28 Mart Terazi Dolunayı: Yakınlaşma Vakti!

tarihinde

Dolunay 28 Mart'ta Terazi burcunda meydana geliyor. Bu sebeple de ilişkilerimizi, özellikle de aşk hayatımızı ön planda tutuyoruz. Endişelenecek bir durum yok. Bu Dolunay sayesinde, isteklerimiz ve arzularımıza yeniden kavuşuyoruz ve bize mutlu olmamız için yol gösteriyorlar. Biraz huzur, mutluluk ve sağlık bize çok iyi gelecek! Uzman astrologlarımız bu Dolunay'la ilgili tüm detayları sizlerle paylaşıyor.

   Özet


Terazi Dolunayı: Durum değerlendirmesi

Dolunay, 28 Mart Pazar günü Türkiye saatiyle 22:49'da Terazi burcunda meydana gelecek.


Terazi burcunda meydana gelen Dolunaylar bizi kendi yaşamımızı ve ilişkilerimizi gözden geçirmeye davet eder. Beklentilerimizi, arzularımızı net bir şekilde ortaya koymanın yanı sıra diğer insanların ihtiyaçlarına da dikkat etmemizi ve ilişkilerimize kendi açımızdan neler katabileceğimize dair düşünmeyi de öğütler. Kısacası ilişkilerimize dair bir tablo ortaya koymamızı ister bizden. Tutarlı mı davranıyoruz? Beklentilerimiz uyarınca insanlara doğru sinyalleri mi gönderiyoruz? Bunun gibi sorulara cevap bulduğumuz takdirde de tavırlarımızı değiştirip ilişkilerimize katmamız mümkün olacaktır. 

effort se depasser

Bu Dolunay ilişkilerimize dair bir durum değerlendirmesi yapmamızın gerekliliğini gösteriyor. Kendimizi ve başkalarını mutlu etmek adına ne gibi yollar izliyoruz? 


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!28 Mart 2021 Terazi Dolunayı

28 Mart günü Terazi burcundaki Dolunay sırasında Kova burcundaki Güneş, Ay'la karşıt konumda olacak. Güneş ayrıca Koç burcundaki Venüs'le de Kavuşum halinde. İşte bu yüzden de ilk görüşte aşka ya da mevcut ilişkiniz içerisinde bir yakınlaşmaya hazır olmalısınız. Duygularımız adeta dışarı taşıyor! Kalbimiz pır pır atıyor! Ayrıca Güneş'in, Ay'ın ve Venüs'ün Kova burcundaki Satürn'le olumlu bir açı yaptığını belirtmek gerek. Bu açı ruh halimizi düzene sokuyor, inançlarımızı ve bağlarımızı sağlamlaştırıyor. Bu süreçte bazı kimseler, birlikte yaşamak, evlenmek gibi kararlar alabilir. Yeni bir hayat kurmaya yönelik istekler giderek artıyor ve insanlar kendilerini daha huzurlu ve rahat hissediyor. Duygusal bağlarımız yaşamımızda önemli bir konuma sahip. Uyum ve şefkat ihtiyacımız artıyor. Huzurumuzu korumak adına da çaba sarf etmekten kaçınmıyoruz. 

Bu Dolunay'ı sevdiklerimizle yakınlaşarak, onlarla aynı yolda yürüyüp aynı duyguları paylaşarak geçirelim. Gökyüzünde bolca umut ve sevgi var. Bu huzurlu günlerin tadını çıkaralım. Kalbimizi neşeyle ve mutlulukla dolduralım!


Unutmayın:  

Venüs'ün etkisinin zaten hissedildiği, ilişkilerimizin ve duygularımızın önem kazanmaya başladığı 13 Mart Yeniayı'nın ardından bu Dolunay geçmişteki çabalarımızın meyvelerini topladığımız bir dönem olacak. 


28 Şubat Terazi Dolunayı Burç Yorumları

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 28 Mart'taki Terazi Dolunayı'ndan en çok Terazi, Koç, Yengeç, Oğlak, İkizler, Aslan, Yay, Kova burçları etkilenecek.  


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

  • Koç

    Harika ilişkiler

    Bugünlerde duygusal bir meseleyi çözüme kavuşturabilirsiniz ya da partnerinizle daha da yakınlaşabilirsiniz. Sevgi ve aşk etrafınızı sarmış durumda!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin