Tam Bir Aslan Burcu Olduğunuzun 13 Kanıtı

tarihinde

Sizin gibi bir Aslan burcunu istesek bile fark etmemek imkânsız! Zodyak'ın en ışıltılı burcu sizsiniz. Cömert ve sıcakkanlısınız ama fazla gösterişçi olduğunuzda sizden sıkılmaya başlıyoruz... Ama her şey bunlarla bitmiyor! Aslan burcu bundan çok daha fazla özelliğe sahip. İşte bunun 13 kanıtı!

Ateş elementine dair tüm özellikleri gösterdiğiniz için, Aslan burçlarına özgü bu 13 önemli nokta ne kadar coşkulu ve tutkulu bir burç olduğunuzu ortaya koyacaktır. 


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin!Tam bir Aslan burcu olduğunuzun 13 kanıtı

1. Hiç kimse size kayıtsız kalamıyor

Nereye giderseniz gidin bütün gözler sizin üzerinizde. Her zaman klas, zarif ve ışıltılısınız. İster sizi kıskansınlar ister size hayran olsunlar fark etmiyor, dikkat çekmeyi çok seviyorsunuz

2. Vous aimez être sur le devant de la scène

Okuldayken her zaman sınıf temsilcisi olmak isterdiniz, şimdi muhtemelen bir ekibin başındasınız. Değilseniz de hâlâ masanın üzerinde dans eden, en komik şakayı yapan veya en çarpıcı kıyafeti giyen kişisiniz. Kısacası, dünyanın merkezi olmaktan kendinizi alamıyorsunuz!

3. Gururlu bir insansınız

Yol sormak, yardım istemek, bir iyilik istemek, tüm bunlar sizin için çok karmaşık! Hatta sırf gururunuz yüzünden kendinizi çok karmaşık durumların içinde bulabiliyorsunuz. Hadi ama, yardım istemekten çekinmeyin, bunda utanılacak bir şey yok.

4. Kötü bir oyuncusunuz

"Kaybetmek" kelimesine sözlüğünüzde yer yok! Aslında siz de herkes gibisiniz ve bazen kazanamıyorsunuz ama asla sorumluluğu üstünüze almıyorsunuz! Siz en iyisisiniz ve bunun hep böyle olmaması düşünülemez! 

5. Cömertsiniz

Yemeğinizi paylaşmak, birilerine sebepsiz yere hediye vermek ve partnerinizin doğum günü için tüm restoranı kapatmak... Etrafınızdaki herkesi daima düşünüyorsunuz.

6. Herkesin adına konuşuyorsunuz

Kendinize ve zevklerinize oldukça güveniyorsunuz. Dolayısıyla ailenizde veya arkadaş grubunuzda kimse bir karar veremediğinde, herkes adına konuşup son sözü siz söylüyorsunuz... Her zaman en iyi fikrin sizden çıktığını kabul etmek gerek!

7. Abartmayı seviyorsunuz

Özgüvenli ve kendinden emin olmak bazen kibir ve gururla eşanlamlı olabilir. İlgi odağı olmayı o kadar çok seviyorsunuz ki, bazen abartılı ve tuhaf olmaya varacak kadar aşırıya kaçıyorsunuz. Bu da etrafınızdakileri rahatsız ediyor.

8. Kendinizle övünmeye bayılıyorsunuz

Dürüstlüğünüz yüzünden çoğu zaman  dünyada en çok sevdiğiniz kişinin kendiniz olduğunuz düşünüyorsunuz. Ne olsa da güzel, en parlak sizsiniz. Her zaman dile getirmeseniz de içten içe başka hiç kimsenin sizinle boy ölçüşemeyeceğini biliyorsunuz!

9. Vous êtes un(e) travailleur(se) acharné(e)

Bir görev veya değer verdiğiniz bir proje söz konusu olduğunda, üzerinde saatler harcamaya hazırsınız. "Kendini paralamak" sizin için icat edilmiş bir deyim desek yeridir. Yaptığınız işi tamamlayana kadar hiçbir şey sizi durduramıyor.

10. Sosyal yönünüz çok güçlü

Arkadaş edinmek sizin için çocuk oyuncağı. Genellikle cana yakın, güler yüzlü ve sosyal bir kişiliğe sahip olduğunuz için, insanların ortama renk katmak için evlerine davet etmek istedikleri kişisiniz. Çevrenizin bu kadar geniş olmasına şaşmamalı!

11. Para harcamayı seviyorsunuz

İnsanları mutlu etmeyi ve kendinizi şımartmayı seviyorsunuz. İster birisi için hediye olsun, ister son zamanlarda beğendiğiniz bir şeyi almak olsun, kendinize engel olamıyorsunuz. Tam anlamıyla savurgan bir insansınız... Tek sorun, banka hesabınızın her zaman buna ayak uyduramaması.

12. Sadık birisiniz

Melodrama bayılıyorsunuz ancak aşkta buna yer yok! Geleneksel tarafınız sizi ilişkilerinizi ciddiye almaya itiyor. Siz sadık bir  burçsunuz ve işler yolunda gitmezse ayrılmaktan çekinmiyorsunuz. İşte o kadar!

13. Eleştiriye tahammülünüz yok

Etrafınız hep size hayran insanlarla çevrili olduğu için, özellikle de her zaman elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınız için, sürekli bir takdir arayışı içindesiniz. En ufak bir eleştiri sizin için kabul edilemez. Sizden şüphe edilmesine ve başarısızlığa dayanamıyorsunuz. 

Bu yılın nasıl geçeceğine dair daha fazla detay Aslan burcu için 2022 burç yorumlarında!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin