Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Ayın burcu : Oğlakları Tanıyalım

22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasında Oğlaklar doğum günü pastalarını kesecekler. Biz de onların genel özelliklerini, hayattan beklentilerini, tatmin olmaları için neler gerektiğini ve de 2016’nın onlar için nasıl biteceğini yazdık.


22Aralık – 20 Ocak tarihleri arasında Oğlakların doğum günü pastalarını kesecekler. Biz de onların genel özelliklerini, hayattan beklentilerini, tatmin olmaları için neler gerektiğini ve de 2016’nın onlar için nasıl biteceğini yazdık.


Genel Özellikleri,

Oğlaklar kendilerinden emin duruşları ve kendilerinden ödün vermeyen karakterleriyle toplum içinde sağlam bir yere sahiptir. İnandıkları uğruna her şeyi yapabilecek bir yapıları vardır, soru sormadan inat ederler. Sabırlı ve akılcı oldukları için de istediklerine ulaşmakta çok sorun yaşamazlar.


Oğlak burcu iseniz,

Zamanınızın değerinin farkındasınız. Sizin hedefleriniz var ve onlara ulaşmak için atılması gereken adımları biliyorsunuz. İçinizdeki dünyanın güzelliğini insanlara göstermekten çekinmeyin. Sizi mesafeli, ciddi ve planlı olarak biliyorlar ama siz de biliyorsunuz ki içinizde fırtınalar kopsa ağzınızı bıçak açmıyor. Ağzınız kadar eliniz de sıkı, sevdiklerinize hediye almaktan ve onları mutlu etmekten korkmayın. Maddi olarak kaybettiğinizi manevi olarak kat kat geri alacaksınız.

 

Oğlak burcu biriyle beraberseniz,

Onun aslında ne kadar hassasolduğunu gördünüz. İş dünyasında kendi imzasını atmak için çırpınan profesyonel ve prensipli kimliğinin dışındaki, duygu dolu, anlayışlı ve paylaşımcıOğlağı keşfetmiş olmalısınız. Ona sahip olduğunuz için şanslısınız bile diyebiliriz çünkü o duyguları ve düşünceleri arasında uzun bir muhakemeden sonra sizi seçmiştir, sevdiği kişiyi kolay kolay unutmaz. 

En iyi uzman ve falcılardan aşk hayatınız hakkında kişisel tavsiyeler alın ►
Hemen AraOğlak burçlarını 2016’nın sonunda neler bekliyor:

2016 sonu sizin için iş hayatını ön plana çıkartıyor. Daha fazla meşguliyet, toplantı ve ikili görüşmeler mümkün. Biraz yorucu olacak ama parasal konularda 2017’ye dilekleriniz gerçekleşmiş ve rahat bir şekilde gireceksiniz. 19 Aralık’ta başlayacak olan Marsın Balık burcundaki seyri sizi duygular dünyasına çağırıyor. Bu ara biraz bocalayabilir ve duygu karmaşıklığı yaşayabilirsiniz. Ama merak etmeyin 29 Aralıktaki Yeniaybu duygu kaosundan kurtaracak ve her şeyin kontrolünü geri alacaksınız.

Bunu da sevecekcsiniz : 'Yayları Tanıyalım'


Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.