13 Mart 2021 Yeniayı: İnsanlara yönelik bir coşku

tarihinde

13 Mart 2021 tarihinde Yeniay Balık burcunda gerçekleşecek. Onun etkisiyle kendi iç benliğimizle bir uyuma kavuşacağız. Duygularımızla yüzleşme vakti geldi! Tüm burçlar duygusal anlamda daha hassas olduklarını hissedecek. Bu sebeple, insanlara yardım etme, destek olma ve insancıl bağlar kurma ihtiyacımız artacak. Ve bu durum bize çok iyi gelecek! Astrologlarımızın bu Yeniay'a dair yorumlarını keşfetmeye hazır olun.

13 Mart 2021 Yeniayı: İnsanlara yönelik bir coşku

Balık burcunda Yeniay: Empati hissi ve duygular


Yeniay, 13 Mart günü Türkiye saatiyle 13:22'de Balık burcunda gerçekleşecek. 


Yeniay Balık burcunda meydana geldiğinde bizi iç dünyamızla, en derin duygularımızla buluşturur. Bizi daha hassas kılar ve empati duygumuzu besler. Bu şekilde bizi çevremizdeki insanların yanı sıra zor durumda olanların da yanında olmaya da teşvik eder. 


 💸 Yeniaylarda bereket çekinizi doldurmayı unutmayın!💸Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!Venüs ve Neptünle Kavuşum yapan Balık Yeniayı: Odağımızda aşk var! 

13 Mart'ta meydana gelecek Balık burcu Yeniayı Neptün ve Venüs'le Kavuşum yapıyor. Bu açı, bizi duygusal ve arkadaşlık ilişkilerimizi öne çıkarmaya yönlendiriyor. Kendimizi adamış durumdayız ve ilişkilerimiz için her şeyi yapmaya hazırız. Ama bunun karşılığında onlardan da çok şey bekliyoruz. Bu yüzden de bağlarımız söz konusu olduğunda temkinli davranmalı ve zihnimizi açık tutmalıyız. Yine de içimizi ferah tutmak gerek. Venüs'ün ve Neptün'ün eşlik ettiği Yeniay ayrıca Plüton'la da olumlu bir açı yapıyor. Gezegenlerin bu konumu sezgilerimizi güçlendiriyor. İnsanların aklından geçenleri bile anlayabiliyoruz. Diğer insanları daha iyi kavramamızı ve arzularını tahmin etmemizi sağlayan psikolojik bir güce sahibiz. 


Kimi burçlar insanların hoşuna gitmek için çabalayacakken, kimileri de insanlara yardım etmek isteyecek. Bu Yeniay, insanlara uyum sağlamak adına kendi davranışlarımızı sorgulamaya da yöneltiyor ve bunun için de cömertliğimizi besliyor. Ayrıca güçlü bir romantizme, yoğun duygulara, aşka yönelik derin bir inanca işaret eden yeni ve coşku dolu sembolleri görmek de mümkün. Bazı insanların duygusal yaşamlarındaki rüyaları gerçek olabilir. Aileleri ve ilişkileri hiç olmadığı kadar mutluluk ve huzurla dolabilir. İlişkisi olmayanlar ise çarpıcı bir tanışıklık yaşayabilirler. 


Toplumsal düzeyde ise, kalabalıkların bir araya gelip sakin bir şekilde isteklerini dile getirdiklerini gözlemlemek mümkün. Bu dönemde insanlar yaşam şartlarının iyileşmesini ve varoluşlarının anlam kazanmasını istiyor. Sanat ve yaratıcılık da ön planda. Kendimiz ve dünyayla kurduğumuz ilişkiler arasında şefkati ve hoşgörüyü tercih ediyoruz. Geleceğe yönelik daha umut veren perspektifler bizi güvende hissettiriyor. Duygular ön planda! 

nouvelle lune mars

Duygularımıza kapılıp gitmek ve onlardan beslenmek için; bir sanat eserinin ya da doğanın tadına varmak için ve anın sihrini hissetmek için ideal bir gün!


13 Mart Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay'dan tüm burçlar etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay en çok Balık, Başak, İkizler, Yay, Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçlarını etkileyecek. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.


Yeniayları ve Dolunayları kaçırmamak için 2021 Ay takvimimize göz atabilirsiniz!


  • Koç

    Mutluluğa merhaba deyin!

    İlk görüşte aşk ya da bir tutku. Sizi öyle heyecanlandıran bir deneyim yaşıyorsunuz ki adeta ayaklarınız yerden kesiliyor!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey