Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

21 Eylül Dolunayı: Duygusal İniş Çıkışlar

Bu ay Dolunay 21 Eylül tarihinde Balık burcunda meydana geliyor ve duygusal anlamda oldukça hareketli bir dönem bizleri bekliyor. Sezgilerimiz daha güçlü ve dışa dönük olsak da kuşkular ve karmaşa bu döneme hakim olacak. Kendinize güvenin! Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ı sizler için yorumluyor...

🌕 Balık burcunda Dolunay: Duygusal bir fırtına!

Balık burcunda meydana gelen Dolunaylar davranışlarımızda daha nazik olmamızı sağlar. İlişkilerimizde de daha sevecen ve cömert tavırlar sergileriz. Bizi daha açık görüşlü, toleranslı kılar. Ailemizle ve bize ihtiyacı olan arkadaşlarımıza zaman geçirmemizi öğütler. Sezgilerimizi de güçlendiren Balık Dolunayı esnasında bir sırrın farkına varabiliriz. Yine de dikkatli olmakta gayda vardır çünkü Balık burcu Dolunayı karmaşalara da sebep olabilir. Sağduyulu ve düzenli çalışmayla özgür ve doğaçlama bir şekilde hareket etme düşüncesi arasında kalabilirsiniz. Bu da kendinizden şüphe duymanıza ve verimliliğinizin azalmasına sebep olabilir.carte du ciel du 21 septembre

21 Eylül 2021 Gökyüzü haritası - Eylül 2021'de Dolunay Salı gecesi Türkiye saatiyle 02:56'da 28 derecelik açıyla Balık burcunda meydana gelecek. Bu Dolunay'da 7 Eylül Yeniayı'nda ortaya koyduğumuz çabaların meyvelerini toplayacağız.

🍁 21 Eylül Dolunayı aynı zamanda "Hasat Dolunayı" olarak da adlandırılır. Bu yıl 22 Eylül'de gerçekleşecek Sonbahar Ekinoksu'yla oldukça yakındır. Ekinoks gece ve gündüz eşitliğinin yaşandığı ve mevsimlerin değiştiği dönemlere karşılık gelir. 


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!21 Eylül 2021 Dolunayı: Mutluluk mu yoksa kriz mi zamanı? 😌

Bu Dolunay gözle görünür ölçüde sezgilerimizi besleyecek. İç sesimiz sayesinde rakiplerimizi alt etmeyi başarabileceğiz. Bu Dolunay, Merkür'le Kavuşum yaptığı için bize ilham veriyor ve engelleri, düşmanları, rakipleri ya da yüzleşmememiz gereken zorlukları temsil edebilecek Mars gezegeniyle karşıt açı yapıyor. Balık burcunda meydana gelen bir Dolunay kesin eylemler ile belirsiz girişimler arasındaki tereddütlerin ve sorunların kaynağını oluşturabilir. Ama burada Mars'ın Neptün'le yaptığı karşıt açı verim düşüklüğünü ve şüphelerimizi ikiye katlıyor. Dolayısıyla 7 Eylül Yeniayı sırasındaki girişimlerimizi bugünlerde ya daha ileriye taşıyacağız ya da kendimizi kaybolmuş hissettiğimiz için bir sonraki on beş gün içindeki yöntemlerimizi gözden geçirmemiz gerekecek.

Bu Dolunay'da duygularımızı yoğun yaşayabileceğimizi,  bazen bizi kuşatıp duygusal sarsıntılarla karşı karşıya kalmamız da olası. Neyse ki Güneş ve Ay, Oğlak burcundaki Plüton'la pozitif bir açı yapıyor. Bu sayede kendimiz, karşılaştığımız durumlar ve insanlar karşısında daha sağduyulu davranabileceğiz. Bu, daha temkinli hareket etmemizi ve fevri davranışlardan kaçınmamızı kolaylaştıracak. Bu Dolunay'ı en iyi şekilde geçirmek için tüm araçlara sahibiz!

Eylül Dolunayı Burç Yorumları

👉 Dolunaylar da Yeniaylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 21 Eylül'deki Balık Dolunayı'ndan Balık, Başak, Yay, İkizler, Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçları daha çok etkilenecek.


👉 Ay burcunuz ve Yükselen'iniz de bu burçlar arasındaysa Dolunay'dan aynı ölçüde etkilenebilirsiniz. 


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

Koç

İç dünyanızda hareketlenmeler var. Ya duygularınızın dalgasına kapılıp gidiyorsunuz ya yapıcı bir eylemle bu hisleri aşıyorsunuz. 

Boğa

Aşk hayatınız biraz altüst olmuş gibi görünse dostlarınızın sevgisi ve desteği sizi yalnız bırakmıyor. 

İkizler

Kariyerinizin önünde bazı engeller var ama zekice hareket ederseniz bu durumu kendi lehinize çevirebilirsiniz. 

Yengeç

Her alanda harika bir yaratıcılığın, sezgi ve ilham gücünün tadını çıkarabilirsiniz. Seyahatiniz sırasında bir tür aydınlanma yaşayabilirsiniz. 

Aslan

Eğer gerekiyorsa finansal durumunuz konusunda harekete geçip düzenlemeler yapmanın tam zamanı. Eğer ikramiye almak istiyorsanız içgüdülerinize güvenin!

Başak

Mücadeleci bir ruh halinde olduğunuzu hissediyorsunuz. Zor durumlarla kararlı ve yaratıcı bir şekilde yüzleşiyorsunuz. Bravo!

Terazi

Kafanızda bir dolu fikir var ama bunları hayata geçirecek pratik zekadan yoksun olduğunuzu hissediyorsunuz. İsteyince her şey gerçek olabilir!

Akrep

Arkadaşlar ve ailenizle aktiviteleriniz bugünlerde daha çok ön planda. Dışarıda eğlenceli aktiviteler organize etmek konusunda üstünüze yok!

Yay

Beklenmedik bir olay sizi zor bir duruma sokabilir. Aynı anda hem işinizde hem de evinizde sizden çok fazla şey mi bekliyorlar? Yardım istemekten çekinmeyin!

Oğlak

Eğer eğitiminiz devam ediyorsa ya da staj yapıyorsanız, analitik düşünme, verimli çalışma ve hayal gücü konusunda harikalar yaratıyorsunuz!

Kova

Olumlu düşünceler ve yaşama sevince hayata dört elle sarılma isteğinizi kamçılıyor. Ama ani bir hevesle finansal durumunuzu sarsacak bir alım da yapmanız mümkün...

Balık

İşiniz ve çeşitli uğraşlarınız sizi endişelendiriyor. Neyse ki hayal gücünüz sayesinde duruma uygun çözümler bulabiliyorsunuz. Paniğe lüzum yok! Çözüm sizin elinizde! 

Bizimle iletişime geçin.