Burcunuza Göre İdeal Erkeğinizin Kim Olduğunu Öğrenin!

tarihinde

Mars'ın burcunuza göre konumu sizi etkileyen erkek tipi hakkında çok şey söyler! Burcunuza göre başınızı döndüreni ideal erkek tipinizi keşfedin!

İDEAL ERKEĞİNİZ NASIL BİRİ?

Çılgın hayallerinizi süsleyen ideal erkeğiniz nasıl birine benziyor? Uzun boylu mu, yakışıklı mı yoksa espritüel mi? Sizin hoşunuza gitmek için hangi özelliklere sahip olmalı? Doğum anınızda Mars gezegeninin gökyüzündeki konumu size uygun erkek tipini belirler.  Size gereken erkeğin bir portresi gibi adeta…

İnsanla ilgili her şey doğum haritasına işlenmiştir. Nasıl doğum anınızda Venüs’ün konumu size aşk ilişkileriniz hakkında bilgi veriyorsa, Mars da size bu aşkı elde etmenin yolları ve sizi etkileyen erkek tipini temsil eder!

İdeal erkeğiniz nasıl birine benziyor?

Sizin başınızı döndüren erkek tipini keşfedin!

Burçlara göre ideal erkeğiniz!

Mars’ın burcunuzdaki konumuna göre sizi kesinlikle baştan çıkaracak karakter özelliklerini öğrenin!

  

Burcunuzu seçip tıklayın ve ideal erkeğinizi tanıyın:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Kararlı, aceleci, bir şeyler elde etmeyi seven, cesur, sportif ve oldukça erkeksi tiplere eriyip bitiyorsunuz!

 


Türkiye'nin en iyi falcılarına danışın >


 

 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Size haz almaktan hoşlanan, duygusal, sabırlı ve sakin yaratılışlı biri gerek!

 


10 dk Fal 1 Euro! >


 

 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Atılgan, ruhu genç, hayat dolu ama kimi zaman da kurallara kulak asmayıp her şeye atlayan, neşeli bir adam tam size göre!

 


En iyi fal, en iyi falcılar, uygun fiyatlar >


 

 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Sizinkisi tatlı, anlayışlı ve biraz çocuksu, neredeyse bir kadının duygusallığına sahip ama her şeyden öte yaratıcı bir erkek!

 


Aşk hayatına dair tüm sorulara cevap bul >


 

 

 
 

Aslan Burcu

Aslan

Size tutkulu, her şeyde birinci gelmekten hoşlanan, hırslı, güçlü bir iradeye sahip cesur biri gerek!

 


En iyi uzmanlardan gelecek falı >


 

 

 

 

 

Başak Burcu

Başak

İdeal erkeğiniz, sahip olduğu eleştirel hatta iğneleyici kişiliğini bir tarafta tutku dolu eylemler ve ani dürtülere, diğer tarafta ise akıl yürütmelere ve derin düşünmelere ayırmış, temkinli biri.

 


Türkiye'nin en iyi online falcılarını görün >


 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Hayatınızın erkeği, aşk söz konusu olduğunda oldukça anlayışlı ama politik ve sosyal konularda fikirlerinin arkasında duran, sanatçı ruhlu, idealleri için savaşan biri.

 


Telefondan gerçek ve kaliteli fal için tıkla >


 

 

 
 
 

Akrep Burcu

Akrep

Duygusal, sizi mıknatıs gibi kendine doğru çeken, tartışılmaz derecede seksi (fiziksel görünüşünün de ötesinde) isyankar bir “kötü çocuk”: İşte ideal erkeğiniz!

 


Chat'ten falın 5 dksı bedava! Hemen tıkla >


 

 

 

 
 

Yay Burcu

Yay

Neşeli, tuttuğunu koparan, optimist ve bir o kadar da azimli; seyahat etmekten ya da spor yapmaktan keyif alan bir tam size göre!

 


Falda sana özel promosyon >


 

 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak

Olgun yaradılışa sahip, kararlı, sabırlı, geri planda kalmayı tercih eden, kimi zaman utangaç ve karamsar tavırlarına rağmen bir kere size alıştı mı bağlanmaktan kaçınmayan bir erkek sizin için ideal!

 


Sorun yok, çözüm var! Hemen en iyi fal yorumcularına danış >


 

 

 

  

Kova Burcu

Kova

Hayallerinizin erkeği yaratıcı, şaşırtıcı ve orijinal bir kişiliğe sahip. Kimi zaman harekete geçmekten çok düşünmeyi tercih etse de, diğer insanların kendisi hakkındaki görüşlerinden bağımsız, anlayış ve değişim için mücadele eden biri!

 


Kafanızda şüphe kalmasın! En iyi falcılar sizin için burada >


 

 

 

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Duygusal, narin ve sezgisel, girişimlerinde biraz havai ve başına buyruk davransa da karşısındakinin psikolojik durumunu anlama kabiliyeti oldukça yüksek bir erkek sizin için biçilmiş kaftan.

 


Falda sana özel hoşgeldin promosyonu bu linkte >


  

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin