Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Burcunuz için zararlı olan insanlar kimlerdir?

Burcunuz sizin ilgi alanlarınızı belirlediği gibi, sizin geçimsiz olduğunuz alanları ve zaaflarınızı da belirliyor. Bazı insanlar sizin burcunuz için zehirli olabilir ve bu insanlardan uzaklaşmanız için onları bilmeniz lazım. Çevrenizde sizi zehirleyen insanlar mı var?

Burcunuz sizin ilgi alanlarınızı belirlediği gibi, sizin geçimsiz olduğunuz alanları ve zaaflarınızı da belirliyor. Bazı insanlar sizin burcunuz için zehirli olabilir ve bu insanlardan uzaklaşmanız için onları bilmeniz lazım. Çevrenizde sizi zehirleyen insanlar mı var?

Zehirli insan sizi zehirler ve hayat enerjinizi alır, yavaş yavaş neşenizi ve heyecanınızı kaybedersiniz. Her burcun kendine özgü bir duyarlılığı vardır, uzmanımız sizin için zararlı olan insan tiplerini belirledi, etrafınızda bunlardan bir tane varsa, hemen uzaklaşın ondan.

 

 

   Koç burcu için zararlı insan tipleri

Sürekli ağlayıp zırlayanlardan uzak durun, hayatınızda hiçbir şey, sürekli şikâyet eden birinden daha kötü olamaz. Sürekli kaderinden dert yanan ve bunu değiştirmek için hiçbir şey yapmayan biri, sizi aşağıya çeker ve hayat enerjinizi alır. Bu kişi duruma müdahale etmekte başarılı değildir ve risk almaktan korkar. Tek yapabildiği şey sizi yanında tutmak ve size dert yanmaktır. Eğer böyle durumla karşılaşırsanız hemen konuyu değiştirmeye çalışın, eğer bu işe yaramıyorsa arkanıza bakmadan kaçın.

 

   Kova burcu için zararlı insan tipleri

Yalan söyleyen insanlar size kendinizi kötü hissettireceklerdir, eğer etrafınızda böyle biri varsa hemen uzaklaşın oradan. Özellikle bu tip insanlardan uzak durun yalan üzerine kurulu ilişkilerde zaten kendinizi iyi hissetmeyeceksiniz, bu tip insanlarla ilişki kurmayın, günün birinde bu tip insanlar sizi de sırtınızdan vurabilir, sizi de tuzak kurabilirler, dikkatli olmanızda fayda var.

 

   Balık burcu için zararlı insan tipleri

Sürekli kendinden bahseden ve kendini üstün gören insanlar size zarar verir. Bu tip ilişkilerdeki en kötü durum sürekli diğerini onaylamak için bir arayış içerisinde olacaksınız, bu tip insanlar sizin kendinizi eksik hissetmenizi neden olacaktır. Böyle insanlarla karşılaştığınızda hemen kendinizi çekin çünkü gerçek bir ilişki iki kişi arasındaki ihtiyaçları ve iki kişinin de ortak istekleri üzerine kurulur, iki kişi omuz omuza verince bir şeyler yapılacağına inandığınız için bu tip insanlar size göre değil.

 

   Oğlak burcu için zararlı insan tipleri

İstekleri bitmeyen, sürekli bir şeyler isteyen insanları tatmin edemezsiniz, bu tip insanlar sizi etkiler ve hayat enerjinizi alırlar. Bu insanlar zamanlarını diğer insanların yaptıklarını eleştirerek geçirirler ama siz öyle değilsiniz, siz yapılan bir işi takdir etmeyi seversiniz. Çevrenizde ki bu tip bir insan sizin gelişiminizi engeller ve sizdeki stresi artırır. Siz çevrenizdekiler yardım etmeyi seven ve onlar amaçlarını gerçekleştirmesi için elinizden geleni yapmaya hazırsınız. Sürekli kendi isteklerinden bahseden insanlar size göre değil.

   Yengeç burcu için zararlı insan tipleri

Sizi rahatsız eden insan tipi, onsuz sizin bir hiç olduğunuzu düşünen insan tipidir, sizi sürekli kendisiyle var olduğunuz olgusuyla bunaltır. Böyle insanlar kendinizi kötü hissettirir ve kendinizle ilgili umudunuzu kaybetmenize neden olur, böyle insanlarla karşılaştığınızda hemen aranıza mesafe koymanız öneriyoruz, bu sizin kişisel gelişiminiz için çok önemli böylece kendinizi daha yaratıcı hissedeceksiniz.

 

   Aslan burcu için zararlı insan tipleri

Hayatta başarılı olmak için hiçbir güç sarf etmeyen ve tüm günlerini hayatlarından dert yanarak geçiren insanlar sizi boğarlar. Bu tip insanlar sürekli şanssızlıktan ve hayatın zorluğundan dert yanmaya bayılırlar, bu tip insanlar sizin enerjinizi alırlar ve unutmayın ki negatif enerji bulaşıcıdır, bu yüzden bu tip insanlardan uzak durun. Düşlediğiniz hayatı yaşamak istiyorsanız, hayatınızda bu tip insanlara yer açmayın.

 

   Başak burcu için zararlı insan tipleri

Hayata olumsuz bakan ve sürekli kendi problemlerinden bahseden insanlar sizi olumsuz etkilerler. Sakın onların tuzaklarına düşmeyin ve onların ağlama seanslarına katılmayın. Siz özel bir insansınız ve bu tip insanlar sizin zayıf noktalarınızı bulup sizi buradan yaralamaya çalışabilirler, çok dikkatli olmalısınız. Bu tip insandan uzaklaşabildiğiniz kadar uzaklaşın ve enerjinizi emmesine izin vermeyin ve önce kendinizi düşünün.

 

   Terazi burcu için zararlı insan tipleri

Sizi zehirleyen insanlarda kendini beğenmiş olan insanlar, kendilerini sürekli başkalarından üstün görmeleri sizi rahatsız ediyor. Eminiz ki çevrenizde böyle insanlar vardır hatta bazen sizin üzerinizden kendini öne atan insanlarla karşılaştığınızda hemen oradan uzaklaşın. Böyle insanlar sizi gözlemler ve hatalarınızı bulup size hatırlatır ve kendinizi kötü hissetmenize neden olurlar. Kendinizi iyi hissetmeniz size bağlı ve kendinizle dalga geçmeyi öğrendiğiniz zaman mutlu olacaksınız.

 

   Akrep burcu için zararlı insan tipleri

Akrepler sizde etrafınızda yalaka insanları görmekten hoşlanmıyorsunuz, siz doğallıktan yanasınız ve zorla yapılan işler size göre değil. Başkalarının mutluluğu için kendi karakterlerinden ve hayallerinden ödün veren insanlar sizin hayat enerjinizi emiyorlar ve sizin yaratıcılığınızı engelliyorlar. Onları unutun ve yolunuza devam edin.

 

   Yay burcu için zararlı insan tipleri

Hayata olumsuz bakan insanlar size göre değil, bu insanlar uzağı göremezler. Bu tip insanlar aynı zamanda sorumluluk alamazlar ve bir hata yaptıklarında hatalarını kolay kolay kabul etmezler. Eğer bu insanlarla ilişkilerinizi sürdürmeye uğraşırsanız, onların umutsuzluğu size de buluşabilir, dikkatli olun. Böyle insanlar sizin doğanıza aykırı o yüzden arkanıza bakmadan uzaklaşın onlardan.

 

   Boğa burcu için zararlı insan tipleri

Hayatında mazlumu oynayan insanlara dikkat edin, onlara göre olaylarda kurban olan hep onlardır ve hiçbir şey onların suçu değildir. Sizi engellerler ve siz bir adım öne geçmeye çalıştığınızda, sizi mutsuzluklarıyla yavaşlatırlar. Siz onlara yardım etmeye çalışırken aslında sizin o güzel enerjinizi heba ederler. Bu tip insan sizi hem psikolojik açıdan hem de ekonomik açıdan rahatsız eder. Sakın onun oyununa gelmeyin ve mesafenizi koruyun.

 

   İkizler burcu için zararlı insan tipleri

Hiçbir şey bilmeden sürekli eleştiren ve önyargılarıyla boğulmuş olan insanlar sizi zehirler. Eğer etrafınızda böyle bir insan varsa hemen bu insanlarla aranıza mesafe koymanız iyi olacaktır. Bu tip insanlar, herkesi, her şeyi ve hatta sizi bile eleştirmeye bayılırlar, bu davranışları onları üstün hissettirir ve bu şekilde varlıklarını kanıtlarlar. Bu tip insanlara çok dikkat edin, bunlarla ilişkiniz.

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.