30 Aralık Yengeç Dolunayı: Gelenekler ve Tutkular

tarihinde

30 Aralık günü Dolunay, Yengeç burcunda meydana gelecek. Bu süreçte aileniz ve ev yaşamınızla daha çok ilgileneceksiniz ama kendi ihtiyaçlarınız ve arzularınız da ön planda olacak. Bu Dolunay, yakınlarınızın da sizin de acı çekmemeniz adına yaşamınızda bazı şeyleri yeniden düzenlemenizi talep edecek. Peki bunu başarabilecek misiniz? Cevaplar uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı burç yorumlarında.

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

30 Aralık 2020 tarihinde Dolunay, Çarşamba sabahı Türkiye saatiyle 06:30'da Yengeç burcunda meydana gelecek.


Yengeç Burcu Dolunayı: Denge İhtiyacı 

Bu Dolunay'da evimize, özel yaşamımıza ve ailemize odaklanıyoruz. Aileyle evde yenilen yemekler, ortak aktiviteler ve çocuklarla ilişkilerimiz ön planda olacak. Yengeç burcundaki Dolunay size profesyonel ve özel yaşamınız arasında bir denge kurmanızı öğütlüyor. Bu iki alanın karşı karşıya geldiği bir soruna işaret ediyor ve sizi iki taraftan birini ihmal etmek istemiyorsanız bazı kararlar almanızı ve yaşamınızı yeniden düzenlemeye teşvik ediyor. 


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!Pleine Lune 30 décembre

Bu Dolunay'da Güneş, Oğlak burcunda konumlanan Merkür ile Kavuşum halinde.Ayrıca Boğa burcundaki Uranüs'le de düz bir açı yapıyor. Böylece zihninizi canlı tutuyor, bağımsız ve insanları şaşırtacak derecede özgür yaşama isteğinizi kamçılıyor

30 Aralık Dolunayı: Kalbiniz pır pır atıyor!

Yay burcunda konumlanan Venüs, Balık burcundaki Neptün'le tam Kare açı yapıyor. Bexact à Neptune en Poissons. Bu açı sizi, eşi benzeri görülmemiş ve yepyeni aşk maceralarına yönlendiriyor. Kendinizi tam anlamıyla serbest bırakma isteği ve yaşamınızın kontrolünü kaybedip başkaları tarafından kullanılma korkusu arasında kalmış durumdasınız. Bu noktada sağduyu ve güvenlik duygusu ile hayaller ve macera arasında bir çatışma söz konusu. Dolunaylar aydınlanmaları ifade ettiği için, canınızı sıkan duygusal bir mesele ile ilgili belirleyici yeni bir haber alabilirsiniz. Ama bu bazı gerilimlere de sebep olabilir zira Koç burcunda bulunan ve Plüton'la kare açı yapan Mars içgüdülerinizi artırma eğiliminde. Bu sebeple iç dünyanızda bir kriz yaşayabilirsiniz ya da özel yaşamınızla ilgili önemli bir karar alabilirsiniz. 

Kova burcunda Kavuşum yapan Jüpiter ve Satürn ayrıca Uranüs'le Kare açı yapıyor. Bu durum, sinirlerinizin daha da gerilmesine sebep olabilir. Bir yandan ilerlemek, kendinizi baştan yaratmak ve yaşamınızı değiştirmek isterken bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçmekten ve kazanımlarınızı kaybetmekten korkuyorsunuz. Buna rağmen 30 Aralık günü gökyüzüne baktığımızda cesaretinizin hiç eksik olmadığını ve eğe sizi rahatsız eden bir durum varsa pençelerinizi çıkarmaktan geri durmuyorsunuz. Özellikle de birileri sizin güveninizi kötüye kullanmaya çalışırsa! 

30 Aralık Dolunayı Burç Yorumları

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 30 Aralık'taki Yengeç Dolunayı'ndan en çok Yengeç, Oğlak, Terazi ve Akrep, Boğa, Başak burçları etkilenecek.

Not: Yükseleniniz bu burçlardan olduğu takdirde de Dolunay'dan daha fazla etkilenmeniz mümkün.

📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay takvimi için tıklayın.

  • Koç

    Hazırlıklı olun

    Bu Dolunay bastırdığınız arzularınızı ve öfkelerinizi gün yüzüne çıkarabilir... İsteklerinizi ifade etmek konusunda zorlanıyorsunuz. Ailenizle ilgili bir sorun açıklığa kavuşabilir. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!