Cevap : BAŞAK

tarihinde

Toplumdaki düzene verdiği önemden ve sorumluluk duygusu gelişmiş olduğundan doğru cevap Başak burcu olmalıdır.

 

Başaklar Zodyak kuşağının en ortasında bulunurlar. Onlar için örnek vatandaş olmak aklın ve çalışmanın gücüneinandıkları için çok önemlidir. Evlerinde olduğu gibi toplumda da düzen ve disiplin ararlar.  Bu sebepten temizlik yapmakta inisiyatif almaktan çekinmediği gibi, gönüllü çalışmalar ya da bulunduğu çevrenin sosyal, politik hayatının gelişmesine yönelik aktiviteler yapmakta da üstüne yoktur.

 

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara


Yükselen başak burcu da simetri ve uyum farkındalığı getirir. Eşyaların olduğu gibi davranışların da bir düzene girmesi gerektiğine inanan insanlardır yükseleni başak olanlar.

Toplumdaki düzene verdiği önemden ve sorumluluk duygusu gelişmiş olduğundan doğru cevap Başak burcu olmalıdır.

 

Bunları da seveceksiniz

Koçlar Ne Der

İkizler Ne Der

Aslan Ne Der

2017 Burç Yorumlarınız

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

12 Mart Başak Burcunda Dolunay

Dolunay her şeyi aydınlatarak tüm gündemimizi değiştiriyor. Hayatımızın nasıl değiştiğini ve netleştiğini bilmek için yazımızı kaçırmayın.

Başak burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Başak Burcunun Aşk Uyumu

Başak, Zodyak'ın en mükemmelliyetçi burcudur. Başak burcu dürüst, samimi ve açık fikirli yapılarıyla ön plana çıkar ve ruh eşini de bu kriterlere göre arar. Bir Başak burcunun öncelikli hedefi sakin, çatışmalardan uzak bir hayattır. Ancak mükemmeliyetçi yapısı diğer insanları itebilir. Boğa ve Oğlak ile mükemmel bir uyum yakalayabilir. Peki sizin burcunuz Başak ile uyumlu mu? Başak burcuyla olan uyumunuzu test edin!