Tam Bir Aslan Burcu Olduğunuzun 13 Kanıtı

tarihinde

Sizin gibi bir Aslan burcunu istesek bile fark etmemek imkânsız! Zodyak'ın en ışıltılı burcu sizsiniz. Cömert ve sıcakkanlısınız ama fazla gösterişçi olduğunuzda sizden sıkılmaya başlıyoruz... Ama her şey bunlarla bitmiyor! Aslan burcu bundan çok daha fazla özelliğe sahip. İşte bunun 13 kanıtı!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Ateş elementine dair tüm özellikleri gösterdiğiniz için, Aslan burçlarına özgü bu 13 önemli nokta ne kadar coşkulu ve tutkulu bir burç olduğunuzu ortaya koyacaktır. 


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin!Tam bir Aslan burcu olduğunuzun 13 kanıtı

1. Hiç kimse size kayıtsız kalamıyor

Nereye giderseniz gidin bütün gözler sizin üzerinizde. Her zaman klas, zarif ve ışıltılısınız. İster sizi kıskansınlar ister size hayran olsunlar fark etmiyor, dikkat çekmeyi çok seviyorsunuz

2. Vous aimez être sur le devant de la scène

Okuldayken her zaman sınıf temsilcisi olmak isterdiniz, şimdi muhtemelen bir ekibin başındasınız. Değilseniz de hâlâ masanın üzerinde dans eden, en komik şakayı yapan veya en çarpıcı kıyafeti giyen kişisiniz. Kısacası, dünyanın merkezi olmaktan kendinizi alamıyorsunuz!

3. Gururlu bir insansınız

Yol sormak, yardım istemek, bir iyilik istemek, tüm bunlar sizin için çok karmaşık! Hatta sırf gururunuz yüzünden kendinizi çok karmaşık durumların içinde bulabiliyorsunuz. Hadi ama, yardım istemekten çekinmeyin, bunda utanılacak bir şey yok.

4. Kötü bir oyuncusunuz

"Kaybetmek" kelimesine sözlüğünüzde yer yok! Aslında siz de herkes gibisiniz ve bazen kazanamıyorsunuz ama asla sorumluluğu üstünüze almıyorsunuz! Siz en iyisisiniz ve bunun hep böyle olmaması düşünülemez! 

5. Cömertsiniz

Yemeğinizi paylaşmak, birilerine sebepsiz yere hediye vermek ve partnerinizin doğum günü için tüm restoranı kapatmak... Etrafınızdaki herkesi daima düşünüyorsunuz.

6. Herkesin adına konuşuyorsunuz

Kendinize ve zevklerinize oldukça güveniyorsunuz. Dolayısıyla ailenizde veya arkadaş grubunuzda kimse bir karar veremediğinde, herkes adına konuşup son sözü siz söylüyorsunuz... Her zaman en iyi fikrin sizden çıktığını kabul etmek gerek!

7. Abartmayı seviyorsunuz

Özgüvenli ve kendinden emin olmak bazen kibir ve gururla eşanlamlı olabilir. İlgi odağı olmayı o kadar çok seviyorsunuz ki, bazen abartılı ve tuhaf olmaya varacak kadar aşırıya kaçıyorsunuz. Bu da etrafınızdakileri rahatsız ediyor.

8. Kendinizle övünmeye bayılıyorsunuz

Dürüstlüğünüz yüzünden çoğu zaman  dünyada en çok sevdiğiniz kişinin kendiniz olduğunuz düşünüyorsunuz. Ne olsa da güzel, en parlak sizsiniz. Her zaman dile getirmeseniz de içten içe başka hiç kimsenin sizinle boy ölçüşemeyeceğini biliyorsunuz!

9. Vous êtes un(e) travailleur(se) acharné(e)

Bir görev veya değer verdiğiniz bir proje söz konusu olduğunda, üzerinde saatler harcamaya hazırsınız. "Kendini paralamak" sizin için icat edilmiş bir deyim desek yeridir. Yaptığınız işi tamamlayana kadar hiçbir şey sizi durduramıyor.

10. Sosyal yönünüz çok güçlü

Arkadaş edinmek sizin için çocuk oyuncağı. Genellikle cana yakın, güler yüzlü ve sosyal bir kişiliğe sahip olduğunuz için, insanların ortama renk katmak için evlerine davet etmek istedikleri kişisiniz. Çevrenizin bu kadar geniş olmasına şaşmamalı!

11. Para harcamayı seviyorsunuz

İnsanları mutlu etmeyi ve kendinizi şımartmayı seviyorsunuz. İster birisi için hediye olsun, ister son zamanlarda beğendiğiniz bir şeyi almak olsun, kendinize engel olamıyorsunuz. Tam anlamıyla savurgan bir insansınız... Tek sorun, banka hesabınızın her zaman buna ayak uyduramaması.

12. Sadık birisiniz

Melodrama bayılıyorsunuz ancak aşkta buna yer yok! Geleneksel tarafınız sizi ilişkilerinizi ciddiye almaya itiyor. Siz sadık bir  burçsunuz ve işler yolunda gitmezse ayrılmaktan çekinmiyorsunuz. İşte o kadar!

13. Eleştiriye tahammülünüz yok

Etrafınız hep size hayran insanlarla çevrili olduğu için, özellikle de her zaman elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınız için, sürekli bir takdir arayışı içindesiniz. En ufak bir eleştiri sizin için kabul edilemez. Sizden şüphe edilmesine ve başarısızlığa dayanamıyorsunuz. 

Bu yılın nasıl geçeceğine dair daha fazla detay Aslan burcu için 2022 burç yorumlarında!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!