Hangi burç hangi duyguyla ilişkilendirilir?

tarihinde

Astrolojide her burç, onu en iyi yansıtan bir duyguyla ilişkilendirilir. Bazı burçlar oldukça alıngan ve hassasken, bazıları da aşırı kıskanç veya öfke doludur. Sizi diğer burçlardan ayıran, en karakteristik duygunuz hangisi? Öfke mi, nostalji mi yoksa neşe mi? Cevaplar bu yazımızda!

Hangi burç hangi duyguyla ilişkilendirilir?

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Astrolojideki 12 burcun çeşitliliği ve farklı karakterleri oldukça ilgi çekicidir. Bir Balık burcuyla Koç burcunu karıştırmanız mümkün değildir, çünkü kişilik olarak birbirlerine taban taban zıtlardır. Duygu konusunda da her bir burç kendisiyle ilişkilendirilen bir duyguyla dikkat çeker ve bu duygular onların benzersiz kişiliklerinin temelini oluşturur. Sizin burcunuzu hangi duygu en iyi yansıtıyor? İflah olmaz bir hayalperest misiniz? Yoksa patlamaya hazır bir öfke bombası mı?


Geleceğe yönelik sorularınız mı var ? En iyi falcılarımız size anında cevap veriyor! 

Burcunuzu en iyi hangi duygu tanımlıyor? 

1. Koç: Yıkıcı bir öfke

Koç burçları onları her an patlamaya hazır bir bombaya çeviren davranışlarıyla bilinir. Bu yüzden de astrolojideki en fevri burç olarak kabul edilir. Kaybedecek zamanı yoktur ve en ufak bir aksilikte bile soğukkanlılığını kaybeder ve dişlerini gösterir.

2. Boğa: Takıntı derecesinde kıskançlık

Boğa, hiç şüphesiz astrolojideki en ama en kıskanç burçtur. İster aşk ister arkadaşlık, her türlü ilişkisinde aşırı sahiplenici davranır ve kimseye güvenmez. Ortada hiçbir şüphe yokken bile insanlardan şüphe etmeye hazırdır.

3. İkizler: Derin bir iç sıkıntısı

İkizler burcu tam bir sosyal kelebektir. Sürekli birilerinin yanında bulunma ve dolu dolu bir sosyal hayata sahip olma ihtiyacı hisseder. Aksi halde mutlu olamaz. İkizler biriyle konuşmuyorsa ya da eğlenmiyorsa, anında çok derin bir iç sıkıntısının içine gömülür. 

4. Yengeç: Nostalji

Yengeç, burçların en hassası olmasıyla ünlüdür. Ailesi ya da arkadaşlarıyla bir arada olmaktan hoşlanmayan bir Yengeç bulmanız imkansızdır. Ayrıca geçmiş günleri yad etmekten kendini alamaz ve anılarına karşı derin bir özlem duyar.

5. Aslan: İmrenme

Aslan sürekli kafasını yüzeysel meselelere takan bir burçtur. Ayrıca ilişkiler konusunda oldukça talepkardır. Herkesin gıptayla bakacağı ama yalnızca ona ait olmasından gurur duyabileceği kusursuz bir partnerinin olmasını ister. Ona ve sahip olduklarına ne kadar imrenirseniz o da o kadae mutlu olacaktır. 

6. Başak: Neşe

Başak burcuyla anlaşmak çok kolaydır. Her türlü negatif olaydan ve kavga gürültüden uzak durmayı seçer. Neşeli kişiliği sayesinde olaylara hep olumlu tarafından bakar ve sahip olduklarına şükreder.

7. Terazi: Aşk

Ruhu sevgi ve aşkla dolu olan Terazi burcu, bu duyguları hak edenlere tüm benliğiyle kendini adar. Onun kadar romantik başka bir burç bulmak imkansızdır. Kendini nazikçe ifade eder ve yakınlarına hep hoşgörüyle yaklaşır. 

8. Akrep: Kontrol edilemez bir nefret

Akrep burcu en kötü niyetli burç olmak gibi kötü bir şöhrete sahiptir. Sık sık öfke nöbetleri yaşar ve böyle anlarda karşısındaki kişiye ağzına geleni söyler. Bu tarz tepki vermesinin sebebi yalanlardan ve riyakarlıktan nefret etmesidir. 

9. Yay: Eşsiz bir optimizm

Doğası gereği olumlu düşünen ve hayata pozitif bakan Yay burcunu hiçbir şey yıldıramaz. Son derece motive olan ve başarabileceğine inanan bu burç hiçbir engelin aşılamayacak kadar büyük ya da korkutucu olduğunu düşünmez.

10. Oğlak: Felç eden bir korku

Oğlak burcunun herkesten ve her şeyden korktuğunu söylemek doğru olmaz. Ama içgüdülerine bir türlü güvenemez ve yeterince cesur değildir. Bu yüzden de karşısına çıkan engellerle yüzleşmekte çok zorlanır. Oğlak çok temkinli bir burçtur ve yaşamında daima düzen arayışı içindedir. 

11. Kova: İç huzur

Kova, yapısı gereği son derece sakin ve hiç sesini yükseltmeyen bir burçtur. Kova burcuna soğukkanlılığını kaybettirecek kişi daha doğmadı! Kova etrafındaki insanlara barış ve huzur vermesiyle ünlüdür.

12. Balık: Kafa karışıklığı

Eğer birinin size duygusal anlamda çelişkili mesajar verdiğini düşünüyorsanız, emin olun ki o kişi Balık burcudur. Hayalperest bir burç olan Balık bir türlü hayattan ne istediğine karar veremez, verse bile bu kararın arkasında durmaz. Bir Balık burcunu düşünmek bile insanın başını ağrıtmaya yeter!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!