Balık Burcu Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey

tarihinde

Şubat’ın 21’i geldi çattı… Ve iyi ki doğdunuz balıklar! İşte tüm özellikleriyle balık burcu...

Balık Burcu Genel Özellikleri

Burçların en naziği, en narini, en duygusalı ve en merhametlisi… Tabiiki balık burcundan bahsediyoruz. Şubat ayı da bitmek üzereyse sahne balıkların demektir!

İyi ki doğdunuz!

"Hayalle gerçek arasıdır bir Balık. Hayal kadar güzel gerçek kadar kalıcı ve iz bırakan."

Signe poisson

 

Bu yazımızda balıklardan bahsedeceğiz, kuşkusuz hepinizin hayatından en az bir kere bir balık geçmiştir. Geçmediyse de şansınız elbet bir gün dönecektir. Balık burcunu daha yakından tanımak ve onların değerini anlamanız için sizi yazımıza davet ediyoruz.

☛ Astrologlarımız Yıldız Haritanızı çıkartıyor ☚

 

Balık burcu genel özellikleri:

Bu burçta doğan kişilerin en önemli nitelikleri sabır, eli açıklık ve duyarlılıktır. Oldukça inandırıcıdırlar. Dürüstlük, vicdan sahibi olmak, sadık olmak ve uysallık söz konusuysa akla ilk balıklar gelir. Her çevreye kolayca uyum sağlayabilirler. Hayal etmeyi çok severler ve genellikle hayal dünyasında yaşarlar. Yaşam görüşleri ciddidir fakat gerçekçi değildirler. Balık burcu, diğer burçlar arasında dış etkenlerden en çok etkilenen kişilerden oluşur. Düş dünyasında, öylesine mutludur ki, bazen onun aptal olduğunu bile düşünebilirsiniz. Ama, zannettiğinizden daha akıllı ve kurnazdır. Sinirli yapısınıgizli bir sakinlikle örterken, herkesin seçtiği özel bir kişi olmanın hayallerini kurarlar. Yaşam genellikle onun için ürkütücü ve korkunçtur.

 

❣ Yıldızname Falınız Aşk Hayatınızı Söylüyor ❣

 

Signe Poisson

Balık burcu insanını dışarıdan gözlemleyenler; duygusal yapısının bir aşk acısına dayanamayacağını zannederler ve kötü haberi hemen vermek istemezler. Aslında, kırılgan görüntüsünün altında güçlü bir kişilik yatar. Göz yaşlarını kısa sürede kurutur ve mendillerini bir kenara atarak, yeni bir yaşamın içinde kendini bulur. Onları teselliedecek o kadar kişi bulunur ki; yeni bir aşk acısı kapısını çalıncaya kadar, hayatını istediği gibi yaşar. Duygusal kırıklıklar pes etmelerine yetmez ve bir sürü yarım kalmış aşkıyla birlikte bir dolu anlatılacak anılarıyla yaşamını tamamlar.

ღ Sevdiğinle Burç Uyumuna Baktır ღ

 

Signe Poisson3

Balık burcu ve aşk hayatı:

Balık burçlarının her iki cinsi de bakımlıdır, çevren tarafından oldukça beğenilirler. Genelde narin bir yapıları olduğu için çok çabuk incinirler. Yüz ifadeleri durgun ve sakin olduğu için, karşındaki kişiye huzur verirler. Fakat değişik bir yönleri de vardır, çok mutlu göründükleri anlarda bile anında üzülebilirler. Onları dış dünyanın sorunlarından koruyacak gerçek bir aşka ihtiyaç duyabilirler. Duygularını paylaşacak birilerinin olması onlar çok önemlidir. Hep imkânsız aşkları kendilerine çekerler. İçinde sakladıkları duygularını hiç kimseyle paylaşmak istemezler. Her türlü acıyıgüler yüzle karşılarlarve narin yapılarının altındaki güzü her daim korurlar.

 

2018 Burç Yorumları

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Nasıl En Güvenilir Fal Sitesi Olduk?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Aradığınız Aşk İnternet Sitelerinde mi?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey