Burcunuza göre Tatil Rehberi: Hangi Şehir Size Daha Uygun?

tarihinde

<p>Ülkemizin her bir yanında apayrı <strong>zenginlikler</strong> var. Bu yazımızda burcunuza göre <strong>Türkiye’nin</strong> hangi güzelliklerini gezmeniz gerektiğini yazdık.</p>

 

BURCUNUZA GÖRE TATİL REHBERİ 

Bir başkadır benim memleketim..

Ülkemizin her bir yanından tarih akıyor, her köşesinde apayrı zenginlikler var. Tüm dünyayı gezsek de gene de kendi ülkemizin şehirlerinde turist gibi dolaşmanın tadı başka. Biz de tatil planlarınızı yapmaya yardımcı olacak, burcunuza uygun Türkiye’nin hangi güzelliklerini gezmeniz gerektiğini yazdık.

 

 KOÇ - FETHİYE

Koç burcu olarak macera seviyorsun, enerjini harcayacağın, türlü aktiviteler deneyebileceğin Fethiye senin için en uygun tatil rotalarından! Burda yamaç paraşütü deneyebilir, saatlerce denizde ve kumsalda güneşin tadını çıkarabilir ve keyfine düşkün biri olarak ağaçların arasına kuracağın hamakta kitabını okuyabilirsin.

BOĞA - GAZİANTEP

Yemeğe düşkün Boğaların gitmesi gereken yerlerin başında tabiki de Gaziantep geliyor. Oraya grup halinde gideceğin 1 hafta senin en unutulmaz tatillerinden olacaktır. Zira hem sevdiklerinle vakit geçirmek hem de gün boyu eşsiz yöresel lezzetlerden tatmak tam sana göre. Aynı zamanda lüks seven boğalar için Gaziantep’in çarşılarında kimsede göremeyeceğiniz takılar ve aksesuarlar bulmak mümkün.

 


<< Türkiye'nin En İyi Fal Sitesinde Sana Özel Fırsatlar >>


 

İKİZLER - ÇANAKKALE

İkizler burcu olarak tatilde hem dinlenmeli hem de öğrenmelisin. Koylarının güzelliği, köylerinin saflığı ve insanların sıcakkanlılığıyla İkizler burcu olarak Çanakkale’de turist olmaya bayılacaksın. Dilediğin kadar insanlarla sohbet edebileceğin, tarih dolu coğrafyadan birçok şey öğrenebileceğin bu şehirde keşfedecek yüzlerce yerin olduğunu farkedince heyecandan her yere koşacaksın.

 

YENGEÇ - BURSA

Ailesine düşkün Yengeçler için ailece çok keyifli vakit geçirebilecekleri Bursa ideal bir destinasyon. Burda kışın da yazın da yapılacak birçok şey var ve neredeyse her aktivite için çocuklar ve yaşlılar düşünülmüş. Kafa dinleyebileceğin deniz kenarı mekanları ve eski Bursa’nın çarşıları, köyleri seni cezbetmek için bekliyor.ASLAN - ANTALYA

Lider ruhlu, kendini ön planda görmek isteyen Aslanlar için yabancı turistlerin uğrak yeri Antalya iddialarını gösterebilecekleri bir şehir. Keyfine düşkün olan Aslanlar için Antalya’nın gelişmiş turizmi, servis kalitesi ve müşteriye verilen değeri ile Antalya muhteşem bir tatil yeri. Aynı zamanda Akdeniz boyunca yapacağınız turistik keşiflerle bu şehirden mutsuz ayrılmanızın ihtimali yok.

 


<< Hayatınız Hakkında Merak Ettiklerinizi Türkiye'nin En İyi Falcı ve Astrologlarına Sorun >>


 

 
BAŞAK -  ESKİŞEHİR

Düzene, tertibe ve entelektüel birikime olan düşkünlüğünüz Eskişehir’e giden Başaklara iyi ki gelmişim dedirtecek. Bu şehir Türkiye’nin en güzel şekilde düşünülerek inşa edilmiş şehirlerinden. Öğrenci bolluğu ve ülkenin beyin gücünün bir kısmını barındırdığı için de konuştuğunuz kişilerden ilham almamanız elde değil. Şehrin içinde gezilecek birçok modern ve tarihi müze ve de Venedik kanalı kadar güzel nehrin kenarında yiyeceğiniz yöresel lezzetlerle Eskişehir’den çok memnun ayrılacaksınız.

 

TERAZİ - DENİZLİ

Terazi tatile çıkıyorsa dengesini bulmak içindir. Bunun için de yapılacak en iyi şey tabiki de kaplıcalara gitmektir. Pamukkale travertenlerini de içeren, eşsiz yeraltı su kaynaklarıyla Denizli, rahatlayacağınız ve kendinizi bulacağınız bir şehir. Aynı zamanda şehrin içinde Terazileri sakin ve kaliteli birçok güzel restoran bekliyor.

AKREP - MARDİN

Akrepler gizem dolu yapılarına uygun yerlere gitmeliler. Keşfetmek ve yeni şeyler hissetmek onların tatillerinin ana amaçları. Mardin masallardaki tasvirlere taş çıkartan mimari yapısı ve tarihsel zenginliğiyle sizi tam anlamıyla büyüleyecek. Taş evlerin, tarihi güzelliklerin ve sıcak iklimin tadına Mardin’de varacaksınız. Daha önce yeme fırsatı bulamadığınız birçok yöresel lezzet de gene macerasever akreplerin hoşuna gidecek.

 


<< Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu Bu Linkte! >>


 

YAY - TRABZON

Yerinizde duramıyorsunuz, çok hareketli ve enerjiksiniz. E Trabzon insanları da öyle! Çabuk sıkıldığınızı biliyoruz, bu sebepten size Trabzon gibi bir yanı deniz diğer yanı orman, hem Sümela Manastırını barındıracak kadar eski hem de genç ruhlu Karadenizlilerin yurdu olacak kadar modern bir şehir öneriyoruz. Karadeniz’in balıklarını, yöresel lezzetlerini başka hiçbir yörede bulamazsınız. Bu sebepten Yayların enerjik, keşfetmeye hazır ve söz geçirilemeyen yapılarına en uygun şehir Trabzon’dur.OĞLAK - ANKARA

Tarih dolu yerleri gezmeyi tercih eden Oğlaklara Ankarayı öneriyoruz. Bu şehirde hem yakın tarihin izlerini sürebilecek hem de İç Anadolu’nun sıcak insanlarını tanıyabileceksiniz. Başkentin ünlü restoranları, geniş sokakları ve parkları gizemden hoşlanmayan, hayatta net cevaplar arayan oğlaklara iyi birer tatil yaşatacaktır.

 


<< En İyi Falcılarla Falın 10dksı Sadece 1 Euro! >>

KOVA - ADANA

Rahatına düşkün Kovalar için rahatlarına düşkün insanların memleketi Adanayı uygun gördük. Çukurova’nın bereketli toprakları, birçok yazar ve şaire ilham veren mahalleleri ve tarlalarıyla güneyin en gelişmiş kentlerinden Adana Kovalar için eşsiz bir tatil olacaktır. Siz Kova burcu olarak ufak tefek odalardan ve yataklardan hoşlanmazsınız, odanız aydınlık olsun, servis kaliteli ve lüks olsun istersiniz. Adana’nın lüks otelleri ve restoranları ağzınıza sağlık bir hizmet vermek için sizi hazır bekliyorlar.

BALIK - SAFRANBOLU

Siz belli bir tarzı olan şehirleri tercih etmelisiniz. Safranbolu’nun kendine özgü mimarisi, bozulmadan günümüze kadar gelmiş tarihi özlüğü sizi oraya anında aşık edecek. Aşka doyamayan Balık burcu bundan başka ne isteyebilir ki. Aynı zamanda Osmanlının ruhunu, konaklardaki yaşamları hissedebileceğiniz bu destinasyon romantik yapınıza çok uygun düşecektir.

 

Bunları da seveceksiniz:

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.