22 Ağustos Kova Dolunayı: Başarı ve tatmin duygusu sizi bekliyor!

tarihinde

22 Ağustos 2021'de Dolunay Kova burcunda meydana geliyor. Güzel bir dönem bizi bekliyor. Çok çeşitli konularda tatmin duygusu yaşayacağız. İlişkilerimizde huzura kavuşacağız ve girişimlerimizde de başarı fırsatları karşımıza çıkacak. Tüm bunların tadını çıkarın! Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ı sizler için yorumladı.

22 Ağustos Kova Dolunayı: Başarı ve tatmin duygusu sizi bekliyor!

🌕 Kova Burcunda Dolunay: Şimdi cesur olma zamanı!

Bu yıl arka arkaya iki Kova burcu Dolunayı'yla karşıyayız. Geçtiğimiz Temmuz ayında Dolunay Kova burcunun başında, Ağustos ayında ise sonunda meydana geliyor. Dolunay Kova burcunda meydana geldiğinde Güneş Aslan burcunda Ay ise onun tam karşısında Kova burcunda konumlanır. Dolayısıyla bir Güneş - Ay Karşıtlığı meydana gelir. Kova burcunda meydana gelen Dolunaylar cesaretimizi kamçılamaya, özgün niteliklerimizi öne çıkarmaya devam eder ve diğer insanlardan farkımızı ortaya koymamıza yardımcı olur. Ayrıca kurallar, gelenekler ve zorunluluklar karşısında daha özgür davranmamızı sağlar. 

 22 Ağustos 2021'nin gökyüzü haritası: Dolunay, 22 Ağustos 2021 Pazar gününde Türkiye saatiyle 15:03'te Kova burcunda meydana gelecek. Bu Dolunay, 8 Ağustos Yeniayı sırasında ortaya koyduğunuz çabaların somutlaşmasını sağlayacak.  


👋 Bu Dolunay bizi geleceğe ve gelişmeye doğru yönlendiriyor. Onun etkisi altında daha hızlı ilerliyoruz ve geçmişe ait kanatlanıp uçmamızı engelleyen zincirlerden kurtulmamızı sağlıyor. 


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!22 Ağustos Dolunayı: Bol özgüvenli ve şanslı bir ay 🥳

22 Ağustos Kova Dolunayı Jüpiter'le Kavuşum yapıyor. Bu sayede bize çeşitli girişimlerimizde şans ve özgüven bahşediyor. Desteğe ihtiyaç duyduğumuz zaman yardım istemekten, yakınlarımızın kapılarını çalmaktan çekinmeyin! 


Ay'ın Jüpiter'le Kavuşumu sayesinde yoğun duyguların tadına varıyoruz ve bunları sevdiklerimizle paylaşmaktan da çekinmiyoruz. Bizi mutluluğun kollarına bırakmaya ve anı yaşamaya da davet ediyor. Bu Dolunay sırasında çevremizdekiler bize sevgi gösteriyorsa biz de daha cömert davranmaya başlıyoruz ve ailemize, yakınlarımıza yönelik daha sıcak davranmamızı sağlıyor.  


Başak burcunda Merkür-Mars Kavuşumu ise verimliliğimizi, reflekslerimizi, titizliğimizi ve becerilerimizi kamçılıyor. Bu gezegenlerin Neptün'e Karşıtlığı ise kimi zaman yöntemlerimizden şüphe duymamıza yol açabilir. Neyse ki Merkür -Mars ve Uranüs Trigonu bu korkuları aşmamıza ve gerektiğinde yeni yollar denememize, projelerimizde ilerlememize imkan sağlayacak.


Son olarak Terazi burcunda konumlanan Venüs ve Kova burcundaki Satürn arasındaki Üçgen açı duygusal ilişkilerimize denge getiriyor. Bizi sevdiklerimize bağlayan duygularımızı sağlamlaştırıyor. Ailemiz ve arkadaşlarımızla aramızdaki uyumu koruyor. 


😁 Bu Dolunay tatmin duygumuzu, huzurumuzu, paylaşılan neşeleri artıran bir süreç vadedecek. Bu sayede ilişkilerimizde ve girişimlerimizde başarı şansımızı artıracak. Tadını çıkarın!

Ağustos Dolunayı Burç Yorumları 

👉 Dolunaylar da Yeniaylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 22 Ağustos'taki Kova Dolunayı'ndan Kova, Aslan, Boğa, Akrep, Koç, Yay, Terazi, İkizler, Başak burçları daha çok etkilenecek.


👉 Ay burcunuz ve Yükselen'iniz de bu burçlar arasındaysa Dolunay'dan aynı ölçüde etkilenebilirsiniz. 


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.


  • Koç

    Bu Dolunay'da arkadaşlarınızla güzel zamanlar paylaşabilir, önem verdiğiniz bir projenizle ilgili harika bir haber alabilirsiniz.

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey