Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

22 Ağustos Kova Dolunayı: Başarı ve tatmin duygusu sizi bekliyor!

22 Ağustos 2021'de Dolunay Kova burcunda meydana geliyor. Güzel bir dönem bizi bekliyor. Çok çeşitli konularda tatmin duygusu yaşayacağız. İlişkilerimizde huzura kavuşacağız ve girişimlerimizde de başarı fırsatları karşımıza çıkacak. Tüm bunların tadını çıkarın! Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ı sizler için yorumladı.

🌕 Kova Burcunda Dolunay: Şimdi cesur olma zamanı!

Bu yıl arka arkaya iki Kova burcu Dolunayı'yla karşıyayız. Geçtiğimiz Temmuz ayında Dolunay Kova burcunun başında, Ağustos ayında ise sonunda meydana geliyor. Dolunay Kova burcunda meydana geldiğinde Güneş Aslan burcunda Ay ise onun tam karşısında Kova burcunda konumlanır. Dolayısıyla bir Güneş - Ay Karşıtlığı meydana gelir. Kova burcunda meydana gelen Dolunaylar cesaretimizi kamçılamaya, özgün niteliklerimizi öne çıkarmaya devam eder ve diğer insanlardan farkımızı ortaya koymamıza yardımcı olur. Ayrıca kurallar, gelenekler ve zorunluluklar karşısında daha özgür davranmamızı sağlar. 

 22 Ağustos 2021'nin gökyüzü haritası: Dolunay, 22 Ağustos 2021 Pazar gününde Türkiye saatiyle 15:03'te Kova burcunda meydana gelecek. Bu Dolunay, 8 Ağustos Yeniayı sırasında ortaya koyduğunuz çabaların somutlaşmasını sağlayacak.  


👋 Bu Dolunay bizi geleceğe ve gelişmeye doğru yönlendiriyor. Onun etkisi altında daha hızlı ilerliyoruz ve geçmişe ait kanatlanıp uçmamızı engelleyen zincirlerden kurtulmamızı sağlıyor. 


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!22 Ağustos Dolunayı: Bol özgüvenli ve şanslı bir ay 🥳

22 Ağustos Kova Dolunayı Jüpiter'le Kavuşum yapıyor. Bu sayede bize çeşitli girişimlerimizde şans ve özgüven bahşediyor. Desteğe ihtiyaç duyduğumuz zaman yardım istemekten, yakınlarımızın kapılarını çalmaktan çekinmeyin! 


Ay'ın Jüpiter'le Kavuşumu sayesinde yoğun duyguların tadına varıyoruz ve bunları sevdiklerimizle paylaşmaktan da çekinmiyoruz. Bizi mutluluğun kollarına bırakmaya ve anı yaşamaya da davet ediyor. Bu Dolunay sırasında çevremizdekiler bize sevgi gösteriyorsa biz de daha cömert davranmaya başlıyoruz ve ailemize, yakınlarımıza yönelik daha sıcak davranmamızı sağlıyor.  


Başak burcunda Merkür-Mars Kavuşumu ise verimliliğimizi, reflekslerimizi, titizliğimizi ve becerilerimizi kamçılıyor. Bu gezegenlerin Neptün'e Karşıtlığı ise kimi zaman yöntemlerimizden şüphe duymamıza yol açabilir. Neyse ki Merkür -Mars ve Uranüs Trigonu bu korkuları aşmamıza ve gerektiğinde yeni yollar denememize, projelerimizde ilerlememize imkan sağlayacak.


Son olarak Terazi burcunda konumlanan Venüs ve Kova burcundaki Satürn arasındaki Üçgen açı duygusal ilişkilerimize denge getiriyor. Bizi sevdiklerimize bağlayan duygularımızı sağlamlaştırıyor. Ailemiz ve arkadaşlarımızla aramızdaki uyumu koruyor. 


😁 Bu Dolunay tatmin duygumuzu, huzurumuzu, paylaşılan neşeleri artıran bir süreç vadedecek. Bu sayede ilişkilerimizde ve girişimlerimizde başarı şansımızı artıracak. Tadını çıkarın!

Ağustos Dolunayı Burç Yorumları 

👉 Dolunaylar da Yeniaylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 22 Ağustos'taki Kova Dolunayı'ndan Kova, Aslan, Boğa, Akrep, Koç, Yay, Terazi, İkizler, Başak burçları daha çok etkilenecek.


👉 Ay burcunuz ve Yükselen'iniz de bu burçlar arasındaysa Dolunay'dan aynı ölçüde etkilenebilirsiniz. 


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.


Koç

Bu Dolunay'da arkadaşlarınızla güzel zamanlar paylaşabilir, önem verdiğiniz bir projenizle ilgili harika bir haber alabilirsiniz.

Boğa

Bu Dolunay bir girişiminizde ya da işinizde yeni bir aşamaya geçmenize olanak sağlıyor. Başarı her an kapınızı çalabilir!

İkizler

Bu Dolunay rahatlamanızı sağlıyor. Çevrenizle uyum içinde olduğunuzu hissediyorsunuz ve kendinizi serbest bırakıyorsunuz. Tatildeyseniz bol bol enerji topluyorsunuz. 

Yengeç

Dolunay sayesinde finansal konularla ilgili bir çözüme ya da beklenmedik bir yardıma kavuşabilirsiniz. 

Aslan

Bu Dolunay'da ailenizle, arkadaşlarınızla eşsiz zamanlar geçireceksiniz. İnsanlar sizinle olmaktan çok mutlu ve bunu göstermekten de çekinmiyorlar!

Başak

Bu Dolunay sayesinde evinize bir düzen getiriyorsunuz. Eylül ayının gelişi için hazırlık yapıyorsunuz. Tatildeyseniz yerinizde duramıyorsunuz. Harekete geçmeye ve bir şeyler yaratmaya ihtiyacınız var.

Terazi

Bu Dolunay ailenizi ya da çocuklarınızı ilgilendiren konularda size neşe katacak. Fazla sorgulamadan bu güzel zamanların tadını çıkarmaya bakın! 

Akrep

Dolunay sayesinde basit bir şekilde mutluluğun tadına varıyorsunuz ve ailenizle güzel zaman geçiriyorsunuz. Tüm evinizi sevindirecek bir haber almanız olası! 

Yay

Bu Dolunay yakın çevrenizde, gündelik yaşamınızda, ailenizde ve işinizde destek görmenizi sağlıyor. İnsanlar sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyuyor. Bravo!

Oğlak

Bu Dolunay finansal anlamda size güzel bir haber getirebilir, yaşam kalitenizi artırabilir ve kazanımlarınızı sağlamlaştırmak konusunda bir çözüm önerisi sunabilir. Sizi rahatlatıcı ve güven veren bir Dolunay bekliyor. 

Kova

Dolunay size başarı ve şans bahşediyor. Belirgin ölçüde iyi hissettiğinizi fark ediyorsunuz ve kendinize zihinsel anlamda rahatlayacağınız bir tatil hediye ediyorsunuz. Gözünüz gökyüzünün mavisinden başka bir şey görmüyor.

Balık

Bu Dolunay size yük olan bir problemi çözüme kavuşturmanızı sağlayabilir. Tünelin sonunda bir ışık olduğunu görüyorsunuz ve umudunuz yeniden filizleniyor. Sonunda rahat bir nefes alıyorsunuz. 

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.