Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

30 Aralık Yengeç Dolunayı: Gelenekler ve Tutkular

30 Aralık günü Dolunay, Yengeç burcunda meydana gelecek. Bu süreçte aileniz ve ev yaşamınızla daha çok ilgileneceksiniz ama kendi ihtiyaçlarınız ve arzularınız da ön planda olacak. Bu Dolunay, yakınlarınızın da sizin de acı çekmemeniz adına yaşamınızda bazı şeyleri yeniden düzenlemenizi talep edecek. Peki bunu başarabilecek misiniz? Cevaplar uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı burç yorumlarında.

30 Aralık 2020 tarihinde Dolunay, Çarşamba sabahı Türkiye saatiyle 06:30'da Yengeç burcunda meydana gelecek.


Yengeç Burcu Dolunayı: Denge İhtiyacı 

Bu Dolunay'da evimize, özel yaşamımıza ve ailemize odaklanıyoruz. Aileyle evde yenilen yemekler, ortak aktiviteler ve çocuklarla ilişkilerimiz ön planda olacak. Yengeç burcundaki Dolunay size profesyonel ve özel yaşamınız arasında bir denge kurmanızı öğütlüyor. Bu iki alanın karşı karşıya geldiği bir soruna işaret ediyor ve sizi iki taraftan birini ihmal etmek istemiyorsanız bazı kararlar almanızı ve yaşamınızı yeniden düzenlemeye teşvik ediyor. 


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!Pleine Lune 30 décembre

Bu Dolunay'da Güneş, Oğlak burcunda konumlanan Merkür ile Kavuşum halinde.Ayrıca Boğa burcundaki Uranüs'le de düz bir açı yapıyor. Böylece zihninizi canlı tutuyor, bağımsız ve insanları şaşırtacak derecede özgür yaşama isteğinizi kamçılıyor

30 Aralık Dolunayı: Kalbiniz pır pır atıyor!

Yay burcunda konumlanan Venüs, Balık burcundaki Neptün'le tam Kare açı yapıyor. Bexact à Neptune en Poissons. Bu açı sizi, eşi benzeri görülmemiş ve yepyeni aşk maceralarına yönlendiriyor. Kendinizi tam anlamıyla serbest bırakma isteği ve yaşamınızın kontrolünü kaybedip başkaları tarafından kullanılma korkusu arasında kalmış durumdasınız. Bu noktada sağduyu ve güvenlik duygusu ile hayaller ve macera arasında bir çatışma söz konusu. Dolunaylar aydınlanmaları ifade ettiği için, canınızı sıkan duygusal bir mesele ile ilgili belirleyici yeni bir haber alabilirsiniz. Ama bu bazı gerilimlere de sebep olabilir zira Koç burcunda bulunan ve Plüton'la kare açı yapan Mars içgüdülerinizi artırma eğiliminde. Bu sebeple iç dünyanızda bir kriz yaşayabilirsiniz ya da özel yaşamınızla ilgili önemli bir karar alabilirsiniz. 

Kova burcunda Kavuşum yapan Jüpiter ve Satürn ayrıca Uranüs'le Kare açı yapıyor. Bu durum, sinirlerinizin daha da gerilmesine sebep olabilir. Bir yandan ilerlemek, kendinizi baştan yaratmak ve yaşamınızı değiştirmek isterken bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçmekten ve kazanımlarınızı kaybetmekten korkuyorsunuz. Buna rağmen 30 Aralık günü gökyüzüne baktığımızda cesaretinizin hiç eksik olmadığını ve eğe sizi rahatsız eden bir durum varsa pençelerinizi çıkarmaktan geri durmuyorsunuz. Özellikle de birileri sizin güveninizi kötüye kullanmaya çalışırsa! 

30 Aralık Dolunayı Burç Yorumları

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 30 Aralık'taki Yengeç Dolunayı'ndan en çok Yengeç, Oğlak, Terazi ve Akrep, Boğa, Başak burçları etkilenecek.

Not: Yükseleniniz bu burçlardan olduğu takdirde de Dolunay'dan daha fazla etkilenmeniz mümkün.

📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay takvimi için tıklayın.

Koç

Hazırlıklı olun

Bu Dolunay bastırdığınız arzularınızı ve öfkelerinizi gün yüzüne çıkarabilir... İsteklerinizi ifade etmek konusunda zorlanıyorsunuz. Ailenizle ilgili bir sorun açıklığa kavuşabilir. 

Boğa

Büyük bir karar 

Bu Dolunay'da arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili çoktan konuşulması gereken bir konu gündeme gelebilir. Ayrıca sizi fazlasıyla enerjinizi tüketen bir projeyi, bir gruptan ayrılmanız gerekse bile yarıda bırakmaya yönlendirecek. 

İkizler

Temkinli olun

Dolunay, sizi finansal durumunuzu masaya yatırmaya, hakkınız olanı almaya ve şüpheli bir finansal durumu düzeltmek için hoşnutsuzluğunuzu belli etmeye yönlendiriyor. Özellikle de bu konu yakınlarınızla ilgiliyse! 

Yengeç

İşleri netleştirme zamanı!

Bu Dolunay'da partnerinizle ilişkiniz üzerine eğiliyorsunuz. Arzularınızdan hatta hayallerinizden konuşarak ilişkinizin nasıl bir konumda olduğunu anlamaya çalışıyorsunuz. Bekarsanız, sizi büyüleyen bir kişi hakkında daha net görüşlere sahipsiniz. 

Aslan

Kalbiniz dile geliyor

Eğer bir ilişkiniz varsa Dolunay sayesinde partnerinizle benzer duyguları paylaşmaya, birbirinizden uzaklaşmaya başladıysanızda durumları düzeltmeye başlıyorsunuz. Bekarsanız, sizi pek de tatmin etmeyen bir arzunun kollarına savruluyorsunuz. Ama elinizden bir şey gelmiyor! 

Başak

Benliğinize kulak verin

Dolunay yaratıcı ve sanatsal yönünüzü harekete geçiriyor. İnsanlar özgünlüğünüzü takdir ediyor. Dolayısıyla sizle pek bağdaşmayan sıradan yollardan ayrılmaktan çekinmeyin! 

Terazi

Düşünme vakti 

Bu Dolunay'da aile yaşamınız ve kişisel istekleriniz arasında zor bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca aşk adeta yaşamınızı alt üst ediyor ve ilişki durumunuzla ilgili bir ikilemle karşı karşıya kalmanız olası... 

Akrep

Uzlaşma 

Bu Dolunay'da aşkla ilgili kafanızda soru işareti yaratan bir meseleyi daha net görmeye başlıyorsunuz. Ailenizle ve çocuklarınızla bir tür uzlaşma yolu bulmanız gerek. Neticede sizin de nefes almaya ihtiyacınız var! 

Yay

Durumunuzu gözden geçirin 

Bu Dolunay'da eğer partnerinizle ya da değer verdiğiniz biriyle ortak mallarınız varsa, hesaplarınızı gözden geçirmeye ve işleri belli bir düzene sokmaya karar veriyorsunuz. Her ne olursa olsun yaşamınızın işleyişini gözden geçirmek için iyi bir zaman. 

Oğlak

Sesinizi duyurun 

 Bu Dolunay sizi özel yaşamınızda olduğu gibi meslektaşlarınız arasında da kendinizi göstermeye yönlendiriyor. Düşündüklerinizi özgürce dile getirmeye ve daha fazla verim elde etmek için diğer insanlardan bağımsız hareket etmeye ihtiyacınız var.

Kova

İsteklerinizi dinleyin

Bu Dolunay sizi yakınlarınızla aranızda bir yanlış anlaşılmayı çözmeye yönlendiriyor. Arkadaşlarınız, aileniz ya da sevgiliniz sizin bağımsızlık düşkünlüğünüz karşısında tepki veren herkes nasibini alıyor. Onları yarı yolda bırakmamak için hareket etmeden evvel etraflıca düşünün!

Balık

Uyanma vakti geldi

Bu Dolunay, en gizli arzularınız gibi onlarla ilişkili korkularınızı da gün yüzüne çıkarıyor. Eğer bir kişi ona gösterdiğiniz iyiliği suistimal ediyorsa onu uyarmak için doğru bir zaman. Eğer size layık bir insansa yanlışının farkına varacaktır.

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.