Partnerinizle Burç Uyumu 1: Ateş burçlarının karakter özellikleri

tarihinde

<strong>Aşkta Koç, daha çok aslan ve kova burcuyla anlaşır. Aşkta Aslan, daha çok yengeç ve başak burcuyla anlaşır. Yaylar ise aradığı partner kendisi gibi deli oldu olmalı çok kontrol manyağı olan, yavaş yavaş hareket eden kişileri sevmez.</strong>

Koç Burcunun Karakteristik Özelikleri (21 Mart – 20 Nisan)

Koçun genel özelliklerinden alıngan olması, aceleci olması, cesur olması ve özellikle özgürlüğüne düşkün olmasını sayabiliriz. Hemen hatırlatma da yapalım,  sabırsız yapısından dolayı çabuk sinirlenebilir.

Aşkta Koç daha çok aslan ve kova burcuyla anlaşır.

Detaya gelecek olursak, tüm ilişkilerinde bir karşılık ve emek bekler. Tek taraflı bir ilişki olması onun için imkânsız. Yalan söylemeyi pek bilmez, söylese de bunu karşı taraftaki insana inandıramaz. Burcun etkisinden dolayı özgüveni çok yüksek ve bu sayede tuttuğunu koparmaya çalışan yapıya sahiptir, istediğini yapar ve yaptığı şeyin hemen gerçekleşmesini ister. İdealleri olan kişilerdir, bu idealler o kadar çok kuvvetlidir ki, yanlış anlaşılma tehlikesiyle bile karşı karşıya kalsa yumar gözünü isine odaklanır.

İlk aramanızda %40 indirimle doğum tarihinize özel 2016 burç yorumunuzu deneyimli astrologlarımızla telefondan alın!
HEMEN ARA

Aslan Burcunun Karakteristik Özelikleri (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aşkta aslan daha çok yengeç ve başak burcuyla anlaşır.

Aslan burcunun bazı özelliklerini saymamız gerekirse, Cesur, Cömert, Onurlu, Neşeli, Fedakâr ve yaratıcıdır.

Aslan burcu çok sabırlıdır. Bazen insanları kırmamak için susar fakat konuşmaya başladığı zaman kimse önünde duramaz. Kasırga etkisi yaratır. Bu yüzden kesinlikle aslan burcuna saygısızlık yapmamak lazım. Yeniliklere ve öğrenime açık olduğu için yeni bir şeyler öğrenerek kendi hedeflerini belirlemeyi sever. Genel olarak hatalarını kabul etmediği söylenir ama bunu aslında size sözlü olarak yansıtmaz. Kendi içinde hesaplaşmasını yapmıştır bile. Yeniden onu yargılamanıza gerek yok. Silik insanlardan ziyade, cesur insanları sever. Onlara daha çok hayranlık besler. Yasadığı olayları çok çabuk kavrar fakat karakteri sabittir. Tüm dostlarına çok fedakârlık yapar ve sadıktır, onu mutlu etmek istiyorsanız biraz yaptığı fedakârlığa karşılık verin. Yüksek egosu aslında onun kalkanıdır çünkü aslan çok duygusaldır ve çabuk incinir. İnanılmaz bir ifade etme yeteneği vardır. Kendini ne kadar net ifade ederse o kadar mutludur.

İlk aramanızda %40 indirimle telefondan doğum haritası ya da yıldız falı baktırın!
HEMEN ARA

Yay Burcunun Karakteristik Özelikleri (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcunun en temel özelliği tabi ki çok bağımsız olmasıdır. Fazlasıyla açık sözlü olduğu için çok net konuşur ve beklenmedik çıkışlar yapabilir. Bu yüzden aradığı partner kendisi gibi deli oldu olmalı çok kontrol manyağı olan, yavaş yavaş hareket eden kişileri sevmez. Bu yüzden illa birisiyle sıradan ilişki kuracağına arkadaşlarıyla delicesine eğlenmeyi tercih eder.

Bütün bu cinliklerin yanında aslında çok hassastır. En değer verdiği kişilere bir şey olması durumunda hemen etkilenir. Bunun haricinde aşırı savurgandır. Elindeki parayı sonuna kadar harcar. Sanki para musluğu sınırsızmış gibi.

Bunun yanında Yay burcu patavatsızdır. Asla unutmaz ve kırıcı olmaktan hiç çekinmez. Yanlış anlaşılmaktan korkmaz ne düşündüğünü söyler. Muhabbet çok iyi giderken bile söyleyeceği lafla karşı tarafı sinir edebilir ama o istediğini söyledi ya, yaydan mutlusu olamaz.

Bazı insanlar soyut konuları okuyarak öğrenmeyi sever ama yay için bu kesinlikle böyle değildir. Kendisi dokunmalı, yaşamalı. Bu yüzden macera severler. Ulaşılması zor görünen destinasyonlara gitmeyi çok arzularlar.

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.