Balık Burcu Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey

tarihinde

Şubat’ın 21’i geldi çattı… Ve iyi ki doğdunuz balıklar! İşte tüm özellikleriyle balık burcu...

Balık Burcu Genel Özellikleri

Burçların en naziği, en narini, en duygusalı ve en merhametlisi… Tabiiki balık burcundan bahsediyoruz. Şubat ayı da bitmek üzereyse sahne balıkların demektir!

İyi ki doğdunuz!

"Hayalle gerçek arasıdır bir Balık. Hayal kadar güzel gerçek kadar kalıcı ve iz bırakan."

Signe poisson

 

Bu yazımızda balıklardan bahsedeceğiz, kuşkusuz hepinizin hayatından en az bir kere bir balık geçmiştir. Geçmediyse de şansınız elbet bir gün dönecektir. Balık burcunu daha yakından tanımak ve onların değerini anlamanız için sizi yazımıza davet ediyoruz.

☛ Astrologlarımız Yıldız Haritanızı çıkartıyor ☚

 

Balık burcu genel özellikleri:

Bu burçta doğan kişilerin en önemli nitelikleri sabır, eli açıklık ve duyarlılıktır. Oldukça inandırıcıdırlar. Dürüstlük, vicdan sahibi olmak, sadık olmak ve uysallık söz konusuysa akla ilk balıklar gelir. Her çevreye kolayca uyum sağlayabilirler. Hayal etmeyi çok severler ve genellikle hayal dünyasında yaşarlar. Yaşam görüşleri ciddidir fakat gerçekçi değildirler. Balık burcu, diğer burçlar arasında dış etkenlerden en çok etkilenen kişilerden oluşur. Düş dünyasında, öylesine mutludur ki, bazen onun aptal olduğunu bile düşünebilirsiniz. Ama, zannettiğinizden daha akıllı ve kurnazdır. Sinirli yapısınıgizli bir sakinlikle örterken, herkesin seçtiği özel bir kişi olmanın hayallerini kurarlar. Yaşam genellikle onun için ürkütücü ve korkunçtur.

 

❣ Yıldızname Falınız Aşk Hayatınızı Söylüyor ❣

 

Signe Poisson

Balık burcu insanını dışarıdan gözlemleyenler; duygusal yapısının bir aşk acısına dayanamayacağını zannederler ve kötü haberi hemen vermek istemezler. Aslında, kırılgan görüntüsünün altında güçlü bir kişilik yatar. Göz yaşlarını kısa sürede kurutur ve mendillerini bir kenara atarak, yeni bir yaşamın içinde kendini bulur. Onları teselliedecek o kadar kişi bulunur ki; yeni bir aşk acısı kapısını çalıncaya kadar, hayatını istediği gibi yaşar. Duygusal kırıklıklar pes etmelerine yetmez ve bir sürü yarım kalmış aşkıyla birlikte bir dolu anlatılacak anılarıyla yaşamını tamamlar.

ღ Sevdiğinle Burç Uyumuna Baktır ღ

 

Signe Poisson3

Balık burcu ve aşk hayatı:

Balık burçlarının her iki cinsi de bakımlıdır, çevren tarafından oldukça beğenilirler. Genelde narin bir yapıları olduğu için çok çabuk incinirler. Yüz ifadeleri durgun ve sakin olduğu için, karşındaki kişiye huzur verirler. Fakat değişik bir yönleri de vardır, çok mutlu göründükleri anlarda bile anında üzülebilirler. Onları dış dünyanın sorunlarından koruyacak gerçek bir aşka ihtiyaç duyabilirler. Duygularını paylaşacak birilerinin olması onlar çok önemlidir. Hep imkânsız aşkları kendilerine çekerler. İçinde sakladıkları duygularını hiç kimseyle paylaşmak istemezler. Her türlü acıyıgüler yüzle karşılarlarve narin yapılarının altındaki güzü her daim korurlar.

 

2018 Burç Yorumları

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Nasıl En Güvenilir Fal Sitesi Olduk?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Aradığınız Aşk İnternet Sitelerinde mi?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Balık burcu için 2019 yılının kartları

En iyi uzmanlarımız 2019’la ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

Balık Burcunu Etkilemenin Yolları

Balık burcu birine tutuldunuz ama onu etkilemek için ne yapmalı, nereden başlamalı bilmiyor musunuz? Cevapların hepsi yazımızda!

Balık burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Balık Burcunun Aşk Uyumu

Balık burcu hayalperest ve düşünceli bir kişiliğe sahiptir. Onun adeta rüyalar aleminde yaşadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Balık burçları diğer insanlarının duygularına karşın epey hassastırlar. Bu yüzden bu duyguların ağırlığı altında ezilebilirler. Peki bu özellik Balık burcunun aşk uyumunu nasıl etkiler? Bu duygusal burç için ideal partner olup olmadığını öğrenmenin tam zamanı!