Hangi Burç Hangi Tatlıya Düşkün? Burçlara Göre Tatlılar

tarihinde

Tatlı sever misiniz? Peki en çok hangisini? Her burç farklı bir karakter, her karakter ise farklı bir yeme alışkanlığını yansıtır! Bu yazımızda burcunuza göre hangi tatlıyı sevdiğinizi söylüyoruz.

 

Burcunuza Göre Hangi Tatlıyı Sevdiğinizi Söylüyoruz

 Her burç farklı bir karakter, her karakter ise farklı bir yeme alışkanlığını yansıtır! Her burcun yeme alışkanlığı, zevkleri, istekleri farklıdır. Peki tatlı söz konusu olduğunda yeme alışkanlıkları nasıl değişir? 

 

Bu yazımızda hangi burcun hangi tatlıya düşkün olduğunu söylüyoruz!

null

 

<< Tarot Kartları Geleceğinizi Söylüyor >>

 

Koç Burcu 

Abur cubura çok düşkün olan Koç burçları yeni tatlar denemeye açık olsalar da, eninde sonunda eski alışkanlıklarını tercih ederler. Bitter çikolata veya kaymaklı kadayıf koçların ideal tatlılarıdır!

 

Boğa Burcu

Yemek yemeye çok düşkün olan Boğaların tatlı konusundaki çıtaları biraz daha yüksektir. Bol çikolatalı anne keki boğaların ideal tatlısıdır!

 

chocolat

 

İkizler Burcu

İkizler burcu yeni tatlar denemekten çekinmeyecek kadar cesurdur. Meyveli yaş pasta ve kremalı donut ikizlerin ideal tatlılarıdır!

 

Yengeç Burcu

Yengeç burçları günlerinin çoğunda duygusal iniş çıkışlar yaşar ve bu anlarda da abur cubura sarılırlar ancak tatlıya fazla düşkün değillerdir. Beyaz çikolata veya meyveli hafif dondurmalar yengeçlerin ideal tatlılarıdır!

 

>> Sorularını Sor, En İyi Uzmanlar Tarot Kartlarıyla Yanıtlasın <<

 

Aslan Burcu

En kaliteli şekilde yemek yemek isterler. Bitter çikolata ve bol tereyağlı künefe aslanların ideal tatlılarıdır!

 

Başak Burcu

Başak burcu pratik şeyleri sever. Damla çikolatalı kurabiye veya krem karamel başakların ideal tatlılarıdır!

 

cupcake

 

Terazi Burcu

Teraziler yemeğin her türlüsüne çok düşkündür. Lüksü ve gösterişi severler ve onlar için ve büyüleyici sunumlar önemlidir. Bol fıstıklı baklava terazilerin ideal tatlılarıdır!

 

Akrep Burcu

Akrepler yemek ve tatlı konusunda da mükemmeliyetçidir. Akrepler için sütlü/meyveli cuplar ve cheesecakeler ideal tatlılarıdır!

 

<< Chat'tan Falın İlk Beş Dakikası Ücretsiz! >>

 

Yay Burcu

Yaylar yalnızca yaşamak için yerler. Bol soslu ve egzotik kekler ideal tatlılarıdır!

 

Oğlak Burcu

Oğlak burçları çok idealisttir, onlar için ideal olan -yapması uzun da sürse-  ev yapımı tatlılardır. Çikolatalı sufleye bayılırlar!

 

macaron

 

Kova Burcu

Kova burçları farklı tatları bir arada tatmayı çok severler. Bu burca en uygun tatlı krokanlı çikolatadır!

 

Balık Burcu

Balık burçları için yemek yemek bir tutku olsa da, karamelli sütlü çikolata gibi hafif tatlıları tercih ederler.

 

<< Tıklayın, En Kalitali Fal Ayağınıza Gelsin >>

 

Sizin İçin Seçtiğimiz Diğer Yazılar:

 

 

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey