Burcunuz için zararlı olan insanlar kimlerdir?

tarihinde

<strong>Burcunuz sizin ilgi alanlarınızı belirlediği gibi, sizin geçimsiz olduğunuz alanları ve zaaflarınızı da belirliyor. Bazı insanlar sizin burcunuz için zehirli olabilir ve bu insanlardan uzaklaşmanız için onları bilmeniz lazım. Çevrenizde sizi zehirleyen insanlar mı var?</strong>

Burcunuz sizin ilgi alanlarınızı belirlediği gibi, sizin geçimsiz olduğunuz alanları ve zaaflarınızı da belirliyor. Bazı insanlar sizin burcunuz için zehirli olabilir ve bu insanlardan uzaklaşmanız için onları bilmeniz lazım. Çevrenizde sizi zehirleyen insanlar mı var?

Zehirli insan sizi zehirler ve hayat enerjinizi alır, yavaş yavaş neşenizi ve heyecanınızı kaybedersiniz. Her burcun kendine özgü bir duyarlılığı vardır, uzmanımız sizin için zararlı olan insan tiplerini belirledi, etrafınızda bunlardan bir tane varsa, hemen uzaklaşın ondan.

 

 

   Koç burcu için zararlı insan tipleri

Sürekli ağlayıp zırlayanlardan uzak durun, hayatınızda hiçbir şey, sürekli şikâyet eden birinden daha kötü olamaz. Sürekli kaderinden dert yanan ve bunu değiştirmek için hiçbir şey yapmayan biri, sizi aşağıya çeker ve hayat enerjinizi alır. Bu kişi duruma müdahale etmekte başarılı değildir ve risk almaktan korkar. Tek yapabildiği şey sizi yanında tutmak ve size dert yanmaktır. Eğer böyle durumla karşılaşırsanız hemen konuyu değiştirmeye çalışın, eğer bu işe yaramıyorsa arkanıza bakmadan kaçın.

 

   Kova burcu için zararlı insan tipleri

Yalan söyleyen insanlar size kendinizi kötü hissettireceklerdir, eğer etrafınızda böyle biri varsa hemen uzaklaşın oradan. Özellikle bu tip insanlardan uzak durun yalan üzerine kurulu ilişkilerde zaten kendinizi iyi hissetmeyeceksiniz, bu tip insanlarla ilişki kurmayın, günün birinde bu tip insanlar sizi de sırtınızdan vurabilir, sizi de tuzak kurabilirler, dikkatli olmanızda fayda var.

 

   Balık burcu için zararlı insan tipleri

Sürekli kendinden bahseden ve kendini üstün gören insanlar size zarar verir. Bu tip ilişkilerdeki en kötü durum sürekli diğerini onaylamak için bir arayış içerisinde olacaksınız, bu tip insanlar sizin kendinizi eksik hissetmenizi neden olacaktır. Böyle insanlarla karşılaştığınızda hemen kendinizi çekin çünkü gerçek bir ilişki iki kişi arasındaki ihtiyaçları ve iki kişinin de ortak istekleri üzerine kurulur, iki kişi omuz omuza verince bir şeyler yapılacağına inandığınız için bu tip insanlar size göre değil.

 

   Oğlak burcu için zararlı insan tipleri

İstekleri bitmeyen, sürekli bir şeyler isteyen insanları tatmin edemezsiniz, bu tip insanlar sizi etkiler ve hayat enerjinizi alırlar. Bu insanlar zamanlarını diğer insanların yaptıklarını eleştirerek geçirirler ama siz öyle değilsiniz, siz yapılan bir işi takdir etmeyi seversiniz. Çevrenizde ki bu tip bir insan sizin gelişiminizi engeller ve sizdeki stresi artırır. Siz çevrenizdekiler yardım etmeyi seven ve onlar amaçlarını gerçekleştirmesi için elinizden geleni yapmaya hazırsınız. Sürekli kendi isteklerinden bahseden insanlar size göre değil.

   Yengeç burcu için zararlı insan tipleri

Sizi rahatsız eden insan tipi, onsuz sizin bir hiç olduğunuzu düşünen insan tipidir, sizi sürekli kendisiyle var olduğunuz olgusuyla bunaltır. Böyle insanlar kendinizi kötü hissettirir ve kendinizle ilgili umudunuzu kaybetmenize neden olur, böyle insanlarla karşılaştığınızda hemen aranıza mesafe koymanız öneriyoruz, bu sizin kişisel gelişiminiz için çok önemli böylece kendinizi daha yaratıcı hissedeceksiniz.

 

   Aslan burcu için zararlı insan tipleri

Hayatta başarılı olmak için hiçbir güç sarf etmeyen ve tüm günlerini hayatlarından dert yanarak geçiren insanlar sizi boğarlar. Bu tip insanlar sürekli şanssızlıktan ve hayatın zorluğundan dert yanmaya bayılırlar, bu tip insanlar sizin enerjinizi alırlar ve unutmayın ki negatif enerji bulaşıcıdır, bu yüzden bu tip insanlardan uzak durun. Düşlediğiniz hayatı yaşamak istiyorsanız, hayatınızda bu tip insanlara yer açmayın.

 

   Başak burcu için zararlı insan tipleri

Hayata olumsuz bakan ve sürekli kendi problemlerinden bahseden insanlar sizi olumsuz etkilerler. Sakın onların tuzaklarına düşmeyin ve onların ağlama seanslarına katılmayın. Siz özel bir insansınız ve bu tip insanlar sizin zayıf noktalarınızı bulup sizi buradan yaralamaya çalışabilirler, çok dikkatli olmalısınız. Bu tip insandan uzaklaşabildiğiniz kadar uzaklaşın ve enerjinizi emmesine izin vermeyin ve önce kendinizi düşünün.

 

   Terazi burcu için zararlı insan tipleri

Sizi zehirleyen insanlarda kendini beğenmiş olan insanlar, kendilerini sürekli başkalarından üstün görmeleri sizi rahatsız ediyor. Eminiz ki çevrenizde böyle insanlar vardır hatta bazen sizin üzerinizden kendini öne atan insanlarla karşılaştığınızda hemen oradan uzaklaşın. Böyle insanlar sizi gözlemler ve hatalarınızı bulup size hatırlatır ve kendinizi kötü hissetmenize neden olurlar. Kendinizi iyi hissetmeniz size bağlı ve kendinizle dalga geçmeyi öğrendiğiniz zaman mutlu olacaksınız.

 

   Akrep burcu için zararlı insan tipleri

Akrepler sizde etrafınızda yalaka insanları görmekten hoşlanmıyorsunuz, siz doğallıktan yanasınız ve zorla yapılan işler size göre değil. Başkalarının mutluluğu için kendi karakterlerinden ve hayallerinden ödün veren insanlar sizin hayat enerjinizi emiyorlar ve sizin yaratıcılığınızı engelliyorlar. Onları unutun ve yolunuza devam edin.

 

   Yay burcu için zararlı insan tipleri

Hayata olumsuz bakan insanlar size göre değil, bu insanlar uzağı göremezler. Bu tip insanlar aynı zamanda sorumluluk alamazlar ve bir hata yaptıklarında hatalarını kolay kolay kabul etmezler. Eğer bu insanlarla ilişkilerinizi sürdürmeye uğraşırsanız, onların umutsuzluğu size de buluşabilir, dikkatli olun. Böyle insanlar sizin doğanıza aykırı o yüzden arkanıza bakmadan uzaklaşın onlardan.

 

   Boğa burcu için zararlı insan tipleri

Hayatında mazlumu oynayan insanlara dikkat edin, onlara göre olaylarda kurban olan hep onlardır ve hiçbir şey onların suçu değildir. Sizi engellerler ve siz bir adım öne geçmeye çalıştığınızda, sizi mutsuzluklarıyla yavaşlatırlar. Siz onlara yardım etmeye çalışırken aslında sizin o güzel enerjinizi heba ederler. Bu tip insan sizi hem psikolojik açıdan hem de ekonomik açıdan rahatsız eder. Sakın onun oyununa gelmeyin ve mesafenizi koruyun.

 

   İkizler burcu için zararlı insan tipleri

Hiçbir şey bilmeden sürekli eleştiren ve önyargılarıyla boğulmuş olan insanlar sizi zehirler. Eğer etrafınızda böyle bir insan varsa hemen bu insanlarla aranıza mesafe koymanız iyi olacaktır. Bu tip insanlar, herkesi, her şeyi ve hatta sizi bile eleştirmeye bayılırlar, bu davranışları onları üstün hissettirir ve bu şekilde varlıklarını kanıtlarlar. Bu tip insanlara çok dikkat edin, bunlarla ilişkiniz.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.