10 Haziran İkizler Yeniayı Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

tarihinde

İkizler burcunda Yeniay: Değişim vakti geldi

Yeniay 10 Haziran'da 20 derecelik açıyla İkizler burcunda Türkiye saatiyle 12:00'da meydana gelecek.


Yeniay, İkizler burcunda meydana geldiğinde, çok daha meraklı oluruz. Bir sürü şey öğrenme ve yeni şeyler keşfetme isteğimiz artar. İletişim becerilerimiz öne çıkar. Kendimizi daha rahat bir şekilde ifade ederiz. Mizahı daha etkili bir şekilde kullanırız ve arkadaşlarımızla, yakınlarımızla daha çok vakit geçirmek için çabalarız. Bu dönemde ayrıca eğlenme ve dışarda vakit geçirme isteğimiz de artar. İkizler burcundaki Yeniay'lar rutinimizin dışına çıkmamıza, yeni girişimlere ve projelere adım atmamıza yardımcı olur. Ancak bu Yeniay, Merkür Retrosu'nun da etkisinde epey hareketli ve sıkıntılı geçecek!

nouvel élan

Yeniaylar içimizdeki yeni enerjileri ve yeniden doğuşu sembolize eder. Bizleri yeni girişimlere adım atmaya yöneltir. Bir sonraki Yeniay 10 Temmuz'da ve Yengeç burcunda meydana gelecek. 


 💸 Yeniaylarda bereket çekinizi doldurmayı unutmayın!💸


Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? 

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!10 Haziran İkizler Yeniayı ve Merkür Retrosu

Bu Yeniay 10 Haziran tarihinde İkizler burcunda meydana gelecek ve ne yazık ki ona Merkür Retrosu eşlik edecek. İkisi de Balık burcundaki Neptün'le Kare yapacak. Bu Yeniay'da doğru yoldan sapmamaya özen göstermeliyiz, aksi takdirde bu seçimlerin etkilerini bir sonraki Dolunay'da hissedebiliriz. Nasıl bir yolda ilerlediğimizi pek bilmiyor gibiyiz. Kafamızda bazı şüpheler var, kararlarımızla ilgili endişelerle doluyuz ve yaşadığımız olaylara güvenemeyeceğimizi hissediyoruz. Merkür retrosu yüzünden göz ardı edilemeyecek gecikmeler moralimizi bozabilir. İletişim konusunda da güven sorunları yaşayabiliriz. Bu dönemde yüz yüze görüşmeleri tercih etmek daha yerinde olacaktır. 10 Haziran gününde her türlü anlaşma, ortaklık ya da buluşma kararlarından uzak durmaya gayret etmeliyiz. 


👉 Yapılacak en iyi şey tüm bunları ertelemek olacaktır. İster özel ister profesyonel yaşamınızla ilgili olsun tüm girişimlerinizi Merkür'ün düz hareketine tekrar başlayacağı 23 Haziran tarihinden sonrasına bırakmayı tercih edin. Derin bir nefes alın, sabırlı olun ve canınızı sıkmayın.


Satürn ve Uranüs Karesi Hâlâ Gökyüzünde

Yeniay'a eşlik eden Satürn ve Uranüs Karesi yüzünden işler bir türlü yoluna girmiyor. Onun etkisinde bir yandan özgürleşmek, alışkanlarımızın dışında çıkmak ve cesur olmak isterken aynı zamanda içimizdeki korkuların, şüphelerin ya da dış faktörlerin bizi engellediğini hissediyorsuz.

Stress

Farklı şartlar altında esnek davranmaya gayret edin!

Bize hangi yöne gitmemiz gerektiğini gösteren Kuzey Ay Düğümü de İkizler burcunda konumlanıyor. Bize sinirlenmememizi, panik yapmamızı, olaylar karşısında daha esnek davranmamızı ve beklenmedik durumlar karşısında sakin olmamızı öğütlüyor. 

10 Haziran Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay tüm burçların etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'da özellikle İkizler, Yay, Başak ve Balık burçlarının çok dikkatli hareket etmesi gerek. Yeniay'dan daha az etkilenecek Aslan, Terazi, Kova ve Koç burçları ise yine de dikkati elden bırakmamalı. Yükselen burcunuz bu burçlar arasında ise aynı ölçüde etkileneceğinizi unutmayın.


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

  • Koç

    Dikkatli olun!

    Özellikle yönetimle ilgili meselelerde duyduğunuz çelişkili bilgilere dikkat edin ve gözünüzü dört açın! 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin