Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Partnerinizle Burç Uyumu 1: Ateş burçlarının karakter özellikleri

Aşkta Koç, daha çok aslan ve kova burcuyla anlaşır. Aşkta Aslan, daha çok yengeç ve başak burcuyla anlaşır. Yaylar ise aradığı partner kendisi gibi deli oldu olmalı çok kontrol manyağı olan, yavaş yavaş hareket eden kişileri sevmez.

Koç Burcunun Karakteristik Özelikleri (21 Mart – 20 Nisan)

Koçun genel özelliklerinden alıngan olması, aceleci olması, cesur olması ve özellikle özgürlüğüne düşkün olmasını sayabiliriz. Hemen hatırlatma da yapalım,  sabırsız yapısından dolayı çabuk sinirlenebilir.

Aşkta Koç daha çok aslan ve kova burcuyla anlaşır.

Detaya gelecek olursak, tüm ilişkilerinde bir karşılık ve emek bekler. Tek taraflı bir ilişki olması onun için imkânsız. Yalan söylemeyi pek bilmez, söylese de bunu karşı taraftaki insana inandıramaz. Burcun etkisinden dolayı özgüveni çok yüksek ve bu sayede tuttuğunu koparmaya çalışan yapıya sahiptir, istediğini yapar ve yaptığı şeyin hemen gerçekleşmesini ister. İdealleri olan kişilerdir, bu idealler o kadar çok kuvvetlidir ki, yanlış anlaşılma tehlikesiyle bile karşı karşıya kalsa yumar gözünü isine odaklanır.

İlk aramanızda %40 indirimle doğum tarihinize özel 2016 burç yorumunuzu deneyimli astrologlarımızla telefondan alın!
HEMEN ARA

Aslan Burcunun Karakteristik Özelikleri (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aşkta aslan daha çok yengeç ve başak burcuyla anlaşır.

Aslan burcunun bazı özelliklerini saymamız gerekirse, Cesur, Cömert, Onurlu, Neşeli, Fedakâr ve yaratıcıdır.

Aslan burcu çok sabırlıdır. Bazen insanları kırmamak için susar fakat konuşmaya başladığı zaman kimse önünde duramaz. Kasırga etkisi yaratır. Bu yüzden kesinlikle aslan burcuna saygısızlık yapmamak lazım. Yeniliklere ve öğrenime açık olduğu için yeni bir şeyler öğrenerek kendi hedeflerini belirlemeyi sever. Genel olarak hatalarını kabul etmediği söylenir ama bunu aslında size sözlü olarak yansıtmaz. Kendi içinde hesaplaşmasını yapmıştır bile. Yeniden onu yargılamanıza gerek yok. Silik insanlardan ziyade, cesur insanları sever. Onlara daha çok hayranlık besler. Yasadığı olayları çok çabuk kavrar fakat karakteri sabittir. Tüm dostlarına çok fedakârlık yapar ve sadıktır, onu mutlu etmek istiyorsanız biraz yaptığı fedakârlığa karşılık verin. Yüksek egosu aslında onun kalkanıdır çünkü aslan çok duygusaldır ve çabuk incinir. İnanılmaz bir ifade etme yeteneği vardır. Kendini ne kadar net ifade ederse o kadar mutludur.

İlk aramanızda %40 indirimle telefondan doğum haritası ya da yıldız falı baktırın!
HEMEN ARA

Yay Burcunun Karakteristik Özelikleri (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcunun en temel özelliği tabi ki çok bağımsız olmasıdır. Fazlasıyla açık sözlü olduğu için çok net konuşur ve beklenmedik çıkışlar yapabilir. Bu yüzden aradığı partner kendisi gibi deli oldu olmalı çok kontrol manyağı olan, yavaş yavaş hareket eden kişileri sevmez. Bu yüzden illa birisiyle sıradan ilişki kuracağına arkadaşlarıyla delicesine eğlenmeyi tercih eder.

Bütün bu cinliklerin yanında aslında çok hassastır. En değer verdiği kişilere bir şey olması durumunda hemen etkilenir. Bunun haricinde aşırı savurgandır. Elindeki parayı sonuna kadar harcar. Sanki para musluğu sınırsızmış gibi.

Bunun yanında Yay burcu patavatsızdır. Asla unutmaz ve kırıcı olmaktan hiç çekinmez. Yanlış anlaşılmaktan korkmaz ne düşündüğünü söyler. Muhabbet çok iyi giderken bile söyleyeceği lafla karşı tarafı sinir edebilir ama o istediğini söyledi ya, yaydan mutlusu olamaz.

Bazı insanlar soyut konuları okuyarak öğrenmeyi sever ama yay için bu kesinlikle böyle değildir. Kendisi dokunmalı, yaşamalı. Bu yüzden macera severler. Ulaşılması zor görünen destinasyonlara gitmeyi çok arzularlar.

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.