4 Aralık Yeniayı ve Tam Güneş Tutulması

tarihinde

4 Aralık'ta Yay burcunda meydana gelen Yeniay macera ve özgürlüğe yönelik isteklerimizi artırıyor. Genel bir perspektifte bakınca bizi daha meraklı, özgüvenli, hırslı, optimist ve aktif kılıyor. Onun sayesinde konfor alanımızdan çıkıyor ve yeni şeyler denemeye cesaret ediyoruz. Yeniay'a eşlik eden Güneş Tutulması ise üzerimizdeki etkilerini daha da belirgin kılıyor. Uzman astrologlarımız her bir burcun bu az rastlanan Yeniay'dan nasıl etkilendiğini açıklıyor.

4 Aralık Yeniayı ve Tam Güneş Tutulması

Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? 

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!🌑 Yay burcunda Yeniay: Kendinize güvenin

Carte du ciel du 4 décembre

4 Aralık Cumartesi günü Yeniay, Yay burcunda Türkiye 10:44'te meydana gelecek. 

Tam Güneş Tutulması: Pozitif düşünün!

4 Aralık günü Yay burcunda gerleşecek Yeniay aynı zamanda bir tam güneş tutulması. Tutulmalar esnasında Ay, Güneş'in önünde konumlanır ve Dünya'dan baktığımız zaman Güneş'i tamamen kapatır. Bu durum bazı Yeniaylar sırasında Ay ve Güneş kavuşum yaptığında ve üç gök cismi aynı doğrultuda sıralandığında meydana gelir. 

Güneş tutulması sırasında eylemlerimize daha çok dikkat etmemiz gerekir çünkü klasik bir Yeniay'a kıyasla daha ciddi sonuçlar doğurabilirler. Bu yüzden de pozitif düşünmemiz, iyi niyetli eylemler yapmamız, etrafımıza olumlu düşünceler yaymamız öğütlenir. Bir tutulma sırasında daha duygusal hissetsek de kavgalardan ve abartılı tepki vermekten kaçınmalıyız. 

nouvelle lune en Scorpion courage

Yay burcunda meydana gelen Yeniay içimizdeki maceracı ruhu harekete geçirir. Bizi daha meraklı, hırsılı, optimist ve aktif kılar. Onun sayesinde daha dışa dönük davranırız. 

4 Aralık Yeniayı'nda Neler Olacak?

😎 4 Aralık'ta Yay burcunda meydana gelen Yeniay ve tam güneş tutulması Merkür ve Satürn'e bağlanıyor. Yeniay bize işimiz ve finansal durumumuz konusunda başarılı bir strateji geliştirmemize yardımcı oluyor.  Bu açılar sayesinde iş görüşmelerimiz ya da önemli görüşmelerimiz sırasında kendimizi daha rahat ifade etmemizi sağlıyor. Bu Yeniay bize özgüven, sempati, espri yeteneği bahşediyor ve bu sayede söylemek istediklerimizi karşı tarafa kolayca aktarmayı başaracaksınız. 

⚠️ Yine de dikkatli olun: Yeniay ve tutulma sırasında Merkür'ün Neptün'le yaptığı Kare Açı bazı burçları birilerini etkilemek için fazla abartılı hareket etmeye itebilir. Bazılarımız istediklerini elde etmek için yalan söylemeye, böbürlenme, gerçekleri çarpıtmaya kadar her şeyi yapmaya cesaret edecek. Ancak bu tehlikeli ve faydasız olacağı için böyle davranmamak yerinde olacaktır. Kendimize ve becerilerimize güvenmemiz yeterli!

😷 Bu Yeniayda Satürn Uranüs Karesi'nin de değişim geçirdiğini fark etmek mümkün: Bu açı COVID pandemisiyle bağlantılı olarak okunabilir. Yapmak istediklerimizi ve bunları gerçekleştirme doğrultusundaki planlarımızı, önümüze çıkan engelleri ve karşılaştığımız sınırları temsil ediyor. 2021 yılı boyunca arka planda varlığını hissettiğimiz bu Kare'nin etkileri bu tarihten 24 Aralık'a kadar daha da artacak. Bu tutulma bize iki gelişmeyi işaret ediyor: Aldığımız yeni haberler önümüzdeki yıldaki özgürlüklerimize dair endişelerimizi artırabilir. Buna karşın, Yeniay aynı xamanda zihinsel gücümüzü ve cesaretimizi artırıyor ve karşılaştığımız gerilimli atmosfere daha kolay bir şekilde uyum sağlamayı başaracağız. Önümüzde yıl bizim için daha rahat geçecek. Dolayısıyla panik yapmaya gerek yok! Yay burcundaki Ay ve Güneş'in bize bahşettiği iradeye pozitif enerjiye güvenmemiz yeterli! 

>>> Yıllık burç yorumlarınızı keşfetmeye hazır olun!

4 Aralık Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay tüm burçların etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'dan özellikle Yay, Kova, Koç, İkizler, Aslan, Terazi, Balık burçları etkilenecek. Yükselen burcunuz bu burçlar arasında ise aynı ölçüde etkileneceğinizi unutmayın.


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

  • Koç

    Eğer yakın zamanda bir seyahate çıkmayı düşünüyorsanız, programınız beklenmedik şekilde değişebilir. Sakin kalmaya çalışın. Bu işin üstesinden gelecek kadar güçlüsünüz.

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin