Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

4 Aralık Yeniayı ve Tam Güneş Tutulması

4 Aralık'ta Yay burcunda meydana gelen Yeniay macera ve özgürlüğe yönelik isteklerimizi artırıyor. Genel bir perspektifte bakınca bizi daha meraklı, özgüvenli, hırslı, optimist ve aktif kılıyor. Onun sayesinde konfor alanımızdan çıkıyor ve yeni şeyler denemeye cesaret ediyoruz. Yeniay'a eşlik eden Güneş Tutulması ise üzerimizdeki etkilerini daha da belirgin kılıyor. Uzman astrologlarımız her bir burcun bu az rastlanan Yeniay'dan nasıl etkilendiğini açıklıyor.

Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? 

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!🌑 Yay burcunda Yeniay: Kendinize güvenin

Carte du ciel du 4 décembre

4 Aralık Cumartesi günü Yeniay, Yay burcunda Türkiye 10:44'te meydana gelecek. 

Tam Güneş Tutulması: Pozitif düşünün!

4 Aralık günü Yay burcunda gerleşecek Yeniay aynı zamanda bir tam güneş tutulması. Tutulmalar esnasında Ay, Güneş'in önünde konumlanır ve Dünya'dan baktığımız zaman Güneş'i tamamen kapatır. Bu durum bazı Yeniaylar sırasında Ay ve Güneş kavuşum yaptığında ve üç gök cismi aynı doğrultuda sıralandığında meydana gelir. 

Güneş tutulması sırasında eylemlerimize daha çok dikkat etmemiz gerekir çünkü klasik bir Yeniay'a kıyasla daha ciddi sonuçlar doğurabilirler. Bu yüzden de pozitif düşünmemiz, iyi niyetli eylemler yapmamız, etrafımıza olumlu düşünceler yaymamız öğütlenir. Bir tutulma sırasında daha duygusal hissetsek de kavgalardan ve abartılı tepki vermekten kaçınmalıyız. 

nouvelle lune en Scorpion courage

Yay burcunda meydana gelen Yeniay içimizdeki maceracı ruhu harekete geçirir. Bizi daha meraklı, hırsılı, optimist ve aktif kılar. Onun sayesinde daha dışa dönük davranırız. 

4 Aralık Yeniayı'nda Neler Olacak?

😎 4 Aralık'ta Yay burcunda meydana gelen Yeniay ve tam güneş tutulması Merkür ve Satürn'e bağlanıyor. Yeniay bize işimiz ve finansal durumumuz konusunda başarılı bir strateji geliştirmemize yardımcı oluyor.  Bu açılar sayesinde iş görüşmelerimiz ya da önemli görüşmelerimiz sırasında kendimizi daha rahat ifade etmemizi sağlıyor. Bu Yeniay bize özgüven, sempati, espri yeteneği bahşediyor ve bu sayede söylemek istediklerimizi karşı tarafa kolayca aktarmayı başaracaksınız. 

⚠️ Yine de dikkatli olun: Yeniay ve tutulma sırasında Merkür'ün Neptün'le yaptığı Kare Açı bazı burçları birilerini etkilemek için fazla abartılı hareket etmeye itebilir. Bazılarımız istediklerini elde etmek için yalan söylemeye, böbürlenme, gerçekleri çarpıtmaya kadar her şeyi yapmaya cesaret edecek. Ancak bu tehlikeli ve faydasız olacağı için böyle davranmamak yerinde olacaktır. Kendimize ve becerilerimize güvenmemiz yeterli!

😷 Bu Yeniayda Satürn Uranüs Karesi'nin de değişim geçirdiğini fark etmek mümkün: Bu açı COVID pandemisiyle bağlantılı olarak okunabilir. Yapmak istediklerimizi ve bunları gerçekleştirme doğrultusundaki planlarımızı, önümüze çıkan engelleri ve karşılaştığımız sınırları temsil ediyor. 2021 yılı boyunca arka planda varlığını hissettiğimiz bu Kare'nin etkileri bu tarihten 24 Aralık'a kadar daha da artacak. Bu tutulma bize iki gelişmeyi işaret ediyor: Aldığımız yeni haberler önümüzdeki yıldaki özgürlüklerimize dair endişelerimizi artırabilir. Buna karşın, Yeniay aynı xamanda zihinsel gücümüzü ve cesaretimizi artırıyor ve karşılaştığımız gerilimli atmosfere daha kolay bir şekilde uyum sağlamayı başaracağız. Önümüzde yıl bizim için daha rahat geçecek. Dolayısıyla panik yapmaya gerek yok! Yay burcundaki Ay ve Güneş'in bize bahşettiği iradeye pozitif enerjiye güvenmemiz yeterli! 

>>> Yıllık burç yorumlarınızı keşfetmeye hazır olun!

4 Aralık Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay tüm burçların etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'dan özellikle Yay, Kova, Koç, İkizler, Aslan, Terazi, Balık burçları etkilenecek. Yükselen burcunuz bu burçlar arasında ise aynı ölçüde etkileneceğinizi unutmayın.


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

Koç

Eğer yakın zamanda bir seyahate çıkmayı düşünüyorsanız, programınız beklenmedik şekilde değişebilir. Sakin kalmaya çalışın. Bu işin üstesinden gelecek kadar güçlüsünüz.

Boğa

Finansal durumunuzu iyileştirmek ve kazancınızı artırmak için çaba sarf edin. İçinde bulunduğunuz koşullara uyum sağlamak için gerekli becerilere sahipsiniz. O yüzden kendinize güvenin!

İkizler

Eğer bir sözleşme imzalamak, anlaşma yapmak ya da birileriyle ortaklık kurmak istiyorsanız elinizden geleni yapın! Karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirin ve ikna becerilerinize güvenin. 

Yengeç

Gündelik aktivitelerinizde ve işinizde pozitif düşünmeye gayret edin. Daha da önemlisi, kendinizi ifade etmekten çekinmeyin. Ortaya koyduğunuz beceriler sayesinde insanlar dediklerinizi yapmakta tereddüt etmeyecektir. 

Aslan

Dışarda vakit geçirmeye yönelik doymak bilmeyen bir isteğiniz mi var? Yeniden eve kapanmalar olacak korkuyusuyla tiyatro, sinema, konser gibi kültürel etkinliklerin sonuna kadar tadını çıkarmak istemeniz çok normal...

Başak

Yılbaşı için hazırlıklara şimdiden başladığınız kesin! Ne olursa olsun ailenizi, o da olmazsa en yakınlarınızı bir araya getirmek için çabalıyorsunuz. 

Terazi

Eğer sizden bir yolculuk yapmanız talep ediliyorsa bu konuda tereddüt etmeyin. Bu yolculuk sonunda işiniz ve kariyeriniz için olumlu kazanımlar elde edebilirsiniz. 

Akrep

İmzaladığınız bir sözleşme ya da bir işbirliği size birçok fayda sağlayabilir. Bu Yeniay sayesinde ticarete yeteneğiniz olduğunu keşfedebilirsiniz. 

Yay

Kendinizi olmadığı kadar özgüven dolu ve hevesli hissediyorsunuz. Engeller karşısında cesaretinizi yitirmiyor aksine daha hırslı bir şekilde mücadele ediyorsunuz. 

Oğlak

Aşk sizi havalara uçuruyor. Yeniay ve tutulma arzularınızı daha güçlü bir şekilde ifade etmeniz adına kabuğunuzdan çıkmanıza yardımcı oluyor. 

Kova

Yeni veriler ışığında, nasıl bitireceğinizi bilemeseniz de bir projeye yeni bir başlangıç yapmaya karar veriyorsunuz. Yine de kendinize inancınız tam!

Balık

Profesyonel bir girişimde bulunmaktan, ihtiyaçlarınız doğrultusunda harekete geçmekten çekinmeyin. Yeniay belli bir strateji geliştirmenizi ve zaman kaybetmemenizi öğütlüyor. 

Bizimle iletişime geçin.