Ayın burcu : Oğlakları Tanıyalım

tarihinde

<strong>22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasında Oğlaklar doğum günü pastalarını kesecekler. Biz de onların genel özelliklerini, hayattan beklentilerini, tatmin olmaları için neler gerektiğini ve de 2016’nın onlar için nasıl biteceğini yazdık.</strong>


22Aralık – 20 Ocak tarihleri arasında Oğlakların doğum günü pastalarını kesecekler. Biz de onların genel özelliklerini, hayattan beklentilerini, tatmin olmaları için neler gerektiğini ve de 2016’nın onlar için nasıl biteceğini yazdık.


Genel Özellikleri,

Oğlaklar kendilerinden emin duruşları ve kendilerinden ödün vermeyen karakterleriyle toplum içinde sağlam bir yere sahiptir. İnandıkları uğruna her şeyi yapabilecek bir yapıları vardır, soru sormadan inat ederler. Sabırlı ve akılcı oldukları için de istediklerine ulaşmakta çok sorun yaşamazlar.


Oğlak burcu iseniz,

Zamanınızın değerinin farkındasınız. Sizin hedefleriniz var ve onlara ulaşmak için atılması gereken adımları biliyorsunuz. İçinizdeki dünyanın güzelliğini insanlara göstermekten çekinmeyin. Sizi mesafeli, ciddi ve planlı olarak biliyorlar ama siz de biliyorsunuz ki içinizde fırtınalar kopsa ağzınızı bıçak açmıyor. Ağzınız kadar eliniz de sıkı, sevdiklerinize hediye almaktan ve onları mutlu etmekten korkmayın. Maddi olarak kaybettiğinizi manevi olarak kat kat geri alacaksınız.

 

Oğlak burcu biriyle beraberseniz,

Onun aslında ne kadar hassas olduğunu gördünüz. İş dünyasında kendi imzasını atmak için çırpınan profesyonel ve prensipli kimliğinin dışındaki, duygu dolu, anlayışlı ve paylaşımcı Oğlağı keşfetmiş olmalısınız. Ona sahip olduğunuz için şanslısınız bile diyebiliriz çünkü o duyguları ve düşünceleri arasında uzun bir muhakemeden sonra sizi seçmiştir, sevdiği kişiyi kolay kolay unutmaz. 

En iyi uzman ve falcılardan aşk hayatınız hakkında kişisel tavsiyeler alın ►
Hemen AraOğlak burçlarını 2016’nın sonunda neler bekliyor:

2016 sonu sizin için iş hayatını ön plana çıkartıyor. Daha fazla meşguliyet, toplantı ve ikili görüşmeler mümkün. Biraz yorucu olacak ama parasal konularda 2017’ye dilekleriniz gerçekleşmiş ve rahat bir şekilde gireceksiniz. 19 Aralık’ta başlayacak olan Marsın Balık burcundaki seyri sizi duygular dünyasına çağırıyor. Bu ara biraz bocalayabilir ve duygu karmaşıklığı yaşayabilirsiniz. Ama merak etmeyin 29 Aralıktaki Yeniay bu duygu kaosundan kurtaracak ve her şeyin kontrolünü geri alacaksınız.

Bunu da sevecekcsiniz : 'Yayları Tanıyalım'


Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin