21 Eylül Dolunayı: Duygusal İniş Çıkışlar

tarihinde

Bu ay Dolunay 21 Eylül tarihinde Balık burcunda meydana geliyor ve duygusal anlamda oldukça hareketli bir dönem bizleri bekliyor. Sezgilerimiz daha güçlü ve dışa dönük olsak da kuşkular ve karmaşa bu döneme hakim olacak. Kendinize güvenin! Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ı sizler için yorumluyor...

21 Eylül Dolunayı: Duygusal İniş Çıkışlar

🌕 Balık burcunda Dolunay: Duygusal bir fırtına!

Balık burcunda meydana gelen Dolunaylar davranışlarımızda daha nazik olmamızı sağlar. İlişkilerimizde de daha sevecen ve cömert tavırlar sergileriz. Bizi daha açık görüşlü, toleranslı kılar. Ailemizle ve bize ihtiyacı olan arkadaşlarımıza zaman geçirmemizi öğütler. Sezgilerimizi de güçlendiren Balık Dolunayı esnasında bir sırrın farkına varabiliriz. Yine de dikkatli olmakta gayda vardır çünkü Balık burcu Dolunayı karmaşalara da sebep olabilir. Sağduyulu ve düzenli çalışmayla özgür ve doğaçlama bir şekilde hareket etme düşüncesi arasında kalabilirsiniz. Bu da kendinizden şüphe duymanıza ve verimliliğinizin azalmasına sebep olabilir.carte du ciel du 21 septembre

21 Eylül 2021 Gökyüzü haritası - Eylül 2021'de Dolunay Salı gecesi Türkiye saatiyle 02:56'da 28 derecelik açıyla Balık burcunda meydana gelecek. Bu Dolunay'da 7 Eylül Yeniayı'nda ortaya koyduğumuz çabaların meyvelerini toplayacağız.

🍁 21 Eylül Dolunayı aynı zamanda "Hasat Dolunayı" olarak da adlandırılır. Bu yıl 22 Eylül'de gerçekleşecek Sonbahar Ekinoksu'yla oldukça yakındır. Ekinoks gece ve gündüz eşitliğinin yaşandığı ve mevsimlerin değiştiği dönemlere karşılık gelir. 


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!21 Eylül 2021 Dolunayı: Mutluluk mu yoksa kriz mi zamanı? 😌

Bu Dolunay gözle görünür ölçüde sezgilerimizi besleyecek. İç sesimiz sayesinde rakiplerimizi alt etmeyi başarabileceğiz. Bu Dolunay, Merkür'le Kavuşum yaptığı için bize ilham veriyor ve engelleri, düşmanları, rakipleri ya da yüzleşmememiz gereken zorlukları temsil edebilecek Mars gezegeniyle karşıt açı yapıyor. Balık burcunda meydana gelen bir Dolunay kesin eylemler ile belirsiz girişimler arasındaki tereddütlerin ve sorunların kaynağını oluşturabilir. Ama burada Mars'ın Neptün'le yaptığı karşıt açı verim düşüklüğünü ve şüphelerimizi ikiye katlıyor. Dolayısıyla 7 Eylül Yeniayı sırasındaki girişimlerimizi bugünlerde ya daha ileriye taşıyacağız ya da kendimizi kaybolmuş hissettiğimiz için bir sonraki on beş gün içindeki yöntemlerimizi gözden geçirmemiz gerekecek.

Bu Dolunay'da duygularımızı yoğun yaşayabileceğimizi,  bazen bizi kuşatıp duygusal sarsıntılarla karşı karşıya kalmamız da olası. Neyse ki Güneş ve Ay, Oğlak burcundaki Plüton'la pozitif bir açı yapıyor. Bu sayede kendimiz, karşılaştığımız durumlar ve insanlar karşısında daha sağduyulu davranabileceğiz. Bu, daha temkinli hareket etmemizi ve fevri davranışlardan kaçınmamızı kolaylaştıracak. Bu Dolunay'ı en iyi şekilde geçirmek için tüm araçlara sahibiz!

Eylül Dolunayı Burç Yorumları

👉 Dolunaylar da Yeniaylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 21 Eylül'deki Balık Dolunayı'ndan Balık, Başak, Yay, İkizler, Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçları daha çok etkilenecek.


👉 Ay burcunuz ve Yükselen'iniz de bu burçlar arasındaysa Dolunay'dan aynı ölçüde etkilenebilirsiniz. 


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

  • Koç

    İç dünyanızda hareketlenmeler var. Ya duygularınızın dalgasına kapılıp gidiyorsunuz ya yapıcı bir eylemle bu hisleri aşıyorsunuz. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey