileyecek. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.


Yeniayları ve Dolunayları kaçırmamak için 2021 Ay takvimimize göz atabilirsiniz!


Koç

Mutluluğa merhaba deyin!

İlk görüşte aşk ya da bir tutku. Sizi öyle heyecanlandıran bir deneyim yaşıyorsunuz ki adeta ayaklarınız yerden kesiliyor!

Boğa

Birlikte daha mutlu!

Bu Yeniay'da arkadaşlık önemli bir konuma sahip. Yeni bir tanışıklık ya da zaten tanıdığınız biriyle daha da yakınlaşmanız mümkün. 

İkizler

Harekete geçin!

Profesyonel yaşamınızda oldukça yaratıcı bir girişimde bulunma ve sanatsal becerilerinizi ortaya koyma şansınız var! 

Yengeç

Varış noktanızı seçin

Nihayet seyahat planları şekil almaya başlıyor. Böyle bir durum söz konusu değilse de meditasyon gibi zihinsel yolculuklar size çok iyi gelebilir. 

Aslan

Cesur olun!

Eğer önem verdiğiniz bir ilişkide geçmişe ait bir hatanızı telafi etmek istiyorsanız, şimdi özür dilemek için ideal zaman. İlişkiniz varsa oranızda ortak ve şehvetli bir iletişim söz konusu!

Başak

Size özgü bir mutluluk 

İlk görüşte aşk, evlenme arzusu ya da sanatsal bir teklif sizi bekliyor olabilir. Size sunulan mutlulukların tadını çıkarmanın tam zamanı!

Terazi

Alışılmışın dışına çıkın

Yaşam kalitenizi artırmak ya da yakınlarınıza yardım etmek için eyleme geçmenin tam zamanı. İş ortamınızda bir ilk görüşte aşk deneyimi sizi bekliyor olabilir. 

Akrep

En güzel gün

Çocuklarınızla birlikte harika bir gün geçirebilirsiniz. Boş zaman aktivitelerinizde günün yıldızı siz olacaksınız!

Yay

Arzularınızın peşinden gidin

Yaşam alanınızı güzelleştirmek için harekete geçmekten çekinmeyin. Ayrıca ailenizle birlikte sempatik dakikalar da sizi bekliyor! 

Oğlak

İnsanların iyiliği adına harekete geçin

Bir amaç uğruna çaba sarf ediyorsunuz ve herkes de sizi örnek alıyor. Ayrıca duygusal yaşamınıza dair güzel bir haber sizi mutlu ediyor!

Kova

Kendinize iyi bakıyorsunuz

Dış görünüşüzü değiştirmek adına önemli bir harcama yapabilirsiniz. Ama görünüşünüz söz konusu olduğunda harcadığınız paraları umursamadığınız belli!

Balık

Sonunda istediğinizi elde ediyorsunuz

Hoş duygularla dolusunuz. Kendi benliğinizle uyum içindesiniz ve baştan çıkarıcılığınız zirve yapmış durumda. Sezgileriniz sayesinde adeta geleceği görüyorsunuz desek yeridir!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.