Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

7 Eylül Başak Yeniayı: Yeni bir sayfa açmanın vakti geldi!

7 Eylül'de Yeniay Başak burcunda meydana geliyor. Bu Yeniay yepyeni başlangıçların, değişimlerin ve yeni alışkanlıkların habercisi olacak. Tatil dönüşünde artık hoşunuza gitmeyen ya da sizi rahatsız eden şeylerden kurtulmanız şart. Uzman astrologlarımız Yeniay'la ilgili tüm detayları ve burcunuz üzerindeki etkilerini sizlerle paylaşıyor.

🌑 Başak burcunda Yeniay: Kendinize iyi davranın

Yeniay 7 Eylül Salı gününde Başak burcunda 14 derece açı yaparak Türkiye saatiyle 03:53'te meydana gelecek. 

Yeniaylar sırasında Güneş ve Ay, Zodyak'ın aynı derecesinde açı yaparak birbirine bağlanır.  Bu yüzden bir Güneş - Ay Kavuşumu söz konusudur. Bu ay Güneş de Ay da Başak burcunda 14 derecelik açı yapıyor. Yeniay yepyeni bir soluk, heves, doğum ya da yeniden doğuş anlamına gelebilir. Yeniay sırasında yeni girişimlere adım atmak, yeni başlangıçlar yapmak tavsiye edilir. 

7 Eylül Salı günü Yeniay Başak burcunda meydana geliyor. Bu burçta konumlanarak kendimize daha çok zaman ayırıp gündelik yaşamamızı düzene sokmamızı sağlıyor. Sağlığımız, yaşam kalitemiz, fiziksel görünümüz kadar evimizin, belgelerimizin ve iş yerimizin üzerine de yoğunlaşıyoruz. Başak burcu hizmetle ilişkilendirildiği için belki de birine yardım etmek ya da destek olmak için ideal zamandır... 

7 Eylül Başak Yeniayı'nda Neler Olacak?

7 Eylül'de Başak burcunda meydana gelen Yeniay, Boğa burcundaki Uranüs'le tam Üçgen Açı yapıyor ve olumlu etkilere sahip. Bizlere kafamıza yatmayan şeylerden kurtulmamızı öğütlüyor. Yeni başlangıçlara işaret eden Yeniay, değişim, yenilik, ilerleme ile ilişkilendirilen bir gezegenle pozitif bir açı yaparak bizi yeni bir sayfa açmaya yönlendiriyor. Sırtımıza yük olan şeyleri bir kenara bırakmak için harekete geçelim. Bu Yeniay'dan özellikle Toprak burçları (Başak ve Boğa) etkilendiği için daha somut bir şekilde yaşamlarını düzenleyebilirler. Ardiye odasını boşaltmak, salondaki mobilyaları değiştirmek, bilgisayarı ya da belgeleri gözden geçirmek örnek olarak verilebilir. Başak Yeniayı daha çok pratik yaşamımızı öne çıkarıyor gibi görünse de bizi bazı kişisel alışkanlıklarımızı ya da prensiplerimizi değiştirmeye de yönlendirebilir. Yeni bir sportif aktiviteye başlayarak, bir hobimizi geliştirerek kendimize zaman ayırmak için ideal bir dönemdeyiz. Tatil yüzünden ertelediğimiz sağlık kontrolünü de ihmal etmeyelim! 

Tatil dönüşüne yeni perspektiflerle, evimizde, aile yaşamımızda ve gündelik düzenimizde değişimlerle başlamak için harika bir dönemdeyiz. Daha genel anlamda tavırlarımızı ve yöntemlerimizi de gözden geçirmek yerinde olacaktır!  


⭐ 7 Eylül'deki Başak Yeniayı ayrıca Balık burcundaki Neptün'le Karşıt konumda. Bu yüzden şüphe duygularımızın uyanmasına, kendimize ve geleceğimize güvenimizi yitirmemize sebep olabilir. Uranüs bizi yeni kararlar almaya iterken Neptün yüzünden doğru seçimi yapıp yapmadığımızdan emin olamıyoruz. 


⭐ Neyse ki, Başak burcuyla kavuşum yapan ve Oğlak burcundaki Plüton'la pozitif bir açı yapan Mars bizi sezgilerimize göre hareket etmeye yönlendiriyor, doğru seçimler yapmamıza ve kararlılığımıza tekrar kavuşmamıza yardımcı oluyor. 


⭐ Başak burcunun yönetici gezegeni Merkür ve Hava elementlerinde konumlanan Satürn arasındaki Üçgen açı, insanlarla iletişim kurmamızı, fikirlerimizi ifade etmemizi ve uzun vadeli, rasyonel çözümler bulmamızı kolaylaştırıyor. 


⭐ Son olarak Hava elementlerindeki Venüs ve Jüpiter arasındaki Üçgen açı mutluluk, huzur ve kişisel tatmin elde etme şansımızı artırıyor. Venüs Terazi burcunda konumlandığı için bazı burçlar evlenme düşüncesine sıcak bakmaya başlayabilir! 


7 Eylül Başak Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay tüm burçların etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'dan özellikle Başak, Balık, İkizler, Yay, Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçlarını etkilenecek. Yükselen burcunuz bu burçlar arasında ise aynı ölçüde etkileneceğinizi unutmayın.


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.


  

Koç

Bu Yeniay'ın özellikle gündelik yaşamınız, alışkanlıklarınız, işiniz ve sık sık ziyaret ettiğiniz yerler üzerinde etkisi olacak. Tatil dönüşünde düzeninizi yeniden kuruyorsunuz.

Boğa

Sizi oldukça olumlu yönde etkileyen Yeniay sayesinde ilerleme kaydediyorsunuz ve yeni girişimlere adım atıyorsunuz. Geçmişin tozlu raflarını temizleyin ve yeni projelere doğru yelken açın. 

İkizler

Yeniay'ın etkisiyle evinizdeki bazı şeyleri değiştirmek için harekete geçiyorsunuz. Tatil dönüşü sonrası büyük temizlik zamanı! Bazı yerlerde tadilat yapmak isteyebilirsiniz.

Yengeç

Bu Yeniay özellikle iş arkadaşlarınız ya da komşularınızla kurduğunuz ilişkilerde değişim rüzgârları estiriyor. Sosyal çevrenize yeni yüzler ekleniyor! 

Aslan

Bu Yeniay'ın finansal durumunuz üzerinde etkileri olacak. İşinizin idaresini gözden geçirmek, gerekirse bankanızı değiştirmek için ideal bir dönemdesiniz. 

Başak

Yeniay sayesinde kendi içinizden güç alarak tatil dönüşüne renk katıyorsunuz, arzularınızı tatmin ediyorsunuz. Korkularınızı bir kenara bırakıp dileklerinizi gerçekleştirmek için çalışıyorsunuz.

Terazi

Yeniay aşk hayatınıza yepyeni bir soluk getiriyor. Bir kişiye gitgide daha çok bağlanıyorsunuz. Bir evlilik teklifi alabilirsiniz ya da bu teklifi bizzat siz edebilirsiniz! 

Akrep

Bu Yeniay sizi yeni projelere ya da işbirliklerine adım atmak konusunda teşvik ediyor. Yeni tanıştığınız bir kişiyle harika bir arkadaşlık kurmanız mümkün. 

Yay

Yeniay sayesinde daha fazla verim elde etmek adına iş yaşamınızda, çalışma ortamınızda, sosyal ve profesyonel aktivitelerinizde bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Bu yeni teklifleri kabul etmekten çekinmeyin!

Oğlak

Yeniay'ın etkisiyle bilmediğiniz yerleri keşfetmek ve değişik yolculuklara çıkmak ihtiyacıyla doluyorsunuz. Genel anlamda ise daha uzun vadeli projeler hayata geçiriyorsunuz. 

Kova

Yeniay sayesinde motivasyonlarınızı etraflıca gözden geçiriyorsunuz, hem zihninizde hem de bedeninizde daha iyi hissetmek adına gerekli değişimleri kucaklıyorsunuz. 

Balık

Yeniay'ın etkisiyle sevdiğiniz kişiyle yaşamınızı birleştirmeye karar verebilirsiniz. Bunun dışında ufukta görünen yeni işbirlikleri ve anlaşmalar da dikkatinizi çekiyor. 

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.