Burçlara Göre İdeal Meslekler

tarihinde

Burcunuz kişiliğinize, güçlü ve zayıf noktalarınıza dair birçok şeyi söyler ve bu durum da doğal olarak sizi bazı mesleklere, diğerlerinden daha uygun hâle getirir. Burcunuza göre ne tür bir kariyerin, nasıl bir mesleğin olduğunu keşfedin. Böylelikle doğru yolda olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz!

Burçlara Göre İdeal Meslekler

Hiç utangaç bir satıcı ya da düzensiz ve kafasına göre hareket eden bir muhasebeci gördünüz mü? Asla, çünkü bu şekilde işlerinin yürümesi mümkün değildir! Kişinin meziyetleri tek başına o iş için yeterli olduğu anlamına gelmez. Kişiliğinin de uygun olması gerekir. Mesela Başak burcu titizliği sayesinde harika bir muhasebeci ama vasat birer satıcı olurlar. Bazı kişilerin adeta biçilmiş kaftan gibi bir meslek sahibi olduğunu fark ettiniz mi? Peki siz doğru yolda mısınız? Geleceğe dair sorularınız mı var? En iyi falcılarımız sizi bekliyor!
Burcunuza göre ideal mesleğiniz

Burcunuza tıklayın ve size en uygun mesleği keşfedin. 2021 yıllık burç yorumlarınıza da göz atmayı ihmal etmeyin! 

 • Koç

  Hareketli bir iş

  Profesyonel yaşamınızda sıkılmamak için hareket etmeye ve bedeninizi canlı tutmaya ihtiyacınız var. İnişli ve çıkışlı bir ritim sizi korkutmuyor. Kısacası hareketli bir meslek size daha uygun. Monoton ve fazla sakin şlerden hoşlanmıyorsunuz.


  Koç burcu için ideal meslekler

  • Asker
  • Sporcu
  • İtfaiyeci 
  • Polis
  • CEO
  • Dublör…

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey