Burçlara Seçmeniz Gereken Meslekler Nelerdir?

tarihinde

di burçlarımıza göre seçmemiz gerek mesleklere göz atalım:

Burçlara Seçmeniz Gereken Meslekler Nelerdir?

 

Her şey için burcunuza bakıyorsunuz; kiminle kimlerle buluşacağımıza, aşk hayatımıza, eğitimimize, maddi durumumuza ve önümüzdeki hafta ne yapmanız gerektiğine gibi. Peki hayatımızın en önemli kararlarından olan meslek tarzlarınıza baktınız mı?

Sonuçta kişiliğimiz; kariyerimiz hakkında karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken etmenlerden biridir. Tamam tamam parası, kariyer imkânı gibi birçok etmeni göz önüne alabilirsin. Ancak güzel ve yakışıklı mısınız? İnanılmaz içe dönük müsünüz? Hayalperest ve sanatsal mı? Bunlar, kariyer seçerken düşünülecek şeyler. Onlara odaklanın ve sizi mutlu ve tatminkâr hissettiren bir meslek edinin.

Şimdi burçlarımıza göre seçmemiz gereken mesleklere göz atalım:

 

 

 

 

 

Koç

Açık hava odaklı bir kariyer sahibi olmaya meyillidirler. Ancak masa başında oturmak zorunda kalmadığınız sürece, daha az maceraperest bir işte de çalışabilirler. Koç olarak, kendinize iyi bir başlangıç ​​yapmışsınız, bu yüzden kendi işinize başlamayı düşünmelisiniz. "Siz yüksek kârda satış yapmak için işletmeler yaratan ideal tip sizsiniz" diyoruz.

10dk 4tlye Fal Baktırın

Boğa

İşinizle gerçekten ilgilendiğiniz sürece dünyada hiçbir şey sizi durdurmaz. Sevdiğiniz bir meslek bulursanız, motivasyonunuz sorun teşkil etmez. Bununla birlikte, başkaları için çalışmaya karar verirseniz, ellerinizle çalışmaya özen gösterin. Ahşap işleme, boyama, gayrimenkul, kuaför ve tasarım gibi dalları düşünebilirsiniz. Bu, çalışmalarınızı kontrol altında hissetmenize yardımcı olacaktır.

Falda Hoşgeldin İndirimi Burada

İkizler

İkizler mükemmel bir iletişimcidir. Her zaman büyük haberlerden geçen eğilimleri başkalarından önce gören kişilerdir. Bu nedenle, medyada, yazı yazmada, konuşmada ve hatta eğlencede mükemmel iş sahibi olurlar. Çünkü harika taklit yetenekleri vardır. Komedi, oyuncu veya model gibi mesleklerde iyi iş çıkarırlar.

Tarot Falı Baktırmak İçin Tıklayın

 

Yengeç

Yengeç burçları anaç, çevresin sevgiyle ve bilgiyle besleyen kişilerdir, bu nedenle bakımla ilgili bir alana girmek sizin için mükemmel bir fikirdir. İyileştirme, yetiştirme, bahçecilik veya öğretmen meslekleri bu burç için idealdir. Örneğin sevdiğiniz ülke için hizmet sizin için büyük bir anlamdır, bu yüzden hayatımızı kurtarmaya yardımcı olan polis, askeri ya da insani yardım kuruluşları bu burcun meslekleri için uygundur

Tarotunuzda Neler Çıkacak, Falcılar Telefondan Anlatsın

 

Aslan

Aslanların liderlik özelliği ve yönetme güçleri vardır. Oyunculuk, şarkı, model, dansçı gibi sahne sanatlarında da mükemmel olacaklardır. Eğer bedeniniz veya görüntünüz işin bir parçası olabilirse, mutlu olacaksınız. Zira sizin bedeniniz sadece hoş bir yüz, ya da dikkat çekici olmaktan ibaret değil. Aslanların güçlü idealleri var, bu nedenle kariyerinizin size bir anlam hissi verdiğinden emin olun.

 Astrologlarımızla Telefondan Görüşün

 

Başak

Başakların hemen hemen hepsini hizmet işleri üzerine çalışmaya çağırıyoruz. Dünyanın sizin becerilerinize ihtiyaç duyuyor. Kodlayıcı, editör, düzeltici, ressamlar ve tesisatçı bu mesleklere örnektir. Dikkat gerektiren işler için de başak burcu meslekleri ön planda. Çünkü keskin bir gözleri var, harika bir estetiysen, organizatör, araştırmacı, hatta bir polis veya bir doktor olabilirler.


>>>> Sevgilinizle geleceğinizi öğrenmek ister misiniz?


 

Terazi

Teraziler mükemmel bir satış elemanlığı yapabilirler. Hiçbir şeye ihtiyacı olmayan birine dahi her şeyi satabilirler. Bunu avantajınıza kullanırsanız ve kendinize yönelik bir iş bulacağınıza eminim. Adalet kavramı da onlar için önem teşkil ettiğinden, hukuk ile ilgili bir alan onların yapısına uygun olacaktır.

Medyumlarla Telefondan Konuşun

 

Akrep

Akrep size ve başkalarına derin şekilde dokunan bir iş sahibi olmak isterler. Bu nedenle akrep burcu psikolojik işlerde iyidir. Ayrıca, psikoterapi, ameliyathane hizmetleri ve hatta olay yeri inceleme gibi mesleklerde iyidirler. Çünkü hiçbir şey onlar için korkunç ve büyük değildir.

Falınızın İlk 10dksı 4tl

 

Yay

Yay, özgürlüğü seven bir burçtur, bu nedenle çekim yapabileceğiniz bir kariyer bulmak en iyi meslek seçeneği olacaktır. Özellikle farklı kültürlerde dünyayı keşfederseniz, bu özellikle yay burcunun özgürlüğüne düşkün olmasındandır ki doğrudur. Açık macera adamı, yabancı dil uzmanı veya seyahat acentesinin yanı sıra iyi bir uyum da olabilir.

Yeni Moda Telefondan Falınıza Baktırdınız Mı?

 

Oğlak

Oğlak sonuçları görmek istiyor. Yaptıkları iş pratik, faydalı ve kalıcı bir miras bıraktığında en mutlu onlar oluyorlar. Yönetime, denetlemeye veya hatta yönetici pozisyonları tam onlar için. Bankacılık tam onlar için yaratılmış.

Astrologlarla İlk Görüşmenize Özel İndirim 

 

Kova

Kovalar havasız çalışma ortamlarından ne olursa olsun kaçınmalılar. Dünyayı gezerek ve insanlara yardım ederek daha iyi şeyler yapacaklardır. Bu nedenle insani yardım işleri kovaların tercihleri olabilir. Aynı şey, "zorlu" zamanlarda insanlara yardımcı olabileceğiniz hayatta kalma ile ilgisi olan herhangi bir şey için de geçerlidir. (Kamp danışmanı veya yürüyüş rehberi)

 

Balık

Tam bir hayalperestler, ilginç ve insanlara hizmet eden bir kariyer için mücadele ederlerse şaşırmayın. Pek çok balık kendilerini sanatta bulurlar, ancak teknoloji dünyasında da şaşırtıcı derecede iyi şeyler yapabilirler. Bilgisayarla yapılan bir kariyerin balık burcunun gerçek bir meslek hayatı olabileceğini söylüyor.

Bunları da Seveceksiniz

En İyi Sevişen Burç Hangisi? Hangi burçlar yatakta daha iyi?

En sadakatsiz burç hangisi biliyor musunuz?

Doğanın bize lütfu : Burç Taşları ve Yararları

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.